Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Podkarpacki WZPS

Rozliczanie delegacji

Email Drukuj PDF

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Izby Skarbowej w Rzeszowie przy rozliczaniu delegacji sędziowskich należy uwzględniać koszty uzyskania przychodu. Nowy sposób wyliczania delegacji znajduje się w zakładce "Do pobrania"

 

Informacja KINDER+SPORT dziewczęta

Email Drukuj PDF

Przesyłam informacje dotyczące rozgrywek KINDER+sport w kategorii dziewcząt.

Więcej…
 

Informacja KINDER+SPORT

Email Drukuj PDF

Informacje na temat rozgrywek KINDER+SPORT chłopców w załącznikach.

Więcej…
 

Sprawy bieżące

Email Drukuj PDF
  1. W związku z zakończeniem pierwszego etapu rozgrywek młodziczek i juniorek - proszę o deklaracje udziału w dalszych rozgrywkach zespołów grających w grupach słabszych. System będzie dopasowany do ilości zespołów i skonstruowany mając na uwadze efekty szkoleniowe i niskie koszty udziału. Planowane rozpoczęcie II rundy - po feriach zimowych. Termin zgłoszeń - 30.01.
Więcej…
 

Komunikat WGiD.

Email Drukuj PDF

W celu ułatwienia kontaktu i przyspieszenia komunikacji pomiędzy Klubami a Wydziałem Gier i Dyscypliny, od 1-go stycznia b.r został uruchomiony nowy adres mailowy. Wszystkie sprawy i pytania dotyczące pracy Wydziału (rejesteacje zawodników, zmiany barw klubowych, protesty, przełożenia meczy itp.), proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

KINDER+sport 2013

Email Drukuj PDF

W imieniu Wydziału Szkolenia  PWZPS przedstawiamy ofertę rozgrywek KINDER+sport w roku 2013 skierowaną  do dzieci klas IV ? VI SP województwa podkarpackiego.
Szczegóły w załączniku. Prosimy o rozpropagowanie rozgrywek na terenie swojej działalności.
Kontakt, pytania - Artur Łoza tel. 604 63 12 40, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kadry wojewódzkie juniorek i młodziczek

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo
Trenerzy, Kierownictwo klubów oraz Rodzice i zawodniczki.

Więcej…
 

Sezon rozgrywkowy 2012/2013.

Email Drukuj PDF

Termin zgłaszania drużyn do rozgrywek w sezonie 2012/2013  upływa 20 sierpnia (poniedziałek) ; Kluby zainteresowane uczestnictwem w rozgrywkach  proszone są o dostarczenie zgłoszenia w w.w terminie na odpowiednim (NOWYM) formularzu (word 2003, pdf), uwzględniając bezwzględnie wszystkie rubryki. Jest to niezbędne do aktualizacji danych teleadresowych.

Termin rejestracji zawodników oraz cała dokumentacja klubów będzie możliwa w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 września (poniedziałek). W tabeli SKŁADY ZESPOŁU zamiast wzrost pojawiła się kolumna NR PESEL, bardzo proszę o jej uzupełnienie.WYMAGANE! Druki kart zawodniczych będzie można pobrać z naszej strony. Druk ten należy wykonać na twardym arkuszu A4.

Przypominam, iż decyzją Zarządu, w sezonie 2012/2013 wszystkie dokumenty związane z rejestracją przyjmowane będą codziennie w siedzibie Związku w godz. 8.00 - 16.00. Odbiór będzie możliwy w każdy kolejny wtorek w godzinach 13.00 - 18.00.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Statystyka

Użytkowników : 222
Pozycje : 1427
Odsłon : 671054

Newsflash

Prosimy wszystkie Kluby rejestrujące nowych zawodników (a jest ich bardzo dużo) o szybkie dostarczanie kart zawodniczych celem rejestracji.

Ze względu na ilość noworejestrowanych najwłaściwsze jest przesyłanie kart drogą pocztową.

Karty po zarejstrowaniu zostaną odesłane do Klubów.