Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Podkarpacki WZPS

EGZAMINY TRENERSKIE ? start nowej strony i aplikacji.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z internetową aplikacją obsługującą projekt: ?System kształcenia i weryfikacji przygotowania zawodowego trenerów PZPS?.

Zachęcamy wszystkie podmioty kształcące trenerów do współpracy, dzięki której będziemy mogli stale udoskonalać program, zgodnie z najnowszymi trendami w siatkówce.


Z założeniami tego programu mogą Państwo szczegółowo zapoznać się przeglądając menu aplikacji zamieszczonej na stronie
www.egzaminytrenerskiepzps.pl

Więcej…
 

Wycofanie zespołu z Przemyśla.

Email Drukuj PDF

Z dniem 8 lutego 2016 r. UKS 15 Przemyśl wycofuje swój zespół III Ligi Kobiet z dalszych rozgrywek. 
Mecze zespołu z Przemyśla od najbliższej kolejki w dniu 13.02.2016 r. nie odbędą się.

 

Zmiana terminu spotkań - liga juniorów.

Email Drukuj PDF

W związku z przesunięciem terminu turnieju dodatkowego w kategorii junior, decyzją Wydziału Szkolenia i za zgodą zainteresowanych klubów zostaje przesunięta ostatnia kolejka w tej kategorii na 07.02.2016.

 

Piotr Dudek nominowany sędzią IO 2016 w Brazylii

Email Drukuj PDF

Z dużą radością informujemy, że nasz Kolega Piotr Dudek został nominowany na sędziego Igrzysk Olimpijskich 2016 w Brazylii. Nominację podpisał Ary S. Graca, Prezydent FIVB. Gratulujemy Piotrowi i życzymy samych słusznych decyzji. Jest to wspaniała impreza na zakończenie wieloletniej kariery sędziowskiej Piotra.

Więcej…
 

Podkarpacka Liga Młodziczek.

Email Drukuj PDF

Wydział Gier i Dyscypliny wraz z Wydziałem Szkolenia informują, że dopuszcza się możliwość zmiany kolejności rozgrywanych spotkań w ramach turnieju
Podkarpackiej Ligi Młodziczek. W przypadku zgody wszystkich zainteresowanych zespołów możliwa jest zamiana kolejności meczów nr 2 oraz 3.

 

Informacje dotyczące drugiej rundy rozgrywek - Liga Młodziczek.

Email Drukuj PDF

Wydział Gier i Dyscypliny wraz z Wydziałem Szkolenia zwracają się z prośbą do zespołów, które zajęły miejsca 5-11 w kategorii młodziczek po zakończeniu pierwszej rundy rozgrywek o poinformowanie Związku do dnia 15 stycznia br. na temat udziału w dalszej części sezonu rozgrywkowego. Dalszy system rozgrywek zostanie opracowany po uzyskaniu deklaracji ze strony klubów na temat przystąpienia do rozgrywek w ramach 2 rundy. Terminarz zostanie uwzględniony również w sposób możliwie jak najbardziej ograniczający koszty udziału ze strony zespołów oraz eliminujący dalsze wyjazdy na poszczególne turnieje. Planowane rozpoczęcie dalszych rozgrywek - pierwsza połowa lutego (jedna kolejka do rozegrania przed feriami zimowymi).

 

Kursokonferencja dla sędziów 2016.

Email Drukuj PDF

W dniach 10-11 września 2016 r. w Kielnarowej (84% ankietowanych optowało za utrzymaniem tego miejsca szkolenia) odbędzie się Kursokonferencja dla Sędziów województwa podkarpackiego. Rozpoczęcie kursu o godz. 13.30. Wszystkich uczestników proszę o zameldowanie się w recepcji do godziny 13.00. Obecność na szkoleniu jest obowiązkowa, prosimy więc koleżanki i kolegów o zarezerwowanie tego terminu. SZKOLENIE BĘDZIE DWUDNIOWE - Z NOCLEGIEM. Zakwaterowanie i wyżywienie (kolacja i śniadanie) jest bezpłatne. Opłatę za certyfikat w wysokości 150 zł należy wpłacić na konto WS PWZPS do dnia 19 sierpnia 2016 r. Nr konta:  PBS BANK 91 8642 1126 2012 1143 6184 0002 z dopiskiem ''Opłata za Certyfikat''. Sędziowie szczebla centralnego przyjeżdżają na kursokonferencje w dniu 9 września 2016 r. do godziny 18:00. Sędziowie szczeblowi dokonują przelewu również w wysokości 150 zł, a koszt wcześniejszego przyjazdu wpłacają bezpośrednio na miejscu. O ewentualnej nieobecności na szkoleniu prosimy zawiadomić mailowo kol. Leszka Kapłona najpóźniej do 28 sierpnia 2016 r.
Na kursokonferencji w Kielnarowej wszystkim Sędziom, którzy będą obecni na szkoleniu oraz zdadzą egzamin elektroniczny będą aktualizowane CERTYFIKATY SĘDZIOWSKIE.
W związku z tym bardzo proszę o zabranie ich ze sobą.

Sędziowie którzy chcą zaktualizować swoje zdjęcie profilowe proszeni są o przesłanie aktualnego zdjęcia do Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego ? Roberta Dworaka.

Przewodniczący Komisji Organizacyjnej WS PWZPS.
Leszek Kapłon

 

Zatwierdzenie listy kandydatów na sędziów

Email Drukuj PDF

Zarząd Podkarpackiego WZPS na posiedzeniu w dniu 26 listopada 2015 r. zatwierdził listę kandydatów na sędziego piłki siatkowej halowej Podkarpackiego WZPS, które ukończyły pozytywnie kurs szkoleniowy:

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Statystyka

Użytkowników : 222
Pozycje : 1427
Odsłon : 671054

Newsflash

Prosimy wszystkie Kluby rejestrujące nowych zawodników (a jest ich bardzo dużo) o szybkie dostarczanie kart zawodniczych celem rejestracji.

Ze względu na ilość noworejestrowanych najwłaściwsze jest przesyłanie kart drogą pocztową.

Karty po zarejstrowaniu zostaną odesłane do Klubów.