Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Podkarpacki WZPS

Turnieje Półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski - komunikaty organizacyjne.

Email Drukuj PDF

Wydział Siatkówki Plażowej Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej informuje, że w sezonie 2015/2016 województwo podkarpackie jest organizatorem trzech turniejów półfinałowych w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.
Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówce plażowej w terminie 03-05.07.2015 r. - Komunikat Organizacyjny.
Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej w terminie 06-08.07.2015 r. - Komunikat Organizacyjny.
Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetek w siatkówce plażowej w terminie 10-12.07.2015 r. - Komunikat Organizacyjny.

Prosimy o zapoznanie się z Komunikatami Organizacyjnymi ww. turniejów.

 

Kursokonferencja dla Sędziów - zmiany!!!

Email Drukuj PDF

W dniach 12-13 września 2015 r. w Kielnarowej  odbędzie się Kursokonferencja dla Sędziów województwa podkarpackiego. Rozpoczęcie kursu o godz. 14.00. Wszystkich uczestników proszę o zameldowanie się w recepcji w godzinach 12.45-13.45. Obecność na szkoleniu jest obowiązkowa, prosimy więc koleżanki i kolegów o zarezerwowanie tego terminu. SZKOLENIE BĘDZIE DWUDNIOWE - Z NOCLEGIEM. Zakwaterowanie i wyżywienie (kolacja i śniadanie) jest bezpłatne. Opłatę za certyfikat w wysokości 150 zł należy wpłacić na konto WS PWZPS (UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA!!!) do dnia 21 sierpnia 2015 r. Nr konta:  PBS BANK 91 8642 1126 2012 1143 6184 0002 z dopiskiem ''Opłata za Certyfikat''.
Na szkolenie należy przywieźć dowód wpłaty. Sędziowie szczebla centralnego przyjeżdżają na kursokonferencje w dniu 11 września 2015 r. w godzinach popołudniowych. Sędziowie szczeblowi dokonują przelewu również w wysokości 150 zł, a koszt wcześniejszego przyjazdu wpłacają bezpośrednio na miejscu. O ewentualnej nieobecności na szkoleniu prosimy zawiadomić mailowo kol. Leszka Kapłona najpóźniej do 28 sierpnia 2015 r.
Na kursokonferencji w Kielnarowej wszystkim Sędziom, którzy będą obecni na szkoleniu oraz zdadzą egzamin elektroniczny będą aktualizowane CERTYFIKATY SĘDZIOWSKIE.
W związku z tym bardzo proszę o zabranie ich ze sobą.

Przewodniczący Komisji Organizacyjnej WS PWZPS.
Leszek Kapłon

 

Rejestracja zawodników w plażówce.

Email Drukuj PDF

Obowiązkowa rejestracja w plażówce

Od sezonu 2015 wszyscy zawodnicy/czki uczestniczące w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski na szczeblu centralnym zobligowani są do posiadania swojego indywidualnego konta w systemie informatycznym PZPS- http/beach.pzps.pl. Po zarejestrowaniu w systemie zawodniczy otrzymują login i hasło do swego konta.

Seniorzy i seniorki sami rejestrują się w w/w systemie.

Więcej…
 

Mamy Mistrza Polski !!!

Email Drukuj PDF

W zakończonych właśnie Mistrzostwach Polski Sędziów, które w tym roku odbywały się w Łebie nasi sędziowie wywalczyli złoty medal pokonując w Finale reprezentację woj. mazowieckiego 2:1! Serdeczne gratulacje!

 

Rozgrywki młodzieżowe - dofinansowanie

Email Drukuj PDF

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego dofinansowuje imprezy młodzieżowe,
w których udział biorą drużyny Podkarpacia. W sezonie 2014/2015 dofinansowanie objęło:

Więcej…
 

Komunikat nr 1/2015

Email Drukuj PDF

Wydział Siatkówki Plażowej PWZPS proponuje organizacje zawodów o Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej właścicielom bazy sportowej, klubom w roli gospodarza zawodów.

Zawody planujemy przeprowadzić w następujących kategoriach:

Więcej…
 

Gratulacje dla nowych Szczeblowców.

Email Drukuj PDF

Jest mi niezmiernie miło poinformować wszystkich odwiedzających tę stronę, że grono sędziów z Podkarpacia powiększyło się o dwóch sędziów szczeblowych :-) Serdeczne gratulacje dla Tomka Kielara i Patryka Wierzbowicza!!! Szacun Panowie!

 

Turniej 1/2 Mistrzostw Polski Kadetów.

Email Drukuj PDF

W dniach 24.04-26.04.2015 r. w Rzeszowie odbędzie się turniej 1/2 Mistrzostw Polski Kadetów.

Terminarz spotkań w ramach turnieju dostępny jest poniżej.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Statystyka

Użytkowników : 222
Pozycje : 1427
Odsłon : 671053

Newsflash

Prosimy wszystkie Kluby rejestrujące nowych zawodników (a jest ich bardzo dużo) o szybkie dostarczanie kart zawodniczych celem rejestracji.

Ze względu na ilość noworejestrowanych najwłaściwsze jest przesyłanie kart drogą pocztową.

Karty po zarejstrowaniu zostaną odesłane do Klubów.