Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Archiwum Informacje ogólne
Wydział Szkolenia

Turniej finałowy III LM - zmiana terminu.

Email Drukuj PDF

Po uzgodnieniu z zainteresowanymi klubami drugi turniej finałowy w III lidze mężczyzn odbędzie się tydzień wcześniej, czyli w dniach 8-10.04.2016.

 

EGZAMINY TRENERSKIE ? start nowej strony i aplikacji.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z internetową aplikacją obsługującą projekt: ?System kształcenia i weryfikacji przygotowania zawodowego trenerów PZPS?.

Zachęcamy wszystkie podmioty kształcące trenerów do współpracy, dzięki której będziemy mogli stale udoskonalać program, zgodnie z najnowszymi trendami w siatkówce.


Z założeniami tego programu mogą Państwo szczegółowo zapoznać się przeglądając menu aplikacji zamieszczonej na stronie
www.egzaminytrenerskiepzps.pl

Zmieniony: Wtorek, 16 Luty 2016 13:36 Więcej…
 

Zmiana terminu spotkań - liga juniorów.

Email Drukuj PDF

W związku z przesunięciem terminu turnieju dodatkowego w kategorii junior, decyzją Wydziału Szkolenia i za zgodą zainteresowanych klubów zostaje przesunięta ostatnia kolejka w tej kategorii na 07.02.2016.

 

Wydawnictwa szkoleniowe PZPS

Email Drukuj PDF

PWZPS otrzymał od Młodzieżowej Akademii Siatkówki duże ilości materiałów szkoleniowych dla prowadzących zajęcia we wszystkich kategoriach wiekowych - od szkoły podstawowej do zespołów seniorów. Chcielibyśmy je przekazać nieodpłatnie dla zainteresowanych - szkół, klubów, nauczycieli, trenerów. Zwracamy się z prośbą o zainteresowanie swojego środowiska (również nie związanego ze szkoleniem klubowym) tą ofertą. Prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z podaniem odbiorców i ilości potrzebnych wydawnictw. Odbiór książek w siedzibie Związku - NIE WYSYŁAMY POCZTĄ ;)

Obecnie dostępne:

1.Toshi Yoshida - "Kontrolowanie piłki w przyjęciu zagrywki".

2. Praca zbiorowa - "Mini Siatkówka - Podstawy naukowe i metodologia wdrażania + CD"

3. Poradnik trenera - FIVB - kompendium wiedzy o technice, taktyce, motoryce piłki siatkowej - przedstawione przez wybitnych trenerów - instruktorów FIVB -m. in. Phillipe Blaina, Douga Beala, Yurija Chesnokova.

4. Praca zbiorowa - "Scenariusze lekcji dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych" - do wykorzystania w pracy klubowej włącznie z seniorami.

5. Tomasz Klocek - "Scenariusze lekcji dla szkoły podstawowej"

6. Zestawy plakatów obejmujące wszystkie elementy techniki piłki siatkowej.

7. Programy szkolenia - młodzik, kadet, junior

Zmieniony: Wtorek, 11 Luty 2014 12:48
 

Informacja - rozgrywki młodzik/czka

Email Drukuj PDF

W ślad za pkt. 7 Przepisów Sportowych zawartym w "Regulaminie Klubowych Rozgrywek o Mistrzostwo Polski w kategoriach młodzieżowych" - zwracam uwagę wszystkim szkoleniowcom i sędziom, że "w rozgrywkach młodziczek i młodzików dopuszcza się możliwość gry zawodnika na pozycji libero".

Zmieniony: Niedziela, 15 Wrzesień 2013 21:03
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Logowanie