Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Archiwum Wyniki
Wyniki

Wyniki Mistrzostw Województwa Podkarpackiego - 2016

Email Drukuj PDF

Juniorzy
Juniorki
Kadeci
Kadetki
Młodzicy
Młodziczki

Zmieniony: Czwartek, 16 Czerwiec 2016 08:55
 

Wyniki eliminacji wojewódzkich - pełne

Email Drukuj PDF

Juniorzy
Juniorki
Kadeci
Kadetki
Młodzicy
Młodziczki

Zmieniony: Środa, 25 Czerwiec 2014 08:29
 

Wyniki Juniorek 2014

Email Drukuj PDF

Wyniki Juniorek
1 Chmura Monika/Mich Aleksandra - KS Błękitni Ropczyce
2 Kinel Kinga/Czarnowska Kinga - KSSKarpaty Krosno
3 Prętnik Dominika/Chodorowska Anna - KSS Karpaty Krosno
4 Dergun Katarzyna/Wajda Agnieszka - Polonia POSIR Przemyśl
5-6 Czarnowska Jagoda/Zywar Renata - KSS Karpaty Krosno
Florczak Karolina/Balawajder Klaudia - KSS Karpaty Krosno

 

Wyniki młodziczek 2014

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja Młodziczek
1 miejsce: Pilch/Przewrocka
2 miejsce: Bazan/Pokój
3 miejsce: Mierzwa Tarnawska
4 miejsce: Laskowiecka/Hodorek

Wyniki meczy:
Pilch/Przewrocka - Dudka/Solak  2:0 (15:5, 15:6)
Białasek/Flader - Jaroch/Żurawska  1:2 (16;14, 11:15, 7:15)
Laskowiecka/Hodorek -  Mierzwa/Tarnawska 0:2  (5:15, 13:15)
Witowska/Szpyt - Bazan/Pokój  0:2  (9:15, 4:15)
Napora/Zabrowarna - Pilch/Przewrocka 0:2 (11:15, 5:15)
Jaroch/Żurawska - Dworakiewicz/Chrobak  1:2  (15:13, 15:17, 8:15)
Dyjak/Węcław -  Mierzwa/Tarnawska  2:0  (15:11, 15:13)
Witowska/Szpyt - Napora/Zabrowarna  1:2  (15:7, 14:6, 13:15)
Laskowiecka/Hodorek - Jaroch/Żurawska  2:0  (15:4, 15:5)
Pilch/Przewrocka - Dworakiewicz/Chrobak 2:0  (15:5, 15:4)
Laskowiecka/Hodorek - Napora/Zabrowarna  2:0  (15:13, 15:5)
Białasek/Flader - Mierzwa/Tarnawska  0:2  (13:15, 9:15)
Dworakiewicz/Chrobak - Laskowiecka/Hodorek  2:0  (4:15, 7:15)
Dyjak/Węcław - Bazan/Pokój  0:2  (10:15, 2:15)
Dudka/Solak - Mierzwa/Tarnawska  0:2  (13:15, 2:15)
Dyjak/Węcław - Mierzwa/Tarnawska  0:2  (11:15, 10:15)
Bazan/Pokój - Laskowiecka/Hodorek  0:2  (15:6, 15:11)
Pilch/Przewrocka - Mierzwa/Tarnawska  2:0  (15:11, 15:7)
Laskowiecka/Hodorek - Mierzwa/Tarnawska  0:2  (11:15, 12:15)
Bazan/Pokój - Pilch/Przewrocka  1:2  (11:15, 15:13, 13:15)

 

Wyniki młodzików 2014

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja Młodzików
1 miejsce: Korneliusz Janda/Damian Baran
2 miejsce: Miłosz Ruszel/Jakub Wlezień
3 miejsce: Marcin Nykiel/Paweł Małek  
4 miejsce: Dominik Wnęk/Wiktor Rudny
5 miejsce Bartłomiej Ryszka/Eryk Ziajor

Wyniki meczy
Ryszka/Ziajor - Wnęk/Rudny  0:2 (8:15, 9:15)
Janda/Baran - Nykiel/Małek  2-1  (9;15, 15:13, 15:13)
Ryszka/Ziajor - Ruszel/Wlezień  0:2  (15:17, 10;15)
Wnęk/Rudny- Nykiel/Małek  1:2  (11:15, 15:9, 13:15)
Ryszka/Ziajor - Janda/Baran  0:2  (13:15, 6:15)
Nykiel/Małek - Ruszel/Wlezień  1:2  (7:15, 15:11, 12:15)
Ryszka/Ziajor - Nykiel/Małek  0:2  (7:15, 7:15)
Wnęk/Rudny - Janda/Baran  0:2  (13:15, 10:15)
Janda/Baran - Ruszel/Wlezień  2:0  (15:9, 15:8)
Wnęk/Rudny - Ruszel/Wlezień  1:2  (12:15, 15:9, 14:16)

 

Zmieniony: Wtorek, 17 Czerwiec 2014 08:01
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL