Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2008/09
Wyniki

Liga Kadetek - Eliminacje

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach Ligii Kadetek uczestniczyło 19 zespołów podzielonych na trzy grupy:

Grupa 1

1. MKS V LO Rzeszów

2.  UMKS I Łańcut

3.  UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl

4.  UMKS II Łańcut

5.  UKS II Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl

6.  MKS San Jarosław

 Grupa 2

1. KS Wisłoka Dębica

2. KPSK Stal Mielec

3. KS Siarka Tarnobrzeg

4. TKF Rakszawa

5. KPS Nowa Dęba

6. UKS Tęcza Żołynia

7.  MKS Stal Nowa Dęba

Grupa 3

1. TS Sanoczanka PBS Sanok

2. Karpaty MOSiR Krosno

3. UKS MOSiR Jasło

4. MUKS Olimp Czudec

5. RKS Bolesław Rzeszów

6.  UKS Gimnazjum Dębowiec

Pierwsze dwa zespoły z każdej grupy utworzą grupę A walczącą o awans do rozgrywek centralnych

 

Zmieniony: Piątek, 27 Marzec 2009 14:52
 

Liga Kadetów - Eliminacje

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach Ligii Kadetów uczestniczy 11 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Grupa 1

1. Karpaty MOSiR Krosno

2. AKS Resovia II Rzeszów

3. UKS Gimnazjum Dębowiec

4. TSV Mansard Sanok

5. UKS MOSiR Jasło

6. LKS Brzozovia-MOSiR Brzozów

Grupa 2:

1. AKS Resovia I Rzeszów

2. AKS Resovia III Rzeszów

3. KS Błękitni Ropczyce

4. UKS Dwójka Kuźnia Stalowa Wola

5.  MKS Wisłok Strzyżów

Pierwsze trzy zespoły z każdej grupy utworzą grupę A walczącą o ćwierćfinał MP Kadetów

Zmieniony: Czwartek, 26 Marzec 2009 15:19
 

Liga Juniorów - Eliminacje

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach Ligii Juniorów uczestniczy 13 zespołów podzielonych na trzy grupy:

Grupa 1

1. KS Błękitni I Ropczyce

2.  AKS Resovia II Rzeszów

3.  Karpaty MOSiR Krosno

4.  UKS Sokół Strzyżów

5.  UKS San Lesko

Grupa 2:

1. AKS Resovia I Rzeszów

2.  UMKS Łańcut

3.  TKF Rakszawa

4.  KS Błękitni II Ropczyce

Grupa 3:

1. LTS Feniks Leżajsk

2.  AKS Orkan Nisko

3.  TSSP Bartosze Tarnobrzeg

4.  MKPS Stal Mielec

Pierwsze dwa zespoły z każdej grupy utworzą grupę A walczącą o ćwierćfinał MP Juniorów

Zmieniony: Czwartek, 26 Marzec 2009 10:10
 

III Mężczyzn - Eliminacje

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach III ligii mężczyzn uczestniczy 16 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Grupa 1

Miejsce Zespół
1MKS Wisłok Strzyżów
2TSV Mansard Sanok
3MKS MOSiR Jasło
4GOSiR Jedlicze
5UKS San Lesko
6LKS Brzozovia-MOSiR Brzozów
7UKS Orlik Ustrzyki Dolne
8MOS Lubaczów

 Grupa 2

Miejsce Zespół
1Open Czarni Oleszyce
2AZS UR Rzeszów
3MKPS Stal Mielec
4AKS Resovia II Rzeszów
5TKF ITS Anilana Rakszawa
6AKS Orkan Nisko
7LUKS Lider Kamień
8TSSP Bartosze Tarnobrzeg

 Pierwsze dwa zespoły z obu grup utwoirzą grupę A walczącą o awans do rozgrywek centralnych

Zmieniony: Czwartek, 26 Marzec 2009 09:22
 

III Mężczyzn - Eliminacje

Email Drukuj PDF

W rozgrywkach III ligii mężczyzn uczestniczy 16 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Grupa 1

Miejsce Zespół
1MKS Wisłok Strzyżów
2TSV Mansard Sanok
3MKS MOSiR Jasło
4GOSiR Jedlicze
5UKS San Lesko
6LKS Brzozovia-MOSiR Brzozów
7UKS Orlik Ustrzyki Dolne
8MOS Lubaczów

 Grupa 2

Miejsce Zespół
1Open Czarni Oleszyce
2AZS UR Rzeszów
3MKPS Stal Mielec
4AKS Resovia II Rzeszów
5TKF ITS Anilana Rakszawa
6AKS Orkan Nisko
7LUKS Lider Kamień
8TSSP Bartosze Tarnobrzeg

 

 
Więcej artykułów…


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL