Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2009/10
Wyniki 2009/10

Skład III Ligi kobiet sezon 2009/10

Email Drukuj PDF

1.    AZS UR Rzeszów
2.    MKS "STAL" Nowa Dęba
3.    RKS "BOLESŁAW" Rzeszów
4.    PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok
5.    UKS "CHAMPION" Bratkówka

Zmieniony: Niedziela, 27 Wrzesień 2009 15:31
 

Skład Ligi Młodziczek sezon 2009/10

Email Drukuj PDF

Grupa I
1.    KS WISŁOKA Dębica
2.    UKS "TRÓJKA" Leżajsk
3.    KPS Nowa Dęba II
4.    KPS Nowa Dęba I
5.    KS SIARKA Tarnobrzeg
6.    KPSK STAL Mielec
7.    MKS V LO Rzeszów II
8.    MKS V LO Rzeszów I

Grupa II
1.    UKS GIMNAZJUM NR 1- POLONIA Przemyśl
2.    MKS Łańcut I
3.    MKS Łańcut II
4.    KARPATY MOSiR Krosno I
5.    KARPATY MOSiR Krosno II
6.    UKS TKKF "ORLIK" Rzeszów
7.    MUKS "OLIMP" Czudec
8.    UKS GIMNAZJUM Dębowiec
9.    UKS MOSiR Jasło

Zmieniony: Niedziela, 27 Wrzesień 2009 15:29
 

Skład Ligi Młodzików sezon 2009/10

Email Drukuj PDF

1.    AKS "RESOVIA" Rzeszów II
2.    AKS "RESOVIA" Rzeszów I
3.    MKS MOSiR Jasło
4.    UKS GIMNAZJUM Dębowiec
5.    UKS DWÓJKA Stalowa Wola
6.    AKS ORKAN Nisko
7.    AKS "RESOVIA" Rzeszów III
8.    KS BŁĘKITNI Ropczyce
9.    KARPATY MOSiR Krosno II
10.    KARPATY MOSiR Krosno I
11.    MKS "Wisłok" Strzyżów
12.    TSV "MANSARD" Sanok

Zmieniony: Niedziela, 27 Wrzesień 2009 15:29
 

Skład Ligi Kadetek sezon 2009/10

Email Drukuj PDF

Grupa I
1.    MKS V LO Rzeszów I
2.    MKS V LO Rzeszów II
3.    KPS Nowa Dęba
4.    KS SIARKA Tarnobrzeg
5.    KKS 'KOLBUSZOWIANKA" Kolbuszowa
6.    MKS "STAL" Nowa Dęba

Grupa II
1.    KARPATY MOSiR Krosno
2.    PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok
3.    KS WISŁOKA Dębica
4.    UKS MOSiR Jasło
5.    MUKS "OLIMP" Czudec
6.    SST "LUBCZA" Racławówka

Grupa III
1.    KPSK STAL Mielec
2.    UKS I LO Łańcut I
3.    UKS I LO Łańcut II
4.    UKS GIMNAZJUM NR 1- POLONIA Przemyśl I
5.    UMKS Dubiecko
6.    "SAN" Jarosław

Zmieniony: Niedziela, 27 Wrzesień 2009 15:27
 

Skład Ligi Kadetów sezon 2009/10

Email Drukuj PDF

Grupa I
1.    AKS "ORKAN" Nisko
2.    TSSPS BARTOSZE Tarnobrzeg
3.    TKF Anilana Rakszawa
4.    AKS RESOVIA Rzeszów II
5.    LTS FENIKS Leżajsk
Grupa II
1.    KS BŁĘKITNI Ropczyce
2.    UKS DWÓJKA Stalowa Wola
3.    UKS SOKÓŁ Strzyżów
4.    AKS RESOVIA Rzeszów I
Grupa III
1.    UKS GIMNAZJUM Dębowiec
2.    MKS MOSiR Jasło
3.    KARPATY MOSiR Krosno
4.    TSV Mansard Sanok

Zmieniony: Niedziela, 27 Wrzesień 2009 15:25