Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Archiwum Sezon 2010/11
Obsady pomocnicze 2010/11

Obsada sparingów Asseco Resovii

Email Drukuj PDF

I. 23.11.2011 r. Stalowa Wola godzina 1800
Asseco Resovia Rzeszów - Jarosławicz Jarosław SI Marcin Kuszaj; SII Robert Chmiel Sek Justyna Zych; Liniowi - Dariusz Babiarz, Bartosz Janik
II 27.11.2011 r. Łańcut godzina 1600
Asseco Resovia Rzeszów - Jarosławicz Jarosław SI Mirosław Pałka; SII Leszek Kapłon Sek Maciej Zięzio; Liniowi - Paulina Chamerska-Lemiech, Maciej Fixa

Zmieniony: Poniedziałek, 28 Listopad 2011 09:44
 

II Liga Kobiet Grupa IV

Email Drukuj PDF

1    BKS Szóstka Biłgoraj
2    Wisła AGH Kraków
3    PWSZ Karpaty MOSiR Krosno
4    KS Anser Siarka Tarnobrzeg
5    Dalin Myślenice
6    TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
7    MKS Paleo Pogoń Proszowice
8    KS Extrans-Patria Sędziszów Małopolski
9    STS Sandencja Nowy Sącz
10    RKS Bolesław Rzeszów

Zmieniony: Wtorek, 24 Sierpień 2010 09:17
 

II Liga Mężczyzn Grupa IV

Email Drukuj PDF

1    KS Wanda Instal Kraków
2    RCS Czarni Radom
3    KU AZS Politechnika Krakowska
4    PWSZ Karpaty Krosno
5    MKS Wisłok Strzyżów
6    KS Błękitni Ropczyce
7    STS Skarżysko Kamienna
8    UMKS Kęczanin Kęty
9    WKS Wawel AGH Kraków
10    SMS Spała II

Zmieniony: Wtorek, 24 Sierpień 2010 09:17
 

Zespoły Plus Ligi Kobiet w sezonie 2010/11

Email Drukuj PDF

1    BKS Aluprof Bielsko-Biała
2    Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
3    Enion Energia MKS Dąbrowa Górnicza
4    Organika Budowlani Łódź
5    GCB Centrostal Bydgoszcz
6    Trefl Siatkówka S.A. Sopot
7    Pronar Zeto Astwa AZS Białystok
8    Impel Gwardia Wrocław
9    KPSK Stal Mielec
10    EC Wybrzeże TPS Rumia

Zmieniony: Wtorek, 24 Sierpień 2010 09:18
 

Zespoły Plus Ligi w sezonie 2010/11

Email Drukuj PDF

1    PGE Skra Bełchatów
2    KS Jastrzębski Węgiel SSA
3    Asseco Resovia Rzeszów
4    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5    Domex Tytan AZS Częstochowa
6    Delecta Bydgoszcz
7    Indykpol AZS UWM Olsztyn
8    Pamapol Siatkarz Wieluń
9    Neckermann AZS Politechnika Warszawska
10   Fart Kielce

Zmieniony: Wtorek, 24 Sierpień 2010 09:18