Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2007/08 3 Liga Mężczyzn

3 Liga Mężczyzn sezon 2008/09 Eliminacje Grupa 1

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 AKS Resovia Rzeszów 22 58 62 : 15 4.1333 1863 : 1501 1.2412
2 AZS UR Rzeszów 22 54 58 : 21 2.7619 1866 : 1541 1.2109
3 KS Błękitni II Ropczyce 22 53 58 : 21 2.7619 1792 : 1574 1.1385
4 Divicom Czarni Oleszyce 22 50 55 : 23 2.3913 1854 : 1563 1.1862
5 TSV Mansard Sanok 22 46 51 : 27 1.8889 1776 : 1476 1.2033
6 MKS MOSiR Jasło 22 33 41 : 41 1.0000 1772 : 1689 1.0491
7 AZS Karpaty II Krosno 22 24 33 : 46 0.7174 1648 : 1713 0.9621
8 AKS Orkan Nisko 22 23 31 : 50 0.6200 1668 : 1806 0.9236
9 MKPS Stal Mielec 22 18 24 : 54 0.4444 1216 : 1673 0.7268
10 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 22 14 22 : 56 0.3929 1526 : 1783 0.8559
11 UKS San Lesko 22 13 23 : 57 0.4035 1575 : 1789 0.8804
12 MOS Lubaczóww 22 10 11 : 58 0.1897 1159 : 1607 0.7212

Wyniki spotkań

Mecz NrDataGospodarzGośćWynikW setach
1 2007-09-29 MOS Lubaczóww AKS Orkan Nisko 0:3 15:25;15:25;19:25
2 2007-09-28 AZS Karpaty II Krosno AZS UR Rzeszów 1:3 17:25;25:21;14:25;15:25
3 2007-09-29 UKS Tęcza Sędziszów Młp. AKS Resovia Rzeszów 0:3 18:25;17:25;22:25
4 2007-09-29 MKS MOSiR Jasło KS Błękitni II Ropczyce 2:3 25:19;25:20;13:25;16:25;12:15
5 2007-09-29 TSV Mansard Sanok MKPS Stal Mielec 3:0 25:0;25:0;25:0
6 2007-09-29 UKS San Lesko Divicom Czarni Oleszyce 1:3 12:25;25:22;11:25;18:25
7 2007-10-06 AKS Orkan Nisko Divicom Czarni Oleszyce 1:3 18:25;15:25;25:22;18:25
8 2007-10-06 MKPS Stal Mielec UKS San Lesko 3:1 0:0;0:0;0:0
9 2007-10-06 KS Błękitni II Ropczyce TSV Mansard Sanok 3:2 25:22;25:17;28:30;14:15;15:12
10 2007-10-06 AKS Resovia Rzeszów MKS MOSiR Jasło 3:0 25:16;25:18;25:23
11 2007-10-06 AZS UR Rzeszów UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:14;26:24;25:18
12 2007-10-06 MOS Lubaczóww AZS Karpaty II Krosno 0:3 14:25;18:25;19:25
13 2007-10-13 AZS Karpaty II Krosno AKS Orkan Nisko 2:3 25:17;17:25;20:25;25:20;11:15
14 2007-10-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. MOS Lubaczóww 1:3 24:26;16:25;25:16;21:25
15 2007-10-13 MKS MOSiR Jasło AZS UR Rzeszów 3:2 21:25;20:25;25:21;25:21;25:7
16 2007-10-13 TSV Mansard Sanok AKS Resovia Rzeszów 3:1 25:23;21:25;26:24;25:23
17 2007-10-13 UKS San Lesko KS Błękitni II Ropczyce 1:3 22:25;19:25;29:27;21:25
18 2007-10-13 Divicom Czarni Oleszyce MKPS Stal Mielec 3:1 21:25;25:18;25:15;25:19
19 2007-10-20 AKS Orkan Nisko MKPS Stal Mielec 0:3 19:25;16:25;22:25
20 2007-10-20 KS Błękitni II Ropczyce Divicom Czarni Oleszyce 3:1 25:16;17:25;25:23;25:23
21 2007-10-20 AKS Resovia Rzeszów UKS San Lesko 3:1 25:22;17:25;25:16;25:20
22 2007-10-20 AZS UR Rzeszów TSV Mansard Sanok 3:1 25:21;25:21;20:25;25:20
23 2007-10-20 MOS Lubaczóww MKS MOSiR Jasło 0:3 13:25;12:25;13:25
24 2007-10-20 AZS Karpaty II Krosno UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 25:14;24:26;25:12;25:20
25 2007-10-27 UKS Tęcza Sędziszów Młp. AKS Orkan Nisko 0:3 23:25;19:25;23:25
26 2007-10-27 MKS MOSiR Jasło AZS Karpaty II Krosno 3:1 25:20;24:26;25:15;25:23
27 2007-10-27 TSV Mansard Sanok MOS Lubaczóww 3:0 25:12;25:6;25:10
28 2007-10-27 UKS San Lesko AZS UR Rzeszów 0:3 14:25;17:25;21:25
29 2007-10-27 AKS Resovia Rzeszów Divicom Czarni Oleszyce 3:1 25:15;21:25;25:21;25:23
30 2007-10-27 MKPS Stal Mielec KS Błękitni II Ropczyce 0:3 19:25;21:25;22:25
31 2007-11-08 AKS Orkan Nisko KS Błękitni II Ropczyce 0:3 21:25;20:25;23:25
32 2007-11-03 AKS Resovia Rzeszów MKPS Stal Mielec 3:0 25:13;25:21;25:23
33 2007-11-03 AZS UR Rzeszów Divicom Czarni Oleszyce 3:1 25:23;21:25;25:11;25:19
34 2007-11-03 MOS Lubaczóww UKS San Lesko 3:0 27:25;25:22;25:14
35 2007-11-03 AZS Karpaty II Krosno TSV Mansard Sanok 1:3 25:23;23:25;8:25;17:25
36 2007-11-03 UKS Tęcza Sędziszów Młp. MKS MOSiR Jasło 0:3 20:25;19:25;18:25
37 2007-11-10 MKS MOSiR Jasło AKS Orkan Nisko 3:0 25:19;25:21;25:13
38 2007-11-10 TSV Mansard Sanok UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:13;25:12;25:17
39 2007-11-10 UKS San Lesko AZS Karpaty II Krosno 0:3 17:25;22:25;17:25
40 2007-11-10 Divicom Czarni Oleszyce MOS Lubaczóww 3:0 25:9;25:22;25:19
41 2007-11-10 MKPS Stal Mielec AZS UR Rzeszów 0:3 17:25;14:25;23:25
42 2007-11-10 KS Błękitni II Ropczyce AKS Resovia Rzeszów 3:1 25:22;8:25;25:11;25:20
43 2007-11-17 AKS Orkan Nisko AKS Resovia Rzeszów 0:3 18:25;22:25;18:25
44 2007-11-17 AZS UR Rzeszów KS Błękitni II Ropczyce 3:1 26:24;25:17;21:25;25:18
45 2007-11-17 MOS Lubaczóww MKPS Stal Mielec 2:3 16:25;17:25;25:22;25:22;8:15
46 2007-11-17 AZS Karpaty II Krosno Divicom Czarni Oleszyce 0:3 26:28;15:25;15:25
47 2007-11-17 UKS Tęcza Sędziszów Młp. UKS San Lesko 3:1 25:22;14:25;25:23;25:21
48 2007-11-17 MKS MOSiR Jasło TSV Mansard Sanok 1:3 25:19;18:25;17:25;20:25
49 2007-11-24 TSV Mansard Sanok AKS Orkan Nisko 3:0 25:22;25:23;25:20
50 2007-11-24 UKS San Lesko MKS MOSiR Jasło 1:3 25:27;25:18;21:25;27:29
51 2007-11-22 Divicom Czarni Oleszyce UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:20;25:12;25:14
52 2007-11-24 MKPS Stal Mielec AZS Karpaty II Krosno 3:1 22:25;25:22;25:11;25:13
53 2007-11-24 KS Błękitni II Ropczyce MOS Lubaczóww 3:0 25:20;25:17;25:19
54 2007-11-24 AKS Resovia Rzeszów AZS UR Rzeszów 3:0 25:20;25:14;25:23
55 2007-12-01 AKS Orkan Nisko AZS UR Rzeszów 0:3 16:25;19:25;20:25
56 2007-12-01 MOS Lubaczóww AKS Resovia Rzeszów 0:3 11:25;13:25;23:25
57 2007-12-01 AZS Karpaty II Krosno KS Błękitni II Ropczyce 0:3 17:25;16:25;19:25
58 2007-12-01 UKS Tęcza Sędziszów Młp. MKPS Stal Mielec 2:3 25:23;25:19;14:25;19:25;12:15
59 2007-12-01 MKS MOSiR Jasło Divicom Czarni Oleszyce 0:3 22:25;23:25;18:25
60 2008-01-17 TSV Mansard Sanok UKS San Lesko 3:0 25:22;25:10;25:10
61 2007-12-08 UKS San Lesko AKS Orkan Nisko 1:3 18:25;25:23;31:33;20:25
62 2007-12-12 Divicom Czarni Oleszyce TSV Mansard Sanok 3:0 25:22;27:25;25:16
63 2007-12-08 MKPS Stal Mielec MKS MOSiR Jasło 3:1 19:25;25:19;25:17;25:15
64 2007-12-08 KS Błękitni II Ropczyce UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:17;25:22;25:22
65 2007-12-08 AKS Resovia Rzeszów AZS Karpaty II Krosno 3:0 25:19;25:19;25:17
66 2007-12-08 AZS UR Rzeszów MOS Lubaczóww 3:0 25:22;25:17;25:17
67 2007-12-15 AKS Orkan Nisko MOS Lubaczóww 3:0 26:24;25:19;25:6
68 2007-12-15 AZS UR Rzeszów AZS Karpaty II Krosno 3:0 25:13;25:19;25:18
69 2007-12-15 AKS Resovia Rzeszów UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 25:13;27:29;25:22;25:16
70 2007-12-15 KS Błękitni II Ropczyce MKS MOSiR Jasło 3:0 25:16;25:17;25:18
71 2007-12-15 MKPS Stal Mielec TSV Mansard Sanok 0:3 19:25;23:25;17:25
72 2007-12-15 Divicom Czarni Oleszyce UKS San Lesko 3:0 25:17;25:13;25:14
73 2008-01-05 Divicom Czarni Oleszyce AKS Orkan Nisko 3:0 25:16;25:22;25:22
74 2008-01-05 UKS San Lesko MKPS Stal Mielec 3:0 25:22;25:20;25:22
75 2008-01-05 TSV Mansard Sanok KS Błękitni II Ropczyce 3:0 25:13;25:17;25:12
76 2008-01-05 MKS MOSiR Jasło AKS Resovia Rzeszów 0:3 21:25;6:25;22:25
77 2008-01-05 UKS Tęcza Sędziszów Młp. AZS UR Rzeszów 0:3 22:25;13:25;15:25
78 2008-01-05 AZS Karpaty II Krosno MOS Lubaczóww 3:0 25:11;25:16;25:19
79 2008-01-16 AKS Orkan Nisko AZS Karpaty II Krosno 3:2 25:21;25:16;17:25;20:25;15:13
80 2008-01-12 MOS Lubaczóww UKS Tęcza Sędziszów Młp. 0:3 21:25;20:25;13:25
81 2008-01-11 AZS UR Rzeszów MKS MOSiR Jasło 3:1 25:17;22:25;25:23;25:16
82 2008-01-12 AKS Resovia Rzeszów TSV Mansard Sanok 3:0 25:21;28:26;25:16
83 2008-01-12 KS Błękitni II Ropczyce UKS San Lesko 3:0 25:20;25:16;25:22
84 2008-01-12 MKPS Stal Mielec Divicom Czarni Oleszyce 1:3 15:25;26:24;20:25;19:25
85 2008-01-26 MKPS Stal Mielec AKS Orkan Nisko 3:2 25:14;19:25;23:25;25:21;15:12
86 2008-01-31 Divicom Czarni Oleszyce KS Błękitni II Ropczyce 2:3 25:23;21:25;25:19;21:25;10:15
87 2008-01-26 UKS San Lesko AKS Resovia Rzeszów 0:3 20:25;12:25;15:25
88 2008-01-26 TSV Mansard Sanok AZS UR Rzeszów 3:2 21:25;13:25;25:21;25:20;15:13
89 2008-01-26 MKS MOSiR Jasło MOS Lubaczóww 3:0 25:10;25:20;25:15
90 2008-01-26 UKS Tęcza Sędziszów Młp. AZS Karpaty II Krosno 3:2 23:25;25:21;25:22;24:26;15:13
91 2008-02-02 AKS Orkan Nisko UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:16;27:25;25:18
92 2008-02-02 AZS Karpaty II Krosno MKS MOSiR Jasło 3:0 25:21;26:24;25:19
93 2008-02-02 MOS Lubaczóww TSV Mansard Sanok 0:3 10:25;11:25;17:25
94 2008-02-02 AZS UR Rzeszów UKS San Lesko 3:0 25:12;25:23;25:12
95 2008-02-02 Divicom Czarni Oleszyce AKS Resovia Rzeszów 2:3 25:23;25:23;24:26;20:25;12:15
96 2008-02-02 KS Błękitni II Ropczyce MKPS Stal Mielec 3:0 25:19;25:11;25:15
97 2008-02-09 KS Błękitni II Ropczyce AKS Orkan Nisko 3:0 25:14;25:21;25:20
98 2008-02-09 MKPS Stal Mielec AKS Resovia Rzeszów 0:3 18:25;16:25;23:25
99 2008-02-09 Divicom Czarni Oleszyce AZS UR Rzeszów 0:3 31:33;25:27;24:26
100 2008-02-09 UKS San Lesko MOS Lubaczóww 3:0 25:13;25:19;25:12
101 2008-02-09 TSV Mansard Sanok AZS Karpaty II Krosno 3:0 25:13;25:20;25:22
102 2008-02-09 MKS MOSiR Jasło UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 25:12;18:25;25:17;25:13
103 2008-02-16 AKS Orkan Nisko MKS MOSiR Jasło 2:3 11:25;25:18;17:25;25:20;11:15
104 2008-02-16 UKS Tęcza Sędziszów Młp. TSV Mansard Sanok 0:3 16:25;15:25;19:25
105 2008-02-16 AZS Karpaty II Krosno UKS San Lesko 3:0 29:27;25:23;25:12
106 2008-02-16 MOS Lubaczóww Divicom Czarni Oleszyce 0:3 20:25;7:25;21:25
107 2008-02-16 AZS UR Rzeszów MKPS Stal Mielec 3:1 25:15;25:16;16:25;25:16
108 2008-02-16 AKS Resovia Rzeszów KS Błękitni II Ropczyce 3:0 25:16;25:12;25:16
109 2008-02-23 AKS Resovia Rzeszów AKS Orkan Nisko 3:2 23:25;25:12;26:24;22:25;15:12
110 2008-02-23 KS Błękitni II Ropczyce AZS UR Rzeszów 3:2 25:17;18:25;25:22;16:25;17:15
111 2008-02-23 MKPS Stal Mielec MOS Lubaczóww 0:3 0:25;0:25;0:25
112 2008-02-23 Divicom Czarni Oleszyce AZS Karpaty II Krosno 3:0 25:20;25:16;25:17
113 2008-02-23 UKS San Lesko UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 25:16;23:25;25:23;26:28;13:15
114 2008-02-23 TSV Mansard Sanok MKS MOSiR Jasło 2:3 19:25;18:25;25:13;25:19;12:15
115 2008-03-01 AKS Orkan Nisko TSV Mansard Sanok 1:3 20:25;25:21;12:25;19:25
116 2008-03-01 MKS MOSiR Jasło UKS San Lesko 3:2 25:23;20:25;32:34;25:22;18:16
117 2008-03-01 UKS Tęcza Sędziszów Młp. Divicom Czarni Oleszyce 1:3 25:23;16:25;20:25;20:25
118 2008-03-01 AZS Karpaty II Krosno MKPS Stal Mielec 3:0 25:0;25:0;25:0
119 2008-03-01 MOS Lubaczóww KS Błękitni II Ropczyce 0:3 17:25;17:25;11:25
120 2008-03-01 AZS UR Rzeszów AKS Resovia Rzeszów 1:3 22:25;25:22;23:25;23:25
121 2008-03-08 AZS UR Rzeszów AKS Orkan Nisko 3:0 25:18;25:14;25:13
122 2008-01-23 AKS Resovia Rzeszów MOS Lubaczóww 3:0 25:23;25:12;25:10
123 2008-03-08 KS Błękitni II Ropczyce AZS Karpaty II Krosno 3:1 25:21;25:18;26:28;25:18
124 2008-03-08 MKPS Stal Mielec UKS Tęcza Sędziszów Młp. 0:3 0:25;025;0:25
125 2008-03-08 Divicom Czarni Oleszyce MKS MOSiR Jasło 3:0 25:19;25:17;25:22
126 2008-03-08 UKS San Lesko TSV Mansard Sanok 3:1 25:22;23:25;25:14;25:20
127 2008-03-15 AKS Orkan Nisko UKS San Lesko 2:3 25:19;25:19;23:25;21:25;13:15
128 2008-03-15 TSV Mansard Sanok Divicom Czarni Oleszyce 0:3 22:25;16:25;15:25
129 2008-03-15 MKS MOSiR Jasło MKPS Stal Mielec 3:0 25:0;25:0;25:0
130 2008-03-15 UKS Tęcza Sędziszów Młp. KS Błękitni II Ropczyce 0:3 14:25;15:25;15:25
131 2008-03-15 AZS Karpaty II Krosno AKS Resovia Rzeszów 1:3 20:25;21:25;29:27;14:25
132 2008-03-15 MOS Lubaczóww AZS UR Rzeszów 0:3 17:25;12:25;6:25