Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2011/12 IV Liga Mężczyzn 1 grupa

IV Liga Mężczyzn sezon 2011/12 Eliminacje Grupa 1

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 DOM-BUD Żołynia 16 47 48 : 7 6.8571 1342 : 1051 1.2769
2 ChSKFMS Przemyśl 16 37 43 : 18 2.3889 1382 : 1197 1.1546
3 SSPS PBS Czarni Oleszyce 16 36 41 : 18 2.2778 1384 : 1205 1.1485
4 MKS Kańczuga 16 26 30 : 27 1.1111 1273 : 1242 1.0250
5 UMKS Spartakus Adamówka 16 23 29 : 33 0.8788 1381 : 1359 1.0162
6 MKS Wierzbna 16 18 26 : 34 0.7647 1309 : 1335 0.9805
7 LKS CZARNI Wietlin 16 14 21 : 39 0.5385 1217 : 1364 0.8922
8 UKS Orlik Ustrzyki Dolne 16 12 16 : 37 0.4324 1076 : 1239 0.8684
9 TKS ŻAGIEL Radymno 16 3 5 : 46 0.1087 884 : 1256 0.7038

Wyniki spotkań

Mecz NrDataGospodarzGośćWynikW setach
1 2011-09-25 MKS Wierzbna DOM-BUD Żołynia 1:3 20:25;18:25;25:19;21:25
2 2011-09-25 ChSKFMS Przemyśl TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:11;25:13;25:18
3 2011-09-25 UKS Orlik Ustrzyki Dolne UMKS Spartakus Adamówka 3:1 17:25;25:15;25:22;25:21
4 2011-09-23 LKS CZARNI Wietlin SSPS PBS Czarni Oleszyce 0:3 15:25;23:25;19:25
5 2011-10-02 UMKS Spartakus Adamówka LKS CZARNI Wietlin 2:3 23:25;25:13;25:22;20:25;7:15
6 2011-10-02 TKS ŻAGIEL Radymno UKS Orlik Ustrzyki Dolne 0:3 17:25;15:25;21:25
7 2011-10-01 DOM-BUD Żołynia ChSKFMS Przemyśl 3:1 26:24;23:25;25:16;25:17
8 2011-10-02 MKS Kańczuga MKS Wierzbna 0:3 22:25;23:25;25:27
9 2011-10-09 ChSKFMS Przemyśl MKS Kańczuga 3:0 25:23;25:11;25:16
10 2011-10-09 UKS Orlik Ustrzyki Dolne DOM-BUD Żołynia 1:3 18:25;23:25;25:22;19:25
11 2011-10-07 LKS CZARNI Wietlin TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:19;25:17;25:18
12 2011-10-09 SSPS PBS Czarni Oleszyce UMKS Spartakus Adamówka 3:1 16:25;25:23;27:25;25:19
13 2011-10-14 TKS ŻAGIEL Radymno SSPS PBS Czarni Oleszyce 0:3 21:25;15:25;16:25
14 2011-10-15 DOM-BUD Żołynia LKS CZARNI Wietlin 3:0 25:15;25:21;25:23
15 2011-10-16 MKS Kańczuga UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:0 25:21;25:17;25:17
16 2011-10-16 MKS Wierzbna ChSKFMS Przemyśl 2:3 25:22;20:25;18:25;25:20;13:15
17 2011-10-23 UKS Orlik Ustrzyki Dolne MKS Wierzbna 0:3 19:25;25:27;22:25
18 2011-10-23 LKS CZARNI Wietlin MKS Kańczuga 1:3 10:25;25:22;16:25;22:25
19 2011-10-24 SSPS PBS Czarni Oleszyce DOM-BUD Żołynia 0:3 21:25;21:25;22:25
20 2011-10-23 UMKS Spartakus Adamówka TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:12;25:17;25:17
21 2011-10-29 DOM-BUD Żołynia UMKS Spartakus Adamówka 3:0 25:20;25:22;25:21
22 2011-10-30 MKS Kańczuga SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:1 27:25;28:26;17:25;25:20
23 2011-10-28 MKS Wierzbna LKS CZARNI Wietlin 2:3 19:25;25:18;24:26;25:22;9:15
24 2011-10-30 ChSKFMS Przemyśl UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:0 25:20;25:13;25:11
25 2011-11-06 LKS CZARNI Wietlin ChSKFMS Przemyśl 0:3 14:25;17:25;18:25
26 2011-11-04 SSPS PBS Czarni Oleszyce MKS Wierzbna 3:0 25:22;25:22;26:24
27 2011-11-06 UMKS Spartakus Adamówka MKS Kańczuga 3:1 25:22;22:25;25:20;26:24
28 2011-11-04 TKS ŻAGIEL Radymno DOM-BUD Żołynia 0:3 12:25;10:25;17:25
29 2011-11-13 MKS Kańczuga TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:14;25:13;25:23
30 2011-11-13 MKS Wierzbna UMKS Spartakus Adamówka 1:3 17:25;25:22;20:25;24:26
31 2011-11-13 ChSKFMS Przemyśl SSPS PBS Czarni Oleszyce 2:3 21:25;14:25;25:23;25:20;12:15
32 2011-11-13 UKS Orlik Ustrzyki Dolne LKS CZARNI Wietlin 3:0 25:20;25:13;26:24
33 2011-11-18 SSPS PBS Czarni Oleszyce UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:0 25:14;25:21;25:16
34 2011-11-20 UMKS Spartakus Adamówka ChSKFMS Przemyśl 1:3 25:16;17:25;16:25;21:25
35 2011-11-20 TKS ŻAGIEL Radymno MKS Wierzbna 0:3 17:25;9:25;21:25
36 2011-11-19 DOM-BUD Żołynia MKS Kańczuga 3:0 25:16;25:14;25:19
37 2011-11-26 DOM-BUD Żołynia MKS Wierzbna 3:0 25:14;25:18;25:17
38 2011-11-27 TKS ŻAGIEL Radymno ChSKFMS Przemyśl 1:3 25:21;24:26;14:25;12:25
39 2011-11-27 UMKS Spartakus Adamówka UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:1 17:25;31:29;25:20;25:18
40 2011-11-25 SSPS PBS Czarni Oleszyce LKS CZARNI Wietlin 3:1 25:17;25:20;23:25;25:14
41 2011-12-04 LKS CZARNI Wietlin UMKS Spartakus Adamówka 1:3 21:25;14:25;25:16;24:26
42 2011-12-04 UKS Orlik Ustrzyki Dolne TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:15;25:21;26:24
43 2011-12-04 ChSKFMS Przemyśl DOM-BUD Żołynia 2:3 25:17;27:29;25:20;18:25;10:15
44 2011-12-04 MKS Wierzbna MKS Kańczuga 2:3 26:28;25:23;25:19;19:25;13:15
45 2011-12-11 MKS Kańczuga ChSKFMS Przemyśl 2:3 20:25;22:25;28:26;25:17;11:15
46 2011-12-10 DOM-BUD Żołynia UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:0 25:15;25:12;25:15
47 2011-12-11 TKS ŻAGIEL Radymno LKS CZARNI Wietlin 3:1 22:25;25:17;25:23;25:19
48 2011-12-11 UMKS Spartakus Adamówka SSPS PBS Czarni Oleszyce 2:3 25:22;17:25;22:25;25:20;11:15
49 2011-12-16 SSPS PBS Czarni Oleszyce TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:14;26:24;26:24
50 2011-12-18 LKS CZARNI Wietlin DOM-BUD Żołynia 0:3 11:25;18:25;21:25
51 2011-12-18 UKS Orlik Ustrzyki Dolne MKS Kańczuga 0:3 16:25;20:25;24:26
52 2011-12-18 ChSKFMS Przemyśl MKS Wierzbna 3:0 25:19;25:19;25:19
53 2012-01-08 MKS Wierzbna UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:1 25:17;22:25;25:14;25:15
54 2012-01-08 MKS Kańczuga LKS CZARNI Wietlin 3:2 21:25;25:21;25:21;13:25;15:13
55 2012-01-07 DOM-BUD Żołynia SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:1 23:25;25:20;25:21;28:26
56 2012-01-08 TKS ŻAGIEL Radymno UMKS Spartakus Adamówka 1:3 14:25;25:22;17:25;20:25
57 2012-01-15 UMKS Spartakus Adamówka DOM-BUD Żołynia 1:3 21:25;25:18;21:25;22:25
58 2012-01-15 SSPS PBS Czarni Oleszyce MKS Kańczuga 3:0 25:23;25:20;25:14
59 2012-01-15 LKS CZARNI Wietlin MKS Wierzbna 3:1 25:21;25:22;21:25;25:20
60 2012-01-15 UKS Orlik Ustrzyki Dolne ChSKFMS Przemyśl 0:3 23:25;16:25;23:25
61 2012-01-22 ChSKFMS Przemyśl LKS CZARNI Wietlin 3:0 25:14;25:20;25:21
62 2012-01-22 MKS Wierzbna SSPS PBS Czarni Oleszyce 1:3 20:25;17:25;25:20;20:25
63 2012-01-22 MKS Kańczuga UMKS Spartakus Adamówka 3:0 25:20;25:17;25:18
64 2012-01-20 DOM-BUD Żołynia TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:8;25:11;25:9
65 2012-01-29 TKS ŻAGIEL Radymno MKS Kańczuga 0:3 17:25;17:25;21:25
66 2012-01-29 UMKS Spartakus Adamówka MKS Wierzbna 3:1 25:14;25:19;26:28;25:22
67 2012-01-29 SSPS PBS Czarni Oleszyce ChSKFMS Przemyśl 3:2 25:9;24:26;25:20;22:25;7:15
68 2012-01-29 LKS CZARNI Wietlin UKS Orlik Ustrzyki Dolne 3:1 16:25;25:18;25:23;25:20
69 2012-02-05 UKS Orlik Ustrzyki Dolne SSPS PBS Czarni Oleszyce 0:3 13:25;16:25;14:25
70 2012-02-05 ChSKFMS Przemyśl UMKS Spartakus Adamówka 3:0 25:23;25:17;25:21
71 2012-02-05 MKS Wierzbna TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 25:14;25:22;25:12
72 2012-01-25 MKS Kańczuga DOM-BUD Żołynia 0:3 23:25;25:27;23:25