Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2011/12 IV Liga Mężczyzn 2 grupa

IV Liga Mężczyzn sezon 2011/12 Grupa 2

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 SST Lubcza Racławówka 14 37 40 : 11 3.6364 1207 : 1008 1.1974
2 SKS Dukla 14 28 33 : 22 1.5000 1277 : 1180 1.0822
3 MKPS Stal Mielec 14 25 33 : 24 1.3750 1281 : 1194 1.0729
4 UKS Tęcza Sędziszów Młp. 14 25 33 : 26 1.2692 1326 : 1239 1.0702
5 TKF ITS Anilana II Rakszawa 14 23 29 : 26 1.1154 1220 : 1222 0.9984
6 STS Klima Błażowa 14 18 27 : 31 0.8710 1242 : 1267 0.9803
7 LUKS Lider Kamień 14 9 16 : 37 0.4324 1061 : 1220 0.8697
8 UKS Gimbrzeg Białobrzegi 14 3 7 : 41 0.1707 881 : 1165 0.7562

Wyniki spotkań

Mecz NrDataGospodarzGośćWynikW setach
73 2011-10-09 STS Klima Błażowa UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:0 25:17;25:18;25:10
74 2011-10-08 SKS Dukla TKF ITS Anilana II Rakszawa 3:0 25:14;25:23;25:22
75 2011-10-09 UKS Tęcza Sędziszów Młp. SST Lubcza Racławówka 1:3 19:25;21:25;25:20;20:25
76 2011-10-08 LUKS Lider Kamień MKPS Stal Mielec 2:3 16:25;26:24;25:15;15:25;9:15
77 2011-10-15 MKPS Stal Mielec STS Klima Błażowa 3:2 18:25;25:20;25:20;20:25;15:7
78 2011-10-16 SST Lubcza Racławówka LUKS Lider Kamień 3:0 25:20;25:11;25:16
79 2011-10-16 TKF ITS Anilana II Rakszawa UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:1 25:16;25:23;23:25;25:23
80 2011-10-16 UKS Gimbrzeg Białobrzegi SKS Dukla 0:3 21:25;22:25;17:25
81 2011-10-23 STS Klima Błażowa SKS Dukla 1:3 23:25;22:25;25:23;19:25
82 2011-10-23 UKS Tęcza Sędziszów Młp. UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:0 25:17;25:12;25:16
83 2011-10-23 LUKS Lider Kamień TKF ITS Anilana II Rakszawa 1:3 19:25;27:25;21:25;21:25
84 2011-10-22 MKPS Stal Mielec SST Lubcza Racławówka 3:1 25:22;22:25;25:18;25:21
85 2011-10-30 STS Klima Błażowa SST Lubcza Racławówka 0:3 18:25;16:25;14:25
86 2011-10-29 TKF ITS Anilana II Rakszawa MKPS Stal Mielec 3:2 21:25;25:23;20:25;25:22;15:11
87 2011-10-30 UKS Gimbrzeg Białobrzegi LUKS Lider Kamień 0:3 17:25;20:25;18:25
88 2011-10-29 SKS Dukla UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 26:28;25:22;25:17;18:25;14:16
89 2011-11-06 UKS Tęcza Sędziszów Młp. STS Klima Błażowa 2:3 28:30;25:27;25:16;25:23;10:15
90 2011-11-04 LUKS Lider Kamień SKS Dukla 1:3 34:32;19:25;18:25;22:25
91 2011-11-05 MKPS Stal Mielec UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:0 25:14;25:15;25:17
92 2011-11-06 SST Lubcza Racławówka TKF ITS Anilana II Rakszawa 3:0 25:21;25:15;27:25
93 2011-11-13 STS Klima Błażowa TKF ITS Anilana II Rakszawa 2:3 22:25;25:21;25:22;21:25;11:15
94 2011-11-13 UKS Gimbrzeg Białobrzegi SST Lubcza Racławówka 0:3 16:25;21:25;20:25
95 2011-11-12 SKS Dukla MKPS Stal Mielec 3:1 25:21;25:23;16:25;25:20
96 2011-11-13 UKS Tęcza Sędziszów Młp. LUKS Lider Kamień 3:0 25:20;25:17;25:12
97 2011-11-20 LUKS Lider Kamień STS Klima Błażowa 2:3 29:27;14:25;25:16;11:25;17:19
98 2011-11-19 MKPS Stal Mielec UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 21:25;25:27;25:18;20:25
99 2011-11-20 SST Lubcza Racławówka SKS Dukla 3:0 25:20;25:22;25:19
100 2011-11-20 TKF ITS Anilana II Rakszawa UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:0 25:23;25:16;25:22
101 2011-12-04 UKS Gimbrzeg Białobrzegi STS Klima Błażowa 0:3 21:25;18:25;20:25
102 2011-12-04 TKF ITS Anilana II Rakszawa SKS Dukla 3:2 25:21;15:25;29:31;25:19;15:13
103 2011-12-04 SST Lubcza Racławówka UKS Tęcza Sędziszów Młp. 3:0 25:18;25:18;25:16
104 2011-12-03 MKPS Stal Mielec LUKS Lider Kamień 3:1 25:19;25:22;22:25;25:16
105 2011-12-10 STS Klima Błażowa MKPS Stal Mielec 1:3 28:26;24:26;14:25;17:25
106 2011-12-11 LUKS Lider Kamień SST Lubcza Racławówka 0:3 14:25;18:25;18:25
107 2011-12-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. TKF ITS Anilana II Rakszawa 3:2 29:31;25:18;25:21;26:28;15:10
108 2011-12-10 SKS Dukla UKS Gimbrzeg Białobrzegi 2:3 25:17;22:25;25:27;25:16;13:15
109 2011-12-17 SKS Dukla STS Klima Błażowa 3:0 25:17;25:18;25:23
110 2011-12-18 UKS Gimbrzeg Białobrzegi UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3 20:25;25:22;17:25;14:25
111 2011-12-18 TKF ITS Anilana II Rakszawa LUKS Lider Kamień 3:0 25:18;25:23;25:22
112 2011-12-17 SST Lubcza Racławówka MKPS Stal Mielec 3:1 25:16;25:21;11:25;25:19
113 2012-01-08 SST Lubcza Racławówka STS Klima Błażowa 3:1 25:19;18:25;25:16;27:25
114 2012-01-07 MKPS Stal Mielec TKF ITS Anilana II Rakszawa 3:0 25:20;26:24;25:17
115 2012-01-07 LUKS Lider Kamień UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:1 25:14;20:25;25:15;25:15
116 2012-01-06 UKS Tęcza Sędziszów Młp. SKS Dukla 3:1 25:20;25:17;18:25;25:22
117 2012-01-14 STS Klima Błażowa UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 26:24;20:25;17:25;25:22;13:15
118 2012-01-14 SKS Dukla LUKS Lider Kamień 3:0 25:22;25:18;25:14
119 2012-01-14 UKS Gimbrzeg Białobrzegi MKPS Stal Mielec 0:3 19:25;19:25;22:25
120 2012-01-15 TKF ITS Anilana II Rakszawa SST Lubcza Racławówka 1:3 20:25;21:25;25:19;15:25
121 2012-01-22 TKF ITS Anilana II Rakszawa STS Klima Błażowa 2:3 25:20;20:25;25:20;20:25;14:16
122 2012-01-21 SST Lubcza Racławówka UKS Gimbrzeg Białobrzegi 3:2 24:26;25:16;25:19;24:26;15:5
123 2012-01-21 MKPS Stal Mielec SKS Dukla 1:3 25:23;23:25;11:25;23:25
124 2012-01-22 LUKS Lider Kamień UKS Tęcza Sędziszów Młp. 2:3 20:25;25:16;25:22;15:25;10:15
125 2012-01-29 STS Klima Błażowa LUKS Lider Kamień 3:1 25:21;25:18;23:25;25:19
126 2012-01-28 UKS Tęcza Sędziszów Młp. MKPS Stal Mielec 2:3 23:25;25:20;25:15;26:28;13:15
127 2012-01-28 SKS Dukla SST Lubcza Racławówka 2:3 25:20;25:22;27:29;22:25;12:15
128 2012-01-29 UKS Gimbrzeg Białobrzegi TKF ITS Anilana II Rakszawa 0:3 19:25;22:25;15:25