Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2011/12 Liga Młodziczek Grupa 1

Liga Młodziczek 2011/12 Eliminacje Grupa 1

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 MKS V LO I Rzeszów 18 33 31 : 10 3.1000 905 : 656 1.3796
2 UKS Trójka Leżajsk 18 33 31 : 12 2.5833 936 : 708 1.3220
3 Vega MOSiR Stalowa Wola 18 32 30 : 11 2.7273 914 : 690 1.3246
4 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 31 29 : 12 2.4167 904 : 671 1.3472
5 KPS Nowa Dęba 18 29 24 : 17 1.4118 853 : 774 1.1021
6 UKS Tęcza Żołynia 18 27 22 : 20 1.1000 836 : 801 1.0437
7 MKS V LO II Rzeszów 18 23 14 : 28 0.5000 723 : 914 0.7910
8 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 18 23 11 : 29 0.3793 684 : 895 0.7642
9 KS Siarka Tarnobrzeg 18 21 10 : 30 0.3333 687 : 873 0.7869
10 UKS 15 POSiR Przemyśl 18 18 3 : 36 0.0833 476 : 936 0.5085

Wyniki spotkań

Mecz NrGospodarzGośćWynikW setach
1 Vega MOSiR Stalowa Wola KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 25:15;23:25;15:11
2 KS Siarka Tarnobrzeg KPS Nowa Dęba 0:2 11:25;12:25
3 KS Siarka Tarnobrzeg KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 10:25;14:25
4 Vega MOSiR Stalowa Wola KPS Nowa Dęba 2:0 26:24;25:20
5 UKS 15 POSiR Przemyśl UKS Trójka Leżajsk 0:2 10:25;7:25
6 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl UKS Tęcza Żołynia 0:2 18:25;16:25
7 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl UKS Trójka Leżajsk 0:2 23:25;11:25
8 UKS 15 POSiR Przemyśl UKS Tęcza Żołynia 0:2 19:25;8:25
9 MKS V LO I Rzeszów MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:17;25:19
10 MKS V LO II Rzeszów KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:2 23:25;25:23;5:15
11 MKS V LO I Rzeszów KPS Nowa Dęba 1:2 25:20;18:25;8:15
12 MKS V LO I Rzeszów KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 25:22;25:21
13 MKS V LO II Rzeszów KPS Nowa Dęba 2:1 25:22;17:25;15:8
14 KS Siarka Tarnobrzeg UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 1:2 25:16;14:25;9:15
15 Vega MOSiR Stalowa Wola UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:13;25:11
16 Vega MOSiR Stalowa Wola UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:13;25:19
17 KS Siarka Tarnobrzeg UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:9;25:6
18 UKS Trójka Leżajsk UKS Tęcza Żołynia 2:1 16:25;25:11;15:9
19 UKS Tęcza Żołynia MKS V LO II Rzeszów 2:1 25:23;18:25;15:11
20 UKS Trójka Leżajsk MKS V LO I Rzeszów 2:0 25:14;25:21
21 UKS Trójka Leżajsk MKS V LO II Rzeszów 2:1 21:25;25:20;15:9
22 UKS Tęcza Żołynia MKS V LO I Rzeszów 1:2 25:16;13:25;11:15
23 KPS Nowa Dęba UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:15;25:17
24 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:7;25:5
25 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:11;25:8
26 KPS Nowa Dęba UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:15;25:6
27 Vega MOSiR Stalowa Wola KS Siarka Tarnobrzeg 2:0 25:18;25:9
28 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:17;25:16
29 UKS 15 POSiR Przemyśl MKS V LO I Rzeszów 0:2 7:25;15:25
30 UKS 15 POSiR Przemyśl MKS V LO II Rzeszów 1:2 15:25;25:23;9:15
31 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl MKS V LO I Rzeszów 1:2 11:25;25:23;5:15
32 UKS Trójka Leżajsk Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 25:12;25:21
33 UKS Tęcza Żołynia KS Siarka Tarnobrzeg 2:0 25:8;25:12
34 UKS Tęcza Żołynia Vega MOSiR Stalowa Wola 1:2 16:25;25:19;16:18
35 UKS Trójka Leżajsk KS Siarka Tarnobrzeg 2:1 16:25;25:22;15:12
36 KPS Nowa Dęba KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 18:25;25:17;15:9
37 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa UKS Trójka Leżajsk 2:0 25:18;25:16
38 KPS Nowa Dęba UKS Tęcza Żołynia 2:0 25:17;25:17
39 KPS Nowa Dęba UKS Trójka Leżajsk 0:2 20:25;14:25
40 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa UKS Tęcza Żołynia 2:1 25:23;16:25;15:6
41 MKS V LO I Rzeszów KS Siarka Tarnobrzeg 2:0 25:20;25:14
42 MKS V LO II Rzeszów Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 18:25;11:25
43 MKS V LO II Rzeszów KS Siarka Tarnobrzeg 2:0 26:24;25:21
44 MKS V LO I Rzeszów Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 25:19;23:25;15:9
45 UKS 15 POSiR Przemyśl UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 0:2 15:25;23:25
46 KPS Nowa Dęba Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 14:25;25:27
47 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa KS Siarka Tarnobrzeg 2:0 25:7;25:10
48 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 25:18;25:20
49 KPS Nowa Dęba KS Siarka Tarnobrzeg 2:1 25:18;22:25;15:8
50 UKS Tęcza Żołynia UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:14;25:18
51 UKS Trójka Leżajsk UKS 15 POSiR Przemyśl 2:1 22:25;25:8;15:9
52 UKS Trójka Leżajsk UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:19;25:11
53 UKS Tęcza Żołynia UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:19;25:8
54 MKS V LO II Rzeszów MKS V LO I Rzeszów 0:2 8:25;10:25
55 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:7;25:10
56 KPS Nowa Dęba MKS V LO I Rzeszów 0:2 20:25;8:25
57 KPS Nowa Dęba MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:14;25:17
58 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa MKS V LO I Rzeszów 2:0 26:24;25:10
59 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 9:25;12:25
60 UKS 15 POSiR Przemyśl KS Siarka Tarnobrzeg 0:2 12:25;21:25
61 UKS 15 POSiR Przemyśl Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 1:25;3:25
62 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl KS Siarka Tarnobrzeg 2:1 26:24;27:29;15:13
63 UKS Tęcza Żołynia UKS Trójka Leżajsk 0:2 9:25;12:25
64 MKS V LO II Rzeszów UKS Trójka Leżajsk 1:2 25:21;15:25;4:15
65 MKS V LO I Rzeszów UKS Tęcza Żołynia 2:0 25:6;25:11
66 MKS V LO I Rzeszów UKS Trójka Leżajsk 2:0 25:21;25:22
67 MKS V LO II Rzeszów UKS Tęcza Żołynia 0:2 21:25;11:25
68 UKS 15 POSiR Przemyśl KPS Nowa Dęba 0:2 22:25;18:25
69 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 22:25;10:25
70 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl KPS Nowa Dęba 0:2 9:25;13:25
71 UKS 15 POSiR Przemyśl KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 7:25;15:25
72 KS Siarka Tarnobrzeg Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 20:25;19:25
73 MKS V LO I Rzeszów UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:15;25:13
74 MKS V LO II Rzeszów UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:18;25:12
75 MKS V LO II Rzeszów UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl 2:0 25:23;25:19
76 MKS V LO I Rzeszów UKS 15 POSiR Przemyśl 2:0 25:1;25:5
77 KS Siarka Tarnobrzeg UKS Tęcza Żołynia 0:2 22:25;17:25
78 Vega MOSiR Stalowa Wola UKS Trójka Leżajsk 2:1 25:14;16:25;15:11
79 Vega MOSiR Stalowa Wola UKS Tęcza Żołynia 2:0 25:19;26:24
80 KS Siarka Tarnobrzeg UKS Trójka Leżajsk 0:2 14:25;9:25
81 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa KPS Nowa Dęba 2:0 25:12;25:19
82 UKS Trójka Leżajsk KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 25:19;25:20
83 UKS Tęcza Żołynia KPS Nowa Dęba 0:2 23:25;22:25
84 UKS Tęcza Żołynia KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 25:14;23:25;15:11
85 UKS Trójka Leżajsk KPS Nowa Dęba 2:1 23:25;25:11;15:6
86 Vega MOSiR Stalowa Wola MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:6;25:8
87 KS Siarka Tarnobrzeg MKS V LO I Rzeszów 0:2 10:25;12:25
88 KS Siarka Tarnobrzeg MKS V LO II Rzeszów 2:0 25:17;25:15
89 Vega MOSiR Stalowa Wola MKS V LO I Rzeszów 1:2 20:25;25:13;10:15
90 UKS Gimnazjmu nr 1 Przemyśl UKS 15 POSiR Przemyśl 2:1 21:25;25:14;15:8