Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2011/12 Liga Młodziczek Grupa 2

Liga Młodziczek 2011/12 Eliminacje Grupa 2

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 MKS SAN-Pajda I Łańcut 18 36 36 : 0 36 900 : 453 1.9868
2 Karpaty MOSiR Krosno 18 32 28 : 9 3.1111 860 : 706 1.2181
3 KPSK Stal I Mielec 18 29 24 : 15 1.6000 851 : 755 1.1272
4 KS Wisłoka Dębica 18 29 23 : 15 1.5333 816 : 728 1.1209
5 MUKS Olimp I Czudec 16 27 22 : 11 2.0000 738 : 643 1.1477
6 MKS SAN-Pajda II Łańcut 18 26 17 : 21 0.8095 761 : 799 0.9524
7 UKS MOSiR Jasło 16 21 10 : 26 0.3846 650 : 806 0.8065
8 UKS Gimnazjum Dębowiec 16 20 10 : 25 0.4000 617 : 786 0.7850
9 MUKS Olimp II Czudec 16 20 10 : 25 0.4000 619 : 803 0.7709
10 KPSK Stal II Mielec 18 18 3 : 36 0.0833 605 : 938 0.6450

Wyniki spotkań

Mecz NrDataGospodarzGośćWynikW setach
91 2011-10-09 KPSK Stal II Mielec MUKS Olimp I Czudec 0:2 13:25;14:25
92 2011-10-09 KPSK Stal I Mielec MUKS Olimp II Czudec 2:0 25:19;25:14
93 2011-10-09 KPSK Stal I Mielec MUKS Olimp I Czudec 2:0 25:20;25:22
94 2011-10-09 KPSK Stal II Mielec MUKS Olimp II Czudec 0:2 19:25;23:25
95 2011-10-09 KS Wisłoka Dębica UKS MOSiR Jasło 2:0 25:12;25:21
96 2011-10-09 Karpaty MOSiR Krosno UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:14;25:12
97 2011-10-09 Karpaty MOSiR Krosno UKS MOSiR Jasło 2:0 25:14;25:14
98 2011-10-09 KS Wisłoka Dębica UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:6;25:19
99 2011-10-09 MKS SAN-Pajda I Łańcut MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:0 25:23;25:5
100 2011-10-23 MKS SAN-Pajda II Łańcut MUKS Olimp I Czudec 0:2 12:25;18:25
101 2011-10-23 MKS SAN-Pajda I Łańcut MUKS Olimp II Czudec 2:0 25:6;25:10
102 2011-10-23 MKS SAN-Pajda I Łańcut MUKS Olimp I Czudec 2:0 25:10;25:7
103 2011-10-23 MKS SAN-Pajda II Łańcut MUKS Olimp II Czudec 2:0 25:16;25:8
104 2011-10-23 KPSK Stal I Mielec Karpaty MOSiR Krosno 0:2 20:25;25:27
105 2011-10-23 KPSK Stal II Mielec KS Wisłoka Dębica 0:2 8:25;18:25
106 2011-10-23 KPSK Stal II Mielec Karpaty MOSiR Krosno 0:2 17:25;9:25
107 2011-10-23 KPSK Stal I Mielec KS Wisłoka Dębica 2:0 25:13;25:18
108 2011-10-23 UKS MOSiR Jasło UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 25:14;22:25;15:5
109 2011-11-13 UKS Gimnazjum Dębowiec MKS SAN-Pajda II Łańcut 0:2 20:25;24:26
110 2011-11-13 UKS MOSiR Jasło MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 16:25;7:25
111 2011-11-13 UKS MOSiR Jasło MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:1 25:14;22:25;16:14
112 2011-11-13 UKS Gimnazjum Dębowiec MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 15:25;9:25
113 2011-11-13 MUKS Olimp II Czudec Karpaty MOSiR Krosno 0:2 15:25;16:25
114 2011-11-13 MUKS Olimp I Czudec KS Wisłoka Dębica 0:2 22:25;22:25
115 2011-11-13 MUKS Olimp I Czudec Karpaty MOSiR Krosno 0:2 21:25;20:25
116 2011-11-13 MUKS Olimp II Czudec KS Wisłoka Dębica 1:2 25:22;23:25;7:15
117 2011-11-13 KPSK Stal II Mielec KPSK Stal I Mielec 0:2 16:25;12:25
118 2011-11-27 Karpaty MOSiR Krosno MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:0 25:17;25:14
119 2011-11-27 KS Wisłoka Dębica MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 15:25;6:25
120 2011-11-27 KS Wisłoka Dębica MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:0 25:6;25:22
121 2011-11-27 Karpaty MOSiR Krosno MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 18:25;18:25
122 2011-11-27 UKS MOSiR Jasło KPSK Stal II Mielec 2:1 25:19;27:29;15:12
123 2011-11-27 UKS Gimnazjum Dębowiec KPSK Stal I Mielec 2:1 17:25;25:23;15:8
124 2011-11-27 UKS Gimnazjum Dębowiec KPSK Stal II Mielec 2:0 25:10;25:10
125 2011-11-27 UKS MOSiR Jasło KPSK Stal I Mielec 0:2 11:25;18:25
126 2011-11-27 MUKS Olimp II Czudec MUKS Olimp I Czudec 1:2 11:25;25:22;8:15
127 2011-12-11 MUKS Olimp I Czudec UKS MOSiR Jasło 2:0 25:22;25:18
128 2011-12-11 MUKS Olimp II Czudec UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:16;25:23
129 2011-12-11 MUKS Olimp II Czudec UKS MOSiR Jasło 0:2 21:25;22:25
130 2011-12-11 MUKS Olimp I Czudec UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:9;25:21
131 2011-12-11 MKS SAN-Pajda I Łańcut KPSK Stal I Mielec 2:0 25:14;25:8
132 2011-12-11 MKS SAN-Pajda II Łańcut KPSK Stal II Mielec 2:0 25:22;25:13
133 2011-12-11 MKS SAN-Pajda II Łańcut KPSK Stal I Mielec 2:1 25:21;19:25;15:13
134 2011-12-11 MKS SAN-Pajda I Łańcut KPSK Stal II Mielec 2:0 25:9;25:4
135 2011-12-11 KS Wisłoka Dębica Karpaty MOSiR Krosno 1:2 16:25;25:19;6:15
136 2012-01-08 MUKS Olimp II Czudec KPSK Stal II Mielec 2:1 17:25;25:23;15:12
137 2012-01-08 MUKS Olimp I Czudec KPSK Stal I Mielec 2:0 25:11;25:20
138 2012-01-08 MUKS Olimp I Czudec KPSK Stal II Mielec 2:0 25:22;25:10
139 2012-01-08 MUKS Olimp II Czudec KPSK Stal I Mielec 0:2 24:26;9:25
140 2012-01-08 UKS Gimnazjum Dębowiec Karpaty MOSiR Krosno 0:2 14:25;17:25
141 2012-01-08 UKS MOSiR Jasło KS Wisłoka Dębica 0:2 18:25;9:25
142 2012-01-08 UKS MOSiR Jasło Karpaty MOSiR Krosno 0:2 21:25;21:25
143 2012-01-08 UKS Gimnazjum Dębowiec KS Wisłoka Dębica 0:2 16:25;15:25
144 2012-01-08 MKS SAN-Pajda II Łańcut MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 10:25;12:25
145 2012-01-15 MUKS Olimp I Czudec MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:0 25:17;27:25
146 2012-01-15 MUKS Olimp II Czudec MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 9:25;19:25
147 2012-01-15 MUKS Olimp II Czudec MKS SAN-Pajda II Łańcut 0:2 19:25;6:25
148 2012-01-15 MUKS Olimp I Czudec MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 18:25;11:25
149 2012-01-15 Karpaty MOSiR Krosno KPSK Stal II Mielec 2:0 25:19;25:14
150 2012-01-15 KS Wisłoka Dębica KPSK Stal I Mielec 0:2 20:25;17:25
151 2012-01-15 KS Wisłoka Dębica KPSK Stal II Mielec 2:0 25:12;25:14
152 2012-01-15 Karpaty MOSiR Krosno KPSK Stal I Mielec 2:0 26:24;25:17
153 2012-01-15 UKS Gimnazjum Dębowiec UKS MOSiR Jasło 2:0 26:24;26:24
154 2012-01-22 MKS SAN-Pajda I Łańcut UKS MOSiR Jasło 2:0 25:5;25:15
155 2012-01-22 MKS SAN-Pajda II Łańcut UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:23;25:22
156 2012-01-22 MKS SAN-Pajda II Łańcut UKS MOSiR Jasło 2:0 25:9;25:23
157 2012-01-22 MKS SAN-Pajda I Łańcut UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 25:11;25:8
158 2012-01-22 KS Wisłoka Dębica MUKS Olimp II Czudec 2:0 25:16;25:22
159 2012-01-22 Karpaty MOSiR Krosno MUKS Olimp I Czudec 0:2 13:25;24:26
160 2012-01-22 Karpaty MOSiR Krosno MUKS Olimp II Czudec 0:2 13:25;24:26
161 2012-01-22 KS Wisłoka Dębica MUKS Olimp I Czudec 0:2 17:25;22:25
162 2012-01-22 KPSK Stal I Mielec KPSK Stal II Mielec 2:0 25:19;25:22
163 2012-01-29 MKS SAN-Pajda I Łańcut Karpaty MOSiR Krosno 2:0 25:17;25:21
164 2012-01-29 MKS SAN-Pajda II Łańcut KS Wisłoka Dębica 0:2 15:25;21:25
165 2012-01-29 MKS SAN-Pajda II Łańcut Karpaty MOSiR Krosno 0:2 18:25;23:25
166 2012-01-29 MKS SAN-Pajda I Łańcut KS Wisłoka Dębica 2:0 25:17;25:21
167 2012-01-29 KPSK Stal I Mielec UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 24:26;25:15;15:9
168 2012-01-29 KPSK Stal II Mielec UKS MOSiR Jasło 1:2 20:25;26:24;8:15
169 2012-01-29 KPSK Stal II Mielec UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 23:25;12:25
170 2012-01-29 KPSK Stal I Mielec UKS MOSiR Jasło 2:0 25:11;25:11
171 2012-01-29 MUKS Olimp I Czudec MUKS Olimp II Czudec 2:0 25:21;25:20
172 2012-02-12 UKS MOSiR Jasło MUKS Olimp I Czudec (0:0,0:0,0:0,0:0,0:0)
173 2012-02-12 UKS Gimnazjum Dębowiec MUKS Olimp II Czudec (0:0,0:0,0:0,0:0,0:0)
174 2012-02-12 UKS Gimnazjum Dębowiec MUKS Olimp I Czudec (0:0,0:0,0:0,0:0,0:0)
175 2012-02-12 UKS MOSiR Jasło MUKS Olimp II Czudec (0:0,0:0,0:0,0:0,0:0)
176 2012-02-12 KPSK Stal II Mielec MKS SAN-Pajda II Łańcut 0:2 10:25;10:25
177 2012-02-12 KPSK Stal I Mielec MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 18:25;14:25
178 2012-02-12 KPSK Stal I Mielec MKS SAN-Pajda II Łańcut 2:0 25:22;25:18
179 2012-02-12 KPSK Stal II Mielec MKS SAN-Pajda I Łańcut 0:2 10:25;17:25
180 2012-02-12 Karpaty MOSiR Krosno KS Wisłoka Dębica 2:0 25:18;25:23