Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOS V LO Rzeszów 1224241612355
2UKS MOSiR Jasło 1222214593360
3UKS Gimnazjum Dębowiec 12191511532501
4Karpaty MOSiR Krosno 12181215484546
5MKS Wisłok Strzyżów 12171115502520
6UKS 15 Przemyśl 1214620386576
7RKS Bolesław Rzeszów 1212124359610
1 2017-10-08 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
2 2017-10-08 MKS Wisłok Strzyżów - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
3 2017-10-08 MKS Wisłok Strzyżów - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
4 2017-10-08 Karpaty MOSiR Krosno - RKS Bolesław Rzeszów 2:1 (25:22, 20:25, 15:7)
5 2017-10-08 UKS 15 Przemyśl - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
6 2017-10-08 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
7 2017-10-08 UKS 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)
8 2017-10-22 MKS Wisłok Strzyżów - UKS MOSiR Jasło 0:2 (18:25, 9:25, 0:0)
9 2017-10-22 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 0:2 (9:25, 7:25, 0:0)
10 2017-10-22 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
11 2017-10-22 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (24:26, 23:25, 0:0)
12 2017-10-22 MKS MOS V LO Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
13 2017-10-22 UKS 15 Przemyśl - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
14 2017-10-22 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
15 2017-11-05 UKS Gimnazjum Dębowiec - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
16 2017-11-05 UKS MOSiR Jasło - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:6, 25:5, 0:0)
17 2017-11-05 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 (21:25, 25:22, 9:15)
18 2017-11-05 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
19 2017-11-05 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (14:25, 11:25, 0:0)
20 2017-11-05 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
21 2017-11-05 MKS Wisłok Strzyżów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
22 2017-11-19 RKS Bolesław Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)
23 2017-11-19 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:13, 25:8, 0:0)
24 2017-11-19 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
25 2017-11-19 RKS Bolesław Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (12:25, 10:25, 0:0)
26 2017-11-19 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
27 2017-11-19 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
28 2017-11-19 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
29 2017-12-03 UKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:7, 25:20, 0:0)
30 2017-12-03 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS Wisłok Strzyżów 2:1 (25:20, 21:25, 15:12)
31 2017-12-03 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:20, 13:25, 13:15)
32 2017-12-03 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
33 2017-12-03 RKS Bolesław Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (11:25, 2:25, 0:0)
34 2017-12-03 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:4, 25:8, 0:0)
35 2017-12-03 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
36 2017-12-17 UKS 15 Przemyśl - MKS Wisłok Strzyżów 1:2 (25:22, 6:25, 12:15)
37 2017-12-17 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
38 2017-12-17 UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:15, 17:25, 11:15)
39 2017-12-17 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
40 2017-12-17 RKS Bolesław Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
41 2017-12-17 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
42 2017-12-17 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 1224240601305
2Vega MOSiR Stalowa Wola 1221196575382
3UKS Zaleszany 1221188554424
4MKS SAN-Pajda Jarosław 12171215481525
5KPS Nowa Dęba 1216918449588
6Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1215618421576
7MKS SAN-Pajda Jarosław II1212124330611
1 2017-10-08 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)
2 2017-10-08 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (7:25, 10:25, 0:0)
3 2017-10-08 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
4 2017-10-08 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany 2:0 (25:14, 25:9, 0:0)
5 2017-10-08 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (12:25, 17:25, 0:0)
6 2017-10-08 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
7 2017-10-08 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
8 2017-10-22 KPS Nowa Dęba - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)
9 2017-10-22 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:16, 25:6, 0:0)
10 2017-10-22 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
11 2017-10-22 KPS Nowa Dęba - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (25:21, 11:25, 16:18)
12 2017-10-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
13 2017-10-22 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Zaleszany 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)
14 2017-10-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
15 2017-11-05 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Zaleszany 0:2 (19:25, 6:25, 0:0)
16 2017-11-05 MKS SAN-Pajda Jarosław II - UKS Zaleszany 0:2 (11:25, 6:25, 0:0)
17 2017-11-05 MKS SAN-Pajda Jarosław II - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (9:25, 6:25, 0:0)
18 2017-11-05 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
19 2017-11-05 KPS Nowa Dęba - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (6:25, 7:25, 0:0)
20 2017-11-05 UKS SMS Szóstka Mielec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
21 2017-11-05 KPS Nowa Dęba - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
22 2017-11-19 UKS Zaleszany - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
23 2017-11-19 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
24 2017-11-19 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:9, 25:6, 0:0)
25 2017-11-19 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
26 2017-11-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (27:25, 25:5, 0:0)
27 2017-11-19 MKS SAN-Pajda Jarosław II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (16:25, 24:26, 0:0)
28 2017-11-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
29 2017-12-03 MKS SAN-Pajda Jarosław II - KPS Nowa Dęba 1:2 (25:18, 19:25, 6:15)
30 2017-12-03 MKS SAN-Pajda Jarosław - KPS Nowa Dęba 1:2 (13:25, 27:25, 11:15)
31 2017-12-03 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
32 2017-12-03 MKS SAN-Pajda Jarosław II - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (9:25, 13:25, 0:0)
33 2017-12-03 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 (25:7, 22:25, 15:10)
34 2017-12-03 Vega MOSiR Stalowa Wola - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (27:25, 25:11, 0:0)
35 2017-12-03 UKS Zaleszany - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
36 2017-12-17 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)
37 2017-12-17 KPS Nowa Dęba - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (8:25, 22:25, 0:0)
38 2017-12-17 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)
39 2017-12-17 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:18, 25:9, 0:0)
40 2017-12-17 UKS Zaleszany - MKS SAN-Pajda Jarosław II 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
41 2017-12-17 UKS Zaleszany - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:1 (16:25, 25:17, 15:10)
42 2017-12-17 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:7, 25:7, 0:0)

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Vega MOSiR Stalowa Wola 712104322244
2UKS MOSiR Jasło 71197343294
3UKS Gimnazjum Dębowiec 79511288339
4MKS MOS V LO Rzeszów 4881211142
5UKS Zaleszany 5876243260
6UKS SMS Szóstka Mielec 4773205194
7MKS SAN-Pajda Jarosław 5638197238
8Karpaty MOSiR Krosno 55110157255
1 2018-01-07 MKS SAN-Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:20, 25:7, 0:0)
2 2018-01-07 UKS MOSiR Jasło - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
3 2018-01-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
4 2018-01-07 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (25:16, 21:25, 15:9)
5 2018-01-21 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
6 2018-01-21 MKS MOS V LO Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
7 2018-01-21 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Zaleszany 0:0
8 2018-01-21 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany 0:0
9 2018-01-21 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
10 2018-01-21 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło 0:2 (7:25, 20:25, 0:0)
11 2018-01-21 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Gimnazjum Dębowiec 1:2 (24:26, 25:20, 8:15)
12 2018-01-21 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)
13 2018-02-11 UKS Zaleszany - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (25:13, 15:25, 15:12)
14 2018-02-11 Vega MOSiR Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)
15 2018-02-11 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:14, 25:9, 0:0)
16 2018-02-11 UKS Zaleszany - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:22, 25:18, 0:0)
17 2018-02-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
18 2018-02-11 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)
19 2018-02-11 UKS MOSiR Jasło - UKS SMS Szóstka Mielec 1:2 (23:25, 25:15, 11:15)
20 2018-02-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)
21 2018-03-10 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
22 2018-03-10 UKS SMS Szóstka Mielec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
23 2018-03-10 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
24 2018-03-10 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
25 2018-02-18 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
26 2018-02-18 UKS Zaleszany - UKS MOSiR Jasło 1:2 (18:25, 25:23, 9:15)
27 2018-02-18 UKS Zaleszany - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 (25:22, 19:25, 15:10)
28 2018-02-18 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
29 2018-03-04 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
30 2018-03-04 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0:0
31 2018-03-04 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
32 2018-03-04 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów 0:0
33 2018-03-11 UKS Zaleszany - MKS MOS V LO Rzeszów 0:0
34 2018-03-11 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS MOS V LO Rzeszów 0:0
35 2018-03-11 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
36 2018-03-11 UKS Zaleszany - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
37 2018-03-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
38 2018-03-11 UKS MOSiR Jasło - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
39 2018-03-11 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
40 2018-03-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
41 2018-03-18 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
42 2018-03-18 Karpaty MOSiR Krosno - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
43 2018-03-18 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Zaleszany 0:0
44 2018-03-18 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Zaleszany 0:0
45 2018-03-18 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:0
46 2018-03-18 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:0
47 2018-03-18 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS MOSiR Jasło 0:0
48 2018-03-18 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 0:0
49 2018-03-25 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
50 2018-03-25 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
51 2018-03-25 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów 0:0
52 2018-03-25 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS MOS V LO Rzeszów 0:0
53 2018-03-25 UKS MOSiR Jasło - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
54 2018-03-25 UKS Gimnazjum Dębowiec - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
55 2018-03-25 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS Zaleszany 0:0
56 2018-03-25 UKS MOSiR Jasło - UKS Zaleszany 0:0