Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 244010045
2MKS MOSiR Jasło 244010062
3TSV Sanok 244010164
4MKS Wisłok Strzyżów 23229581
5Karpaty MOSiR Krosno 23228976
6LTS Feniks Leżajsk 23228180
7AKS V LO Rzeszów II220449100
8Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 220449100
9KS Błękitni Ropczyce 220444100
1 2017-10-15 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOSiR Jasło 0:2 (16:25, 7:25, 0:0)
2 2017-10-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
3 2017-10-15 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (7:25, 19:25, 0:0)
4 2017-10-15 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
5 2017-10-15 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:2 (6:25, 8:25, 0:0)
6 2017-10-15 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
7 2017-10-15 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
8 2017-10-15 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
9 2017-10-15 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
10 2017-10-29 KS Błękitni Ropczyce - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
11 2017-10-29 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów II 0:0
12 2017-10-29 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 0:0
13 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 0:0
14 2017-10-29 MKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
15 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
16 2017-10-29 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 0:0
17 2017-10-29 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 0:0
18 2017-10-29 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
19 2017-11-12 MKS Wisłok Strzyżów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
20 2017-11-12 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - LTS Feniks Leżajsk 0:0
21 2017-11-12 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk 0:0
22 2017-11-12 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:0
23 2017-11-12 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:0
24 2017-11-12 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
25 2017-11-12 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:0
26 2017-11-12 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 0:0
27 2017-11-12 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 0:0
28 2017-11-26 TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
29 2017-11-26 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów 0:0
30 2017-11-26 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:0
31 2017-11-26 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło 0:0
32 2017-11-26 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 0:0
33 2017-11-26 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 0:0
34 2017-11-26 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
35 2017-11-26 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
36 2017-11-26 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
37 2017-12-10 MKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
38 2017-12-10 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
39 2017-12-10 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
40 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
41 2017-12-10 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk 0:0
42 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 0:0
43 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:0
44 2017-12-10 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
45 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
46 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
47 2018-01-14 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Błękitni Ropczyce 0:0
48 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:0
49 2018-01-14 MKS Wisłok Strzyżów - MKS MOSiR Jasło 0:0
50 2018-01-14 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:0
51 2018-01-14 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 0:0
52 2018-01-14 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
53 2018-01-14 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
54 2018-01-14 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 0:0
55 2018-01-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
56 2018-01-28 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk 0:0
57 2018-01-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - LTS Feniks Leżajsk 0:0
58 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:0
59 2018-01-28 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
60 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:0
61 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:0
62 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
63 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
64 2018-02-25 AKS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
65 2018-02-25 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TSV Sanok 0:0
66 2018-02-25 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 0:0
67 2018-02-25 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk 0:0
68 2018-02-25 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 0:0
69 2018-02-25 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 0:0
70 2018-02-25 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:0
71 2018-02-25 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
72 2018-02-25 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 0:0