Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOS V LO Rzeszów II1019194532397
2MKS MOS V LO Rzeszów 1019195545423
3Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 10151111469482
4UKS Gimnazjum Dębowiec 10141013432492
5UKS MOSiR Jasło 1013714446480
6Karpaty MOSiR Krosno 1010120362512
1 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 (21:25, 25:20, 15:4)
2 2017-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
3 2017-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 0:2 (15:25, 24:26, 0:0)
4 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:21, 27:25, 0:0)
5 2017-10-07 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów II 1:2 (23:25, 25:21, 12:15)
6 2017-10-26 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
7 2017-10-26 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
8 2017-10-26 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
9 2017-10-26 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
10 2017-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
11 2017-10-21 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
12 2017-10-21 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
13 2017-10-21 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
14 2017-10-21 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
15 2017-10-14 UKS MOSiR Jasło - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
16 2017-10-28 UKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
17 2017-10-28 UKS Gimnazjum Dębowiec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
18 2017-10-28 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (20:25, 25:21, 15:7)
19 2017-10-28 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:7, 26:24, 0:0)
20 2017-10-28 MKS MOS V LO Rzeszów II - MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 (25:20, 21:25, 11:15)
21 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
22 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów II - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 (23:25, 25:6, 0:0, 15:3)
23 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów II - UKS MOSiR Jasło 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
24 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:1 (25:19, 23:25, 0:0, 15:10)
25 2017-11-04 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)
26 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:19, 25:12, 0:0)
27 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:1 (21:25, 25:19, 16:14)
28 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:23, 25:10, 0:0)
29 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
30 2017-11-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 816160400171
2MKS Łańcut II814125360293
3MUKS Olimp Czudec 811712344421
4MUKS Sparta Rzeszów 810414316437
5UKS 15 Przemyśl 89614327425
1 2017-10-07 MKS Łańcut II - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
2 2017-10-07 MKS Łańcut - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)
3 2017-10-07 MKS Łańcut - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
4 2017-10-07 MKS Łańcut II - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:7, 25:16, 0:0)
5 2017-10-18 MKS Łańcut - MKS Łańcut II 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
6 2017-10-18 MKS Łańcut II - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:16, 25:9, 0:0)
7 2017-10-18 MKS Łańcut - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:5, 25:5, 0:0)
8 2017-10-21 MUKS Sparta Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:1 (25:22, 17:25, 20:18)
9 2017-10-21 MUKS Olimp Czudec - UKS 15 Przemyśl 2:1 (22:25, 25:4, 15:13)
10 2017-10-21 MUKS Sparta Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 0:2 (24:26, 22:25, 0:0)
11 2017-10-28 MUKS Olimp Czudec - MKS Łańcut II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
12 2017-10-28 MUKS Sparta Rzeszów - MKS Łańcut II 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
13 2017-10-28 MUKS Sparta Rzeszów - MKS Łańcut 0:2 (5:25, 9:25, 0:0)
14 2017-10-28 MUKS Olimp Czudec - MKS Łańcut 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)
15 2017-11-04 UKS 15 Przemyśl - MKS Łańcut II 1:2 (12:25, 25:23, 7:15)
16 2017-11-04 MKS Łańcut II - MKS Łańcut 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
17 2017-11-04 UKS 15 Przemyśl - MKS Łańcut 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
18 2017-11-11 UKS 15 Przemyśl - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:7, 25:23, 0:0)
19 2017-11-11 MUKS Olimp Czudec - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (28:30, 28:26, 0:0, 15:17)
20 2017-11-11 UKS 15 Przemyśl - MUKS Olimp Czudec 1:2 (22:25, 25:18, 0:0, 13:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 816161412242
2Vega MOSiR Stalowa Wola 814134403284
3KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 81288348295
4UKS Niwa Niwiska 810412248368
5KS Wisłoka Dębica 88016178400
1 2017-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
2 2017-10-07 UKS Niwa Niwiska - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
3 2017-10-07 UKS Niwa Niwiska - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (9:25, 7:25, 0:0)
4 2017-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
5 2017-10-14 KS Wisłoka Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)
6 2017-10-14 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
7 2017-10-14 KS Wisłoka Dębica - UKS Niwa Niwiska 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)
8 2017-10-21 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:9, 25:6, 0:0)
9 2017-10-21 UKS SMS Szóstka Mielec - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:10, 25:8, 0:0)
10 2017-10-21 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
11 2017-10-28 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 (22:25, 25:15, 15:10)
12 2017-10-28 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (20:25, 32:34, 0:0)
13 2017-10-28 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
14 2017-10-28 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:7, 25:20, 0:0)
15 2017-11-04 UKS Niwa Niwiska - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
16 2017-11-04 Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
17 2017-11-04 UKS Niwa Niwiska - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
18 2017-11-11 KS Wisłoka Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
19 2017-11-11 UKS SMS Szóstka Mielec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
20 2017-11-11 KS Wisłoka Dębica - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (9:25, 5:25, 0:0)