Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1224364991689
2TSV Sanok 12212811889744
3KS Błękitni Ropczyce 11192511842647
4UKS Dwójka Stalowa Wola 11192512824768
5Karpaty MOSiR Krosno 11172116834793
6ZSTG Rakszawa 11162022898932
7Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 11151423757844
8AKS V LO Rzeszów II1011527595770
9MKS MOSiR Jasło 910624597705
10MUKS Olimp Czudec 1010030415750
1 2017-09-30 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:11, 25:17)
2 2017-09-30 KS Błękitni Ropczyce - ZSTG Rakszawa 3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:17)
3 2017-09-30 TSV Sanok - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:7, 25:13, 25:12)
4 2017-09-30 MKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:3 (25:21, 14:25, 21:25, 13:25)
5 2017-09-30 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:15, 25:23, 25:23)
6 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
7 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
8 2017-10-07 MUKS Olimp Czudec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)
9 2017-10-07 ZSTG Rakszawa - TSV Sanok 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)
10 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:16)
11 2017-10-14 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:9, 25:16, 25:11)
12 2017-10-14 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
13 2017-10-14 MKS MOSiR Jasło - ZSTG Rakszawa 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 20:25)
14 2017-10-14 UKS Dwójka Stalowa Wola - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:13, 25:10, 25:8)
15 2017-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:23, 25:8, 25:20)
16 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
17 2017-10-21 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
18 2017-10-21 ZSTG Rakszawa - UKS Dwójka Stalowa Wola 2:3 (19:25, 14:25, 27:25, 25:21, 9:15)
19 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)
20 2017-10-21 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
21 2017-10-28 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)
22 2017-10-28 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (6:25, 21:25, 14:25)
23 2017-10-28 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 0:3 (18:25, 14:25, 11:25)
24 2017-10-28 ZSTG Rakszawa - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:22)
25 2017-10-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)
26 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów II - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)
27 2017-11-04 ZSTG Rakszawa - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:1 (25:16, 19:25, 25:19, 26:24)
28 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:18, 25:10, 29:27)
29 2017-11-04 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
30 2017-11-04 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:18, 25:22, 25:13)
31 2018-01-21 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 0:0
32 2017-11-11 UKS Dwójka Stalowa Wola - TSV Sanok 3:1 (25:18, 25:18, 20:25, 25:22)
33 2017-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (21:25, 15:25, 14:25)
34 2017-11-11 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 25:23, 10:25, 10:25)
35 2017-11-11 MUKS Olimp Czudec - ZSTG Rakszawa 0:3 (12:25, 11:25, 17:25)
36 2017-12-01 AKS V LO Rzeszów II - ZSTG Rakszawa 1:3 (19:25, 25:19, 15:25, 20:25)
37 2017-11-18 AKS V LO Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:12, 25:4, 25:18)
38 2017-11-18 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (12:25, 15:25, 13:25)
39 2017-11-18 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (26:24, 24:26, 25:21, 23:25, 15:10)
40 2017-11-18 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
41 2017-11-25 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
42 2017-11-25 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 27:25, 25:19)
43 2017-11-25 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TSV Sanok 0:3 (19:25, 20:25, 10:25)
44 2017-11-25 MUKS Olimp Czudec - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (15:25, 19:25, 13:25)
45 2017-11-25 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 20:25)
46 2017-12-02 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 1:3 (25:21, 21:25, 20:25, 19:25)
47 2017-12-02 ZSTG Rakszawa - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (15:25, 26:24, 9:25, 20:25)
48 2017-11-30 MUKS Olimp Czudec - TSV Sanok 0:3 (6:25, 10:25, 17:25)
49 2017-12-02 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:22, 20:25, 25:22, 25:20)
50 2017-12-02 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:1 (25:18, 25:21, 22:25, 25:21)
51 2017-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
52 2017-12-09 UKS Dwójka Stalowa Wola - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:16, 25:21, 25:23)
53 2018-02-03 MKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec 0:0
54 2017-12-09 TSV Sanok - ZSTG Rakszawa 3:0 (25:13, 25:22, 25:21)
55 2017-12-09 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)
56 2017-12-16 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:0
57 2017-12-13 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)
58 2017-12-16 ZSTG Rakszawa - MKS MOSiR Jasło 0:0
59 2017-12-16 MUKS Olimp Czudec - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
60 2017-12-16 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
61 2018-01-06 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów II 0:0
62 2018-01-06 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec 0:0
63 2018-01-06 UKS Dwójka Stalowa Wola - ZSTG Rakszawa 0:0
64 2018-01-06 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:0
65 2018-01-06 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 0:0
66 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:0
67 2018-01-13 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:0
68 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
69 2018-01-13 Karpaty MOSiR Krosno - ZSTG Rakszawa 0:0
70 2018-01-13 MUKS Olimp Czudec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
71 2018-01-20 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów II 0:0
72 2018-01-20 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - ZSTG Rakszawa 0:0
73 2018-01-20 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:0
74 2018-01-20 UKS Dwójka Stalowa Wola - KS Błękitni Ropczyce 0:0
75 2018-01-20 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
76 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów II - MKS MOSiR Jasło 0:0
77 2018-01-27 TSV Sanok - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
78 2018-01-27 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
79 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
80 2018-01-27 ZSTG Rakszawa - MUKS Olimp Czudec 0:0
81 2018-02-10 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów II 0:0
82 2018-02-10 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów 0:0
83 2018-02-10 KS Błękitni Ropczyce - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
84 2018-02-10 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
85 2018-02-10 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło 0:0
86 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów II - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
87 2018-02-17 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
88 2018-02-17 TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
89 2018-02-17 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Olimp Czudec 0:0
90 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów - ZSTG Rakszawa 0:0