Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 48121321203
2UKS Dwójka Stalowa Wola 48122337255
3Karpaty MOSiR Krosno 4793286227
4TSV Sanok 4793260231
5KS Błękitni Ropczyce 4677306285
6Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 4667291288
7ZSTG Rakszawa 45610327370
8MKS MOSiR Jasło 4559287308
9AKS V LO Rzeszów II44012195300
10MUKS Olimp Czudec 44012157300
1 2017-09-30 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:11, 25:17)
2 2017-09-30 KS Błękitni Ropczyce - ZSTG Rakszawa 3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:17)
3 2017-09-30 TSV Sanok - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:7, 25:13, 25:12)
4 2017-09-30 MKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:3 (25:21, 14:25, 21:25, 13:25)
5 2017-09-30 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:15, 25:23, 25:23)
6 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
7 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
8 2017-10-07 MUKS Olimp Czudec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)
9 2017-10-07 ZSTG Rakszawa - TSV Sanok 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)
10 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:16)
11 2017-10-14 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:9, 25:16, 25:11)
12 2017-10-14 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
13 2017-10-14 MKS MOSiR Jasło - ZSTG Rakszawa 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 20:25)
14 2017-10-14 UKS Dwójka Stalowa Wola - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:13, 25:10, 25:8)
15 2017-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:23, 25:8, 25:20)
16 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
17 2017-10-21 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
18 2017-10-21 ZSTG Rakszawa - UKS Dwójka Stalowa Wola 2:3 (19:25, 14:25, 27:25, 25:21, 9:15)
19 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)
20 2017-10-21 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
21 2017-10-28 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 0:0
22 2017-10-28 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:0
23 2017-10-28 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 0:0
24 2017-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - ZSTG Rakszawa 0:0
25 2017-10-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MUKS Olimp Czudec 0:0
26 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów II - MUKS Olimp Czudec 0:0
27 2017-11-04 ZSTG Rakszawa - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
28 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
29 2017-11-04 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
30 2017-11-04 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 0:0
31 2017-11-11 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 0:0
32 2017-11-11 UKS Dwójka Stalowa Wola - TSV Sanok 0:0
33 2017-11-11 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:0
34 2017-11-11 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów 0:0
35 2017-11-11 MUKS Olimp Czudec - ZSTG Rakszawa 0:0
36 2017-11-18 AKS V LO Rzeszów II - ZSTG Rakszawa 0:0
37 2017-11-18 AKS V LO Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 0:0
38 2017-11-18 KS Błękitni Ropczyce - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
39 2017-11-18 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
40 2017-11-18 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
41 2017-11-25 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów II 0:0
42 2017-11-25 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 0:0
43 2017-11-25 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TSV Sanok 0:0
44 2017-11-25 MUKS Olimp Czudec - KS Błękitni Ropczyce 0:0
45 2017-11-25 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 0:0
46 2017-12-02 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:0
47 2017-12-02 ZSTG Rakszawa - KS Błękitni Ropczyce 0:0
48 2017-12-02 MUKS Olimp Czudec - TSV Sanok 0:0
49 2017-12-02 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOSiR Jasło 0:0
50 2017-12-02 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
51 2017-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 0:0
52 2017-12-09 UKS Dwójka Stalowa Wola - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
53 2017-12-09 MKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec 0:0
54 2017-12-09 TSV Sanok - ZSTG Rakszawa 0:0
55 2017-12-09 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:0
56 2017-12-16 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:0
57 2017-12-16 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 0:0
58 2017-12-16 ZSTG Rakszawa - MKS MOSiR Jasło 0:0
59 2017-12-16 MUKS Olimp Czudec - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
60 2017-12-16 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
61 2018-01-06 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów II 0:0
62 2018-01-06 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec 0:0
63 2018-01-06 UKS Dwójka Stalowa Wola - ZSTG Rakszawa 0:0
64 2018-01-06 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:0
65 2018-01-06 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 0:0
66 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:0
67 2018-01-13 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:0
68 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
69 2018-01-13 ZSTG Rakszawa - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
70 2018-01-13 MUKS Olimp Czudec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
71 2018-01-20 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów II 0:0
72 2018-01-20 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - ZSTG Rakszawa 0:0
73 2018-01-20 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:0
74 2018-01-20 UKS Dwójka Stalowa Wola - KS Błękitni Ropczyce 0:0
75 2018-01-20 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
76 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów II - MKS MOSiR Jasło 0:0
77 2018-01-27 TSV Sanok - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
78 2018-01-27 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
79 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
80 2018-01-27 ZSTG Rakszawa - MUKS Olimp Czudec 0:0
81 2018-02-10 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów II 0:0
82 2018-02-10 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów 0:0
83 2018-02-10 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Błękitni Ropczyce 0:0
84 2018-02-10 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
85 2018-02-10 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło 0:0
86 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów II - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
87 2018-02-17 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
88 2018-02-17 TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
89 2018-02-17 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Olimp Czudec 0:0
90 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów - ZSTG Rakszawa 0:0