Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 918272718495
2MKS SAN-Pajda Jarosław 916229734568
3MKS Łańcut 9151913731661
4Vega MOSiR Stalowa Wola 9121418643683
5MKS V LO Rzeszów 910626599761
6PBS Bank Sanoczanka Sanok 910525464721
1 2017-11-12 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:19, 25:16, 25:21)
2 2017-11-12 MKS V LO Rzeszów - MKS Łańcut 1:3 (29:27, 25:27, 23:25, 23:25)
3 2017-11-12 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (9:25, 6:25, 13:25)
4 2017-11-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (12:25, 16:25, 4:25)
5 2017-11-19 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS Łańcut 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
6 2017-11-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)
7 2017-11-26 MKS V LO Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (22:25, 10:25, 14:25)
8 2017-11-24 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 5:25, 16:25)
9 2017-11-26 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 3:1 (20:25, 25:15, 25:20, 25:20)
10 2017-12-03 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut 1:3 (24:26, 25:19, 19:25, 23:25)
11 2017-12-03 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (25:27, 27:29, 25:17, 21:25)
12 2017-12-03 MKS V LO Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:2 (21:25, 25:19, 26:28, 25:20, 15:11)
13 2017-12-10 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (17:25, 15:25, 16:25)
14 2017-12-10 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:9, 25:8, 25:19)
15 2017-12-10 MKS Łańcut - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (17:25, 19:25, 22:25)
16 2017-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:3 (25:19, 25:22, 23:25, 12:25, 7:15)
17 2017-12-15 MKS Łańcut - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:12, 25:15, 25:11)
18 2017-12-17 UKS SMS Szóstka Mielec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:13, 25:18, 25:13)
19 2018-01-07 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:18, 25:11, 25:23)
20 2018-01-07 MKS Łańcut - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:10, 25:8, 25:15)
21 2018-01-05 MKS V LO Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:3 (25:20, 14:25, 22:25, 22:25)
22 2018-01-14 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
23 2018-01-14 MKS SAN-Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:10, 25:8, 25:11)
24 2018-01-14 MKS Łańcut - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
25 2018-01-21 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:2 (23:25, 25:20, 16:25, 25:15, 15:10)
26 2018-01-21 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)
27 2018-01-21 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS V LO Rzeszów 3:1 (9:25, 25:18, 25:22, 25:19)
28 2018-01-26 Vega MOSiR Stalowa Wola - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:0
29 2018-01-28 MKS V LO Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
30 2018-01-28 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Łańcut 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3692265217
2UKS Gimnazjum Dębowiec 3563207161
3SST Lubcza Racławówka 3565244240
4UKS 15 Przemyśl 3458237288
5Karpaty MOSiR Krosno 2353180160
6UKS San Lesko 2226153174
7MKS V LO Rzeszów II2206106152
1 2017-12-03 MKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka 0:3 (17:25, 16:25, 25:27)
2 2017-12-03 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Gimnazjum Dębowiec 3:0 (25:14, 26:24, 25:19)
3 2018-01-21 UKS San Lesko - UKS 15 Przemyśl 2:3 (21:25, 25:19, 25:15, 19:25, 11:15)
4 2017-12-17 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS 15 Przemyśl 3:0 (25:12, 25:12, 25:9)
5 2017-12-17 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:3 (12:25, 25:27, 18:25)
6 2017-12-17 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
7 2018-01-14 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (25:21, 25:21, 26:28, 21:25, 15:10)
8 2018-01-14 UKS 15 Przemyśl - SST Lubcza Racławówka 2:3 (22:25, 25:20, 23:25, 29:27, 6:15)
9 2018-01-14 UKS San Lesko - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
10 2018-01-28 SST Lubcza Racławówka - UKS San Lesko 0:0
11 2018-01-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 0:0
12 2018-01-28 MKS V LO Rzeszów II - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:0
13 2018-02-18 UKS 15 Przemyśl - MKS V LO Rzeszów II 0:0
14 2018-02-18 UKS San Lesko - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
15 2018-02-18 UKS Gimnazjum Dębowiec - SST Lubcza Racławówka 0:0
16 2018-03-04 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:0
17 2018-03-04 MKS V LO Rzeszów II - UKS San Lesko 0:0
18 2018-03-04 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS 15 Przemyśl 0:0
19 2018-03-18 UKS San Lesko - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:0
20 2018-03-18 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS V LO Rzeszów II 0:0
21 2018-03-18 SST Lubcza Racławówka - Karpaty MOSiR Krosno 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SAN-Pajda Jarosław 714210525236
2MKS V LO Rzeszów 713184503376
3PBS Bank Sanoczanka Sanok 712159515483
4UKS Gimnazjum Dębowiec 7111412564534
5Karpaty MOSiR Krosno 791118586644
6UKS 15 Przemyśl 79916489540
7MKS V LO Rzeszów II78620427611
8UKS San Lesko 78520413598
1 2017-09-30 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (25:18, 27:25, 20:25, 25:12)
2 2017-09-30 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS 15 Przemyśl 3:0 (25:7, 25:8, 25:13)
3 2017-09-29 UKS San Lesko - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:3 (14:25, 22:25, 16:25)
4 2017-09-30 MKS V LO Rzeszów II - MKS V LO Rzeszów 0:3 (3:25, 13:25, 15:25)
5 2017-10-01 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Rzeszów 1:3 (25:12, 11:25, 11:25, 20:25)
6 2017-10-01 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:12, 25:17, 25:18)
7 2017-10-01 UKS 15 Przemyśl - UKS San Lesko 3:0 (25:18, 25:11, 25:16)
8 2017-10-01 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 17:25, 11:25)
9 2017-10-08 MKS SAN-Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:19, 25:8, 25:17)
10 2017-10-08 UKS San Lesko - UKS Gimnazjum Dębowiec 1:3 (10:25, 16:25, 25:20, 23:25)
11 2017-10-08 MKS V LO Rzeszów II - UKS 15 Przemyśl 1:3 (13:25, 25:20, 21:25, 13:25)
12 2017-10-08 MKS V LO Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:13, 25:20, 25:20)
13 2017-10-15 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok 1:3 (25:19, 23:25, 22:25, 19:25)
14 2017-10-15 UKS 15 Przemyśl - MKS V LO Rzeszów 0:3 (21:25, 10:25, 21:25)
15 2017-10-15 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:16, 25:6, 25:12)
16 2017-10-15 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS San Lesko 3:0 (25:2, 25:6, 25:9)
17 2017-10-22 UKS San Lesko - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:19, 19:25, 23:25, 9:25)
18 2017-10-22 MKS V LO Rzeszów II - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (10:25, 13:25, 3:25)
19 2017-10-22 MKS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 3:0 (25:17, 25:16, 25:23)
20 2017-10-22 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS 15 Przemyśl 3:0 (25:19, 25:13, 25:10)
21 2017-10-29 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 3:2 (22:25, 25:21, 15:25, 25:22, 16:14)
22 2017-10-29 UKS Gimnazjum Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:3 (25:18, 21:25, 25:23, 19:25, 13:15)
23 2017-10-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS V LO Rzeszów 3:0 (25:21, 25:11, 25:9)
24 2017-10-29 UKS San Lesko - MKS V LO Rzeszów II 3:2 (25:22, 26:24, 22:25, 19:25, 15:13)
25 2017-11-05 MKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (19:25, 25:23, 25:22, 24:26, 15:13)
26 2017-11-05 MKS V LO Rzeszów - UKS San Lesko 3:0 (25:9, 25:17, 25:16)
27 2017-11-05 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (12:25, 15:25, 10:25)
28 2017-11-05 UKS 15 Przemyśl - UKS Gimnazjum Dębowiec 1:3 (25:19, 22:25, 24:26, 19:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 714211548306
2MKS Łańcut 713194541369
3Vega MOSiR Stalowa Wola 712166512395
4KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 710912408460
5MKS Łańcut II710913434482
6UKS Zaleszany 710913443505
7KS Marba Sędziszów Małopolski 78318328513
8SST Lubcza Racławówka 77221384568
1 2017-09-30 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Zaleszany 0:3 (22:25, 24:26, 19:25)
2 2017-09-30 UKS SMS Szóstka Mielec - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:8, 25:9, 25:13)
3 2017-09-30 SST Lubcza Racławówka - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (9:25, 15:25, 15:25)
4 2017-09-29 MKS Łańcut II - MKS Łańcut 0:3 (11:25, 11:25, 15:25)
5 2017-10-01 UKS Zaleszany - MKS Łańcut 0:3 (22:25, 9:25, 18:25)
6 2017-10-01 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut II 3:0 (25:22, 25:13, 25:14)
7 2017-10-01 KS Marba Sędziszów Małopolski - SST Lubcza Racławówka 3:0 (25:18, 25:20, 25:23)
8 2017-10-01 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (4:25, 16:25, 10:25)
9 2017-10-08 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany 3:0 (25:13, 25:13, 25:13)
10 2017-10-08 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:3 (20:25, 21:25, 14:25)
11 2017-10-08 MKS Łańcut II - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:13, 25:11, 27:25)
12 2017-10-08 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1 (25:13, 25:14, 22:25, 25:22)
13 2017-10-15 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (21:25, 12:25, 17:25)
14 2017-10-15 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS Łańcut 0:3 (12:25, 9:25, 18:25)
15 2017-10-15 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS Łańcut II 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)
16 2017-10-15 UKS SMS Szóstka Mielec - SST Lubcza Racławówka 3:0 (25:12, 25:10, 25:12)
17 2017-10-22 SST Lubcza Racławówka - UKS Zaleszany 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 24:26)
18 2017-10-22 MKS Łańcut II - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (17:25, 11:25, 13:25)
19 2017-10-22 MKS Łańcut - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:12, 25:14, 25:13)
20 2017-10-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:8, 25:14, 25:14)
21 2017-10-29 UKS Zaleszany - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:22, 25:15, 25:17)
22 2017-10-29 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (15:25, 19:25, 15:25)
23 2017-10-29 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 3:1 (25:15, 25:13, 23:25, 25:16)
24 2017-10-29 SST Lubcza Racławówka - MKS Łańcut II 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 16:25)
25 2017-11-05 MKS Łańcut II - UKS Zaleszany 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
26 2017-11-05 MKS Łańcut - SST Lubcza Racławówka 3:0 (25:13, 25:12, 25:8)
27 2017-11-05 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)
28 2017-11-05 KS Marba Sędziszów Małopolski - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:3 (15:25, 22:25, 8:25)