Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 714211550363
2AKS Orkan Nisko 8131811663609
3TSV Sanok 8131612615594
4KS Błękitni Ropczyce 712168562501
5MKS MOSiR Jasło 810919575660
6KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 810721528663
7Karpaty MOSiR Krosno 89621545648
1 2017-10-08 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
2 2017-10-08 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
3 2017-10-08 KS Błękitni Ropczyce - AKS Orkan Nisko 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 20:25)
4 2017-10-13 TSV Sanok - AKS Orkan Nisko 3:2 (25:23, 15:25, 27:25, 18:25, 15:13)
5 2017-10-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (16:25, 12:25, 23:25)
6 2017-10-15 AKS V LO Rzeszów - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:9, 25:9, 25:13)
7 2017-10-22 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 1:3 (12:25, 20:25, 25:23, 25:27)
8 2017-10-22 AKS Orkan Nisko - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)
9 2017-10-22 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
10 2017-10-29 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (22:25, 24:26, 18:25)
11 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - AKS Orkan Nisko 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
12 2017-10-29 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (27:25, 25:14, 16:25, 25:18)
13 2017-11-05 AKS Orkan Nisko - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:21, 25:16, 27:25)
14 2017-11-05 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (21:25, 18:25, 23:25)
15 2017-11-05 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:15, 25:19, 21:25, 25:17)
16 2017-11-12 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:12, 25:22, 25:18)
17 2017-11-12 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (19:25, 28:26, 12:25, 14:25)
18 2017-11-12 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Orkan Nisko 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
19 2017-11-19 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
20 2017-11-19 TSV Sanok - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:20, 25:22, 25:12)
21 2017-11-19 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:3 (11:25, 15:25, 19:25)
22 2017-12-03 MKS MOSiR Jasło - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 2:3 (23:25, 19:25, 25:22, 25:16, 11:15)
23 2017-12-03 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
24 2017-12-03 AKS Orkan Nisko - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (25:16, 21:25, 18:25, 21:25)
25 2017-12-08 AKS Orkan Nisko - TSV Sanok 3:1 (23:25, 25:16, 25:20, 25:21)
26 2017-12-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 1:3 (19:25, 30:28, 21:25, 24:26)
27 2017-12-10 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS V LO Rzeszów 0:3 (11:25, 22:25, 13:25)
28 2017-12-17 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
29 2017-12-17 MKS MOSiR Jasło - AKS Orkan Nisko 0:0
30 2017-12-17 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 0:0
31 2018-01-07 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:0
32 2018-01-07 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów 0:0
33 2018-01-07 Karpaty MOSiR Krosno - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
34 2018-01-14 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS Orkan Nisko 0:0
35 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
36 2018-01-14 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
37 2018-01-21 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:0
38 2018-01-21 KS Błękitni Ropczyce - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
39 2018-01-21 AKS Orkan Nisko - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
40 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
41 2018-01-28 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - TSV Sanok 0:0
42 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 0:0