Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1TSV Sanok 2462175161
2AKS Orkan Nisko 2354208182
3Karpaty MOSiR Krosno 2333125126
4MKS MOSiR Jasło 2333126141
5AKS V LO Rzeszów 12307531
6KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 220697150
7KS Błękitni Ropczyce 11138297
1 2017-10-08 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
2 2017-10-08 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
3 2017-10-08 KS Błękitni Ropczyce - AKS Orkan Nisko 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 20:25)
4 2017-10-13 TSV Sanok - AKS Orkan Nisko 3:2 (25:23, 15:25, 27:25, 18:25, 15:13)
5 2017-10-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (16:25, 12:25, 23:25)
6 2017-10-15 AKS V LO Rzeszów - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:9, 25:9, 25:13)
7 2017-10-22 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:0
8 2017-10-22 AKS Orkan Nisko - MKS MOSiR Jasło 0:0
9 2017-10-22 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:0
10 2017-10-29 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:0
11 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - AKS Orkan Nisko 0:0
12 2017-10-29 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
13 2017-11-05 AKS Orkan Nisko - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
14 2017-11-05 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:0
15 2017-11-05 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 0:0
16 2017-11-12 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 0:0
17 2017-11-12 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - KS Błękitni Ropczyce 0:0
18 2017-11-12 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Orkan Nisko 0:0
19 2017-11-19 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:0
20 2017-11-19 TSV Sanok - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
21 2017-11-19 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:0
22 2017-12-03 MKS MOSiR Jasło - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
23 2017-12-03 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
24 2017-12-03 AKS Orkan Nisko - KS Błękitni Ropczyce 0:0
25 2017-12-10 AKS Orkan Nisko - TSV Sanok 0:0
26 2017-12-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 0:0
27 2017-12-10 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS V LO Rzeszów 0:0
28 2017-12-17 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
29 2017-12-17 MKS MOSiR Jasło - AKS Orkan Nisko 0:0
30 2017-12-17 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 0:0
31 2018-01-07 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:0
32 2018-01-07 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów 0:0
33 2018-01-07 Karpaty MOSiR Krosno - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
34 2018-01-14 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS Orkan Nisko 0:0
35 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
36 2018-01-14 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:0
37 2018-01-21 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:0
38 2018-01-21 KS Błękitni Ropczyce - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0
39 2018-01-21 AKS Orkan Nisko - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
40 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
41 2018-01-28 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - TSV Sanok 0:0
42 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 0:0