Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 10192619984951
2SST Lubcza Racławówka II10182520966961
3Sportur Team Gmina Łańcut 10162221958960
4MKS MOSiR Jasło 10162322991981
5MKS Wierzbna 101523239911007
6UKS Sokół Sieniawa 1061529956986
1 2017-02-05 SST Lubcza Racławówka II - MKS Wierzbna 2:3 (25:21, 25:20, 23:25, 22:25, 9:15)
2 2017-02-05 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Sokół Sieniawa 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:19, 15:13)
3 2017-02-05 MKS MOSiR Jasło - Sportur Team Gmina Łańcut 3:2 (25:18, 26:24, 18:25, 14:25, 15:12)
4 2017-02-12 MKS MOSiR Jasło - UKS Sokół Sieniawa 3:1 (25:22, 25:22, 18:25, 34:32)
5 2017-02-12 MKS Wierzbna - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:2 (21:25, 25:23, 20:25, 25:17, 15:13)
6 2017-02-12 Sportur Team Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka II 3:2 (19:25, 22:25, 26:24, 25:21, 15:13)
7 2017-02-19 MKS MOSiR Jasło - MKS Wierzbna 3:1 (21:25, 25:21, 35:33, 27:25)
8 2017-02-17 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Sportur Team Gmina Łańcut 3:1 (31:29, 25:23, 24:26, 36:34)
9 2017-02-19 SST Lubcza Racławówka II - UKS Sokół Sieniawa 3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:19)
10 2017-02-26 MKS Wierzbna - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (22:25, 23:25, 25:20, 25:22, 10:15)
11 2017-02-26 UKS Sokół Sieniawa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:3 (21:25, 28:26, 19:25, 25:19, 12:15)
12 2017-03-03 Sportur Team Gmina Łańcut - MKS MOSiR Jasło 3:1 (16:25, 25:21, 25:22, 25:20)
13 2017-03-05 UKS Sokół Sieniawa - MKS MOSiR Jasło 1:3 (19:25, 21:25, 25:15, 21:25)
14 2017-03-10 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS Wierzbna 3:0 (25:21, 25:20, 25:13)
15 2017-03-05 SST Lubcza Racławówka II - Sportur Team Gmina Łańcut 3:0 (25:23, 29:27, 25:15)
16 2017-03-12 MKS Wierzbna - MKS MOSiR Jasło 3:2 (17:25, 25:21, 25:19, 21:25, 15:10)
17 2017-03-12 Sportur Team Gmina Łańcut - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (13:25, 25:21, 25:22, 25:20)
18 2017-03-12 UKS Sokół Sieniawa - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (20:25, 20:25, 27:25, 25:16, 13:15)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SST Lubcza Racławówka II10242710839759
2KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 10232611820737
3MKS MOSiR Jasło 10222611862713
4ProSport Marmax Czudec 10141517696687
5UKS Kępa Dębica 107925696782
6Salos Rzeszów 100130538773
1 2016-10-07 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka II 0:3 (18:25, 17:25, 22:25)
2 2016-10-09 MKS MOSiR Jasło - Salos Rzeszów 3:0 (25:14, 25:17, 25:15)
3 2016-10-09 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Kępa Dębica 3:0 (25:20, 27:25, 25:14)
4 2016-10-16 UKS Kępa Dębica - Salos Rzeszów 3:1 (25:17, 21:25, 25:14, 25:21)
5 2016-10-16 ProSport Marmax Czudec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)
6 2016-10-16 SST Lubcza Racławówka II - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 1:3 (25:23, 23:25, 9:25, 14:25)
7 2016-10-23 MKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (25:19, 20:25, 25:22, 23:25, 13:15)
8 2016-10-23 ProSport Marmax Czudec - UKS Kępa Dębica 3:0 (25:20, 25:12, 25:16)
9 2016-10-23 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Salos Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17, 25:18)
10 2016-10-30 UKS Kępa Dębica - MKS MOSiR Jasło 0:3 (28:30, 23:25, 13:25)
11 2016-10-30 SST Lubcza Racławówka II - Salos Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
12 2016-10-30 ProSport Marmax Czudec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
13 2016-11-06 Salos Rzeszów - ProSport Marmax Czudec 0:3 (14:25, 18:25, 19:25)
14 2016-11-06 SST Lubcza Racławówka II - UKS Kępa Dębica 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
15 2016-11-06 MKS MOSiR Jasło - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:2 (21:25, 21:25, 25:13, 25:14, 15:12)
16 2016-11-20 SST Lubcza Racławówka II - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:22, 27:25, 25:18)
17 2016-11-20 Salos Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 0:3 (25:27, 11:25, 17:25)
18 2016-11-20 UKS Kępa Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:3 (24:26, 15:25, 21:25)
19 2016-11-27 Salos Rzeszów - UKS Kępa Dębica 0:3 (16:25, 15:25, 17:25)
20 2016-11-27 MKS MOSiR Jasło - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
21 2016-11-26 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka II 3:2 (25:21, 12:25, 25:21, 15:25, 15:11)
22 2016-12-04 SST Lubcza Racławówka II - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:22, 16:25, 25:21, 25:21)
23 2016-12-04 UKS Kępa Dębica - ProSport Marmax Czudec 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 25:27, 11:15)
24 2016-12-04 Salos Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
25 2016-12-11 MKS MOSiR Jasło - UKS Kępa Dębica 3:0 (25:19, 25:15, 25:14)
26 2016-12-11 Salos Rzeszów - SST Lubcza Racławówka II 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
27 2016-12-11 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:14, 25:20, 25:22)
28 2016-12-18 ProSport Marmax Czudec - Salos Rzeszów 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
29 2016-12-18 UKS Kępa Dębica - SST Lubcza Racławówka II 1:3 (18:25, 13:25, 25:16, 23:25)
30 2016-12-18 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS MOSiR Jasło 3:2 (25:23, 25:20, 20:25, 21:25, 15:10)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Sportur Team Gmina Łańcut 1225301911091017
2UKS Sokół Sieniawa 122328181062950
3MKS Wierzbna 1222292111191055
4KU AZS UR 1219242310471004
5KS Grom Rozbórz Długi 1218242310221047
6LTS Feniks Leżajsk 121115309241046
7AS Procadia Lubaczów 12816329601124
1 2016-10-02 AS Procadia Lubaczów - MKS Wierzbna 3:1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:17)
2 2016-10-02 Sportur Team Gmina Łańcut - UKS Sokół Sieniawa 2:3 (29:27, 25:16, 21:25, 18:25, 10:15)
3 2016-10-02 KS Grom Rozbórz Długi - KU AZS UR 1:3 (21:25, 29:27, 20:25, 20:25)
4 2016-10-09 UKS Sokół Sieniawa - KS Grom Rozbórz Długi 3:0 (25:14, 25:17, 25:14)
5 2016-10-09 MKS Wierzbna - Sportur Team Gmina Łańcut 2:3 (21:25, 25:23, 25:18, 22:25, 3:15)
6 2016-10-09 LTS Feniks Leżajsk - AS Procadia Lubaczów 3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 26:24)
7 2016-10-16 Sportur Team Gmina Łańcut - LTS Feniks Leżajsk 2:3 (25:27, 25:15, 22:25, 25:17, 10:15)
8 2016-10-16 KS Grom Rozbórz Długi - MKS Wierzbna 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
9 2016-10-16 KU AZS UR - UKS Sokół Sieniawa 1:3 (19:25, 20:25, 25:23, 19:25)
10 2016-10-23 MKS Wierzbna - KU AZS UR 2:3 (17:25, 22:25, 25:12, 25:21, 12:15)
11 2016-10-23 LTS Feniks Leżajsk - KS Grom Rozbórz Długi 0:3 (17:25, 20:25, 15:25)
12 2016-10-23 AS Procadia Lubaczów - Sportur Team Gmina Łańcut 2:3 (14:25, 25:19, 25:21, 20:25, 10:15)
13 2016-10-30 KS Grom Rozbórz Długi - AS Procadia Lubaczów 3:1 (20:25, 25:22, 25:20, 25:20)
14 2016-10-30 KU AZS UR - LTS Feniks Leżajsk 1:3 (25:27, 16:25, 25:21, 26:28)
15 2016-10-30 UKS Sokół Sieniawa - MKS Wierzbna 1:3 (25:17, 24:26, 22:25, 22:25)
16 2016-11-06 LTS Feniks Leżajsk - UKS Sokół Sieniawa 3:2 (23:25, 21:25, 31:29, 25:20, 15:7)
17 2016-11-06 AS Procadia Lubaczów - KU AZS UR 3:2 (26:24, 22:25, 27:25, 20:25, 17:15)
18 2016-11-06 Sportur Team Gmina Łańcut - KS Grom Rozbórz Długi 3:1 (22:25, 25:22, 25:22, 25:16)
19 2016-11-13 KU AZS UR - Sportur Team Gmina Łańcut 3:0 (25:19, 30:28, 25:14)
20 2016-11-13 UKS Sokół Sieniawa - AS Procadia Lubaczów 3:0 (25:17, 25:21, 25:12)
21 2016-11-13 MKS Wierzbna - LTS Feniks Leżajsk 3:0 (25:20, 25:19, 25:20)
22 2016-11-20 MKS Wierzbna - AS Procadia Lubaczów 3:1 (29:27, 21:25, 25:15, 25:23)
23 2016-11-20 UKS Sokół Sieniawa - Sportur Team Gmina Łańcut 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
24 2016-11-20 KU AZS UR - KS Grom Rozbórz Długi 2:3 (19:25, 25:20, 20:25, 25:20, 8:15)
25 2016-11-27 KS Grom Rozbórz Długi - UKS Sokół Sieniawa 3:2 (22:25, 25:23, 14:25, 28:26, 15:12)
26 2016-11-27 Sportur Team Gmina Łańcut - MKS Wierzbna 2:3 (29:31, 26:24, 25:20, 17:25, 10:15)
27 2016-11-27 AS Procadia Lubaczów - LTS Feniks Leżajsk 3:2 (16:25, 25:18, 28:26, 20:25, 15:10)
28 2016-12-04 LTS Feniks Leżajsk - Sportur Team Gmina Łańcut 0:3 (21:25, 14:25, 19:25)
29 2016-12-04 MKS Wierzbna - KS Grom Rozbórz Długi 2:3 (19:25, 25:21, 19:25, 25:22, 13:15)
30 2016-12-04 UKS Sokół Sieniawa - KU AZS UR 3:0 (26:24, 25:13, 25:23)
31 2016-12-11 KU AZS UR - MKS Wierzbna 3:1 (25:22, 12:25, 25:22, 27:25)
32 2016-12-10 KS Grom Rozbórz Długi - LTS Feniks Leżajsk 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)
33 2016-12-07 Sportur Team Gmina Łańcut - AS Procadia Lubaczów 3:1 (25:22, 25:27, 25:12, 25:19)
34 2016-12-18 AS Procadia Lubaczów - KS Grom Rozbórz Długi 1:3 (22:25, 25:22, 22:25, 22:25)
35 2016-12-18 LTS Feniks Leżajsk - KU AZS UR 1:3 (26:28, 25:18, 17:25, 23:25)
36 2016-12-18 MKS Wierzbna - UKS Sokół Sieniawa 3:2 (20:25, 25:23, 25:19, 24:26, 15:11)
37 2017-01-08 UKS Sokół Sieniawa - LTS Feniks Leżajsk 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
38 2017-01-08 KU AZS UR - AS Procadia Lubaczów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
39 2017-01-08 KS Grom Rozbórz Długi - Sportur Team Gmina Łańcut 1:3 (13:25, 25:23, 20:25, 23:25)
40 2017-01-15 Sportur Team Gmina Łańcut - KU AZS UR 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)
41 2017-01-15 AS Procadia Lubaczów - UKS Sokół Sieniawa 0:3 (24:26, 24:26, 16:25)
42 2017-01-15 LTS Feniks Leżajsk - MKS Wierzbna 0:3 (5:25, 19:25, 18:25)