PWZPS sezon 2013/14

Wróć do wyboru meczów

2+ 2013-09-21 TSV Mansard Sanok - Aluron Warta Zawiercie Sekretarz Domaradzki Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Barć Jakubliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-09-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce I Gadzina Mariusz II Pałka Mirosław Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Stachnik Robertliniowy II Wierzbowicz Patryk
2+ 2013-09-27 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom I Litwiński Marek II Lic Damian Sekretarz liniowy I Babiarz Dariuszliniowy II Napieralski Tomasz
2+ 2013-09-28 TSV Mansard Sanok - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-09-28 Developres MKS V LO Rzeszów - Eliteski AZS UE Kraków Sekretarz Schöntag Piotrliniowy I Nobis Marcinliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2013-09-28 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Pałka Mirosławliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-09-29 UKS Gimnazjum Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Janusz Grzegorz II Michalski Marcin Sekretarz Setlik Katarzyna
2+ 2013-09-29 SMS UKS Szóstka Mielec - KPS Nowa Dęba I Mrozik Alicja II Kaliński Janusz Sekretarz Gąbka Justyna
3+ 2013-09-29 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów I Nobis Marcin II Ziobro Łukasz Sekretarz Hałys Andrzej
4+ 2013-09-29 MKS San Pajda Jarosław - MKS San Pajda Jarosław 2 I Litwiński Marek II Litwiński Jacek Sekretarz Koniuch Katarzyna
1+ 2013-09-29 LUKS Lider Kamień - UKS Kępa MOSiR Dębica I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Nobis Marcin
2+ 2013-09-29 STS Klima Błażowa - TKF ITS Anilana Rakszawa I Kapłon Leszek II Lic Damian Sekretarz Cyran Teofil
3+ 2013-09-29 Sportur Team Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów I Gadzina Mariusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Biros Marek
2+ 2013-09-29 SMS Przemyśl - UKS Sokół Sieniawa I Barć Jakub II Kondyjowski Maciej Sekretarz Haduch Wojciech
3+ 2013-09-29 TKS ŻAGIEL Radymno - KS Grom Rozbórz Długi I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Presz Kamila
8+ 2013-10-02 MKS San Pajda Jarosław - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2013-10-04 PWSZ Karpaty Krosno - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2013-10-04 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 2 I Nobis Marcin II Ludera Mirosław Sekretarz Kogut Anna
1+ 2013-10-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel I Dworak Robert II Gadzina Mariusz Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Nobis Marcinliniowy II Michalski Marcin
1+ 2013-10-05 TKF ITS Anilana Rakszawa - MOSiR Brzozovia Brzozów I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Hałys Andrzej
2+ 2013-10-05 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MKS MOSiR Jasło I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kida Tomasz
3+ 2013-10-05 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - LKS Głogovia Głogów Młp. I Niedbał Anna II Stachnik Jerzy Sekretarz Gołąb Krzysztof
4+ 2013-10-05 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SST Lubcza Racławówka I Zarzycki Tomasz II Mrozik Alicja Sekretarz Gąbka Justyna
5+ 2013-10-05 AZS UR Rzeszów - SMS NEOBUS Niebylec I Gadzina Mariusz II Nobis Marcin Sekretarz Ziobro Łukasz
5+ 2013-10-05 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - Vega MOSiR Stalowa Wola I Jędrejek-Kicior Anna II Dolak Marzena Sekretarz Drabiński Roman
6+‹› 2013-10-05 KPS Nowa Dęba - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Dolak Marzena II Drabiński Roman Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
7+‹› 2013-10-05 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola I Drabiński Roman II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Dolak Marzena
8+ 2013-10-05 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Jędrejek-Kicior Anna II Dolak Marzena Sekretarz Drabiński Roman
4+ 2013-10-05 KS Developres Rzeszów - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Ludera Mirosławliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Fixa Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
7+ 2013-10-05 KS Błękitni Ropczyce - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Garstka Agnieszkaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
9+ 2013-10-05 PWSZ Karpaty Krosno - TSV Mansard Sanok Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Bryndza Barbaraliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
10+ 2013-10-05 MKS Wisłok Strzyżów - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Stareńczak Sebastianliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
11+ 2013-10-05 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS San Pajda Jarosław I Domaradzki Maciej II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
6+ 2013-10-05 SKS Dukla - UKS Kępa MOSiR Dębica I Janusz Grzegorz II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
1+ 2013-10-05 UKS MOSiR Jasło - MKS San Pajda Jarosław I Lechański Rafał II Sternal Tomasz Sekretarz Kądzielawa Lidia
2+‹› 2013-10-05 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław 2 I Sternal Tomasz II Kądzielawa Lidia Sekretarz Lechański Rafał
3+‹› 2013-10-05 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław I Sternal Tomasz II Lechański Rafał Sekretarz Kądzielawa Lidia
4+ 2013-10-05 UKS MOSiR Jasło - MKS San Pajda Jarosław 2 I Lechański Rafał II Kądzielawa Lidia Sekretarz Sternal Tomasz
5+ 2013-10-05 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS MOS V LO Rzeszów I Serwatko Bartosz II Irzyk Marcin Sekretarz Wolanin Grzegorz
6+‹› 2013-10-05 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS Łańcut I Irzyk Marcin II Wolanin Grzegorz Sekretarz Serwatko Bartosz
7+‹› 2013-10-05 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS MOS V LO Rzeszów I Wolanin Grzegorz II Serwatko Bartosz Sekretarz Irzyk Marcin
8+ 2013-10-05 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS Łańcut I Serwatko Bartosz II Irzyk Marcin Sekretarz Wolanin Grzegorz
4+ 2013-10-05 LTS Feniks Leżajsk - TSV Mansard Sanok I Woś Marcin II Jarek Bartosz Sekretarz Kobylarz Piotr
5+‹› 2013-10-05 UKS Dwójka Stalowa Wola - SMS MOSiR Brzozów I Jarek Bartosz II Kobylarz Piotr Sekretarz Woś Marcin
6+‹› 2013-10-05 UKS Dwójka Stalowa Wola - TSV Mansard Sanok I Jarek Bartosz II Woś Marcin Sekretarz Kobylarz Piotr
7+ 2013-10-05 LTS Feniks Leżajsk - SMS MOSiR Brzozów I Woś Marcin II Kobylarz Piotr Sekretarz Jarek Bartosz
8+ 2013-10-05 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło I Zarzycki Jarosław II Sypek Kamil Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
9+‹› 2013-10-05 UKS Kępa MOSiR Dębica - Karpaty MOSiR Krosno I Sypek Kamil II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Zarzycki Jarosław
10+‹› 2013-10-05 UKS Kępa MOSiR Dębica - MKS MOSiR Jasło I Sypek Kamil II Zarzycki Jarosław Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
11+ 2013-10-05 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno I Zarzycki Jarosław II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Sypek Kamil
3+ 2013-10-06 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KPS Nowa Dęba I Drabiński Roman II Zarzycki Jarosław Sekretarz Sypek Kamil
4+ 2013-10-06 SMS UKS Szóstka Mielec - LUKS Lider Kamień I Zarzycki Jarosław II Sypek Kamil Sekretarz Drabiński Roman
5+ 2013-10-06 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KS Wisłoka Dębica I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Chmiel Robert
6+ 2013-10-06 UKS Zaleszany - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Jarek Bartosz II Chmiel Robert Sekretarz Robak Piotr
7+ 2013-10-06 UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica I Chmiel Robert II Robak Piotr Sekretarz Jarek Bartosz
8+ 2013-10-06 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Chmiel Robert
9+ 2013-10-06 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - Vega MOSiR Stalowa Wola I Lis Tomasz II Kobylarz Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
5+ 2013-10-06 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Lemiech Łukasz II Sobolski Piotr Sekretarz Nobis Bernadetta
6+ 2013-10-06 KPS Nowa Dęba - Developres MKS V LO Rzeszów I Gąbka Justyna II Kwiecień Olga Sekretarz Dolak Marzena
7+ 2013-10-06 PBS Bank Sanoczanka Sanok - SMS UKS Szóstka Mielec I Sokołowski Tomasz II Bryndza Barbara Sekretarz Wolanin Grzegorz
9+ 2013-10-06 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec I Ziobro Łukasz II Górnicki Mateusz Sekretarz Charzewski Andrzej
1+ 2013-10-06 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno I Madej Ryszard II Setlik Katarzyna Sekretarz Kowalski Piotr
2+ 2013-10-06 UKS MOSiR Jasło - UKS San Lesko I Setlik Katarzyna II Kowalski Piotr Sekretarz Madej Ryszard
3+ 2013-10-06 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
4+ 2013-10-06 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS San Lesko I Madej Ryszard II Setlik Katarzyna Sekretarz Kowalski Piotr
5+ 2013-10-06 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Wierzbowicz Patryk II Witek Konrad Sekretarz Murias Paweł
6+ 2013-10-06 RKS Bolesław Rzeszów - MUKS Olimp Czudec I Witek Konrad II Murias Paweł Sekretarz Wierzbowicz Patryk
7+ 2013-10-06 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Murias Paweł II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Witek Konrad
8+ 2013-10-06 MKS MOS V LO Rzeszów - MUKS Olimp Czudec I Wierzbowicz Patryk II Witek Konrad Sekretarz Murias Paweł
9+ 2013-10-06 MKS Łańcut - MKS San Pajda Jarosław I Szkodzińska Paulina II Migała Damian Sekretarz Tajchman Przemysław
1+ 2013-10-06 MKS MOSiR Jasło - MUKS Sprint Jarosław I Stareńczak Sebastian II Janusz Grzegorz Sekretarz Wnęk Joanna
2+ 2013-10-06 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce I Serwatko Bartosz II Semeniuk Wiesław Sekretarz Kondyjowski Maciej
3 2013-10-06 LTS Feniks Leżajsk - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
4+ 2013-10-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - Sportur Team Gmina Łańcut I Lew Marcin II Pałka Mirosław Sekretarz Bembenek Bartłomiej
5+ 2013-10-06 LUKS Lider Kamień - STS Klima Błażowa I Stachnik Jerzy II Niedbał Anna Sekretarz Kazała Michał
4+ 2013-10-06 UKS Sokół Sieniawa - TKS ŻAGIEL Radymno I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
5+ 2013-10-06 MKS Wierzbna - SMS Przemyśl I Zięzio Maciej II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Napieralski Tomasz
15+ 2013-10-06 PWSZ Karpaty Krosno - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-10-06 SMS UKS Szóstka Mielec - KPS Nowa Dęba I Zarzycki Jarosław II Sypek Kamil Sekretarz Drabiński Roman
2+ 2013-10-06 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - LUKS Lider Kamień I Sypek Kamil II Drabiński Roman Sekretarz Zarzycki Jarosław
1+ 2013-10-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-10-11 KS Wisłoka Dębica - MKS San Pajda Jarosław I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kwiecień Olga
7+ 2013-10-11 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk I Dolak Marzena II Drabiński Roman Sekretarz Sypek Kamil
13+ 2013-10-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
6+ 2013-10-12 MOSiR Brzozovia Brzozów - SMS NEOBUS Niebylec I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Baran Józef
7+ 2013-10-12 AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I Chamerska-Lemiech Paulina II Zięzio Maciej Sekretarz Piekiełek Jacek
8+ 2013-10-12 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Kawa Andrzej
9+ 2013-10-12 MKS MOSiR Jasło - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Domaradzki Maciej II Sadleja Antoni Sekretarz Michalski Marcin
10+ 2013-10-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Pałka Mirosław II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Rafał
9+ 2013-10-12 SMS UKS Szóstka Mielec - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Lechański Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Cyran Paweł
10+‹› 2013-10-12 KS Wisłoka Dębica - KPS Nowa Dęba I Garstka Agnieszka II Cyran Paweł Sekretarz Lechański Rafał
11+‹› 2013-10-12 KS Wisłoka Dębica - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Garstka Agnieszka II Lechański Rafał Sekretarz Cyran Paweł
12+ 2013-10-12 SMS UKS Szóstka Mielec - KPS Nowa Dęba I Lechański Rafał II Cyran Paweł Sekretarz Garstka Agnieszka
13+ 2013-10-12 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - Vega MOSiR Stalowa Wola I Szkodzińska Paulina II Mroziak Ewa Sekretarz Tylska Katarzyna
14+‹› 2013-10-12 UKS Tęcza Żołynia - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Mroziak Ewa II Tylska Katarzyna Sekretarz Szkodzińska Paulina
15+‹› 2013-10-12 UKS Tęcza Żołynia - Vega MOSiR Stalowa Wola I Mroziak Ewa II Szkodzińska Paulina Sekretarz Tylska Katarzyna
16+ 2013-10-12 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Szkodzińska Paulina II Tylska Katarzyna Sekretarz Mroziak Ewa
13+ 2013-10-12 TSV Mansard Sanok - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Dmitrzak Adamliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Kocur Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2013-10-12 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS Marba Sędziszów Młp. I Sternal Tomasz II Kowalski Piotr Sekretarz Gołąb Krzysztof
3+ 2013-10-12 PBS Bank Sanoczanka Sanok - SMS UKS Szóstka Mielec I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Hałys Andrzej
4+ 2013-10-12 UKS MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Ziobro Łukasz
5+ 2013-10-12 SST Lubcza Racławówka - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Zarzycki Tomasz II Kaliński Janusz Sekretarz Gąbka Justyna
5+ 2013-10-12 MUKS Sprint Jarosław - AKS V LO Rzeszów 2 I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Migała Damian
6 2013-10-12pauzuje- AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
13+ 2013-10-12 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław 2 I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Tajchman Przemysław
14+‹› 2013-10-12 MKS San Pajda Jarosław - MKS Łańcut I Książek Krzysztof II Tajchman Przemysław Sekretarz Kuszyk Dariusz
11+ 2013-10-12 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS Pogoń Proszowice Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bochenek Michałliniowy II Biros Marekliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
15+ 2013-10-12 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Tajchman Przemysław
16+ 2013-10-12 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS Łańcut I Kuszyk Dariusz II Tajchman Przemysław Sekretarz Książek Krzysztof
8+ 2013-10-12 TKS ŻAGIEL Radymno - MKS Wierzbna I Babiarz Grzegorz II Lic Damian Sekretarz Koniuch Katarzyna
10+ 2013-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Pisula Michał
11+ 2013-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - LUKS Lider Kamień I Jarek Bartosz II Pisula Michał Sekretarz Robak Piotr
12+ 2013-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - KPS Nowa Dęba I Pisula Michał II Robak Piotr Sekretarz Jarek Bartosz
13+ 2013-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola - LUKS Lider Kamień I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Pisula Michał
14+ 2013-10-13 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KS Wisłoka Dębica I Kaliński Janusz II Kądzielawa Lidia Sekretarz Cwanek Kinga
15+ 2013-10-13 SMS UKS Szóstka Mielec - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Kądzielawa Lidia II Cwanek Kinga Sekretarz Kaliński Janusz
16+ 2013-10-13 SMS UKS Szóstka Mielec - KS Wisłoka Dębica I Cwanek Kinga II Kaliński Janusz Sekretarz Kądzielawa Lidia
17+ 2013-10-13 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Kaliński Janusz II Kądzielawa Lidia Sekretarz Cwanek Kinga
18+ 2013-10-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Zaleszany I Gąbka Justyna II Dolak Marzena Sekretarz Sypek Kamil
10+ 2013-10-13 SMS UKS Szóstka Mielec - Karpaty MOSiR Krosno I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Kwiecień Olga
11+ 2013-10-13 Developres MKS V LO Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław Sekretarz Nobis Bernadetta
12+ 2013-10-13 MKS San Pajda Jarosław - KPS Nowa Dęba I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Mroziak Ewa
13+ 2013-10-13 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS MOS V LO Rzeszów I Napieralski Tomasz II Woś Marcin Sekretarz Mroziak Ewa
10+ 2013-10-13 MKS San Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Sobolski Piotr II Mrozowicz Radosław Sekretarz Bembenek Bartłomiej
11+ 2013-10-13 MKS Łańcut - UKS San Lesko I Mrozowicz Radosław II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Sobolski Piotr
12+ 2013-10-13 MKS Łańcut - Karpaty MOSiR Krosno I Bembenek Bartłomiej II Sobolski Piotr Sekretarz Mrozowicz Radosław
13+ 2013-10-13 MKS San Pajda Jarosław - UKS San Lesko I Sobolski Piotr II Mrozowicz Radosław Sekretarz Bembenek Bartłomiej
14+ 2013-10-13 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Kowalski Piotr II Wnęk Joanna Sekretarz Pętlak Piotr
15+ 2013-10-13 UKS Gimnazjum Dębowiec - MUKS Olimp Czudec I Wnęk Joanna II Pętlak Piotr Sekretarz Kowalski Piotr
16+ 2013-10-13 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Pętlak Piotr II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
17+ 2013-10-13 UKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec I Kowalski Piotr II Wnęk Joanna Sekretarz Pętlak Piotr
18+ 2013-10-13 MKS MOS V LO Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów I Piekiełek Jacek II Kogut Anna Sekretarz Dziedzic Maciej
7+ 2013-10-13 STS Klima Błażowa - SKS Dukla I Bieniarz Anetta II Fixa Maciej Sekretarz Cetnar Mateusz
8+ 2013-10-13 Sportur Team Gmina Łańcut - LUKS Lider Kamień I Pałka Mirosław II Lemiech Łukasz Sekretarz Murias Paweł
9+ 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Garstka Agnieszka II Pragłowski Rafał Sekretarz Gołąb Krzysztof
12+ 2013-10-13 TKS ŻAGIEL Radymno - MKS MOSiR Jasło I Chruścicki Paweł II Presz Kamila Sekretarz Książek Krzysztof
13+‹› 2013-10-13 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Presz Kamila II Książek Krzysztof Sekretarz Chruścicki Paweł
14+ 2013-10-13 TKS ŻAGIEL Radymno - Karpaty MOSiR Krosno I Książek Krzysztof II Chruścicki Paweł Sekretarz Presz Kamila
15+ 2013-10-13 TSV Mansard Sanok - UKS Kępa MOSiR Dębica I Sadleja Antoni II Dmitrzak Adam Sekretarz Kocur Krzysztof
16+‹› 2013-10-13 SMS MOSiR Brzozów - KS Błękitni Ropczyce I Dmitrzak Adam II Kocur Krzysztof Sekretarz Sadleja Antoni
17+‹› 2013-10-13 SMS MOSiR Brzozów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Kocur Krzysztof II Sadleja Antoni Sekretarz Dmitrzak Adam
18+ 2013-10-13 TSV Mansard Sanok - KS Błękitni Ropczyce I Sadleja Antoni II Dmitrzak Adam Sekretarz Kocur Krzysztof
19+ 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów 2 - UKS Dwójka Stalowa Wola I Kawa Andrzej II Młocek Małgorzata Sekretarz Kazała Michał
20+‹› 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk I Młocek Małgorzata II Kazała Michał Sekretarz Kawa Andrzej
21+‹› 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola I Młocek Małgorzata II Kawa Andrzej Sekretarz Kazała Michał
22+ 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów 2 - LTS Feniks Leżajsk I Kawa Andrzej II Kazała Michał Sekretarz Młocek Małgorzata
7+ 2013-10-13 SMS Przemyśl - UMKS Spartakus Adamówka I Kondyjowski Maciej II Sokołowski Tomasz Sekretarz Serwatko Bartosz
9+ 2013-10-13 KS Grom Rozbórz Długi - UKS Sokół Sieniawa I Babiarz Grzegorz II Babiarz Dariusz Sekretarz Szkodzińska Paulina
1+ 2013-10-15 AKS V LO Rzeszów - TKS ŻAGIEL Radymno I Zięzio Maciej II Mroziak Ewa Sekretarz Gębica Marek
2+‹› 2013-10-15 AKS V LO Rzeszów 2 - TKS ŻAGIEL Radymno I Zięzio Maciej II Gębica Marek Sekretarz Mroziak Ewa
3+‹› 2013-10-15 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS V LO Rzeszów I Mroziak Ewa II Zięzio Maciej Sekretarz Gębica Marek
18+ 2013-10-16 KS Błękitni Ropczyce - TSV Mansard Sanok Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
20+ 2013-10-16 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
23+ 2013-10-16 UKS Dwójka Stalowa Wola - TKS ŻAGIEL Radymno I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
24+‹› 2013-10-16 LTS Feniks Leżajsk - TKS ŻAGIEL Radymno I Jarek Bartosz II Tylska Katarzyna Sekretarz Robak Piotr
25+ 2013-10-16 UKS Dwójka Stalowa Wola - LTS Feniks Leżajsk I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Tylska Katarzyna
8+ 2013-10-17 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Gadzina Mariusz II Janusz Grzegorz Sekretarz Setlik Katarzyna
13+ 2013-10-18 PWSZ Karpaty Krosno - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-10-19 KS Wisłoka Dębica - UKS Tęcza Żołynia I Gołąb Krzysztof II Sternal Tomasz Sekretarz Cyran Paweł
11+ 2013-10-19 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MOSiR Brzozovia Brzozów I Zięzio Maciej II Kida Tomasz Sekretarz Mroziak Ewa
2+‹› 2013-10-19 SMS UKS Szóstka Mielec - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Sternal Tomasz II Cyran Paweł Sekretarz Gołąb Krzysztof
12+ 2013-10-19 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I Madej Ryszard II Kowalski Piotr Sekretarz Michalski Marcin
3+‹› 2013-10-19 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS Tęcza Żołynia I Sternal Tomasz II Gołąb Krzysztof Sekretarz Cyran Paweł
13+ 2013-10-19 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - MKS MOSiR Jasło I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Szkodzińska Paulina
4+ 2013-10-19 KS Wisłoka Dębica - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Gołąb Krzysztof II Cyran Paweł Sekretarz Sternal Tomasz
14+ 2013-10-19 AZS UR Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Zarzycki Jarosław II Kuszaj Marcin Sekretarz Kwiecień Olga
15+ 2013-10-19 SMS NEOBUS Niebylec - SST Lubcza Racławówka I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz Sekretarz Cyran Teofil
15+ 2013-10-19 KS Developres Rzeszów - Zawisza Sulechów Sekretarz Moździoch Mirosławliniowy I Bembenek Bartłomiejliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
22+ 2013-10-19 MKS Wisłok Strzyżów - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Górnicki Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
24+ 2013-10-19 TSV Mansard Sanok - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
6+ 2013-10-19 MKS San Pajda Jarosław - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Bieniarz Anetta II Litwiński Jacek Sekretarz Litwiński Marek
7+ 2013-10-19 AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I Wierzbowicz Patryk II Fixa Maciej Sekretarz Hałys Andrzej
8+ 2013-10-19 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS MOSiR Jasło I Kawa Andrzej II Nobis Marcin Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
9+ 2013-10-19 UKS Marba Sędziszów Młp. - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Jędrejek-Kicior Anna II Niedbał Anna Sekretarz Drabiński Roman
10+ 2013-10-19 KS Wisłoka Dębica - UKS Gimnazjum Dębowiec I Mrozik Alicja II Zarzycki Tomasz Sekretarz Lechański Rafał
11+ 2013-10-19 SKS Dukla - Sportur Team Gmina Łańcut I Dmitrzak Adam II Haduch Wojciech Sekretarz Setlik Katarzyna
9+ 2013-10-19 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Pętlak Piotr II Stareńczak Sebastian Sekretarz Wnęk Joanna
10+‹› 2013-10-19 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Stareńczak Sebastian II Wnęk Joanna Sekretarz Pętlak Piotr
11+‹› 2013-10-19 UKS MOSiR Jasło - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Stareńczak Sebastian II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
12+ 2013-10-19 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Pętlak Piotr II Wnęk Joanna Sekretarz Stareńczak Sebastian
19+ 2013-10-19 MKS San Pajda Jarosław - Eliteski AZS UE Kraków Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
26+ 2013-10-19 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Bochenek Michał
27+‹› 2013-10-19 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 2 I Stachnik Robert II Bochenek Michał Sekretarz Stachnik Jerzy
28+‹› 2013-10-19 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Stachnik Robert
29+ 2013-10-19 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów 2 I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Bochenek Michał
30+ 2013-10-19 MKS MOSiR Jasło - TSV Mansard Sanok I Kondyjowski Maciej II Bryndza Barbara Sekretarz Wolanin Grzegorz
11+ 2013-10-19 UMKS Spartakus Adamówka - TKS ŻAGIEL Radymno I Woś Marcin II Babiarz Grzegorz Sekretarz Jabłoński Kamil
31+‹› 2013-10-19 Karpaty MOSiR Krosno - SMS MOSiR Brzozów I Bryndza Barbara II Wolanin Grzegorz Sekretarz Kondyjowski Maciej
32+‹› 2013-10-19 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Mansard Sanok I Wolanin Grzegorz II Kondyjowski Maciej Sekretarz Bryndza Barbara
33+ 2013-10-19 MKS MOSiR Jasło - SMS MOSiR Brzozów I Kondyjowski Maciej II Bryndza Barbara Sekretarz Wolanin Grzegorz
1+ 2013-10-20 AKS Orkan Nisko - UKS Dwójka Stalowa Wola I Pisula Michał II Zych Justyna Sekretarz Tylska Katarzyna
2+ 2013-10-20 MUKS Olimp Czudec - MKS Wisłok Strzyżów I Nobis Marcin II Dziedzic Maciej Sekretarz Nobis Bernadetta
3+ 2013-10-20 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 3 I Piekiełek Jacek II Cetnar Mateusz Sekretarz Młocek Małgorzata
4+ 2013-10-20 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 2 I Bieniarz Anetta II Biros Marek Sekretarz Sobolski Piotr
5+ 2013-10-20 LTS Feniks Leżajsk - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Mroziak Ewa II Zięzio Maciej Sekretarz Jarek Bartosz
6+ 2013-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło I Krzysztyński Wojciech II Dobosz Rafał Sekretarz Stareńczak Sebastian
14+ 2013-10-20 KPS Nowa Dęba - MKS San Pajda Jarosław 2 I Kuszaj Marcin II Lis Tomasz Sekretarz Chmiel Robert
15+ 2013-10-20 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS San Pajda Jarosław I Semeniuk Wiesław II Sokołowski Tomasz Sekretarz Dmitrzak Adam
16+ 2013-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - Developres MKS V LO Rzeszów I Gadzina Mariusz II Janusz Grzegorz Sekretarz Ziobro Łukasz
17+ 2013-10-20 UKS Gimnazjum Dębowiec - SMS UKS Szóstka Mielec I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Setlik Katarzyna
9+ 2013-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Sprint Jarosław I Górnicki Mateusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Domaradzki Maciej
10+ 2013-10-20 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło I Lic Damian II Dudek Piotr Sekretarz Migała Damian
11+ 2013-10-20 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Kapłon Leszek II Dworak Robert Sekretarz Moździoch Mirosław
12 2013-10-20 AKS V LO Rzeszów 2 - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
10+ 2013-10-20 LUKS Lider Kamień - AKS V LO Rzeszów I Mrozik Alicja II Woś Marcin Sekretarz Gąbka Justyna
12+ 2013-10-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - STS Klima Błażowa I Drabiński Roman II Kwiecień Olga Sekretarz Kądzielawa Lidia
10+ 2013-10-20 MKS Wierzbna - KS Grom Rozbórz Długi I Napieralski Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Babiarz Grzegorz
17+ 2013-10-25 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS San Pajda Jarosław I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Koniuch Katarzyna
18+‹› 2013-10-25 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS San Pajda Jarosław 2 I Książek Krzysztof II Koniuch Katarzyna Sekretarz Kuszyk Dariusz
19+‹› 2013-10-25 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS San Pajda Jarosław I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
20+ 2013-10-25 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS San Pajda Jarosław 2 I Kuszyk Dariusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Książek Krzysztof
36+ 2013-10-26 SMS MOSiR Brzozów - TSV Mansard Sanok I Barć Jakub II Kondyjowski Maciej Sekretarz Baran Józef
37+ 2013-10-26 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów I Sadleja Antoni II Pętlak Piotr Sekretarz Wolanin Grzegorz
38+‹› 2013-10-26 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 2 I Pętlak Piotr II Wolanin Grzegorz Sekretarz Sadleja Antoni
39+‹› 2013-10-26 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów I Wolanin Grzegorz II Sadleja Antoni Sekretarz Pętlak Piotr
40+ 2013-10-26 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 2 I Sadleja Antoni II Pętlak Piotr Sekretarz Wolanin Grzegorz
41+ 2013-10-26 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce I Woś Marcin II Szkodzińska Paulina Sekretarz Kobylarz Piotr
42+‹› 2013-10-26 UKS Dwójka Stalowa Wola - UKS Kępa MOSiR Dębica I Szkodzińska Paulina II Kobylarz Piotr Sekretarz Woś Marcin
43+‹› 2013-10-26 UKS Dwójka Stalowa Wola - KS Błękitni Ropczyce I Szkodzińska Paulina II Woś Marcin Sekretarz Kobylarz Piotr
44+ 2013-10-26 LTS Feniks Leżajsk - UKS Kępa MOSiR Dębica I Woś Marcin II Kobylarz Piotr Sekretarz Szkodzińska Paulina
16+ 2013-10-26 MOSiR Brzozovia Brzozów - SST Lubcza Racławówka I Dmitrzak Adam II Domaradzki Maciej Sekretarz Haduch Wojciech
17+ 2013-10-26 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Kuszaj Marcin II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kwiecień Olga
18+ 2013-10-26 MKS MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Wnęk Joanna
19+ 2013-10-26 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Schöntag Piotr II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Tajchman Przemysław Główny
Lic Damian
20+ 2013-10-26 SSPS PBS Czarni Oleszyce - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Jacek Sekretarz Jabłoński Kamil
17+ 2013-10-26 KPS Nowa Dęba - UKS Tęcza Żołynia I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Tylska Katarzyna
18+‹› 2013-10-26 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Pisula Michał II Tylska Katarzyna Sekretarz Lis Tomasz
19+‹› 2013-10-26 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - UKS Tęcza Żołynia I Pisula Michał II Lis Tomasz Sekretarz Tylska Katarzyna
20+ 2013-10-26 KPS Nowa Dęba - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Lis Tomasz II Tylska Katarzyna Sekretarz Pisula Michał
21+ 2013-10-26 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SMS UKS Szóstka Mielec I Dolak Marzena II Sypek Kamil Sekretarz Robak Piotr
22+‹› 2013-10-26 Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica I Sypek Kamil II Robak Piotr Sekretarz Dolak Marzena
23+‹› 2013-10-26 Vega MOSiR Stalowa Wola - SMS UKS Szóstka Mielec I Robak Piotr II Dolak Marzena Sekretarz Sypek Kamil
24+ 2013-10-26 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KS Wisłoka Dębica I Dolak Marzena II Sypek Kamil Sekretarz Robak Piotr
16+ 2013-10-26 KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
12+ 2013-10-26 PBS Bank Sanoczanka Sanok - KS Wisłoka Dębica I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Kocur Krzysztof
13+ 2013-10-26 UKS MOSiR Jasło - UKS Marba Sędziszów Młp. I Drabiński Roman II Gąbka Justyna Sekretarz Setlik Katarzyna
14+ 2013-10-26 SST Lubcza Racławówka - SMS UKS Szóstka Mielec I Ludera Mirosław II Sobolski Piotr Sekretarz Lew Marcin
15+ 2013-10-26 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - AZS UR Rzeszów I Jabłoński Rafał II Zięzio Maciej Sekretarz Mroziak Ewa
14+ 2013-10-26 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 2 I Fixa Maciej II Bieniarz Anetta Sekretarz Gołąb Krzysztof
29+ 2013-10-26 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Moździoch Mirosławliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
21+ 2013-10-26 Developres MKS V LO Rzeszów - KS Bronowianka Kraków Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Fixa Maciejliniowy III pozostały liniowy IV nieobsadzony
21+ 2013-10-26 MKS Łańcut - Karpaty MOSiR Krosno I Piekiełek Jacek II Cetnar Mateusz Sekretarz Migała Damian
22+‹› 2013-10-26 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło I Cetnar Mateusz II Migała Damian Sekretarz Piekiełek Jacek
23+‹› 2013-10-26 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Cetnar Mateusz II Piekiełek Jacek Sekretarz Migała Damian
24+ 2013-10-26 MKS Łańcut - UKS MOSiR Jasło I Piekiełek Jacek II Migała Damian Sekretarz Cetnar Mateusz
36+ 2013-10-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Faff Konradliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
34+ 2013-10-26 SMS MOSiR Brzozów - TKS ŻAGIEL Radymno I Kondyjowski Maciej II Baran Józef Sekretarz Barć Jakub
35+‹› 2013-10-26 TSV Mansard Sanok - TKS ŻAGIEL Radymno I Baran Józef II Barć Jakub Sekretarz Kondyjowski Maciej
15+ 2013-10-27 UKS Sokół Sieniawa - MKS Wierzbna I Babiarz Dariusz II Litwiński Jacek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
19+ 2013-10-27 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Tylska Katarzyna
20+ 2013-10-27 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Zych Justyna II Tylska Katarzyna Sekretarz Robak Piotr
21+ 2013-10-27 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola I Tylska Katarzyna II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
22+ 2013-10-27 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Tylska Katarzyna
23+ 2013-10-27 LUKS Lider Kamień - KS Wisłoka Dębica I Mrozowicz Radosław II Murias Paweł Sekretarz Kogut Anna
24+ 2013-10-27 KPS Nowa Dęba - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Murias Paweł II Kogut Anna Sekretarz Mrozowicz Radosław
25+ 2013-10-27 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Kogut Anna II Mrozowicz Radosław Sekretarz Murias Paweł
26+ 2013-10-27 LUKS Lider Kamień - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Mrozowicz Radosław II Murias Paweł Sekretarz Kogut Anna
27+ 2013-10-27 SMS UKS Szóstka Mielec - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Zarzycki Tomasz II Dolak Marzena Sekretarz Kwiecień Olga
7+ 2013-10-27 AKS V LO Rzeszów 3 - MKS Wisłok Strzyżów I Schöntag Piotr II Nobis Bernadetta Sekretarz Młocek Małgorzata
8+ 2013-10-27 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Olimp Czudec I Nobis Bernadetta II Młocek Małgorzata Sekretarz Schöntag Piotr
9+ 2013-10-27 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów I Młocek Małgorzata II Schöntag Piotr Sekretarz Nobis Bernadetta
10+ 2013-10-27 AKS V LO Rzeszów 3 - MUKS Olimp Czudec I Schöntag Piotr II Nobis Bernadetta Sekretarz Młocek Małgorzata
11+ 2013-10-27 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Jarek Bartosz
12+ 2013-10-27 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów 2 I Chmiel Robert II Jarek Bartosz Sekretarz Kuszaj Marcin
13+ 2013-10-27 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów I Jarek Bartosz II Kuszaj Marcin Sekretarz Chmiel Robert
14+ 2013-10-27 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 2 I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Jarek Bartosz
15+ 2013-10-27 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno I Mroziak Ewa II Szkodzińska Paulina Sekretarz Tajchman Przemysław
16+ 2013-10-27 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MKS MOSiR Jasło I Szkodzińska Paulina II Tajchman Przemysław Sekretarz Mroziak Ewa
17+ 2013-10-27 SSPS PBS Czarni Oleszyce - Karpaty MOSiR Krosno I Tajchman Przemysław II Mroziak Ewa Sekretarz Szkodzińska Paulina
18+ 2013-10-27 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło I Mroziak Ewa II Szkodzińska Paulina Sekretarz Tajchman Przemysław
18+ 2013-10-27 Developres MKS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec I Lew Marcin II Cetnar Mateusz Sekretarz Hałys Andrzej
19+ 2013-10-27 MKS San Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Chruścicki Paweł II Presz Kamila Sekretarz Litwiński Marek
20+ 2013-10-27 MKS San Pajda Jarosław 2 - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Presz Kamila II Chruścicki Paweł Sekretarz Litwiński Marek
21+ 2013-10-27 MKS MOS V LO Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Pragłowski Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Stachnik Jerzy
19+ 2013-10-27 RKS Bolesław Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Witek Konrad II Kazała Michał Sekretarz Nobis Marcin
20+ 2013-10-27 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS Łańcut I Kazała Michał II Nobis Marcin Sekretarz Witek Konrad
21+ 2013-10-27 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Nobis Marcin II Witek Konrad Sekretarz Kazała Michał
22+ 2013-10-27 RKS Bolesław Rzeszów - MKS Łańcut I Witek Konrad II Kazała Michał Sekretarz Nobis Marcin
23+ 2013-10-27 UKS San Lesko - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Sokołowski Tomasz II Bryndza Barbara Sekretarz Haduch Wojciech
24+ 2013-10-27 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec I Bryndza Barbara II Haduch Wojciech Sekretarz Sokołowski Tomasz
25+ 2013-10-27 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Haduch Wojciech II Sokołowski Tomasz Sekretarz Bryndza Barbara
26+ 2013-10-27 UKS San Lesko - MUKS Olimp Czudec I Sokołowski Tomasz II Bryndza Barbara Sekretarz Haduch Wojciech
27+ 2013-10-27 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło I Kowalski Piotr II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
13 2013-10-27 MUKS Sprint Jarosław - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
15+ 2013-10-27 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów I Dobosz Rafał II Irzyk Marcin Sekretarz Stareńczak Sebastian
16+ 2013-10-27 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk I Serwatko Bartosz II Semeniuk Wiesław Sekretarz Barć Jakub
13+ 2013-10-27 Sportur Team Gmina Łańcut - UKS Kępa MOSiR Dębica I Górnicki Mateusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Ziobro Łukasz
14+ 2013-10-27 AKS V LO Rzeszów - SKS Dukla I Sadleja Antoni II Kondyjowski Maciej Sekretarz Wolanin Grzegorz
15+ 2013-10-27 TKF ITS Anilana Rakszawa - LUKS Lider Kamień I Kielar Tomasz II Pałka Mirosław Sekretarz Gębica Marek
14+ 2013-10-27 KS Grom Rozbórz Długi - UMKS Spartakus Adamówka I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Babiarz Grzegorz
28+ 2013-10-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Budvanska Rivijera BUDVA Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II Dworak Robertliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Lemiech Łukaszliniowy III Kielar Tomaszliniowy IV Lic Damian
23+ 2013-11-02 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Transfer Bydgoszcz Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
16+ 2013-11-03 UMKS Spartakus Adamówka - UKS Sokół Sieniawa I Kida Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Jabłoński Kamil
18+ 2013-11-03 SMS Przemyśl - TKS ŻAGIEL Radymno I Litwiński Jacek II Litwiński Marek Sekretarz Presz Kamila
48+ 2013-11-03 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola I Górnicki Mateusz II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
49+‹› 2013-11-03 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk I Madej Ryszard II Setlik Katarzyna Sekretarz Górnicki Mateusz
50+‹› 2013-11-03 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola I Setlik Katarzyna II Górnicki Mateusz Sekretarz Madej Ryszard
51+ 2013-11-03 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk I Górnicki Mateusz II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
52+ 2013-11-03 TSV Mansard Sanok - AKS V LO Rzeszów I Domaradzki Maciej II Barć Jakub Sekretarz Sadleja Antoni
53+‹› 2013-11-03 SMS MOSiR Brzozów - AKS V LO Rzeszów 2 I Barć Jakub II Sadleja Antoni Sekretarz Domaradzki Maciej
54+‹› 2013-11-03 SMS MOSiR Brzozów - AKS V LO Rzeszów I Sadleja Antoni II Domaradzki Maciej Sekretarz Barć Jakub
55+ 2013-11-03 TSV Mansard Sanok - AKS V LO Rzeszów 2 I Domaradzki Maciej II Barć Jakub Sekretarz Sadleja Antoni
22+ 2013-11-03 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS MOS V LO Rzeszów I Irzyk Marcin II Serwatko Bartosz Sekretarz Bryndza Barbara
23+ 2013-11-03 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław 2 I Sokołowski Tomasz II Stareńczak Sebastian Sekretarz Haduch Wojciech
24+ 2013-11-03 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS San Pajda Jarosław I Pętlak Piotr II Michalski Marcin Sekretarz Kowalski Piotr
25+ 2013-11-03 SMS UKS Szóstka Mielec - Developres MKS V LO Rzeszów I Garstka Agnieszka II Szydło Katarzyna Sekretarz Lechański Rafał
16+ 2013-11-03 SKS Dukla - TKF ITS Anilana Rakszawa I Charzewski Andrzej II Gadzina Mariusz Sekretarz Ziobro Łukasz
17+ 2013-11-03 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I Gąbka Justyna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Cwanek Kinga
18+ 2013-11-03 STS Klima Błażowa - Sportur Team Gmina Łańcut I Lemiech Łukasz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Dziedzic Maciej
30+ 2013-11-06 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jihostroj CESKE BUDEJOVICE Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Niedbał Annaliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Stachnik Jerzy
32+ 2013-11-06 PWSZ Karpaty Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
33+ 2013-11-06 MKS Wisłok Strzyżów - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
35+ 2013-11-06 TSV Mansard Sanok - MKS Andrychów Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
25+ 2013-11-07 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Pałka Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Kielar Tomasz
22+ 2013-11-08 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Babiarz Dariusz II Nobis Marcin Sekretarz Migała Damian
24+ 2013-11-08 PWSZ Karpaty Krosno - Zawisza Sulechów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
26+ 2013-11-08 MKS San Pajda Jarosław - SMS UKS Szóstka Mielec I Kida Tomasz II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Kamil
56+ 2013-11-09 AKS V LO Rzeszów 2 - TKS ŻAGIEL Radymno I Pępek Mateusz II Bieniarz Anetta Sekretarz Fixa Maciej
21+ 2013-11-09 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - MOSiR Brzozovia Brzozów I Stachnik Robert II Stachnik Jerzy Sekretarz Cwanek Kinga
57+‹› 2013-11-09 AKS V LO Rzeszów - TKS ŻAGIEL Radymno I Bieniarz Anetta II Fixa Maciej Sekretarz Pępek Mateusz
58+ 2013-11-09 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS V LO Rzeszów I Fixa Maciej II Pępek Mateusz Sekretarz Bieniarz Anetta
23+ 2013-11-09 AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Moździoch Mirosław II Zięzio Maciej Sekretarz Hałys Andrzej
59+ 2013-11-09 SMS MOSiR Brzozów - LTS Feniks Leżajsk I Baran Józef II Krzysztyński Wojciech Sekretarz Irzyk Marcin
24+ 2013-11-09 SMS NEOBUS Niebylec - MKS MOSiR Jasło I Kondyjowski Maciej II Sadleja Antoni Sekretarz Irzyk Marcin
60+‹› 2013-11-09 TSV Mansard Sanok - UKS Dwójka Stalowa Wola I Krzysztyński Wojciech II Irzyk Marcin Sekretarz Baran Józef
61+‹› 2013-11-09 TSV Mansard Sanok - LTS Feniks Leżajsk I Irzyk Marcin II Baran Józef Sekretarz Krzysztyński Wojciech
62+ 2013-11-09 SMS MOSiR Brzozów - UKS Dwójka Stalowa Wola I Baran Józef II Krzysztyński Wojciech Sekretarz Irzyk Marcin
63+ 2013-11-09 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce I Kowalski Piotr II Stareńczak Sebastian Sekretarz Setlik Katarzyna
64+‹› 2013-11-09 MKS MOSiR Jasło - UKS Kępa MOSiR Dębica I Stareńczak Sebastian II Setlik Katarzyna Sekretarz Kowalski Piotr
65+‹› 2013-11-09 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce I Setlik Katarzyna II Kowalski Piotr Sekretarz Stareńczak Sebastian
66+ 2013-11-09 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Kępa MOSiR Dębica I Kowalski Piotr II Stareńczak Sebastian Sekretarz Setlik Katarzyna
25+ 2013-11-09 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - UKS Tęcza Żołynia I Szkodzińska Paulina II Lic Damian Sekretarz Tajchman Przemysław
26+ 2013-11-09 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Kuszaj Marcin II Jarek Bartosz Sekretarz Tylska Katarzyna
27+ 2013-11-09 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - KPS Nowa Dęba I Cetnar Mateusz II Witek Konrad Sekretarz Gębica Marek
28+ 2013-11-09 SMS UKS Szóstka Mielec - KS Wisłoka Dębica I Dolak Marzena II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Drabiński Roman
54+ 2013-11-09 UKS Tęcza Żołynia - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Lic Damian II Tajchman Przemysław Sekretarz Szkodzińska Paulina
16+ 2013-11-09 MKS San Pajda Jarosław - AZS UR Rzeszów I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Popadeńczuk Janusz
17+ 2013-11-09 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Chmiel Robert II Bochenek Michał Sekretarz Zych Justyna
18+ 2013-11-09 UKS Marba Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Bembenek Bartłomiej II Biros Marek Sekretarz Cyran Teofil
20+ 2013-11-09 UKS Gimnazjum Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
40+ 2013-11-09 KS Błękitni Ropczyce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
19+ 2013-11-09 AKS V LO Rzeszów - STS Klima Błażowa I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek Główny
30+ 2013-11-09 MKS San Pajda Jarosław - KS Bronowianka Kraków Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
25+ 2013-11-09 MKS San Pajda Jarosław - MKS San Pajda Jarosław 2 I Chruścicki Paweł II Kuszyk Dariusz Sekretarz Litwiński Jacek
26+ 2013-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS Łańcut I Kawa Andrzej II Faff Konrad Sekretarz Kazała Michał
27+ 2013-11-09 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Dobosz Rafał II Kocur Krzysztof Sekretarz Dmitrzak Adam
28+ 2013-11-09 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Ziobro Łukasz II Górnicki Mateusz Sekretarz Charzewski Andrzej
19+ 2013-11-10 KS Grom Rozbórz Długi - SMS Przemyśl I Moździoch Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Piekiełek Jacek
21+ 2013-11-10 MKS Wierzbna - UMKS Spartakus Adamówka I Litwiński Jacek II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
45+ 2013-11-10 KS Błękitni Ropczyce - TKS ŻAGIEL Radymno I Biros Marek II Faff Konrad Sekretarz Kogut Anna
46+‹› 2013-11-10 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKS ŻAGIEL Radymno I Faff Konrad II Kogut Anna Sekretarz Biros Marek
47+ 2013-11-10 KS Błękitni Ropczyce - UKS Kępa MOSiR Dębica I Biros Marek II Faff Konrad Sekretarz Kogut Anna
28+ 2013-11-10 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - Vega MOSiR Stalowa Wola I Zięzio Maciej II Jarek Bartosz Sekretarz Migała Damian
29+ 2013-11-10 KS Wisłoka Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Jarek Bartosz II Migała Damian Sekretarz Zięzio Maciej
30+ 2013-11-10 KS Wisłoka Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola I Migała Damian II Zięzio Maciej Sekretarz Jarek Bartosz
31+ 2013-11-10 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Zięzio Maciej II Jarek Bartosz Sekretarz Migała Damian
32+ 2013-11-10 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SMS UKS Szóstka Mielec I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Dolak Marzena
33+ 2013-11-10 UKS Zaleszany - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Zarzycki Jarosław II Dolak Marzena Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
34+ 2013-11-10 UKS Zaleszany - SMS UKS Szóstka Mielec I Dolak Marzena II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Zarzycki Jarosław
35+ 2013-11-10 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Dolak Marzena
36+ 2013-11-10 LUKS Lider Kamień - KPS Nowa Dęba I Lis Tomasz II Fixa Maciej Sekretarz Kobylarz Piotr
45+ 2013-11-10 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KS Wisłoka Dębica I Zięzio Maciej II Migała Damian Sekretarz Jarek Bartosz
19+ 2013-11-10 KS Błękitni Ropczyce - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Stachnik Robert II Bochenek Michał Sekretarz Cwanek Kinga
20+ 2013-11-10 AKS V LO Rzeszów 3 - LTS Feniks Leżajsk I Bochenek Michał II Cwanek Kinga Sekretarz Stachnik Robert
21+ 2013-11-10 AKS V LO Rzeszów 3 - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Cwanek Kinga II Stachnik Robert Sekretarz Bochenek Michał
22+ 2013-11-10 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk I Stachnik Robert II Bochenek Michał Sekretarz Cwanek Kinga
23+ 2013-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów I Michalski Marcin II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wolanin Grzegorz
24+ 2013-11-10 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 2 I Semeniuk Wiesław II Wolanin Grzegorz Sekretarz Michalski Marcin
25+ 2013-11-10 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów I Wolanin Grzegorz II Michalski Marcin Sekretarz Semeniuk Wiesław
26+ 2013-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 2 I Michalski Marcin II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wolanin Grzegorz
27+ 2013-11-10 MUKS Olimp Czudec - UKS Dwójka Stalowa Wola I Charzewski Andrzej II Witek Konrad Sekretarz Ziobro Łukasz
28+ 2013-11-10 MKS Wisłok Strzyżów - AKS Orkan Nisko I Witek Konrad II Ziobro Łukasz Sekretarz Charzewski Andrzej
29+ 2013-11-10 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Dwójka Stalowa Wola I Ziobro Łukasz II Charzewski Andrzej Sekretarz Witek Konrad
30+ 2013-11-10 MUKS Olimp Czudec - AKS Orkan Nisko I Charzewski Andrzej II Witek Konrad Sekretarz Ziobro Łukasz
27+ 2013-11-10 MKS San Pajda Jarosław 2 - UKS Gimnazjum Dębowiec I Nobis Marcin II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Nobis Bernadetta Główny
Litwiński Marek
28+ 2013-11-10 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Lemiech Łukasz II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Dworak Robert
19+ 2013-11-10 KS Wisłoka Dębica - UKS MOSiR Jasło I Schöntag Piotr II Pępek Mateusz Sekretarz Mrozowicz Radosław
29+ 2013-11-10 KPS Nowa Dęba - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Robak Piotr
28+ 2013-11-10 MUKS Olimp Czudec - MKS San Pajda Jarosław I Bembenek Bartłomiej II Górnicki Mateusz Sekretarz Dziedzic Maciej
29+ 2013-11-10 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS Łańcut I Górnicki Mateusz II Dziedzic Maciej Sekretarz Bembenek Bartłomiej
30+ 2013-11-10 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS San Pajda Jarosław I Dziedzic Maciej II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Górnicki Mateusz
31+ 2013-11-10 MUKS Olimp Czudec - MKS Łańcut I Bembenek Bartłomiej II Górnicki Mateusz Sekretarz Dziedzic Maciej
32+ 2013-11-10 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec I Lechański Rafał II Gołąb Krzysztof Sekretarz Kazała Michał
33+ 2013-11-10 RKS Bolesław Rzeszów - UKS MOSiR Jasło I Gołąb Krzysztof II Kazała Michał Sekretarz Lechański Rafał
34+ 2013-11-10 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec I Kazała Michał II Lechański Rafał Sekretarz Gołąb Krzysztof
35+ 2013-11-10 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło I Lechański Rafał II Gołąb Krzysztof Sekretarz Kazała Michał
36+ 2013-11-10 UKS San Lesko - Karpaty MOSiR Krosno I Haduch Wojciech II Kocur Krzysztof Sekretarz Barć Jakub
45+ 2013-11-10 MUKS Olimp Czudec - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Górnicki Mateusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Dziedzic Maciej
17+ 2013-11-10 LTS Feniks Leżajsk - MUKS Sprint Jarosław I Szkodzińska Paulina II Lic Damian Sekretarz Babiarz Grzegorz
18+ 2013-11-10 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Młocek Małgorzata II Lew Marcin Sekretarz Murias Paweł
19+ 2013-11-10 AKS V LO Rzeszów 2 - MKS MOSiR Jasło I Sobolski Piotr II Ludera Mirosław Sekretarz Cetnar Mateusz
20 2013-11-10pauzuje- KS Błękitni Ropczyce I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
22+ 2013-11-10 PWSZ Karpaty Krosno - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
20+ 2013-11-10 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Wierzbowicz Patryk II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta Główny
Dudek Piotr
21+ 2013-11-10 LUKS Lider Kamień - SKS Dukla I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Szykuła Dorota
74+‹› 2013-11-15 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów I Babiarz Dariusz II Woś Marcin Sekretarz Jarek Bartosz
75+ 2013-11-15 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 2 I Woś Marcin II Jarek Bartosz Sekretarz Babiarz Dariusz
76+ 2013-11-15 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I Jarek Bartosz II Babiarz Dariusz Sekretarz Woś Marcin
77+ 2013-11-15 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 2 I Babiarz Dariusz II Woś Marcin Sekretarz Jarek Bartosz
26+ 2013-11-16 MOSiR Brzozovia Brzozów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Barć Jakub II Semeniuk Wiesław Sekretarz Ziobro Łukasz
27+ 2013-11-16 MKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka I Mrozik Alicja II Zarzycki Tomasz Sekretarz Kwiecień Olga
28+ 2013-11-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - SMS NEOBUS Niebylec I Zięzio Maciej II Babiarz Dariusz Sekretarz Mroziak Ewa
29+ 2013-11-16 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AZS UR Rzeszów I Popadeńczuk Janusz II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
30+ 2013-11-16 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kuszaj Marcin II Zarzycki Jarosław Sekretarz Chmiel Robert
67+ 2013-11-16 MKS MOSiR Jasło - TKS ŻAGIEL Radymno I Pętlak Piotr II Irzyk Marcin Sekretarz Dobosz Rafał
68+‹› 2013-11-16 Karpaty MOSiR Krosno - TKS ŻAGIEL Radymno I Irzyk Marcin II Dobosz Rafał Sekretarz Pętlak Piotr
69+ 2013-11-16 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Dobosz Rafał II Pętlak Piotr Sekretarz Irzyk Marcin
70+ 2013-11-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - TSV Mansard Sanok I Sternal Tomasz II Gołąb Krzysztof Sekretarz Lechański Rafał
71+‹› 2013-11-16 KS Błękitni Ropczyce - SMS MOSiR Brzozów I Gołąb Krzysztof II Lechański Rafał Sekretarz Sternal Tomasz
72+‹› 2013-11-16 KS Błękitni Ropczyce - TSV Mansard Sanok I Lechański Rafał II Sternal Tomasz Sekretarz Gołąb Krzysztof
73+ 2013-11-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - SMS MOSiR Brzozów I Sternal Tomasz II Gołąb Krzysztof Sekretarz Lechański Rafał
29+ 2013-11-16 UKS Tęcza Żołynia - KS Wisłoka Dębica I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Kobylarz Piotr
34+ 2013-11-16 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
30+‹› 2013-11-16 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec I Napieralski Tomasz II Kobylarz Piotr Sekretarz Babiarz Grzegorz
31+‹› 2013-11-16 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KS Wisłoka Dębica I Babiarz Grzegorz II Kobylarz Piotr Sekretarz Napieralski Tomasz
32+ 2013-11-16 UKS Tęcza Żołynia - SMS UKS Szóstka Mielec I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Kobylarz Piotr
33+ 2013-11-16 Vega MOSiR Stalowa Wola - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Jędrejek-Kicior Anna II Dolak Marzena Sekretarz Drabiński Roman
34+‹› 2013-11-16 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KPS Nowa Dęba I Dolak Marzena II Drabiński Roman Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
35+‹› 2013-11-16 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Drabiński Roman II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Dolak Marzena
36+ 2013-11-16 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba I Jędrejek-Kicior Anna II Dolak Marzena Sekretarz Drabiński Roman
27+ 2013-11-16 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
22+ 2013-11-16 UKS MOSiR Jasło - UKS Gimnazjum Dębowiec I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Janusz Grzegorz
23+ 2013-11-16 SST Lubcza Racławówka - KS Wisłoka Dębica I Kondyjowski Maciej II Bryndza Barbara Sekretarz Sadleja Antoni
24+ 2013-11-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS Marba Sędziszów Młp. I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Kuszyk Dariusz
25+ 2013-11-16 AZS UR Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec I Górnicki Mateusz II Fixa Maciej Sekretarz Mrozowicz Radosław
26+ 2013-11-16 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 2 I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Murias Paweł
43+ 2013-11-16 PWSZ Karpaty Krosno - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
44+ 2013-11-16 MKS Wisłok Strzyżów - MKS Andrychów Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
31+ 2013-11-16 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Szkodzińska Paulinaliniowy II Setlik Katarzynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
29+ 2013-11-16 MKS San Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło I Litwiński Jacek II Chruścicki Paweł Sekretarz Książek Krzysztof
30+‹› 2013-11-16 MKS San Pajda Jarosław 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Chruścicki Paweł II Książek Krzysztof Sekretarz Litwiński Jacek
31+‹› 2013-11-16 MKS San Pajda Jarosław 2 - UKS MOSiR Jasło I Książek Krzysztof II Litwiński Jacek Sekretarz Chruścicki Paweł
32+ 2013-11-16 MKS San Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Litwiński Jacek II Chruścicki Paweł Sekretarz Książek Krzysztof
33+ 2013-11-16 MKS MOS V LO Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Pępek Mateusz II Faff Konrad Sekretarz Nobis Bernadetta
47+ 2013-11-16 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
34+‹› 2013-11-16 MKS Łańcut - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Faff Konrad II Nobis Bernadetta Sekretarz Pępek Mateusz
35+‹› 2013-11-16 MKS Łańcut - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Pępek Mateusz II Nobis Bernadetta Sekretarz Faff Konrad
36+ 2013-11-16 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Faff Konrad II Pępek Mateusz Sekretarz Nobis Bernadetta
23+ 2013-11-17 UKS Sokół Sieniawa - SMS Przemyśl I Stefanowski Tomasz II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
24+ 2013-11-17 KS Grom Rozbórz Długi - TKS ŻAGIEL Radymno I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Tajchman Przemysław
37+ 2013-11-17 KPS Nowa Dęba - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Dolak Marzena II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kwiecień Olga
38+ 2013-11-17 LUKS Lider Kamień - UKS Zaleszany I Zarzycki Jarosław II Kwiecień Olga Sekretarz Dolak Marzena
39+ 2013-11-17 LUKS Lider Kamień - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Kwiecień Olga II Dolak Marzena Sekretarz Zarzycki Jarosław
40+ 2013-11-17 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany I Dolak Marzena II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kwiecień Olga
41+ 2013-11-17 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Lis Tomasz II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
42+ 2013-11-17 Vega MOSiR Stalowa Wola - SMS UKS Szóstka Mielec I Robak Piotr II Tylska Katarzyna Sekretarz Lis Tomasz
43+ 2013-11-17 Vega MOSiR Stalowa Wola - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Tylska Katarzyna II Lis Tomasz Sekretarz Robak Piotr
44+ 2013-11-17 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - SMS UKS Szóstka Mielec I Lis Tomasz II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
31+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 3 I Pępek Mateusz II Schöntag Piotr Sekretarz Gębica Marek
32+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów 2 - KS Błękitni Ropczyce I Schöntag Piotr II Gębica Marek Sekretarz Pępek Mateusz
33+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS V LO Rzeszów 3 I Gębica Marek II Pępek Mateusz Sekretarz Schöntag Piotr
34+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Pępek Mateusz II Schöntag Piotr Sekretarz Gębica Marek
35+ 2013-11-17 AKS Orkan Nisko - Karpaty MOSiR Krosno I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Szykuła Dorota
36+ 2013-11-17 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło I Chmiel Robert II Szykuła Dorota Sekretarz Kuszaj Marcin
37+ 2013-11-17 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno I Szykuła Dorota II Kuszaj Marcin Sekretarz Chmiel Robert
38+ 2013-11-17 AKS Orkan Nisko - MKS MOSiR Jasło I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Szykuła Dorota
39+ 2013-11-17 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk I Wierzbowicz Patryk II Młocek Małgorzata Sekretarz Ziobro Łukasz
40+ 2013-11-17 MUKS Olimp Czudec - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Młocek Małgorzata II Ziobro Łukasz Sekretarz Wierzbowicz Patryk
41+ 2013-11-17 MUKS Olimp Czudec - LTS Feniks Leżajsk I Ziobro Łukasz II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Młocek Małgorzata
42+ 2013-11-17 MKS Wisłok Strzyżów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Wierzbowicz Patryk II Młocek Małgorzata Sekretarz Ziobro Łukasz
30+ 2013-11-17 Karpaty MOSiR Krosno - KPS Nowa Dęba I Stareńczak Sebastian II Dobosz Rafał Sekretarz Domaradzki Maciej
31+ 2013-11-17 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Pętlak Piotr
32+ 2013-11-17 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS San Pajda Jarosław 2 I Jędrejek-Kicior Anna II Gąbka Justyna Sekretarz Drabiński Roman
33+ 2013-11-17 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Chamerska-Lemiech Paulina II Lew Marcin Sekretarz Kawa Andrzej
37+ 2013-11-17 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów I Semeniuk Wiesław II Sokołowski Tomasz Sekretarz Irzyk Marcin
38+ 2013-11-17 UKS San Lesko - RKS Bolesław Rzeszów I Sokołowski Tomasz II Irzyk Marcin Sekretarz Semeniuk Wiesław
39+ 2013-11-17 UKS San Lesko - MKS MOS V LO Rzeszów I Irzyk Marcin II Semeniuk Wiesław Sekretarz Sokołowski Tomasz
40+ 2013-11-17 Karpaty MOSiR Krosno - RKS Bolesław Rzeszów I Semeniuk Wiesław II Sokołowski Tomasz Sekretarz Irzyk Marcin
41+ 2013-11-17 MKS Łańcut - UKS MOSiR Jasło I Sobolski Piotr II Mrozowicz Radosław Sekretarz Koniuch Katarzyna
42+ 2013-11-17 MKS San Pajda Jarosław - UKS Gimnazjum Dębowiec I Mrozowicz Radosław II Koniuch Katarzyna Sekretarz Sobolski Piotr
43+ 2013-11-17 MKS San Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło I Koniuch Katarzyna II Sobolski Piotr Sekretarz Mrozowicz Radosław
44+ 2013-11-17 MKS Łańcut - UKS Gimnazjum Dębowiec I Sobolski Piotr II Mrozowicz Radosław Sekretarz Koniuch Katarzyna
22+ 2013-11-17 UKS Kępa MOSiR Dębica - LUKS Lider Kamień I Bochenek Michał II Stachnik Robert Sekretarz Kądzielawa Lidia
23+ 2013-11-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - STS Klima Błażowa I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Lic Damian
24+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów - Sportur Team Gmina Łańcut I Garstka Agnieszka II Stachnik Jerzy Sekretarz Dziedzic Maciej
21+ 2013-11-20 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS San Pajda Jarosław I Madej Ryszard II Michalski Marcin Sekretarz Wnęk Joanna
24+ 2013-11-20 KS Developres Rzeszów - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Bieniarz Anettaliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
54+ 2013-11-22 MKS San Pajda Jarosław - MKS Łańcut I Zięzio Maciej II Szkodzińska Paulina Sekretarz Koniuch Katarzyna
1+ 2013-11-22 Polska - Łotwa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Madej Ryszardliniowy I Michalski Marcinliniowy II Kocur Krzysztof
2+‹› 2013-11-22 Estonia - Rosja I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Madej Ryszardliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Michalski Marcin
3+‹› 2013-11-22 Łotwa - Rosja I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Barć Jakubliniowy II Sadleja Antoni
4+ 2013-11-22 Polska - Estonia I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Barć Jakub
50+ 2013-11-22 KS Błękitni Ropczyce - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Dolak Marzenaliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
31+ 2013-11-23 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kielar Tomasz II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Migała Damian
32+ 2013-11-23 AZS UR Rzeszów - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Zarzycki Jarosław II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kwiecień Olga
33+ 2013-11-23 SMS NEOBUS Niebylec - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Sadleja Antoni II Barć Jakub Sekretarz Dobosz Rafał
34+ 2013-11-23 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Szkodzińska Paulina
35+ 2013-11-23 LKS Głogovia Głogów Młp. - MKS MOSiR Jasło I Mrozik Alicja II Zarzycki Tomasz Sekretarz Kogut Anna
78+ 2013-11-23 TKS ŻAGIEL Radymno - UKS Dwójka Stalowa Wola I Stefanowski Tomasz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Jabłoński Rafał
79+‹› 2013-11-23 LTS Feniks Leżajsk - UKS Dwójka Stalowa Wola I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
46+ 2013-11-23 LUKS Lider Kamień - SMS UKS Szóstka Mielec I Lis Tomasz II Kobylarz Piotr Sekretarz Pisula Michał
80+ 2013-11-23 TKS ŻAGIEL Radymno - LTS Feniks Leżajsk I Stefanowski Tomasz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Jabłoński Rafał
47+ 2013-11-23 KPS Nowa Dęba - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Kobylarz Piotr II Pisula Michał Sekretarz Lis Tomasz
81+ 2013-11-23 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Kawa Andrzej II Starakiewicz Maciej Sekretarz Gębica Marek
48+ 2013-11-23 KPS Nowa Dęba - SMS UKS Szóstka Mielec I Pisula Michał II Lis Tomasz Sekretarz Kobylarz Piotr
82+‹› 2013-11-23 AKS V LO Rzeszów 2 - UKS Kępa MOSiR Dębica I Starakiewicz Maciej II Gębica Marek Sekretarz Kawa Andrzej
37+ 2013-11-23 KPS Nowa Dęba - SMS UKS Szóstka Mielec I Piekiełek Jacek II Fixa Maciej Sekretarz Witek Konrad
49+ 2013-11-23 LUKS Lider Kamień - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Lis Tomasz II Kobylarz Piotr Sekretarz Pisula Michał
83+‹› 2013-11-23 AKS V LO Rzeszów 2 - KS Błękitni Ropczyce I Starakiewicz Maciej II Kawa Andrzej Sekretarz Gębica Marek
38+‹› 2013-11-23 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - KS Wisłoka Dębica I Fixa Maciej II Witek Konrad Sekretarz Piekiełek Jacek
84+ 2013-11-23 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Kawa Andrzej II Starakiewicz Maciej Sekretarz Gębica Marek
39+‹› 2013-11-23 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - SMS UKS Szóstka Mielec I Witek Konrad II Piekiełek Jacek Sekretarz Fixa Maciej
85+ 2013-11-23 TSV Mansard Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I Sobolski Piotr II Pępek Mateusz Sekretarz Murias Paweł
40+ 2013-11-23 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Piekiełek Jacek II Fixa Maciej Sekretarz Witek Konrad
86+‹› 2013-11-23 SMS MOSiR Brzozów - MKS MOSiR Jasło I Pępek Mateusz II Murias Paweł Sekretarz Sobolski Piotr
41+ 2013-11-23 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Sternal Tomasz II Lechański Rafał Sekretarz Cyran Paweł
87+‹› 2013-11-23 SMS MOSiR Brzozów - Karpaty MOSiR Krosno I Murias Paweł II Sobolski Piotr Sekretarz Pępek Mateusz
42+‹› 2013-11-23 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Tęcza Żołynia I Lechański Rafał II Cyran Paweł Sekretarz Sternal Tomasz
88+ 2013-11-23 TSV Mansard Sanok - MKS MOSiR Jasło I Sobolski Piotr II Pępek Mateusz Sekretarz Murias Paweł
43+‹› 2013-11-23 Vega MOSiR Stalowa Wola - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Sternal Tomasz II Cyran Paweł Sekretarz Lechański Rafał
44+ 2013-11-23 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Tęcza Żołynia I Lechański Rafał II Sternal Tomasz Sekretarz Cyran Paweł
26+ 2013-11-23 MKS San Pajda Jarosław - SMS UKS Szóstka Mielec I Zięzio Maciej II Bieniarz Anetta Sekretarz Mroziak Ewa
27+ 2013-11-23 UKS Marba Sędziszów Młp. - AZS UR Rzeszów I Lew Marcin II Schöntag Piotr Sekretarz Cwanek Kinga
28+ 2013-11-23 KS Wisłoka Dębica - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Gołąb Krzysztof
29+ 2013-11-23 UKS Gimnazjum Dębowiec - SST Lubcza Racławówka I Górnicki Mateusz II Kowalski Piotr Sekretarz Michalski Marcin
30+ 2013-11-23 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło I Wierzbowicz Patryk II Ludera Mirosław Sekretarz Pałka Mirosław
5+‹› 2013-11-23 Estonia - Łotwa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Irzyk Marcinliniowy II Wolanin Grzegorz
6+‹› 2013-11-23 Rosja - Polska I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Irzyk Marcin
7+ 2013-11-23 Polska - Łotwa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Stareńczak Sebastianliniowy II Pętlak Piotr
8+‹› 2013-11-23 Rosja - Estonia I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Pętlak Piotrliniowy II Stareńczak Sebastian
47+ 2013-11-23 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Mansard Sanok Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
48+ 2013-11-23 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Andrychów Sekretarz Kondyjowski Maciejliniowy I Krzysztyński Wojciechliniowy II Kocur Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
27+ 2013-11-23 UKS Kępa MOSiR Dębica - SKS Dukla I Gąbka Justyna II Moździoch Mirosław Sekretarz Nobis Marcin
37+ 2013-11-23 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Chruścicki Paweł II Kuszyk Dariusz Sekretarz Książek Krzysztof
38+‹› 2013-11-23 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Chruścicki Paweł
39+‹› 2013-11-23 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I Książek Krzysztof II Chruścicki Paweł Sekretarz Kuszyk Dariusz
40+ 2013-11-23 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Chruścicki Paweł II Kuszyk Dariusz Sekretarz Książek Krzysztof
41+ 2013-11-23 MKS Łańcut - MKS San Pajda Jarosław 2 I Cetnar Mateusz II Mrozowicz Radosław Sekretarz Tajchman Przemysław
44+ 2013-11-23 MKS Łańcut - MKS San Pajda Jarosław I Mrozowicz Radosław II Cetnar Mateusz Sekretarz Tajchman Przemysław
25+ 2013-11-24 TKS ŻAGIEL Radymno - UKS Sokół Sieniawa I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
26+ 2013-11-24 SMS Przemyśl - MKS Wierzbna I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Jacek Sekretarz Kuszyk Dariusz
50+ 2013-11-24 KS Wisłoka Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Szydło Katarzyna II Garstka Agnieszka Sekretarz Cyran Paweł
51+ 2013-11-24 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - UKS Zaleszany I Garstka Agnieszka II Cyran Paweł Sekretarz Szydło Katarzyna
52+ 2013-11-24 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Cyran Paweł II Szydło Katarzyna Sekretarz Garstka Agnieszka
53+ 2013-11-24 KS Wisłoka Dębica - UKS Zaleszany I Szydło Katarzyna II Garstka Agnieszka Sekretarz Cyran Paweł
54+ 2013-11-24 Vega MOSiR Stalowa Wola - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Jarek Bartosz II Szykuła Dorota Sekretarz Tylska Katarzyna
35+ 2013-11-24 PWSZ Karpaty Krosno - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
43+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów 3 - UKS Dwójka Stalowa Wola I Kawa Andrzej II Starakiewicz Maciej Sekretarz Dziedzic Maciej
44+ 2013-11-24 KS Błękitni Ropczyce - AKS Orkan Nisko I Starakiewicz Maciej II Dziedzic Maciej Sekretarz Kawa Andrzej
45+ 2013-11-24 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dwójka Stalowa Wola I Dziedzic Maciej II Kawa Andrzej Sekretarz Starakiewicz Maciej
46+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów 3 - AKS Orkan Nisko I Kawa Andrzej II Starakiewicz Maciej Sekretarz Dziedzic Maciej
47+ 2013-11-24 MKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec I Sternal Tomasz II Lechański Rafał Sekretarz Cwanek Kinga
48+ 2013-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów I Lechański Rafał II Cwanek Kinga Sekretarz Sternal Tomasz
49+ 2013-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec I Cwanek Kinga II Sternal Tomasz Sekretarz Lechański Rafał
50+ 2013-11-24 MKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów I Sternal Tomasz II Lechański Rafał Sekretarz Cwanek Kinga
34+ 2013-11-24 MKS San Pajda Jarosław 2 - Developres MKS V LO Rzeszów I Babiarz Dariusz II Woś Marcin Sekretarz Napieralski Tomasz
51+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów 2 - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Pępek Mateusz II Młocek Małgorzata Sekretarz Kogut Anna
35+ 2013-11-24 MKS MOS V LO Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec I Bieniarz Anetta II Cetnar Mateusz Sekretarz Biros Marek
52+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk I Młocek Małgorzata II Kogut Anna Sekretarz Pępek Mateusz
36+ 2013-11-24 KPS Nowa Dęba - UKS Gimnazjum Dębowiec I Sypek Kamil II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kwiecień Olga
53+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Kogut Anna II Pępek Mateusz Sekretarz Młocek Małgorzata
37+ 2013-11-24 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I Dobosz Rafał II Irzyk Marcin Sekretarz Bryndza Barbara
54+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów 2 - LTS Feniks Leżajsk I Pępek Mateusz II Młocek Małgorzata Sekretarz Kogut Anna
46+ 2013-11-24 UKS San Lesko - UKS Gimnazjum Dębowiec I Serwatko Bartosz II Kondyjowski Maciej Sekretarz Dmitrzak Adam
47+ 2013-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Kondyjowski Maciej II Dmitrzak Adam Sekretarz Serwatko Bartosz
48+ 2013-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec I Dmitrzak Adam II Serwatko Bartosz Sekretarz Kondyjowski Maciej
49+ 2013-11-24 UKS San Lesko - UKS MOSiR Jasło I Serwatko Bartosz II Kondyjowski Maciej Sekretarz Dmitrzak Adam
21+ 2013-11-24 MUKS Sprint Jarosław - KS Błękitni Ropczyce I Chruścicki Paweł II Presz Kamila Sekretarz Litwiński Marek
22 2013-11-24 MKS MOSiR Jasło - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
23+ 2013-11-24 AKS V LO Rzeszów 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Semeniuk Wiesław II Kocur Krzysztof Sekretarz Wolanin Grzegorz
9+‹› 2013-11-24 Estonia - Łotwa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Kowalski Piotrliniowy II Michalski Marcin
10+ 2013-11-24 Polska - Rosja I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Michalski Marcinliniowy II Kowalski Piotr
25+ 2013-11-24 Sportur Team Gmina Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa I Ludera Mirosław II Sobolski Piotr Sekretarz Moździoch Mirosław
26+ 2013-11-24 STS Klima Błażowa - LUKS Lider Kamień I Kielar Tomasz II Nobis Marcin Sekretarz Fixa Maciej
66+ 2013-11-27 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
31+ 2013-11-29 UKS MOSiR Jasło - MKS San Pajda Jarosław I Serwatko Bartosz II Janusz Grzegorz Sekretarz Wolanin Grzegorz
32+ 2013-11-29 SST Lubcza Racławówka - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Bieniarz Anetta II Biros Marek Sekretarz Cetnar Mateusz
47+‹› 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław 2 - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Popadeńczuk Janusz II Mroziak Ewa Sekretarz Litwiński Jacek
48+ 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Mroziak Ewa II Litwiński Jacek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
49+ 2013-11-30 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut I Barć Jakub II Kocur Krzysztof Sekretarz Stareńczak Sebastian
50+‹› 2013-11-30 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów I Kocur Krzysztof II Stareńczak Sebastian Sekretarz Barć Jakub
51+‹› 2013-11-30 UKS MOSiR Jasło - MKS Łańcut I Stareńczak Sebastian II Barć Jakub Sekretarz Kocur Krzysztof
52+ 2013-11-30 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów I Barć Jakub II Kocur Krzysztof Sekretarz Stareńczak Sebastian
28+ 2013-11-30 UMKS Spartakus Adamówka - SMS Przemyśl I Babiarz Dariusz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Jarek Bartosz
36+ 2013-11-30 MOSiR Brzozovia Brzozów - MKS MOSiR Jasło I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Irzyk Marcin
37+ 2013-11-30 TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. I Schöntag Piotr II Fixa Maciej Sekretarz Szkodzińska Paulina
38+ 2013-11-30 SSPS PBS Czarni Oleszyce - SST Lubcza Racławówka I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kida Tomasz
39+ 2013-11-30 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Madej Ryszard II Janusz Grzegorz Sekretarz Wnęk Joanna
40+ 2013-11-30 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - AZS UR Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Kapłon Leszek Sekretarz Zięzio Maciej
45+ 2013-11-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
89+ 2013-11-30 TKS ŻAGIEL Radymno - SMS MOSiR Brzozów I Babiarz Grzegorz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Zięzio Maciej
90+‹› 2013-11-30 TSV Mansard Sanok - SMS MOSiR Brzozów I Zięzio Maciej II Babiarz Grzegorz Sekretarz Koniuch Katarzyna
46+ 2013-11-30 UKS Tęcza Żołynia - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Babiarz Dariusz II Pisula Michał Sekretarz Kobylarz Piotr
91+ 2013-11-30 TKS ŻAGIEL Radymno - TSV Mansard Sanok I Babiarz Grzegorz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Zięzio Maciej
47+‹› 2013-11-30 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KPS Nowa Dęba I Pisula Michał II Kobylarz Piotr Sekretarz Babiarz Dariusz
36+ 2013-11-30 PWSZ Karpaty Krosno - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Baran Józefliniowy II Dobosz Rafałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
92+ 2013-11-30 AKS V LO Rzeszów 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Murias Paweł II Kawa Andrzej Sekretarz Kazała Michał
48+‹› 2013-11-30 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Pisula Michał II Babiarz Dariusz Sekretarz Kobylarz Piotr
38+ 2013-11-30 KS Developres Rzeszów - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
93+‹› 2013-11-30 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Kawa Andrzej II Kazała Michał Sekretarz Murias Paweł
49+ 2013-11-30 UKS Tęcza Żołynia - KPS Nowa Dęba I Babiarz Dariusz II Kobylarz Piotr Sekretarz Pisula Michał
94+‹› 2013-11-30 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Kawa Andrzej II Murias Paweł Sekretarz Kazała Michał
50+ 2013-11-30 SMS UKS Szóstka Mielec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Zarzycki Jarosław II Drabiński Roman Sekretarz Cyran Paweł
95+ 2013-11-30 AKS V LO Rzeszów 2 - MKS MOSiR Jasło I Murias Paweł II Kazała Michał Sekretarz Kawa Andrzej
51+‹› 2013-11-30 KS Wisłoka Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola I Drabiński Roman II Cyran Paweł Sekretarz Zarzycki Jarosław
96+ 2013-11-30 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk I Sobolski Piotr II Mrozowicz Radosław Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
52+‹› 2013-11-30 KS Wisłoka Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Drabiński Roman II Zarzycki Jarosław Sekretarz Cyran Paweł
97+‹› 2013-11-30 UKS Kępa MOSiR Dębica - UKS Dwójka Stalowa Wola I Mrozowicz Radosław II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Sobolski Piotr
53+ 2013-11-30 SMS UKS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola I Zarzycki Jarosław II Cyran Paweł Sekretarz Drabiński Roman
98+‹› 2013-11-30 UKS Kępa MOSiR Dębica - LTS Feniks Leżajsk I Mrozowicz Radosław II Sobolski Piotr Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
99+ 2013-11-30 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dwójka Stalowa Wola I Sobolski Piotr II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Mrozowicz Radosław
33+ 2013-11-30 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS Gimnazjum Dębowiec I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Kuszyk Dariusz
34+ 2013-11-30 AZS UR Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Gadzina Mariusz II Kwiecień Olga Sekretarz Dolak Marzena
35+ 2013-11-30 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS Marba Sędziszów Młp. I Chmiel Robert II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Sypek Kamil
54+ 2013-11-30 TSV Mansard Sanok - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
41+ 2013-11-30 Developres MKS V LO Rzeszów - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
42+ 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław - UKS Jedynka Tarnów Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Chruścicki Pawełliniowy II Książek Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
58+ 2013-11-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Lis Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
45+ 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Mroziak Ewa
46+‹› 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław 2 - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Popadeńczuk Janusz II Mroziak Ewa Sekretarz Litwiński Jacek
29+ 2013-12-01 MKS Wierzbna - TKS ŻAGIEL Radymno I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
30+ 2013-12-01 UKS Sokół Sieniawa - KS Grom Rozbórz Długi I Kida Tomasz II Litwiński Jacek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
39+ 2013-12-01 KPS Nowa Dęba - SMS UKS Szóstka Mielec I Stachnik Robert II Stachnik Jerzy Sekretarz Lis Tomasz
40+ 2013-12-01 MKS MOS V LO Rzeszów - Developres MKS V LO Rzeszów I Moździoch Mirosław II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta
41+ 2013-12-01 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS San Pajda Jarosław I Kuszyk Dariusz II Chruścicki Paweł Sekretarz Presz Kamila
25+ 2013-12-01 AKS V LO Rzeszów - MUKS Sprint Jarosław I Biros Marek II Starakiewicz Maciej Sekretarz Kielar Tomasz
27 2013-12-01pauzuje- Karpaty MOSiR Krosno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
28+ 2013-12-01 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło I Górnicki Mateusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Ziobro Łukasz
28+ 2013-12-01 SKS Dukla - STS Klima Błażowa I Dmitrzak Adam II Domaradzki Maciej Sekretarz Bryndza Barbara
29+ 2013-12-01 LUKS Lider Kamień - Sportur Team Gmina Łańcut I Chamerska-Lemiech Paulina II Lew Marcin Sekretarz Kazała Michał
25+ 2013-12-04 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Janusz Grzegorzliniowy I Kowalski Piotrliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
26+ 2013-12-04 KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
43+ 2013-12-05 SST Lubcza Racławówka - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Gadzina Mariusz
44+ 2013-12-06 SMS UKS Szóstka Mielec - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Sternal Tomasz II Szydło Katarzyna Sekretarz Cyran Paweł
42+ 2013-12-06 MKS San Pajda Jarosław - MKS MOS V LO Rzeszów I Napieralski Tomasz II Woś Marcin Sekretarz Popadeńczuk Janusz
43+ 2013-12-06 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS MOS V LO Rzeszów I Woś Marcin II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Napieralski Tomasz
53+ 2013-12-07 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS San Pajda Jarosław I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Popadeńczuk Janusz
54+ 2013-12-07 MKS Łańcut - MKS MOS V LO Rzeszów I Cetnar Mateusz II Fixa Maciej Sekretarz Migała Damian
55+ 2013-12-07 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Chruścicki Paweł II Książek Krzysztof Sekretarz Kuszyk Dariusz
56+ 2013-12-07 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Irzyk Marcin II Stareńczak Sebastian Sekretarz Dobosz Rafał
41+ 2013-12-07 AZS UR Rzeszów - MOSiR Brzozovia Brzozów I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Piekiełek Jacek
42+ 2013-12-07 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Wnęk Joanna
44+ 2013-12-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Stachnik Robert II Lemiech Łukasz Sekretarz Cwanek Kinga
45+ 2013-12-07 MKS MOSiR Jasło - TKF ITS Anilana Rakszawa I Szydło Katarzyna II Stachnik Jerzy Sekretarz Cyran Paweł
55+ 2013-12-07 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola I Dolak Marzena II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Drabiński Roman
100+ 2013-12-07 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKS ŻAGIEL Radymno I Bieniarz Anetta II Starakiewicz Maciej Sekretarz Kądzielawa Lidia
56+ 2013-12-07 KPS Nowa Dęba - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Mączka Marek
101+‹› 2013-12-07 KS Błękitni Ropczyce - TKS ŻAGIEL Radymno I Starakiewicz Maciej II Kądzielawa Lidia Sekretarz Bieniarz Anetta
57+ 2013-12-07 KS Wisłoka Dębica - SMS UKS Szóstka Mielec I Murias Paweł II Witek Konrad Sekretarz Kogut Anna
102+ 2013-12-07 UKS Kępa MOSiR Dębica - KS Błękitni Ropczyce I Bieniarz Anetta II Starakiewicz Maciej Sekretarz Kądzielawa Lidia
103+ 2013-12-07 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło I Napieralski Tomasz II Szkodzińska Paulina Sekretarz Babiarz Dariusz
104+‹› 2013-12-07 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno I Szkodzińska Paulina II Babiarz Dariusz Sekretarz Napieralski Tomasz
105+‹› 2013-12-07 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło I Babiarz Dariusz II Napieralski Tomasz Sekretarz Szkodzińska Paulina
106+ 2013-12-07 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno I Napieralski Tomasz II Szkodzińska Paulina Sekretarz Babiarz Dariusz
107+ 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów - TSV Mansard Sanok I Sobolski Piotr II Bochenek Michał Sekretarz Gębica Marek
108+‹› 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów 2 - SMS MOSiR Brzozów I Bochenek Michał II Gębica Marek Sekretarz Sobolski Piotr
109+‹› 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów 2 - TSV Mansard Sanok I Sobolski Piotr II Bochenek Michał Sekretarz Gębica Marek
110+ 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów - SMS MOSiR Brzozów I Bochenek Michał II Gębica Marek Sekretarz Sobolski Piotr
36+ 2013-12-07 MKS San Pajda Jarosław - UKS Marba Sędziszów Młp. I Nobis Marcin II Ludera Mirosław Sekretarz Koniuch Katarzyna
37+ 2013-12-07 KS Wisłoka Dębica - SMS UKS Szóstka Mielec I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Gołąb Krzysztof
38+ 2013-12-07 UKS Gimnazjum Dębowiec - AZS UR Rzeszów I Haduch Wojciech II Gadzina Mariusz Sekretarz Bryndza Barbara
39+ 2013-12-07 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Domaradzki Maciej II Pępek Mateusz Sekretarz Dmitrzak Adam
40+ 2013-12-07 UKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka I Kielar Tomasz II Moździoch Mirosław Sekretarz Pętlak Piotr
57+ 2013-12-07 PWSZ Karpaty Krosno - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
59+ 2013-12-07 KS Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Zarzycki Jarosławliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
31+ 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów - LUKS Lider Kamień I Dudek Piotr II Niedbał Anna Sekretarz Kazała Michał
49+ 2013-12-07 MKS San Pajda Jarosław - KRS Ekstrim Gorlice Sekretarz Zięzio Maciejliniowy I Woś Marcinliniowy II Babiarz Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
31+ 2013-12-08 KS Grom Rozbórz Długi - MKS Wierzbna I Babiarz Dariusz II Dudek Piotr Sekretarz Szkodzińska Paulina
32+ 2013-12-08 TKS ŻAGIEL Radymno - UMKS Spartakus Adamówka I Stefanowski Tomasz II Litwiński Jacek Sekretarz Koniuch Katarzyna
55+ 2013-12-08 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola I Lis Tomasz II Chmiel Robert Sekretarz Kuszaj Marcin
56+ 2013-12-08 LUKS Lider Kamień - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Lis Tomasz
57+ 2013-12-08 LUKS Lider Kamień - Vega MOSiR Stalowa Wola I Kuszaj Marcin II Lis Tomasz Sekretarz Chmiel Robert
58+ 2013-12-08 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Lis Tomasz II Chmiel Robert Sekretarz Kuszaj Marcin
59+ 2013-12-08 KS Wisłoka Dębica - SMS UKS Szóstka Mielec I Kawa Andrzej II Witek Konrad Sekretarz Gołąb Krzysztof
60+ 2013-12-08 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Witek Konrad II Gołąb Krzysztof Sekretarz Kawa Andrzej
61+ 2013-12-08 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec I Gołąb Krzysztof II Kawa Andrzej Sekretarz Witek Konrad
62+ 2013-12-08 KS Wisłoka Dębica - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Kawa Andrzej II Witek Konrad Sekretarz Gołąb Krzysztof
63+ 2013-12-08 UKS Zaleszany - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Jarek Bartosz II Tylska Katarzyna Sekretarz Szykuła Dorota
90+ 2013-12-08 KS Wisłoka Dębica - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Witek Konrad II Kawa Andrzej Sekretarz Gołąb Krzysztof
55+ 2013-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 3 I Stareńczak Sebastian II Dobosz Rafał Sekretarz Krzysztyński Wojciech
56+ 2013-12-08 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce I Dobosz Rafał II Krzysztyński Wojciech Sekretarz Stareńczak Sebastian
57+ 2013-12-08 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 3 I Krzysztyński Wojciech II Stareńczak Sebastian Sekretarz Dobosz Rafał
58+ 2013-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce I Stareńczak Sebastian II Dobosz Rafał Sekretarz Krzysztyński Wojciech
59+ 2013-12-08 SSPS PBS Czarni Oleszyce - UKS Dwójka Stalowa Wola I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Jabłoński Kamil
60+ 2013-12-08 LTS Feniks Leżajsk - AKS Orkan Nisko I Jabłoński Rafał II Jabłoński Kamil Sekretarz Popadeńczuk Janusz
42+ 2013-12-08 MKS San Pajda Jarosław - MKS MOS V LO Rzeszów I Zięzio Maciej II Babiarz Grzegorz Sekretarz Napieralski Tomasz
61+ 2013-12-08 LTS Feniks Leżajsk - UKS Dwójka Stalowa Wola I Jabłoński Kamil II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Rafał
43+ 2013-12-08 Developres MKS V LO Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Bieniarz Anetta II Murias Paweł Sekretarz Dziedzic Maciej
62+ 2013-12-08 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AKS Orkan Nisko I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Jabłoński Kamil
63+ 2013-12-08 AKS V LO Rzeszów - MUKS Olimp Czudec I Mrozowicz Radosław II Starakiewicz Maciej Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
64+ 2013-12-08 AKS V LO Rzeszów 2 - MKS Wisłok Strzyżów I Starakiewicz Maciej II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Mrozowicz Radosław
65+ 2013-12-08 AKS V LO Rzeszów 2 - MUKS Olimp Czudec I Stolarczyk Aleksandra II Mrozowicz Radosław Sekretarz Starakiewicz Maciej
66+ 2013-12-08 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów I Mrozowicz Radosław II Starakiewicz Maciej Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
71+ 2013-12-08 SSPS PBS Czarni Oleszyce - LTS Feniks Leżajsk I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
55+ 2013-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław I Semeniuk Wiesław II Pętlak Piotr Sekretarz Dmitrzak Adam
56+ 2013-12-08 UKS San Lesko - MKS Łańcut I Pętlak Piotr II Dmitrzak Adam Sekretarz Semeniuk Wiesław
57+ 2013-12-08 UKS San Lesko - MKS San Pajda Jarosław I Dmitrzak Adam II Semeniuk Wiesław Sekretarz Pętlak Piotr
58+ 2013-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut I Semeniuk Wiesław II Pętlak Piotr Sekretarz Dmitrzak Adam
59+ 2013-12-08 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS Gimnazjum Dębowiec I Presz Kamila II Chruścicki Paweł Sekretarz Książek Krzysztof
60+ 2013-12-08 MUKS Olimp Czudec - UKS MOSiR Jasło I Chruścicki Paweł II Książek Krzysztof Sekretarz Presz Kamila
61+ 2013-12-08 MUKS Olimp Czudec - UKS Gimnazjum Dębowiec I Książek Krzysztof II Presz Kamila Sekretarz Chruścicki Paweł
62+ 2013-12-08 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Presz Kamila II Chruścicki Paweł Sekretarz Książek Krzysztof
63+ 2013-12-08 RKS Bolesław Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów I Sobolski Piotr II Nobis Bernadetta Sekretarz Dziedzic Maciej
24+ 2013-12-08 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I Lew Marcin II Lic Damian Sekretarz Fixa Maciej
29+ 2013-12-08 MUKS Sprint Jarosław - MKS MOSiR Jasło I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Zięzio Maciej
30+ 2013-12-08 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno I Stachnik Robert II Bochenek Michał Sekretarz Stachnik Jerzy
31 2013-12-08pauzuje- LTS Feniks Leżajsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30+ 2013-12-08 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Ludera Mirosław Sekretarz Schöntag Piotr
32+ 2013-12-08 Sportur Team Gmina Łańcut - SKS Dukla I Kielar Tomasz II Moździoch Mirosław Sekretarz Hałys Andrzej
33+ 2013-12-08 STS Klima Błażowa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Gadzina Mariusz
63+ 2013-12-11 TSV Mansard Sanok - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Stareńczak Sebastianliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
65+ 2013-12-11 MKS Wisłok Strzyżów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Irzyk Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
41+ 2013-12-13 SST Lubcza Racławówka - MKS San Pajda Jarosław I Lemiech Łukasz II Pępek Mateusz Sekretarz Nobis Marcin
44+ 2013-12-13 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS Gimnazjum Dębowiec I Bochenek Michał II Stachnik Robert Sekretarz Dolak Marzena
1+ 2013-12-14 SMS UKS Szóstka Mielec - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Jędrejek-Kicior Anna II Drabiński Roman Sekretarz Gąbka Justyna
2+ 2013-12-14 MKS San Pajda Jarosław - MKS San Pajda Jarosław 2 I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Koniuch Katarzyna
3+ 2013-12-14 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS MOS V LO Rzeszów I Zych Justyna II Kuszaj Marcin Sekretarz Szykuła Dorota
46+ 2013-12-14 MOSiR Brzozovia Brzozów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Barć Jakub II Domaradzki Maciej Sekretarz Baran Józef
47+ 2013-12-14 MKS MOSiR Jasło - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Semeniuk Wiesław II Kondyjowski Maciej Sekretarz Kocur Krzysztof
48+ 2013-12-14 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Zarzycki Jarosław II Zarzycki Tomasz Sekretarz Lis Tomasz
49+ 2013-12-14 SST Lubcza Racławówka - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Moździoch Mirosław II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Nobis Marcin
50+ 2013-12-14 SMS NEOBUS Niebylec - AZS UR Rzeszów I Sadleja Antoni II Dmitrzak Adam Sekretarz Dobosz Rafał
42+ 2013-12-14 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Tajchman Przemysław
43+ 2013-12-14 AZS UR Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Zięzio Maciej II Woś Marcin Sekretarz Hałys Andrzej
45+ 2013-12-14 UKS Marba Sędziszów Młp. - KS Wisłoka Dębica I Madej Ryszard II Michalski Marcin Sekretarz Ziobro Łukasz
70+ 2013-12-14 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS V LO Rzeszów I Biros Marek II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Dziedzic Maciej
33+ 2013-12-14 AKS V LO Rzeszów 2 - MUKS Sprint Jarosław I Pępek Mateusz II Kawa Andrzej Sekretarz Kazała Michał
68+ 2013-12-14 KS Błękitni Ropczyce - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2013-12-14 LTS Feniks Leżajsk - TSV Mansard Sanok I Pisula Michał II Babiarz Dariusz Sekretarz Mączka Marek
2+ 2013-12-14 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło I Pętlak Piotr II Wnęk Joanna Sekretarz Setlik Katarzyna
3+ 2013-12-14 AKS V LO Rzeszów - SMS MOSiR Brzozów I Lemiech Łukasz II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Piekiełek Jacek
51+ 2013-12-14 Developres MKS V LO Rzeszów - UKS Jedynka Tarnów Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Bembenek Bartłomiejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
69+ 2013-12-14 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Faff Konradliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
35+ 2013-12-15 UMKS Spartakus Adamówka - KS Grom Rozbórz Długi I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Marek
36+ 2013-12-15 MKS Wierzbna - UKS Sokół Sieniawa I Woś Marcin II Babiarz Grzegorz Sekretarz Migała Damian
56+ 2013-12-15 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
64+ 2013-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Murias Paweł II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Starakiewicz Maciej
65+ 2013-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - UKS Zaleszany I Bembenek Bartłomiej II Starakiewicz Maciej Sekretarz Murias Paweł
66+ 2013-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Starakiewicz Maciej II Murias Paweł Sekretarz Bembenek Bartłomiej
67+ 2013-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany I Murias Paweł II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Starakiewicz Maciej
68+ 2013-12-15 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - LUKS Lider Kamień I Fixa Maciej II Cetnar Mateusz Sekretarz Mrozowicz Radosław
69+ 2013-12-15 KS Wisłoka Dębica - KPS Nowa Dęba I Cetnar Mateusz II Mrozowicz Radosław Sekretarz Fixa Maciej
70+ 2013-12-15 KS Wisłoka Dębica - LUKS Lider Kamień I Mrozowicz Radosław II Fixa Maciej Sekretarz Cetnar Mateusz
71+ 2013-12-15 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - KPS Nowa Dęba I Fixa Maciej II Cetnar Mateusz Sekretarz Mrozowicz Radosław
72+ 2013-12-15 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - SMS UKS Szóstka Mielec I Sypek Kamil II Drabiński Roman Sekretarz Zarzycki Jarosław
46+ 2013-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - SMS UKS Szóstka Mielec I Pętlak Piotr II Janusz Grzegorz Sekretarz Setlik Katarzyna
47+ 2013-12-15 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Developres MKS V LO Rzeszów I Dobosz Rafał II Irzyk Marcin Sekretarz Kocur Krzysztof
67+ 2013-12-15 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS Orkan Nisko I Jarek Bartosz II Szykuła Dorota Sekretarz Tylska Katarzyna
48+ 2013-12-15 KPS Nowa Dęba - MKS San Pajda Jarosław I Gąbka Justyna II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kaliński Janusz
68+ 2013-12-15 MKS Wisłok Strzyżów - MUKS Olimp Czudec I Bieniarz Anetta II Kogut Anna Sekretarz Ziobro Łukasz
69+ 2013-12-15 AKS V LO Rzeszów 3 - KS Błękitni Ropczyce I Młocek Małgorzata II Kądzielawa Lidia Sekretarz Kazała Michał
72+ 2013-12-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Domaradzki Maciej II Wnęk Joanna Sekretarz Stareńczak Sebastian
64+ 2013-12-15 MKS San Pajda Jarosław - MKS MOS V LO Rzeszów I Presz Kamila II Kuszyk Dariusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
65+ 2013-12-15 MKS Łańcut - RKS Bolesław Rzeszów I Kuszyk Dariusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Presz Kamila
66+ 2013-12-15 MKS Łańcut - MKS MOS V LO Rzeszów I Koniuch Katarzyna II Presz Kamila Sekretarz Kuszyk Dariusz
67+ 2013-12-15 MKS San Pajda Jarosław - RKS Bolesław Rzeszów I Presz Kamila II Kuszyk Dariusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
68+ 2013-12-15 MUKS Olimp Czudec - UKS San Lesko I Schöntag Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta
69+ 2013-12-15 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Nobis Marcin II Nobis Bernadetta Sekretarz Schöntag Piotr
70+ 2013-12-15 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS San Lesko I Nobis Bernadetta II Schöntag Piotr Sekretarz Nobis Marcin
71+ 2013-12-15 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno I Schöntag Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta
72+ 2013-12-15 UKS MOSiR Jasło - UKS Gimnazjum Dębowiec I Garstka Agnieszka II Cyran Paweł Sekretarz Cwanek Kinga
34 2013-12-15 AKS V LO Rzeszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
35+ 2013-12-15 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce I Lic Damian II Babiarz Dariusz Sekretarz Szkodzińska Paulina
36+ 2013-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło I Semeniuk Wiesław II Serwatko Bartosz Sekretarz Bryndza Barbara
34+ 2013-12-15 UKS Kępa MOSiR Dębica - Sportur Team Gmina Łańcut I Michalski Marcin II Madej Ryszard Sekretarz Gołąb Krzysztof
35+ 2013-12-15 SKS Dukla - AKS V LO Rzeszów I Haduch Wojciech II Kondyjowski Maciej Sekretarz Barć Jakub
36+ 2013-12-15 LUKS Lider Kamień - TKF ITS Anilana Rakszawa I Moździoch Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Gębica Marek
49+ 2013-12-18 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław 2 I Biros Marek II Setlik Katarzyna Sekretarz Lemiech Łukasz
36+ 2013-12-18 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PARIS Volley Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Kapłon Leszekliniowy I Lic Damianliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Bochenek Michał
75+ 2013-12-19 PWSZ Karpaty Krosno - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Madej Ryszardliniowy I Michalski Marcinliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
54+ 2013-12-20 PWSZ Karpaty Krosno - Wisła Kraków Sekretarz Barć Jakubliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
52+ 2013-12-21 KS Developres Rzeszów - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Bembenek Bartłomiejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
72+ 2013-12-21 TSV Mansard Sanok - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Dmitrzak Adamliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III pozostały liniowy IV pozostały
74+ 2013-12-21 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2013-12-21 Karpaty MOSiR Krosno - SMS MOSiR Brzozów I Michalski Marcin II Stareńczak Sebastian Sekretarz Wnęk Joanna
58+ 2013-12-21 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Popadeńczuk Januszliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Stefanowski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
5+ 2013-12-21 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk I Pętlak Piotr II Kowalski Piotr Sekretarz Setlik Katarzyna
6+ 2013-12-21 TSV Mansard Sanok - AKS V LO Rzeszów I Dobosz Rafał II Baran Józef Sekretarz Barć Jakub
5+ 2013-12-22 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS San Pajda Jarosław I Pragłowski Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Gołąb Krzysztof
7+ 2013-12-22 MKS MOSiR Jasło - TSV Mansard Sanok I Kowalski Piotr II Michalski Marcin Sekretarz Wnęk Joanna
8+ 2013-12-22 SMS MOSiR Brzozów - LTS Feniks Leżajsk I Kocur Krzysztof II Serwatko Bartosz Sekretarz Irzyk Marcin
1+‹› 2014-01-02 Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - BKS Aluprof Bielsko-Biała I Gadzina Mariusz II Pałka Mirosław Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Sadleja Antoni
2+‹› 2014-01-03 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław I Niedbał Anna II Mrozik Alicja Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Gąbka Justyna
0+ 2014-01-03 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom I Dudek Piotr II Pałka Mirosław Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Napieralski Tomasz
52+ 2014-01-03 Developres MKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Bembenek Bartłomiej II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Dziedzic Maciej
4+ 2014-01-04 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS MOS V LO Rzeszów I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Litwiński Jacek
6+ 2014-01-04 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - Vega MOSiR Stalowa Wola I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Woś Marcin
3+ 2014-01-04 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Michalski Marcinliniowy II Pętlak Piotr
0+ 2014-01-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom I Gadzina Mariusz II Dworak Robert Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Nobis Marcinliniowy II Moździoch Mirosław
56+ 2014-01-04 MKS San Pajda Jarosław - UKS Gimnazjum Dębowiec I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
32+ 2014-01-04 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS V LO Rzeszów I Ludera Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Nobis Marcin
77+ 2014-01-04 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Bochenek Michałliniowy II Garstka Agnieszkaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
9+ 2014-01-04 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Nobis Marcin II Ludera Mirosław Sekretarz Wierzbowicz Patryk
50+ 2014-01-05 MKS San Pajda Jarosław 2 - KPS Nowa Dęba I Chruścicki Paweł II Woś Marcin Sekretarz Jabłoński Rafał Główny
Litwiński Marek
51+ 2014-01-05 MKS San Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Woś Marcin II Chruścicki Paweł Sekretarz Jabłoński Rafał Główny
Litwiński Marek
50+ 2014-01-05 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS MOS V LO Rzeszów I Zięzio Maciej II Migała Damian Sekretarz Tajchman Przemysław
51+ 2014-01-05 MUKS Olimp Czudec - RKS Bolesław Rzeszów I Migała Damian II Tajchman Przemysław Sekretarz Zięzio Maciej
52+ 2014-01-05 MUKS Olimp Czudec - MKS MOS V LO Rzeszów I Tajchman Przemysław II Zięzio Maciej Sekretarz Migała Damian
53+ 2014-01-05 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - RKS Bolesław Rzeszów I Zięzio Maciej II Migała Damian Sekretarz Tajchman Przemysław
90+ 2014-01-05 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MUKS Olimp Czudec I Zięzio Maciej II Tajchman Przemysław Sekretarz Migała Damian
80+ 2014-01-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
53+ 2014-01-10 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - LKS Głogovia Głogów Młp. I Babiarz Dariusz II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Piekiełek Jacek
63+ 2014-01-10 PWSZ Karpaty Krosno - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Irzyk Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
56+ 2014-01-10 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS San Pajda Jarosław 2 I Dobosz Rafał II Serwatko Bartosz Sekretarz Barć Jakub
7+ 2014-01-11 MKS San Pajda Jarosław - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Presz Kamila II Kuszyk Dariusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
8+ 2014-01-11 MKS MOS V LO Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec I Schöntag Piotr II Kazała Michał Sekretarz Cetnar Mateusz
9+ 2014-01-11 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS San Pajda Jarosław 2 I Jarek Bartosz II Szykuła Dorota Sekretarz Tylska Katarzyna
51+ 2014-01-11 SMS NEOBUS Niebylec - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kondyjowski Maciej II Serwatko Bartosz Sekretarz Kocur Krzysztof
52+ 2014-01-11 SST Lubcza Racławówka - AZS UR Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Dworak Robert Sekretarz Fixa Maciej
54+ 2014-01-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - MKS MOSiR Jasło I Niedbał Anna II Kielar Tomasz Sekretarz Kądzielawa Lidia
55+ 2014-01-11 SSPS PBS Czarni Oleszyce - TKF ITS Anilana Rakszawa I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Rafał
46+ 2014-01-11 MKS San Pajda Jarosław - KS Wisłoka Dębica I Zięzio Maciej II Babiarz Grzegorz Sekretarz Woś Marcin
47+ 2014-01-11 UKS Marba Sędziszów Młp. - UKS Gimnazjum Dębowiec I Jędrejek-Kicior Anna II Kwiecień Olga Sekretarz Cyran Paweł
48+ 2014-01-11 SMS UKS Szóstka Mielec - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Mrozik Alicja
49+ 2014-01-11 AZS UR Rzeszów - UKS MOSiR Jasło I Zarzycki Jarosław II Drabiński Roman Sekretarz Gąbka Justyna
83+ 2014-01-11 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
84+ 2014-01-11 PWSZ Karpaty Krosno - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
61+‹› 2014-01-11 Developres MKS V LO Rzeszów - KRS Ekstrim Gorlice Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bembenek Bartłomiejliniowy II Mroziak Ewaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
10+ 2014-01-11 MKS MOSiR Jasło - SMS MOSiR Brzozów I Pętlak Piotr II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
11+ 2014-01-11 TSV Mansard Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I Stareńczak Sebastian II Dmitrzak Adam Sekretarz Wolanin Grzegorz
12+ 2014-01-11 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I Napieralski Tomasz II Lis Tomasz Sekretarz Mączka Marek
89+ 2014-01-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - SMS PZPS Spała Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
37+ 2014-01-12 UKS Sokół Sieniawa - UMKS Spartakus Adamówka I Dudek Piotr II Babiarz Dariusz Sekretarz Jarek Bartosz
39+ 2014-01-12 TKS ŻAGIEL Radymno - SMS Przemyśl I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Koniuch Katarzyna
73+ 2014-01-12 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - KS Wisłoka Dębica I Kuszaj Marcin II Pisula Michał Sekretarz Kobylarz Piotr
74+ 2014-01-12 Vega MOSiR Stalowa Wola - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Pisula Michał II Kobylarz Piotr Sekretarz Kuszaj Marcin
75+ 2014-01-12 Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica I Kobylarz Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Pisula Michał
76+ 2014-01-12 Vega MOSiR Stalowa Wola 2 - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Kuszaj Marcin II Pisula Michał Sekretarz Kobylarz Piotr
77+ 2014-01-12 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - UKS Zaleszany I Gołąb Krzysztof II Cyran Paweł Sekretarz Zarzycki Jarosław
78+ 2014-01-12 SMS UKS Szóstka Mielec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Cyran Paweł II Zarzycki Jarosław Sekretarz Gołąb Krzysztof
79+ 2014-01-12 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany I Zarzycki Jarosław II Gołąb Krzysztof Sekretarz Cyran Paweł
80+ 2014-01-12 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Gołąb Krzysztof II Cyran Paweł Sekretarz Zarzycki Jarosław
81+ 2014-01-12 KPS Nowa Dęba - LUKS Lider Kamień I Jędrejek-Kicior Anna II Kaliński Janusz Sekretarz Gąbka Justyna
73+ 2014-01-12 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 3 I Michalski Marcin II Ziobro Łukasz Sekretarz Setlik Katarzyna
74+ 2014-01-12 MUKS Olimp Czudec - KS Błękitni Ropczyce I Ziobro Łukasz II Setlik Katarzyna Sekretarz Michalski Marcin
50+ 2014-01-12 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - SST Lubcza Racławówka I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Książek Krzysztof
75+ 2014-01-12 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów 3 I Setlik Katarzyna II Michalski Marcin Sekretarz Ziobro Łukasz
76+ 2014-01-12 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce I Michalski Marcin II Ziobro Łukasz Sekretarz Setlik Katarzyna
55+ 2014-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław I Semeniuk Wiesław II Haduch Wojciech Sekretarz Bryndza Barbara
77+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów 2 - UKS Dwójka Stalowa Wola I Młocek Małgorzata II Bieniarz Anetta Sekretarz Dziedzic Maciej
78+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów - AKS Orkan Nisko I Bieniarz Anetta II Dziedzic Maciej Sekretarz Młocek Małgorzata
57+ 2014-01-12 KPS Nowa Dęba - MKS MOS V LO Rzeszów I Gąbka Justyna II Kaliński Janusz Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
79+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola I Dziedzic Maciej II Młocek Małgorzata Sekretarz Bieniarz Anetta
80+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów 2 - AKS Orkan Nisko I Młocek Małgorzata II Bieniarz Anetta Sekretarz Dziedzic Maciej
81+ 2014-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Kocur Krzysztof II Kondyjowski Maciej Sekretarz Dmitrzak Adam
82+ 2014-01-12 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk I Kondyjowski Maciej II Dmitrzak Adam Sekretarz Kocur Krzysztof
83+ 2014-01-12 MKS MOSiR Jasło - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Dmitrzak Adam II Kocur Krzysztof Sekretarz Kondyjowski Maciej
84+ 2014-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk I Kocur Krzysztof II Kondyjowski Maciej Sekretarz Dmitrzak Adam
73+ 2014-01-12 MKS Łańcut - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Murias Paweł II Kazała Michał Sekretarz Witek Konrad
74+ 2014-01-12 MKS San Pajda Jarosław - MUKS Olimp Czudec I Kazała Michał II Witek Konrad Sekretarz Murias Paweł
75+ 2014-01-12 MKS San Pajda Jarosław - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Witek Konrad II Murias Paweł Sekretarz Kazała Michał
76+ 2014-01-12 MKS Łańcut - MUKS Olimp Czudec I Murias Paweł II Kazała Michał Sekretarz Witek Konrad
77+ 2014-01-12 UKS MOSiR Jasło - RKS Bolesław Rzeszów I Stareńczak Sebastian II Irzyk Marcin Sekretarz Wnęk Joanna
78+ 2014-01-12 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów I Irzyk Marcin II Wnęk Joanna Sekretarz Stareńczak Sebastian
79+ 2014-01-12 UKS Gimnazjum Dębowiec - RKS Bolesław Rzeszów I Wnęk Joanna II Stareńczak Sebastian Sekretarz Irzyk Marcin
80+ 2014-01-12 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów I Stareńczak Sebastian II Irzyk Marcin Sekretarz Wnęk Joanna
81+ 2014-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - UKS San Lesko I Madej Ryszard II Kowalski Piotr Sekretarz Domaradzki Maciej
37+ 2014-01-12 MUKS Sprint Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Chruścicki Paweł II Zięzio Maciej Sekretarz Litwiński Jacek
38+ 2014-01-12 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk I Garstka Agnieszka II Szydło Katarzyna Sekretarz Kądzielawa Lidia
40 2014-01-12pauzuje- AKS V LO Rzeszów 2 I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
37+ 2014-01-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - SKS Dukla I Ludera Mirosław II Lemiech Łukasz Sekretarz Szkodzińska Paulina
38+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Hałys Andrzej Główny
Dworak Robert
39+ 2014-01-12 Sportur Team Gmina Łańcut - STS Klima Błażowa I Woś Marcin II Pępek Mateusz Sekretarz Mączka Marek
7+ 2014-01-14 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Knack ROESELARE Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Pałka Mirosławliniowy I Lic Damianliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Bochenek Michał
21+ 2014-01-14 AKS V LO Rzeszów - TSV Mansard Sanok I Moździoch Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Hałys Andrzej Główny
Dworak Robert
51+ 2014-01-15 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS San Pajda Jarosław I Kida Tomasz II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
10+ 2014-01-18 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Witek Konrad II Sobolski Piotr Sekretarz Moździoch Mirosław
11+ 2014-01-18 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - MKS San Pajda Jarosław 2 I Babiarz Grzegorz II Pisula Michał Sekretarz Mączka Marek
12+ 2014-01-18 SMS UKS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola I Sypek Kamil II Kaliński Janusz Sekretarz Kwiecień Olga
93+ 2014-01-18 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
56+ 2014-01-18 MOSiR Brzozovia Brzozów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Domaradzki Maciej II Charzewski Andrzej Sekretarz Baran Józef
57+ 2014-01-18 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Schöntag Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Tajchman Przemysław
58+ 2014-01-18 MKS MOSiR Jasło - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Pragłowski Rafał II Gadzina Mariusz Sekretarz Cwanek Kinga
59+ 2014-01-18 LKS Głogovia Głogów Młp. - AZS UR Rzeszów I Ludera Mirosław II Kapłon Leszek Sekretarz Lis Tomasz
60+ 2014-01-18 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Zięzio Maciej II Górnicki Mateusz Sekretarz Mroziak Ewa Główny
Dworak Robert
70+ 2014-01-18 KS Developres Rzeszów - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Szkodzińska Paulinaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
52+ 2014-01-18 SST Lubcza Racławówka - AZS UR Rzeszów I Woś Marcin II Lic Damian Sekretarz Migała Damian
53+ 2014-01-18 UKS MOSiR Jasło - SMS UKS Szóstka Mielec I Gąbka Justyna II Szydło Katarzyna Sekretarz Gołąb Krzysztof
54+ 2014-01-18 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Marba Sędziszów Młp. I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Wnęk Joanna
55+ 2014-01-18 UKS Gimnazjum Dębowiec - KS Wisłoka Dębica I Janusz Grzegorz II Pętlak Piotr Sekretarz Setlik Katarzyna
90+ 2014-01-18 TSV Mansard Sanok - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kondyjowski Maciejliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
40+ 2014-01-18 STS Klima Błażowa - AKS V LO Rzeszów I Kawa Andrzej II Pępek Mateusz Sekretarz Murias Paweł
67+ 2014-01-18 MKS San Pajda Jarosław - MKS Pogoń Proszowice Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
13+ 2014-01-18 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno I Cetnar Mateusz II Kazała Michał Sekretarz Wierzbowicz Patryk
14+ 2014-01-18 SMS MOSiR Brzozów - TSV Mansard Sanok I Dobosz Rafał II Stareńczak Sebastian Sekretarz Haduch Wojciech
15+ 2014-01-18 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Fixa Maciej II Piekiełek Jacek Sekretarz Gębica Marek
40+ 2014-01-19 SMS Przemyśl - KS Grom Rozbórz Długi I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Presz Kamila
42+ 2014-01-19 UMKS Spartakus Adamówka - MKS Wierzbna I Stefanowski Tomasz II Litwiński Marek Sekretarz Litwiński Jacek
82+ 2014-01-19 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
83+ 2014-01-19 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - LUKS Lider Kamień I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Kuszaj Marcin
84+ 2014-01-19 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KPS Nowa Dęba I Zych Justyna II Kuszaj Marcin Sekretarz Robak Piotr
85+ 2014-01-19 UKS Zaleszany - LUKS Lider Kamień I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
86+ 2014-01-19 SMS UKS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola I Garstka Agnieszka II Gąbka Justyna Sekretarz Kądzielawa Lidia
87+ 2014-01-19 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Gąbka Justyna II Kądzielawa Lidia Sekretarz Garstka Agnieszka
88+ 2014-01-19 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - Vega MOSiR Stalowa Wola I Kądzielawa Lidia II Garstka Agnieszka Sekretarz Gąbka Justyna
89+ 2014-01-19 SMS UKS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2 I Garstka Agnieszka II Gąbka Justyna Sekretarz Kądzielawa Lidia
58+ 2014-01-19 MKS MOS V LO Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Napieralski Tomasz II Młocek Małgorzata Sekretarz Woś Marcin
59+ 2014-01-19 MKS San Pajda Jarosław 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Ludera Mirosław II Bieniarz Anetta Sekretarz Kazała Michał
85+ 2014-01-19 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 3 I Zięzio Maciej II Mroziak Ewa Sekretarz Tajchman Przemysław
86+ 2014-01-19 SSPS PBS Czarni Oleszyce - KS Błękitni Ropczyce I Mroziak Ewa II Tajchman Przemysław Sekretarz Zięzio Maciej
87+ 2014-01-19 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AKS V LO Rzeszów 3 I Tajchman Przemysław II Zięzio Maciej Sekretarz Mroziak Ewa
88+ 2014-01-19 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce I Zięzio Maciej II Mroziak Ewa Sekretarz Tajchman Przemysław
89+ 2014-01-19 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Nobis Marcin II Pępek Mateusz Sekretarz Nobis Bernadetta
90+ 2014-01-19 AKS V LO Rzeszów 2 - MKS MOSiR Jasło I Pępek Mateusz II Nobis Bernadetta Sekretarz Nobis Marcin
91+ 2014-01-19 AKS V LO Rzeszów 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Nobis Bernadetta II Nobis Marcin Sekretarz Pępek Mateusz
92+ 2014-01-19 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Nobis Marcin II Pępek Mateusz Sekretarz Nobis Bernadetta
93+ 2014-01-19 AKS Orkan Nisko - MUKS Olimp Czudec I Jędrejek-Kicior Anna II Sypek Kamil Sekretarz Drabiński Roman
94+ 2014-01-19 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS Wisłok Strzyżów I Sypek Kamil II Drabiński Roman Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
95+ 2014-01-19 UKS Dwójka Stalowa Wola - MUKS Olimp Czudec I Drabiński Roman II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Sypek Kamil
96+ 2014-01-19 AKS Orkan Nisko - MKS Wisłok Strzyżów I Jędrejek-Kicior Anna II Sypek Kamil Sekretarz Drabiński Roman
82+ 2014-01-19 RKS Bolesław Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Wierzbowicz Patryk II Mrozowicz Radosław Sekretarz Kogut Anna
83+ 2014-01-19 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS San Lesko I Mrozowicz Radosław II Kogut Anna Sekretarz Wierzbowicz Patryk
84+ 2014-01-19 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Kogut Anna II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Mrozowicz Radosław
85+ 2014-01-19 RKS Bolesław Rzeszów - UKS San Lesko I Wierzbowicz Patryk II Mrozowicz Radosław Sekretarz Kogut Anna
86+ 2014-01-19 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS San Pajda Jarosław I Górnicki Mateusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Setlik Katarzyna
87+ 2014-01-19 UKS MOSiR Jasło - MKS Łańcut I Ziobro Łukasz II Setlik Katarzyna Sekretarz Górnicki Mateusz
88+ 2014-01-19 UKS MOSiR Jasło - MKS San Pajda Jarosław I Setlik Katarzyna II Górnicki Mateusz Sekretarz Ziobro Łukasz
89+ 2014-01-19 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS Łańcut I Górnicki Mateusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Setlik Katarzyna
41 2014-01-19pauzuje- MUKS Sprint Jarosław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42+ 2014-01-19 AKS V LO Rzeszów 2 - KS Błękitni Ropczyce I Pałka Mirosław II Moździoch Mirosław Sekretarz Hałys Andrzej
44+ 2014-01-19 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno I Lic Damian II Babiarz Grzegorz Sekretarz Szkodzińska Paulina
41+ 2014-01-19 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKF ITS Anilana Rakszawa I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Gołąb Krzysztof Główny
42+ 2014-01-19 SKS Dukla - LUKS Lider Kamień I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna Główny
Domaradzki Maciej
18+ 2014-01-19 SMS MOSiR Brzozów - AKS V LO Rzeszów I Haduch Wojciech II Bryndza Barbara Sekretarz Dmitrzak Adam
14+ 2014-01-21 MKS MOS V LO Rzeszów - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Cetnar Mateusz II Ludera Mirosław Sekretarz Setlik Katarzyna
1+ 2014-01-24 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Garstka Agnieszkaliniowy II Sternal Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
102+ 2014-01-24 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
61+ 2014-01-25 SST Lubcza Racławówka - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kielar Tomasz II Lew Marcin Sekretarz Murias Paweł
62+ 2014-01-25 SMS NEOBUS Niebylec - LKS Głogovia Głogów Młp. I Barć Jakub II Sadleja Antoni Sekretarz Baran Józef
63+ 2014-01-25 AZS UR Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Babiarz Dariusz II Ludera Mirosław Sekretarz Jarek Bartosz Główny
Litwiński Marek
64+ 2014-01-25 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - TKF ITS Anilana Rakszawa I Kida Tomasz II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
65+ 2014-01-25 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Niedbał Anna
71+ 2014-01-25 Developres MKS V LO Rzeszów - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Szkodzińska Paulinaliniowy II Mroziak Ewaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
16+ 2014-01-25 TSV Mansard Sanok - LTS Feniks Leżajsk I Haduch Wojciech II Bryndza Barbara Sekretarz Wolanin Grzegorz
17+ 2014-01-25 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Lechański Rafał II Sternal Tomasz Sekretarz Kądzielawa Lidia
72+ 2014-01-26 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
19+ 2014-01-26 SMS MOSiR Brzozów - Karpaty MOSiR Krosno I Dobosz Rafał II Irzyk Marcin Sekretarz Haduch Wojciech
20+ 2014-01-26 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło I Babiarz Grzegorz II Woś Marcin Sekretarz Babiarz Dariusz
46+ 2014-01-27 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów I Madej Ryszard II Michalski Marcin Sekretarz Pętlak Piotr
61+ 2014-01-28 Developres MKS V LO Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec I Cetnar Mateusz II Piekiełek Jacek Sekretarz Witek Konrad
106+ 2014-01-29 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Nobis Marcinliniowy III Napieralski Tomaszliniowy IV Stachnik Jerzy
43+ 2014-01-29 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Kapłon Leszek II Biros Marek Sekretarz Kielar Tomasz
51+ 2014-01-29 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 2 I Barć Jakub II Kondyjowski Maciej Sekretarz Sadleja Antoni
39+ 2014-01-30 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Stachnik Jerzy II Bochenek Michał Sekretarz Cwanek Kinga
52+ 2014-01-30 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk I Pępek Mateusz II Kapłon Leszek Sekretarz Setlik Katarzyna
54+ 2014-01-30 AKS V LO Rzeszów 2 - LTS Feniks Leżajsk I Kapłon Leszek II Pępek Mateusz Sekretarz Setlik Katarzyna
13+ 2014-02-01 MKS San Pajda Jarosław 2 - SMS UKS Szóstka Mielec I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Koniuch Katarzyna Główny
Litwiński Marek
3+ 2014-02-01 MKS Wisłok Strzyżów - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2014-02-01 PWSZ Karpaty Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
79+ 2014-02-01 KS Developres Rzeszów - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Ludera Mirosławliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
66+ 2014-02-01 MOSiR Brzozovia Brzozów - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Janusz Grzegorz II Kondyjowski Maciej Sekretarz Pętlak Piotr
67+ 2014-02-01 SSPS PBS Czarni Oleszyce - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Zięzio Maciej II Kida Tomasz Sekretarz Mroziak Ewa
68+ 2014-02-01 TKF ITS Anilana Rakszawa - AZS UR Rzeszów I Schöntag Piotr II Fixa Maciej Sekretarz Woś Marcin
69+ 2014-02-01 MKS MOSiR Jasło - SMS NEOBUS Niebylec I Nobis Marcin II Górnicki Mateusz Sekretarz Wnęk Joanna
70+ 2014-02-01 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Zarzycki Jarosław II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Cwanek Kinga
57+ 2014-02-01 KS Wisłoka Dębica - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Drabiński Roman II Kwiecień Olga Sekretarz Zarzycki Tomasz
58+ 2014-02-01 UKS Marba Sędziszów Młp. - UKS MOSiR Jasło I Starakiewicz Maciej II Pałka Mirosław Sekretarz Murias Paweł
59+ 2014-02-01 SMS UKS Szóstka Mielec - SST Lubcza Racławówka I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Dolak Marzena
60+ 2014-02-01 AZS UR Rzeszów - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Pępek Mateusz II Lew Marcin Sekretarz Piekiełek Jacek
76+ 2014-02-01 MKS San Pajda Jarosław - Developres MKS V LO Rzeszów Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
23+ 2014-02-01 LTS Feniks Leżajsk - SMS MOSiR Brzozów I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Babiarz Dariusz
15+ 2014-02-02 MKS San Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola I Woś Marcin II Chruścicki Paweł Sekretarz Zięzio Maciej Główny
Litwiński Marek
1+ 2014-02-02 AKS V LO Rzeszów - MKS Wierzbna I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Migała Damian
2+ 2014-02-02 SMS Przemyśl - SKS Dukla I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Presz Kamila
3+ 2014-02-02 STS Klima Błażowa - UMKS Spartakus Adamówka I Moździoch Mirosław II Kawa Andrzej Sekretarz Pępek Mateusz
62+ 2014-02-02 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS San Pajda Jarosław I Sternal Tomasz II Stachnik Jerzy Sekretarz Dolak Marzena
64+ 2014-02-02 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Setlik Katarzyna
65+ 2014-02-02 PBS Bank Sanoczanka Sanok - KPS Nowa Dęba I Irzyk Marcin II Wolanin Grzegorz Sekretarz Bryndza Barbara
45 2014-02-02 MUKS Sprint Jarosław - LTS Feniks Leżajsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
47+ 2014-02-02 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 2 I Lechański Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Kądzielawa Lidia
48 2014-02-02 KS Błękitni Ropczyce - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
24+ 2014-02-06 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
17+ 2014-02-07 MKS San Pajda Jarosław 2 - MKS San Pajda Jarosław I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
16+ 2014-02-08 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - SMS UKS Szóstka Mielec I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Mączka Marek
18+ 2014-02-08 MKS MOS V LO Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola I Kazała Michał II Kawa Andrzej Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
7+ 2014-02-08 PWSZ Karpaty Krosno - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
8+ 2014-02-08 KS Błękitni Ropczyce - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Bochenek Michałliniowy II Dynarek Marzenaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
119+ 2014-02-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Częstochowa Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+ 2014-02-08 TSV Mansard Sanok - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Irzyk Marcinliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
71+ 2014-02-08 LKS Głogovia Głogów Młp. - MOSiR Brzozovia Brzozów I Mrozik Alicja II Babiarz Dariusz Sekretarz Kogut Anna
72+ 2014-02-08 SST Lubcza Racławówka - MKS MOSiR Jasło I Dworak Robert II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Piekiełek Jacek
73+ 2014-02-08 SMS NEOBUS Niebylec - TKF ITS Anilana Rakszawa I Semeniuk Wiesław II Dmitrzak Adam Sekretarz Wolanin Grzegorz
74+ 2014-02-08 AZS UR Rzeszów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Charzewski Andrzej II Gadzina Mariusz Sekretarz Sobolski Piotr
75+ 2014-02-08 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
61+ 2014-02-08 AZS UR Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulina
62+ 2014-02-08 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - SMS UKS Szóstka Mielec I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Koniuch Katarzyna
63+ 2014-02-08 SST Lubcza Racławówka - UKS Marba Sędziszów Młp. I Pragłowski Rafał II Sternal Tomasz Sekretarz Cyran Paweł
64+ 2014-02-08 UKS MOSiR Jasło - KS Wisłoka Dębica I Biros Marek II Moździoch Mirosław Sekretarz Ludera Mirosław
25+ 2014-02-08 SMS MOSiR Brzozów - MKS MOSiR Jasło I Ziobro Łukasz II Górnicki Mateusz Sekretarz Dobosz Rafał
26+ 2014-02-08 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Mansard Sanok I Madej Ryszard II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
4+ 2014-02-09 SMS Przemyśl - AKS V LO Rzeszów I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Litwiński Jacek
5+ 2014-02-09 MKS Wierzbna - STS Klima Błażowa I Zięzio Maciej II Napieralski Tomasz Sekretarz Woś Marcin
6+ 2014-02-09 SKS Dukla - UMKS Spartakus Adamówka I Kondyjowski Maciej II Haduch Wojciech Sekretarz Serwatko Bartosz
1+ 2014-02-09 MKS MOS V LO Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Garstka Agnieszka II Gołąb Krzysztof Sekretarz Stachnik Jerzy
2+ 2014-02-09 MKS Łańcut - SMS UKS Szóstka Mielec I Gołąb Krzysztof II Stachnik Jerzy Sekretarz Garstka Agnieszka
3+ 2014-02-09 MKS Łańcut - KS Wisłoka Dębica I Stachnik Jerzy II Garstka Agnieszka Sekretarz Gołąb Krzysztof
4+ 2014-02-09 MKS MOS V LO Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec I Garstka Agnieszka II Gołąb Krzysztof Sekretarz Stachnik Jerzy
5+ 2014-02-09 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - UKS Gimnazjum Dębowiec I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław Sekretarz Bieniarz Anetta
6+ 2014-02-09 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS San Lesko I Ludera Mirosław II Bieniarz Anetta Sekretarz Kielar Tomasz
7+ 2014-02-09 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Gimnazjum Dębowiec I Bieniarz Anetta II Kielar Tomasz Sekretarz Ludera Mirosław
8+ 2014-02-09 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - UKS San Lesko I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław Sekretarz Bieniarz Anetta
66+ 2014-02-09 KPS Nowa Dęba - Karpaty MOSiR Krosno I Sypek Kamil II Kaliński Janusz Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
68+ 2014-02-09 MKS San Pajda Jarosław 2 - SMS UKS Szóstka Mielec I Presz Kamila II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Chruścicki Paweł
69+ 2014-02-09 MKS San Pajda Jarosław - Developres MKS V LO Rzeszów I Bembenek Bartłomiej II Chruścicki Paweł Sekretarz Presz Kamila
97+ 2014-02-09 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 2 I Dynarek Marzena II Cyran Paweł Sekretarz Lechański Rafał
98+ 2014-02-09 AKS V LO Rzeszów 3 - AKS V LO Rzeszów I Cyran Paweł II Lechański Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
99+ 2014-02-09 AKS V LO Rzeszów 3 - AKS V LO Rzeszów 2 I Lechański Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Cyran Paweł
100+ 2014-02-09 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Dynarek Marzena II Cyran Paweł Sekretarz Lechański Rafał
101+ 2014-02-09 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola I Setlik Katarzyna II Michalski Marcin Sekretarz Madej Ryszard
102+ 2014-02-09 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Orkan Nisko I Michalski Marcin II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
103+ 2014-02-09 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola I Madej Ryszard II Setlik Katarzyna Sekretarz Michalski Marcin
104+ 2014-02-09 MKS MOSiR Jasło - AKS Orkan Nisko I Setlik Katarzyna II Michalski Marcin Sekretarz Madej Ryszard
105+ 2014-02-09 LTS Feniks Leżajsk - MKS Wisłok Strzyżów I Babiarz Grzegorz II Szkodzińska Paulina Sekretarz Mączka Marek
106+ 2014-02-09 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MUKS Olimp Czudec I Szkodzińska Paulina II Mączka Marek Sekretarz Babiarz Grzegorz
107+ 2014-02-09 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MKS Wisłok Strzyżów I Mączka Marek II Babiarz Grzegorz Sekretarz Szkodzińska Paulina
108+ 2014-02-09 LTS Feniks Leżajsk - MUKS Olimp Czudec I Babiarz Grzegorz II Szkodzińska Paulina Sekretarz Mączka Marek
49 2014-02-09 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Sprint Jarosław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2014-02-09pauzuje- MKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
22+ 2014-02-09 TSV Mansard Sanok - MKS MOSiR Jasło I Nobis Marcin II Nobis Bernadetta Sekretarz Dziedzic Maciej
27+ 2014-02-09 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk I Chamerska-Lemiech Paulina II Witek Konrad Sekretarz Gębica Marek
0+ 2014-02-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II Dworak Robertliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Napieralski Tomasz
31+ 2014-02-12 KS Developres Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Dworak Robertliniowy I Starakiewicz Maciejliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
66+ 2014-02-12 MKS San Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Wierzbowicz Patryk II Schöntag Piotr Sekretarz Koniuch Katarzyna Główny
Litwiński Marek
69+ 2014-02-13 UKS Marba Sędziszów Młp. - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Zarzycki Jarosław II Zarzycki Tomasz Sekretarz Dolak Marzena
20+ 2014-02-14 MKS San Pajda Jarosław - SMS UKS Szóstka Mielec I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna Główny
Litwiński Marek
68+ 2014-02-14 KS Wisłoka Dębica - SST Lubcza Racławówka I Gąbka Justyna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kwiecień Olga
29+ 2014-02-15 TSV Mansard Sanok - SMS MOSiR Brzozów I Domaradzki Maciej II Dmitrzak Adam Sekretarz Kondyjowski Maciej
30+ 2014-02-15 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Setlik Katarzyna
19+ 2014-02-15 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław 2 I Dynarek Marzena II Gołąb Krzysztof Sekretarz Stolarczyk Aleksandra Główny
Dworak Robert
21+ 2014-02-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Robak Piotr II Jarek Bartosz Sekretarz Szykuła Dorota
76+ 2014-02-15 MOSiR Brzozovia Brzozów - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Nobis Marcin II Pałka Mirosław Sekretarz Baran Józef
77+ 2014-02-15 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - AZS UR Rzeszów I Stachnik Jerzy II Szydło Katarzyna Sekretarz Cwanek Kinga
78+ 2014-02-15 SSPS PBS Czarni Oleszyce - SMS NEOBUS Niebylec I Lic Damian II Zięzio Maciej Sekretarz Migała Damian
79+ 2014-02-15 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka I Moździoch Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Babiarz Grzegorz
80+ 2014-02-15 MKS MOSiR Jasło - LKS Głogovia Głogów Młp. I Sadleja Antoni II Barć Jakub Sekretarz Kocur Krzysztof
1+ 2014-02-15 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Sypek Kamil II Gąbka Justyna Sekretarz Kogut Anna
2+‹› 2014-02-15 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola I Gąbka Justyna II Kogut Anna Sekretarz Sypek Kamil
3+‹› 2014-02-15 MKS Łańcut - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Kogut Anna II Sypek Kamil Sekretarz Gąbka Justyna
4+ 2014-02-15 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - Vega MOSiR Stalowa Wola I Sypek Kamil II Gąbka Justyna Sekretarz Kogut Anna
5+ 2014-02-15 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Górnicki Mateusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Stareńczak Sebastian
6+‹› 2014-02-15 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło I Ziobro Łukasz II Stareńczak Sebastian Sekretarz Górnicki Mateusz
7+ 2014-02-15 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Stareńczak Sebastian II Górnicki Mateusz Sekretarz Ziobro Łukasz
70+ 2014-02-15 SMS UKS Szóstka Mielec - AZS UR Rzeszów I Bochenek Michał II Sternal Tomasz Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna Główny
Mrozik Alicja
81+ 2014-02-15 Developres MKS V LO Rzeszów - KS Dalin Myślenice Sekretarz Fixa Maciejliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
85+ 2014-02-15 MKS San Pajda Jarosław - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Jabłoński Rafałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
28+ 2014-02-15 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk I Wolanin Grzegorz II Haduch Wojciech Sekretarz Bryndza Barbara
7+ 2014-02-16 UMKS Spartakus Adamówka - AKS V LO Rzeszów I Stefanowski Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Jabłoński Rafał Główny
Lic Damian
8+ 2014-02-16 STS Klima Błażowa - SMS Przemyśl I Semeniuk Wiesław II Serwatko Bartosz Sekretarz Haduch Wojciech
9+ 2014-02-16 SKS Dukla - MKS Wierzbna I Kowalski Piotr II Janusz Grzegorz Sekretarz Pętlak Piotr
9+ 2014-02-16 MKS Łańcut - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Cetnar Mateusz II Mrozowicz Radosław Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
10+ 2014-02-16 MKS MOS V LO Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola I Mrozowicz Radosław II Stolarczyk Aleksandra Sekretarz Cetnar Mateusz
11+ 2014-02-16 MKS MOS V LO Rzeszów - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Stolarczyk Aleksandra II Cetnar Mateusz Sekretarz Mrozowicz Radosław
12+ 2014-02-16 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola I Cetnar Mateusz II Mrozowicz Radosław Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
13+ 2014-02-16 KS Wisłoka Dębica - UKS Gimnazjum Dębowiec I Sobolski Piotr II Murias Paweł Sekretarz Dynarek Marzena
14+ 2014-02-16 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS San Lesko I Murias Paweł II Dynarek Marzena Sekretarz Sobolski Piotr
15+ 2014-02-16 SMS UKS Szóstka Mielec - UKS Gimnazjum Dębowiec I Dynarek Marzena II Sobolski Piotr Sekretarz Murias Paweł
16+ 2014-02-16 KS Wisłoka Dębica - UKS San Lesko I Sobolski Piotr II Murias Paweł Sekretarz Dynarek Marzena
1+ 2014-02-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Kuszyk Dariusz II Presz Kamila Sekretarz Książek Krzysztof
2+ 2014-02-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Presz Kamila II Książek Krzysztof Sekretarz Kuszyk Dariusz
3+ 2014-02-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Presz Kamila
4+ 2014-02-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 - UKS MOSiR Jasło I Kuszyk Dariusz II Presz Kamila Sekretarz Książek Krzysztof
70+ 2014-02-16 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław 2 I Młocek Małgorzata II Biros Marek Sekretarz Kawa Andrzej
71+ 2014-02-16 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Cwanek Kinga Główny
Zarzycki Tomasz
73+ 2014-02-16 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Górnicki Mateusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Domaradzki Maciej
21+ 2014-02-16 KPS Nowa Dęba - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Sypek Kamil II Gąbka Justyna Sekretarz Szykuła Dorota
22+ 2014-02-16 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - UKS Zaleszany I Gąbka Justyna II Szykuła Dorota Sekretarz Sypek Kamil
23+ 2014-02-16 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Szykuła Dorota II Sypek Kamil Sekretarz Gąbka Justyna
24+ 2014-02-16 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany I Sypek Kamil II Gąbka Justyna Sekretarz Szykuła Dorota
25+ 2014-02-16 LUKS Lider Kamień - RKS Bolesław Rzeszów I Woś Marcin II Mączka Marek Sekretarz Lis Tomasz
109+ 2014-02-16 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów 3 I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
110+ 2014-02-16 UKS Dwójka Stalowa Wola - KS Błękitni Ropczyce I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Jarek Bartosz
111+ 2014-02-16 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 3 I Zych Justyna II Jarek Bartosz Sekretarz Robak Piotr
112+ 2014-02-16 AKS Orkan Nisko - KS Błękitni Ropczyce I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
113+ 2014-02-16 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno I Wierzbowicz Patryk II Witek Konrad Sekretarz Dziedzic Maciej
114+ 2014-02-16 MUKS Olimp Czudec - MKS MOSiR Jasło I Witek Konrad II Dziedzic Maciej Sekretarz Wierzbowicz Patryk
115+ 2014-02-16 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno I Dziedzic Maciej II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Witek Konrad
116+ 2014-02-16 MKS Wisłok Strzyżów - MKS MOSiR Jasło I Wierzbowicz Patryk II Witek Konrad Sekretarz Dziedzic Maciej
117+ 2014-02-16 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AKS V LO Rzeszów 2 I Popadeńczuk Janusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Jabłoński Kamil
118+ 2014-02-16 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I Koniuch Katarzyna II Jabłoński Kamil Sekretarz Popadeńczuk Janusz
119+ 2014-02-16 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 2 I Jabłoński Kamil II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
120+ 2014-02-16 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AKS V LO Rzeszów I Popadeńczuk Janusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Jabłoński Kamil
53 2014-02-16 MUKS Sprint Jarosław - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
55 2014-02-16 Karpaty MOSiR Krosno - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
56+ 2014-02-16 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce I Pragłowski Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Kądzielawa Lidia
0+ 2014-02-19 KS Developres Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała Sekretarz Dworak Robertliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
83+ 2014-02-20 SST Lubcza Racławówka - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Babiarz Dariusz II Dudek Piotr Sekretarz Jarek Bartosz
1+ 2014-02-20 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 2 I Piekiełek Jacek II Setlik Katarzyna Sekretarz Nobis Bernadetta
75+ 2014-02-21 UKS MOSiR Jasło - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Schöntag Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Janusz Grzegorz
83+ 2014-02-21 AZS UR Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec I Zięzio Maciej II Ludera Mirosław Sekretarz Mroziak Ewa
2+ 2014-02-21 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno I Napieralski Tomasz II Woś Marcin Sekretarz Babiarz Dariusz
22+ 2014-02-22 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - MKS San Pajda Jarosław I Lis Tomasz II Mączka Marek Sekretarz Kobylarz Piotr
23+ 2014-02-22 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów I Gołąb Krzysztof II Dynarek Marzena Sekretarz Dolak Marzena
24+ 2014-02-22 MKS San Pajda Jarosław 2 - Vega MOSiR Stalowa Wola I Książek Krzysztof II Presz Kamila Sekretarz Kuszyk Dariusz
10+ 2014-02-22 MKS Wisłok Strzyżów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Bieniarz Anettaliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
81+ 2014-02-22 MKS MOSiR Jasło - MOSiR Brzozovia Brzozów I Semeniuk Wiesław II Kondyjowski Maciej Sekretarz Serwatko Bartosz
82+ 2014-02-22 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kogut Anna
84+ 2014-02-22 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Madej Ryszard II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
85+ 2014-02-22 AZS UR Rzeszów - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Wierzbowicz Patryk II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Piekiełek Jacek Główny
Dworak Robert
71+ 2014-02-22 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS San Pajda Jarosław I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Woś Marcin Główny
Lic Damian
72+ 2014-02-22 AZS UR Rzeszów - UKS Marba Sędziszów Młp. I Bochenek Michał II Gąbka Justyna Sekretarz Kwiecień Olga Główny
Lew Marcin
74+ 2014-02-22 SST Lubcza Racławówka - UKS Gimnazjum Dębowiec I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Ziobro Łukasz
3+ 2014-02-22 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 2 I Zięzio Maciej II Mroziak Ewa Sekretarz Kazała Michał
4+ 2014-02-22 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno I Pępek Mateusz II Fixa Maciej Sekretarz Gębica Marek
10+ 2014-02-23 MKS Wierzbna - AKS V LO Rzeszów I Babiarz Grzegorz II Zięzio Maciej Sekretarz Napieralski Tomasz
11+ 2014-02-23 SKS Dukla - SMS Przemyśl I Lemiech Łukasz II Ludera Mirosław Sekretarz Domaradzki Maciej
12+ 2014-02-23 UMKS Spartakus Adamówka - STS Klima Błażowa I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Jacek
17+ 2014-02-23 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS Łańcut I Gołąb Krzysztof II Stachnik Jerzy Sekretarz Cyran Paweł
18+ 2014-02-23 KS Wisłoka Dębica - MKS MOS V LO Rzeszów I Stachnik Jerzy II Cyran Paweł Sekretarz Gołąb Krzysztof
19+ 2014-02-23 KS Wisłoka Dębica - MKS Łańcut I Cyran Paweł II Gołąb Krzysztof Sekretarz Stachnik Jerzy
20+ 2014-02-23 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów I Gołąb Krzysztof II Stachnik Jerzy Sekretarz Cyran Paweł
21+ 2014-02-23 UKS San Lesko - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Wolanin Grzegorz II Bryndza Barbara Sekretarz Haduch Wojciech
22+ 2014-02-23 UKS Gimnazjum Dębowiec - Vega MOSiR Stalowa Wola I Bryndza Barbara II Haduch Wojciech Sekretarz Wolanin Grzegorz
23+ 2014-02-23 UKS Gimnazjum Dębowiec - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Haduch Wojciech II Wolanin Grzegorz Sekretarz Bryndza Barbara
24+ 2014-02-23 UKS San Lesko - Vega MOSiR Stalowa Wola I Wolanin Grzegorz II Bryndza Barbara Sekretarz Haduch Wojciech
73+ 2014-02-23 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - KS Wisłoka Dębica I Jabłoński Rafał II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
125+ 2014-02-23 UKS Dwójka Stalowa Wola - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Szykuła Dorota
126+ 2014-02-23 AKS Orkan Nisko - LTS Feniks Leżajsk I Robak Piotr II Szykuła Dorota Sekretarz Jarek Bartosz
127+ 2014-02-23 AKS Orkan Nisko - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Szykuła Dorota II Jarek Bartosz Sekretarz Robak Piotr
128+ 2014-02-23 UKS Dwójka Stalowa Wola - LTS Feniks Leżajsk I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Szykuła Dorota
129+ 2014-02-23 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów I Bieniarz Anetta II Fixa Maciej Sekretarz Nobis Bernadetta
130+ 2014-02-23 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 2 I Fixa Maciej II Nobis Bernadetta Sekretarz Bieniarz Anetta
131+ 2014-02-23 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów I Nobis Bernadetta II Bieniarz Anetta Sekretarz Fixa Maciej
132+ 2014-02-23 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów 2 I Bieniarz Anetta II Fixa Maciej Sekretarz Nobis Bernadetta
5+ 2014-02-23 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I Woś Marcin II Lic Damian Sekretarz Babiarz Dariusz
6+ 2014-02-23 AKS V LO Rzeszów 2 - Karpaty MOSiR Krosno I Nobis Marcin II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Moździoch Mirosław
115+ 2014-02-25 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Częstochowa Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
65+ 2014-02-28 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Gimnazjum Dębowiec I Domaradzki Maciej II Bryndza Barbara Sekretarz Sadleja Antoni
1+ 2014-02-28 Developres MKS V LO Rzeszów - MUKS Piątka Sandomierz I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Bieniarz Anetta Główny
Gadzina Mariusz
2+‹› 2014-02-28 AZS UMCS TPS Lublin - MUKS Sparta Warszawa I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Bieniarz Anetta Główny
Gadzina Mariusz
78+ 2014-03-01 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
88+ 2014-03-01 KS Developres Rzeszów - Wisła Kraków Sekretarz Zięzio Maciejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
90+ 2014-03-01 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Barć Jakubliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
86+ 2014-03-01 MOSiR Brzozovia Brzozów - AZS UR Rzeszów I Sadleja Antoni II Semeniuk Wiesław Sekretarz Baran Józef
87+ 2014-03-01 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SMS NEOBUS Niebylec I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Szkodzińska Paulina
88+ 2014-03-01 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Stachnik Jerzy II Dworak Robert Sekretarz Cwanek Kinga
89+ 2014-03-01 SSPS PBS Czarni Oleszyce - LKS Głogovia Głogów Młp. I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Kamil
90+ 2014-03-01 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS MOSiR Jasło I Lemiech Łukasz II Fixa Maciej Sekretarz Napieralski Tomasz
8+ 2014-03-01 MKS Łańcut - Karpaty MOSiR Krosno I Piekiełek Jacek II Ludera Mirosław Sekretarz Gębica Marek
9+‹› 2014-03-01 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Ludera Mirosław II Gębica Marek Sekretarz Piekiełek Jacek
10+‹› 2014-03-01 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - Karpaty MOSiR Krosno I Gębica Marek II Piekiełek Jacek Sekretarz Ludera Mirosław
11+ 2014-03-01 MKS Łańcut - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Piekiełek Jacek II Ludera Mirosław Sekretarz Gębica Marek
12+ 2014-03-01 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - Vega MOSiR Stalowa Wola I Stefanowski Tomasz II Presz Kamila Sekretarz Jabłoński Rafał
13+‹› 2014-03-01 UKS MOSiR Jasło - Vega MOSiR Stalowa Wola I Presz Kamila II Jabłoński Rafał Sekretarz Stefanowski Tomasz
14+ 2014-03-01 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Presz Kamila
3+ 2014-03-01 Developres MKS V LO Rzeszów - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Bochenek Michał II Gąbka Justyna Sekretarz Setlik Katarzyna Główny
Gadzina Mariusz
5+‹› 2014-03-01 MUKS Piątka Sandomierz - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Kowalski Piotr II Michalski Marcin Sekretarz Cetnar Mateusz Główny
Gadzina Mariusz
4+‹› 2014-03-01 AZS UMCS TPS Lublin - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Gąbka Justyna II Bochenek Michał Sekretarz Setlik Katarzyna Główny
Gadzina Mariusz
6+‹› 2014-03-01 MUKS Sparta Warszawa - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Michalski Marcin II Kowalski Piotr Sekretarz Cetnar Mateusz Główny
Gadzina Mariusz
14+ 2014-03-02 STS Klima Błażowa - MKS Wierzbna I Ludera Mirosław II Barć Jakub Sekretarz Bryndza Barbara
15+ 2014-03-02 UMKS Spartakus Adamówka - SKS Dukla I Nobis Marcin II Kapłon Leszek Sekretarz Nobis Bernadetta
25+ 2014-03-02 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut I Chmiel Robert II Lis Tomasz Sekretarz Zych Justyna
26+ 2014-03-02 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - MKS MOS V LO Rzeszów I Chmiel Robert II Lis Tomasz Sekretarz Zych Justyna
27+ 2014-03-02 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - MKS Łańcut I Chmiel Robert II Lis Tomasz Sekretarz Zych Justyna
28+ 2014-03-02 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS MOS V LO Rzeszów I Chmiel Robert II Lis Tomasz Sekretarz Zych Justyna
29+ 2014-03-02 UKS Gimnazjum Dębowiec - KS Wisłoka Dębica I Ziobro Łukasz II Pętlak Piotr Sekretarz Michalski Marcin
30+ 2014-03-02 UKS San Lesko - SMS UKS Szóstka Mielec I Pętlak Piotr II Michalski Marcin Sekretarz Ziobro Łukasz
31+ 2014-03-02 UKS San Lesko - KS Wisłoka Dębica I Michalski Marcin II Ziobro Łukasz Sekretarz Pętlak Piotr
32+ 2014-03-02 UKS Gimnazjum Dębowiec - SMS UKS Szóstka Mielec I Ziobro Łukasz II Pętlak Piotr Sekretarz Michalski Marcin
5+ 2014-03-02 MKS San Pajda Jarosław - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 I Młocek Małgorzata II Mroziak Ewa Sekretarz Stefanowski Tomasz
6+ 2014-03-02 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Mroziak Ewa II Stefanowski Tomasz Sekretarz Młocek Małgorzata
7+ 2014-03-02 MKS San Pajda Jarosław - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Stefanowski Tomasz II Młocek Małgorzata Sekretarz Mroziak Ewa
67+ 2014-03-02 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło I Pętlak Piotr II Michalski Marcin Sekretarz Wnęk Joanna
26+ 2014-03-02 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - LUKS Lider Kamień I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
27+ 2014-03-02 UKS Zaleszany - RKS Bolesław Rzeszów I Robak Piotr II Tylska Katarzyna Sekretarz Jarek Bartosz
28+ 2014-03-02 UKS Zaleszany - LUKS Lider Kamień I Tylska Katarzyna II Jarek Bartosz Sekretarz Robak Piotr
29+ 2014-03-02 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - RKS Bolesław Rzeszów I Jarek Bartosz II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
30+ 2014-03-02 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KPS Nowa Dęba I Sypek Kamil II Kwiecień Olga Sekretarz Drabiński Roman
7+‹› 2014-03-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kielar Tomasz II Stachnik Jerzy Sekretarz Gębica Marek Główny
Gadzina Mariusz
8+ 2014-03-02 Developres MKS V LO Rzeszów - MUKS Sparta Warszawa I Stachnik Jerzy II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Gębica Marek Główny
Gadzina Mariusz
9+‹› 2014-03-02 MUKS Piątka Sandomierz - AZS UMCS TPS Lublin I Wierzbowicz Patryk II Kielar Tomasz Sekretarz Gębica Marek Główny
Gadzina Mariusz
30+ 2014-03-04 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS San Pajda Jarosław I Chmiel Robert II Robak Piotr Sekretarz Tylska Katarzyna
7+ 2014-03-06 TSV Mansard Sanok - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Kondyjowski Maciejliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
13+ 2014-03-07 AKS V LO Rzeszów - SMS Przemyśl I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Kazała Michał Główny
Pałka Mirosław
76+ 2014-03-07 MKS San Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Jabłoński Rafał Główny
Litwiński Marek
1+‹› 2014-03-07 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Niedbał Anna II Gadzina Mariusz Sekretarz Szydło Katarzyna
2+ 2014-03-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Gadzina Mariusz II Niedbał Anna Sekretarz Szydło Katarzyna
1+ 2014-03-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
25+ 2014-03-08 MKS San Pajda Jarosław - MKS MOS V LO Rzeszów I Zięzio Maciej II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
26+ 2014-03-08 MKS San Pajda Jarosław 2 - MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna I Kida Tomasz II Zięzio Maciej Sekretarz Jabłoński Kamil
27+ 2014-03-08 Vega MOSiR Stalowa Wola - SMS UKS Szóstka Mielec I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Szykuła Dorota
11+ 2014-03-08 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Fixa Maciejliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
15+ 2014-03-08 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Vega MOSiR Stalowa Wola I Irzyk Marcin II Baran Józef Sekretarz Dmitrzak Adam
16+‹› 2014-03-08 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Baran Józef II Dmitrzak Adam Sekretarz Irzyk Marcin
17+‹› 2014-03-08 Karpaty MOSiR Krosno - Vega MOSiR Stalowa Wola I Dmitrzak Adam II Irzyk Marcin Sekretarz Baran Józef
18+ 2014-03-08 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Irzyk Marcin II Baran Józef Sekretarz Dmitrzak Adam
78+ 2014-03-08 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Janusz Grzegorz II Charzewski Andrzej Sekretarz Ziobro Łukasz
79+ 2014-03-08 KS Wisłoka Dębica - AZS UR Rzeszów I Zarzycki Jarosław II Kwiecień Olga Sekretarz Drabiński Roman
80+ 2014-03-08 UKS Marba Sędziszów Młp. - SMS UKS Szóstka Mielec I Bieniarz Anetta II Sternal Tomasz Sekretarz Piekiełek Jacek
3+‹› 2014-03-08 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Litwiński Marek II Dworak Robert Sekretarz Kogut Anna
4+‹› 2014-03-08 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Dworak Robert II Litwiński Marek Sekretarz Kogut Anna
2+ 2014-03-09 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
16+ 2014-03-09 AKS V LO Rzeszów - UMKS Spartakus Adamówka I Gąbka Justyna II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Dolak Marzena
17+ 2014-03-09 SMS Przemyśl - STS Klima Błażowa I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
18+ 2014-03-09 MKS Wierzbna - SKS Dukla I Zięzio Maciej II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Mroziak Ewa
77+ 2014-03-09 PBS Bank Sanoczanka Sanok - SST Lubcza Racławówka I Bembenek Bartłomiej II Domaradzki Maciej Sekretarz Chruścicki Paweł
5+ 2014-03-09 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Mrozik Alicja II Dudek Piotr Sekretarz Kwiecień Olga
6+‹› 2014-03-09 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Dudek Piotr II Mrozik Alicja Sekretarz Kwiecień Olga
14+ 2014-03-12 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2014-03-14 Developres MKS V LO Rzeszów - PTPS Piła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Ludera Mirosław
2+‹› 2014-03-14 Energa Gedania Gdańsk - AZS UMCS TPS Lublin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Ludera Mirosław
28+ 2014-03-15 SMS UKS Szóstka Mielec - MKS San Pajda Jarosław 2 I Lechański Rafał II Gołąb Krzysztof Sekretarz Dolak Marzena
29+ 2014-03-15 MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna - MKS MOS V LO Rzeszów I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Mączka Marek
15+ 2014-03-15 PWSZ Karpaty Krosno - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Barć Jakubliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
16+ 2014-03-15 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Witek Konradliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
82+ 2014-03-15 SMS UKS Szóstka Mielec - KS Wisłoka Dębica I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Sypek Kamil
85+ 2014-03-15 SST Lubcza Racławówka - UKS MOSiR Jasło I Semeniuk Wiesław II Bryndza Barbara Sekretarz Kondyjowski Maciej
1+ 2014-03-15 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Cetnar Mateuszliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+‹› 2014-03-15 PTPS Piła - AZS UMCS TPS Lublin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Stareńczak Sebastian
4+ 2014-03-15 Developres MKS V LO Rzeszów - Energa Gedania Gdańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Stareńczak Sebastian
1+ 2014-03-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - MUKS Piątka Sandomierz I Nobis Marcin II Ludera Mirosław Sekretarz Babiarz Dariusz
3+ 2014-03-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Babiarz Dariusz II Robak Piotr Sekretarz Nobis Marcin
128+ 2014-03-15 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Transfer Bydgoszcz Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
5+ 2014-03-15 MUKS Piątka Sandomierz - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Nobis Marcin II Babiarz Dariusz Sekretarz Robak Piotr
2+ 2014-03-15 Remis TPS I Lublin - UKS SMS Warszawa I Ludera Mirosław II Babiarz Dariusz Sekretarz Robak Piotr
4+ 2014-03-15 Remis TPS I Lublin - MUKS Gim-Net Mońki I Robak Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Babiarz Dariusz
6+ 2014-03-15 UKS SMS Warszawa - MUKS Gim-Net Mońki I Babiarz Dariusz II Robak Piotr Sekretarz Ludera Mirosław
84+ 2014-03-16 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Jacek
89+ 2014-03-16 UKS Gimnazjum Dębowiec - SMS UKS Szóstka Mielec I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Cwanek Kinga
35+ 2014-03-16 UKS Zaleszany - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Jarek Bartosz II Tylska Katarzyna Sekretarz Szykuła Dorota
2+ 2014-03-16 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Mroziak Ewaliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
5+‹› 2014-03-16 Energa Gedania Gdańsk - PTPS Piła I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Nobis Marcin
6+‹› 2014-03-16 AZS UMCS TPS Lublin - Developres MKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Nobis Marcin
7+ 2014-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - MUKS Gim-Net Mońki I Sypek Kamil II Gąbka Justyna Sekretarz Woś Marcin
8+ 2014-03-16 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Warszawa I Gąbka Justyna II Woś Marcin Sekretarz Sypek Kamil
9+ 2014-03-16 MUKS Piątka Sandomierz - Remis TPS I Lublin I Woś Marcin II Sypek Kamil Sekretarz Gąbka Justyna
81+ 2014-03-20 UKS Marba Sędziszów Młp. - MKS San Pajda Jarosław I Wierzbowicz Patryk II Pragłowski Rafał Sekretarz Stolarczyk Aleksandra
87+ 2014-03-20 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Kondyjowski Maciej II Sadleja Antoni Sekretarz Wolanin Grzegorz
1+ 2014-03-21 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Kapłon Leszek II Lew Marcin Sekretarz Setlik Katarzyna
2+‹› 2014-03-21 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Lew Marcin II Kapłon Leszek Sekretarz Setlik Katarzyna
88+ 2014-03-21 PBS Bank Sanoczanka Sanok - AZS UR Rzeszów I Górnicki Mateusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Ziobro Łukasz
3+‹› 2014-03-22 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Pałka Mirosław II Zarzycki Tomasz Sekretarz Starakiewicz Maciej
4+ 2014-03-22 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Zarzycki Tomasz II Pałka Mirosław Sekretarz Starakiewicz Maciej
22+ 2014-03-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Zych Justyna
23+‹› 2014-03-22 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS Łańcut I Pisula Michał II Zych Justyna Sekretarz Lis Tomasz
24+‹› 2014-03-22 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Zych Justyna II Lis Tomasz Sekretarz Pisula Michał
25+ 2014-03-22 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut I Lis Tomasz II Pisula Michał Sekretarz Zych Justyna
26+ 2014-03-22 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I Baran Józef II Kocur Krzysztof Sekretarz Krzysztyński Wojciech
27+‹› 2014-03-22 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Kocur Krzysztof II Krzysztyński Wojciech Sekretarz Baran Józef
28+‹› 2014-03-22 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło I Krzysztyński Wojciech II Baran Józef Sekretarz Kocur Krzysztof
90+ 2014-03-22 KS Wisłoka Dębica - UKS Marba Sędziszów Młp. I Gąbka Justyna II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Mrozik Alicja
1+ 2014-03-22 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2014-03-22 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Babiarz Grzegorzliniowy I Woś Marcinliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2014-03-23 STS Klima Błażowa - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulina
5+‹› 2014-03-23 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Serwatko Bartosz II Domaradzki Maciej Sekretarz Barć Jakub
6+‹› 2014-03-23 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Domaradzki Maciej II Serwatko Bartosz Sekretarz Barć Jakub
3+ 2014-03-23 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Popadeńczuk Januszliniowy II Stefanowski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
19+ 2014-03-23 MKS Łańcut - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Kawa Andrzej II Biros Marek Sekretarz Kazała Michał
20+‹› 2014-03-23 KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - UKS MOSiR Jasło I Biros Marek II Kazała Michał Sekretarz Kawa Andrzej
21+ 2014-03-23 MKS Łańcut - UKS MOSiR Jasło I Kazała Michał II Kawa Andrzej Sekretarz Biros Marek
8+ 2014-03-23 Karpaty MOSiR Krosno - MKS San Pajda Jarosław I Dmitrzak Adam II Kocur Krzysztof Sekretarz Dobosz Rafał
9+ 2014-03-23 UKS MOSiR Jasło - MKS San Pajda Jarosław I Kocur Krzysztof II Dobosz Rafał Sekretarz Dmitrzak Adam
10+ 2014-03-23 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Dobosz Rafał II Dmitrzak Adam Sekretarz Kocur Krzysztof
31+ 2014-03-23 RKS Bolesław Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Garstka Agnieszka II Cyran Paweł Sekretarz Kądzielawa Lidia
32+ 2014-03-23 LUKS Lider Kamień - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Cyran Paweł II Kądzielawa Lidia Sekretarz Garstka Agnieszka
33+ 2014-03-23 LUKS Lider Kamień - KPS Nowa Dęba I Kądzielawa Lidia II Garstka Agnieszka Sekretarz Cyran Paweł
34+ 2014-03-23 RKS Bolesław Rzeszów - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Garstka Agnieszka II Cyran Paweł Sekretarz Kądzielawa Lidia
121+ 2014-03-23 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło I Dynarek Marzena II Gołąb Krzysztof Sekretarz Lechański Rafał
122+ 2014-03-23 AKS V LO Rzeszów 3 - Karpaty MOSiR Krosno I Gołąb Krzysztof II Lechański Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
123+ 2014-03-23 AKS V LO Rzeszów 3 - MKS MOSiR Jasło I Lechański Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Gołąb Krzysztof
124+ 2014-03-23 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno I Dynarek Marzena II Gołąb Krzysztof Sekretarz Lechański Rafał
3+ 2014-03-24 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2014-03-25 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
86+ 2014-03-26 MKS San Pajda Jarosław - SST Lubcza Racławówka I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Popadeńczuk Janusz Główny
Litwiński Marek
1+‹› 2014-03-28 AKS V LO Rzeszów 2 - MKS Czarni Połaniec I Wierzbowicz Patryk II Kielar Tomasz Sekretarz Setlik Katarzyna
2+‹› 2014-03-28 UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski - UKS Olimp Ostrołęka I Kielar Tomasz II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Setlik Katarzyna
3+‹› 2014-03-29 AKS V LO Rzeszów 2 - LKS Cisy Nałęczów I Bieniarz Anetta II Moździoch Mirosław Sekretarz Cetnar Mateusz
4+‹› 2014-03-29 UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski - MKS MOS INTERPROMEX Będzin I Moździoch Mirosław II Bieniarz Anetta Sekretarz Cetnar Mateusz
5+‹› 2014-03-29 MKS Czarni Połaniec - LKS Cisy Nałęczów I Bochenek Michał II Sternal Tomasz Sekretarz Setlik Katarzyna
6+‹› 2014-03-29 UKS Olimp Ostrołęka - MKS MOS INTERPROMEX Będzin I Sternal Tomasz II Bochenek Michał Sekretarz Setlik Katarzyna
5+ 2014-03-29 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulinaliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
12+ 2014-03-29 TSV Mansard Sanok - MKS Andrychów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
29+ 2014-03-29 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut I Mrozowicz Radosław II Dziedzic Maciej Sekretarz Nobis Bernadetta
30+‹› 2014-03-29 PBS Bank Sanoczanka Sanok - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Dziedzic Maciej II Nobis Bernadetta Sekretarz Mrozowicz Radosław
31+‹› 2014-03-29 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS Łańcut I Nobis Bernadetta II Mrozowicz Radosław Sekretarz Dziedzic Maciej
32+ 2014-03-29 Karpaty MOSiR Krosno - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Mrozowicz Radosław II Dziedzic Maciej Sekretarz Nobis Bernadetta
33+ 2014-03-29 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Kuszaj Marcin II Chmiel Robert Sekretarz Szykuła Dorota
34+‹› 2014-03-29 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Chmiel Robert II Szykuła Dorota Sekretarz Kuszaj Marcin
35+ 2014-03-29 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS MOSiR Jasło I Szykuła Dorota II Kuszaj Marcin Sekretarz Chmiel Robert
2+ 2014-03-30 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - STS Klima Błażowa I Lew Marcin II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta
7+‹› 2014-03-30 MKS Czarni Połaniec - MKS MOS INTERPROMEX Będzin I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Babiarz Grzegorz
8+‹› 2014-03-30 AKS V LO Rzeszów 2 - UKS Olimp Ostrołęka I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Woś Marcin
9+‹› 2014-03-30 LKS Cisy Nałęczów - UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski I Babiarz Grzegorz II Woś Marcin Sekretarz Napieralski Tomasz
11+ 2014-03-30 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 I Garstka Agnieszka II Kądzielawa Lidia Sekretarz Lechański Rafał
12+ 2014-03-30 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Kądzielawa Lidia II Lechański Rafał Sekretarz Garstka Agnieszka
13+ 2014-03-30 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 I Lechański Rafał II Garstka Agnieszka Sekretarz Kądzielawa Lidia
14+ 2014-03-30 UKS MOSiR Jasło - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl I Garstka Agnieszka II Kądzielawa Lidia Sekretarz Lechański Rafał
36+ 2014-03-30 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba I Zarzycki Jarosław II Drabiński Roman Sekretarz Kwiecień Olga
37+ 2014-03-30 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Drabiński Roman II Kwiecień Olga Sekretarz Zarzycki Jarosław
38+ 2014-03-30 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KPS Nowa Dęba I Kwiecień Olga II Drabiński Roman Sekretarz Kwiecień Olga
39+ 2014-03-30 UKS Zaleszany - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Zarzycki Jarosław II Drabiński Roman Sekretarz Kwiecień Olga
40+ 2014-03-30 RKS Bolesław Rzeszów - LUKS Lider Kamień I Kazała Michał II Biros Marek Sekretarz Lemiech Łukasz
1+ 2014-04-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2014-04-05 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Nobis Marcinliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
19+ 2014-04-05 KS Błękitni Ropczyce - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Babiarz Dariuszliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
15+ 2014-04-06 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - MKS San Pajda Jarosław I Chruścicki Paweł II Presz Kamila Sekretarz Książek Krzysztof
16+ 2014-04-06 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 - MKS San Pajda Jarosław I Presz Kamila II Książek Krzysztof Sekretarz Chruścicki Paweł
17+ 2014-04-06 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 2 I Książek Krzysztof II Chruścicki Paweł Sekretarz Presz Kamila
41+ 2014-04-06 LUKS Lider Kamień - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Młocek Małgorzata II Witek Konrad Sekretarz Pisula Michał
42+ 2014-04-06 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Zaleszany I Witek Konrad II Pisula Michał Sekretarz Młocek Małgorzata
43+ 2014-04-06 RKS Bolesław Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Pisula Michał II Młocek Małgorzata Sekretarz Witek Konrad
44+ 2014-04-06 LUKS Lider Kamień - UKS Zaleszany I Młocek Małgorzata II Witek Konrad Sekretarz Pisula Michał
45+ 2014-04-06 KPS Nowa Dęba - SMS UKS Szóstka Mielec 2 I Chmiel Robert II Kuszaj Marcin Sekretarz Robak Piotr
20+ 2014-04-09 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2014-04-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+ 2014-04-11 UKS Grunwald Chełmek - MKS MOS Płomień Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+ 2014-04-11 AKS V LO Rzeszów - KPS Progress Września Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Witek Konradliniowy II Bochenek Michał
2+‹› 2014-04-11 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - LKS Cisy Nałęczów Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Bochenek Michałliniowy II Witek Konrad
3+ 2014-04-12 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS MOS Płomień Sekretarz Pragłowski Rafałliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2014-04-12 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Grunwald Chełmek Sekretarz Pragłowski Rafałliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+ 2014-04-12 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Dworak Robertliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+‹› 2014-04-12 KPS Progress Września - LKS Cisy Nałęczów Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulinaliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosław
4+ 2014-04-12 AKS V LO Rzeszów - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulinaliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Nobis Marcin
36+ 2014-04-12 UKS MOSiR Jasło - MKS Łańcut I Barć Jakub II Bryndza Barbara Sekretarz Haduch Wojciech
37+‹› 2014-04-12 MKS Łańcut - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Bryndza Barbara II Haduch Wojciech Sekretarz Barć Jakub
38+ 2014-04-12 UKS MOSiR Jasło - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa I Haduch Wojciech II Barć Jakub Sekretarz Bryndza Barbara
39+ 2014-04-12 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Kida Tomasz II Jabłoński Kamil Sekretarz Kuszyk Dariusz
40+‹› 2014-04-12 Vega MOSiR Stalowa Wola - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Jabłoński Kamil II Kuszyk Dariusz Sekretarz Kida Tomasz
41+‹› 2014-04-12 Vega MOSiR Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno I Kuszyk Dariusz II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
42+ 2014-04-12 UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka Sanok I Kida Tomasz II Jabłoński Kamil Sekretarz Kuszyk Dariusz
5+ 2014-04-13 UKS Grunwald Chełmek - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Lemiech Łukaszliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
6+ 2014-04-13 MKS MOS Płomień - UKS Tęcza Sędziszów Młp. Sekretarz Lemiech Łukaszliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
5+‹› 2014-04-13 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Progress Września Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Stachnik Robert
6+‹› 2014-04-13 LKS Cisy Nałęczów - AKS V LO Rzeszów Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Stachnik Robertliniowy II Cetnar Mateusz
18+ 2014-04-13 MKS San Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Młocek Małgorzata II Tajchman Przemysław Sekretarz Koniuch Katarzyna
19+ 2014-04-13 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Tajchman Przemysław II Koniuch Katarzyna Sekretarz Młocek Małgorzata
20+ 2014-04-13 MKS San Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło I Koniuch Katarzyna II Młocek Małgorzata Sekretarz Tajchman Przemysław
46+ 2014-04-13 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - LUKS Lider Kamień I Dynarek Marzena II Kądzielawa Lidia Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
47+ 2014-04-13 KPS Nowa Dęba - RKS Bolesław Rzeszów I Kądzielawa Lidia II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Dynarek Marzena
48+ 2014-04-13 KPS Nowa Dęba - LUKS Lider Kamień I Jędrejek-Kicior Anna II Dynarek Marzena Sekretarz Kądzielawa Lidia
49+ 2014-04-13 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - RKS Bolesław Rzeszów I Dynarek Marzena II Kądzielawa Lidia Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
50+ 2014-04-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Zaleszany I Jarek Bartosz II Szykuła Dorota Sekretarz Chmiel Robert
5+ 2014-04-17 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
0+ 2014-04-22 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
0+ 2014-04-23 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
154+ 2014-04-25 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Witek Konradliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
141+ 2014-04-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+ 2014-04-29 PWSZ Karpaty Krosno - PGNiG Nafta Piła Sekretarz Dworak Robertliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Michalski Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+ 2014-04-30 PWSZ Karpaty Krosno - PGNiG Nafta Piła Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
0+ 2014-05-01 ASSECO RESOVIA Rzeszów - SMS PZPS Spała Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Babiarz Dariuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1+‹› 2014-05-02 Aluron Warta Zawiercie - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
2+‹› 2014-05-02 TS Volley Rybnik - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
3+ 2014-05-03 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Dworak Robertliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
4+‹› 2014-05-03 Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik Sekretarz Dworak Robertliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
5+‹› 2014-05-04 TS Volley Rybnik - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Niedbał Annaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Drabiński Romanliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
6+‹› 2014-05-04 PWSZ Karpaty Krosno - Aluron Warta Zawiercie Sekretarz Niedbał Annaliniowy I Drabiński Romanliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
0 2014-05-24 SMS UKS Szóstka Mielec - Atom Trefl Sopot 2 Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Młocek Małgorzataliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
1 2014-05-24 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Dynarek Marzena II Dolak Marzena Sekretarz Kądzielawa Lidia
2 2014-05-24 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS San Pajda Jarosław I Dynarek Marzena II Dolak Marzena Sekretarz Kądzielawa Lidia
3 2014-05-24 SMS UKS Szóstka Mielec 2 - MKS San Pajda Jarosław I Dynarek Marzena II Dolak Marzena Sekretarz Kądzielawa Lidia