PWZPS sezon 2013/14

Wróć do wyboru meczów | sortuj po numerze meczu

Etap 3

| Grupa 1 |

Grupa 1

  • STS Klima Błażowa
  • UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia



  • 1+ 2014-03-23 STS Klima Błażowa - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulina
    2+ 2014-03-30 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - STS Klima Błażowa I Lew Marcin II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta



    Etap 2

    | Grupa 1 |

    Grupa 1

  • SST Lubcza Racławówka
  • LKS Głogovia Głogów Młp.
  • SMS NEOBUS Niebylec
  • UKS Tęcza Sędziszów Młp.



  • 1+‹› 2014-03-07 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Niedbał Anna II Gadzina Mariusz Sekretarz Szydło Katarzyna
    2+ 2014-03-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Gadzina Mariusz II Niedbał Anna Sekretarz Szydło Katarzyna
    3+‹› 2014-03-08 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Litwiński Marek II Dworak Robert Sekretarz Kogut Anna
    4+‹› 2014-03-08 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Dworak Robert II Litwiński Marek Sekretarz Kogut Anna
    5+ 2014-03-09 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Mrozik Alicja II Dudek Piotr Sekretarz Kwiecień Olga
    6+‹› 2014-03-09 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Dudek Piotr II Mrozik Alicja Sekretarz Kwiecień Olga
    1+ 2014-03-21 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Kapłon Leszek II Lew Marcin Sekretarz Setlik Katarzyna
    2+‹› 2014-03-21 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Lew Marcin II Kapłon Leszek Sekretarz Setlik Katarzyna
    3+‹› 2014-03-22 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Pałka Mirosław II Zarzycki Tomasz Sekretarz Starakiewicz Maciej
    4+ 2014-03-22 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Zarzycki Tomasz II Pałka Mirosław Sekretarz Starakiewicz Maciej
    5+‹› 2014-03-23 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Serwatko Bartosz II Domaradzki Maciej Sekretarz Barć Jakub
    6+‹› 2014-03-23 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Domaradzki Maciej II Serwatko Bartosz Sekretarz Barć Jakub



    Etap 1

    | Grupa 1 |

    Grupa 1

  • TKF ITS Anilana Rakszawa
  • SSPS PBS Czarni Oleszyce
  • UKS Tęcza Sędziszów Młp.
  • UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia
  • AZS UR Rzeszów
  • MOSiR Brzozovia Brzozów
  • LKS Głogovia Głogów Młp.
  • MKS MOSiR Jasło
  • SMS NEOBUS Niebylec
  • SST Lubcza Racławówka



  • 1+ 2013-10-05 TKF ITS Anilana Rakszawa - MOSiR Brzozovia Brzozów I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Hałys Andrzej
    2+ 2013-10-05 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MKS MOSiR Jasło I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kida Tomasz
    3+ 2013-10-05 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - LKS Głogovia Głogów Młp. I Niedbał Anna II Stachnik Jerzy Sekretarz Gołąb Krzysztof
    4+ 2013-10-05 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SST Lubcza Racławówka I Zarzycki Tomasz II Mrozik Alicja Sekretarz Gąbka Justyna
    5+ 2013-10-05 AZS UR Rzeszów - SMS NEOBUS Niebylec I Gadzina Mariusz II Nobis Marcin Sekretarz Ziobro Łukasz
    6+ 2013-10-12 MOSiR Brzozovia Brzozów - SMS NEOBUS Niebylec I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Baran Józef
    7+ 2013-10-12 AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I Chamerska-Lemiech Paulina II Zięzio Maciej Sekretarz Piekiełek Jacek
    8+ 2013-10-12 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Kawa Andrzej
    9+ 2013-10-12 MKS MOSiR Jasło - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Domaradzki Maciej II Sadleja Antoni Sekretarz Michalski Marcin
    10+ 2013-10-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Pałka Mirosław II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Rafał
    11+ 2013-10-19 SSPS PBS Czarni Oleszyce - MOSiR Brzozovia Brzozów I Zięzio Maciej II Kida Tomasz Sekretarz Mroziak Ewa
    12+ 2013-10-19 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I Madej Ryszard II Kowalski Piotr Sekretarz Michalski Marcin
    13+ 2013-10-19 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - MKS MOSiR Jasło I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Szkodzińska Paulina
    14+ 2013-10-19 AZS UR Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Zarzycki Jarosław II Kuszaj Marcin Sekretarz Kwiecień Olga
    15+ 2013-10-19 SMS NEOBUS Niebylec - SST Lubcza Racławówka I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz Sekretarz Cyran Teofil
    16+ 2013-10-26 MOSiR Brzozovia Brzozów - SST Lubcza Racławówka I Dmitrzak Adam II Domaradzki Maciej Sekretarz Haduch Wojciech
    17+ 2013-10-26 LKS Głogovia Głogów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Kuszaj Marcin II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kwiecień Olga
    18+ 2013-10-26 MKS MOSiR Jasło - AZS UR Rzeszów I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Wnęk Joanna
    19+ 2013-10-26 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Schöntag Piotr II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Tajchman Przemysław Główny
    Lic Damian
    20+ 2013-10-26 SSPS PBS Czarni Oleszyce - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Jacek Sekretarz Jabłoński Kamil
    25+ 2013-11-07 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Pałka Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Kielar Tomasz
    22+ 2013-11-08 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Babiarz Dariusz II Nobis Marcin Sekretarz Migała Damian
    21+ 2013-11-09 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - MOSiR Brzozovia Brzozów I Stachnik Robert II Stachnik Jerzy Sekretarz Cwanek Kinga
    23+ 2013-11-09 AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Moździoch Mirosław II Zięzio Maciej Sekretarz Hałys Andrzej
    24+ 2013-11-09 SMS NEOBUS Niebylec - MKS MOSiR Jasło I Kondyjowski Maciej II Sadleja Antoni Sekretarz Irzyk Marcin
    26+ 2013-11-16 MOSiR Brzozovia Brzozów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Barć Jakub II Semeniuk Wiesław Sekretarz Ziobro Łukasz
    27+ 2013-11-16 MKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka I Mrozik Alicja II Zarzycki Tomasz Sekretarz Kwiecień Olga
    28+ 2013-11-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - SMS NEOBUS Niebylec I Zięzio Maciej II Babiarz Dariusz Sekretarz Mroziak Ewa
    29+ 2013-11-16 SSPS PBS Czarni Oleszyce - AZS UR Rzeszów I Popadeńczuk Janusz II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
    30+ 2013-11-16 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kuszaj Marcin II Zarzycki Jarosław Sekretarz Chmiel Robert
    31+ 2013-11-23 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kielar Tomasz II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Migała Damian
    32+ 2013-11-23 AZS UR Rzeszów - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Zarzycki Jarosław II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Kwiecień Olga
    33+ 2013-11-23 SMS NEOBUS Niebylec - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Sadleja Antoni II Barć Jakub Sekretarz Dobosz Rafał
    34+ 2013-11-23 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I Stachnik Jerzy II Stachnik Robert Sekretarz Szkodzińska Paulina
    35+ 2013-11-23 LKS Głogovia Głogów Młp. - MKS MOSiR Jasło I Mrozik Alicja II Zarzycki Tomasz Sekretarz Kogut Anna
    36+ 2013-11-30 MOSiR Brzozovia Brzozów - MKS MOSiR Jasło I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Irzyk Marcin
    37+ 2013-11-30 TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. I Schöntag Piotr II Fixa Maciej Sekretarz Szkodzińska Paulina
    38+ 2013-11-30 SSPS PBS Czarni Oleszyce - SST Lubcza Racławówka I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kida Tomasz
    39+ 2013-11-30 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SMS NEOBUS Niebylec I Madej Ryszard II Janusz Grzegorz Sekretarz Wnęk Joanna
    40+ 2013-11-30 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - AZS UR Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Kapłon Leszek Sekretarz Zięzio Maciej
    43+ 2013-12-05 SST Lubcza Racławówka - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Gadzina Mariusz
    41+ 2013-12-07 AZS UR Rzeszów - MOSiR Brzozovia Brzozów I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Piekiełek Jacek
    42+ 2013-12-07 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Wnęk Joanna
    44+ 2013-12-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Stachnik Robert II Lemiech Łukasz Sekretarz Cwanek Kinga
    45+ 2013-12-07 MKS MOSiR Jasło - TKF ITS Anilana Rakszawa I Szydło Katarzyna II Stachnik Jerzy Sekretarz Cyran Paweł
    46+ 2013-12-14 MOSiR Brzozovia Brzozów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Barć Jakub II Domaradzki Maciej Sekretarz Baran Józef
    47+ 2013-12-14 MKS MOSiR Jasło - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Semeniuk Wiesław II Kondyjowski Maciej Sekretarz Kocur Krzysztof
    48+ 2013-12-14 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Zarzycki Jarosław II Zarzycki Tomasz Sekretarz Lis Tomasz
    49+ 2013-12-14 SST Lubcza Racławówka - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Moździoch Mirosław II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Nobis Marcin
    50+ 2013-12-14 SMS NEOBUS Niebylec - AZS UR Rzeszów I Sadleja Antoni II Dmitrzak Adam Sekretarz Dobosz Rafał
    53+ 2014-01-10 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - LKS Głogovia Głogów Młp. I Babiarz Dariusz II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Piekiełek Jacek
    51+ 2014-01-11 SMS NEOBUS Niebylec - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kondyjowski Maciej II Serwatko Bartosz Sekretarz Kocur Krzysztof
    52+ 2014-01-11 SST Lubcza Racławówka - AZS UR Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Dworak Robert Sekretarz Fixa Maciej
    54+ 2014-01-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - MKS MOSiR Jasło I Niedbał Anna II Kielar Tomasz Sekretarz Kądzielawa Lidia
    55+ 2014-01-11 SSPS PBS Czarni Oleszyce - TKF ITS Anilana Rakszawa I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Rafał
    56+ 2014-01-18 MOSiR Brzozovia Brzozów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Domaradzki Maciej II Charzewski Andrzej Sekretarz Baran Józef
    57+ 2014-01-18 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Schöntag Piotr II Nobis Marcin Sekretarz Tajchman Przemysław
    58+ 2014-01-18 MKS MOSiR Jasło - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Pragłowski Rafał II Gadzina Mariusz Sekretarz Cwanek Kinga
    59+ 2014-01-18 LKS Głogovia Głogów Młp. - AZS UR Rzeszów I Ludera Mirosław II Kapłon Leszek Sekretarz Lis Tomasz
    60+ 2014-01-18 SST Lubcza Racławówka - SMS NEOBUS Niebylec I Zięzio Maciej II Górnicki Mateusz Sekretarz Mroziak Ewa Główny
    Dworak Robert
    61+ 2014-01-25 SST Lubcza Racławówka - MOSiR Brzozovia Brzozów I Kielar Tomasz II Lew Marcin Sekretarz Murias Paweł
    62+ 2014-01-25 SMS NEOBUS Niebylec - LKS Głogovia Głogów Młp. I Barć Jakub II Sadleja Antoni Sekretarz Baran Józef
    63+ 2014-01-25 AZS UR Rzeszów - MKS MOSiR Jasło I Babiarz Dariusz II Ludera Mirosław Sekretarz Jarek Bartosz Główny
    Litwiński Marek
    64+ 2014-01-25 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - TKF ITS Anilana Rakszawa I Kida Tomasz II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
    65+ 2014-01-25 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Kowalski Piotr II Madej Ryszard Sekretarz Niedbał Anna
    66+ 2014-02-01 MOSiR Brzozovia Brzozów - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Janusz Grzegorz II Kondyjowski Maciej Sekretarz Pętlak Piotr
    67+ 2014-02-01 SSPS PBS Czarni Oleszyce - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Zięzio Maciej II Kida Tomasz Sekretarz Mroziak Ewa
    68+ 2014-02-01 TKF ITS Anilana Rakszawa - AZS UR Rzeszów I Schöntag Piotr II Fixa Maciej Sekretarz Woś Marcin
    69+ 2014-02-01 MKS MOSiR Jasło - SMS NEOBUS Niebylec I Nobis Marcin II Górnicki Mateusz Sekretarz Wnęk Joanna
    70+ 2014-02-01 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Zarzycki Jarosław II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Cwanek Kinga
    71+ 2014-02-08 LKS Głogovia Głogów Młp. - MOSiR Brzozovia Brzozów I Mrozik Alicja II Babiarz Dariusz Sekretarz Kogut Anna
    72+ 2014-02-08 SST Lubcza Racławówka - MKS MOSiR Jasło I Dworak Robert II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Piekiełek Jacek
    73+ 2014-02-08 SMS NEOBUS Niebylec - TKF ITS Anilana Rakszawa I Semeniuk Wiesław II Dmitrzak Adam Sekretarz Wolanin Grzegorz
    74+ 2014-02-08 AZS UR Rzeszów - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Charzewski Andrzej II Gadzina Mariusz Sekretarz Sobolski Piotr
    75+ 2014-02-08 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Kamil
    76+ 2014-02-15 MOSiR Brzozovia Brzozów - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Nobis Marcin II Pałka Mirosław Sekretarz Baran Józef
    77+ 2014-02-15 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - AZS UR Rzeszów I Stachnik Jerzy II Szydło Katarzyna Sekretarz Cwanek Kinga
    78+ 2014-02-15 SSPS PBS Czarni Oleszyce - SMS NEOBUS Niebylec I Lic Damian II Zięzio Maciej Sekretarz Migała Damian
    79+ 2014-02-15 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka I Moździoch Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Babiarz Grzegorz
    80+ 2014-02-15 MKS MOSiR Jasło - LKS Głogovia Głogów Młp. I Sadleja Antoni II Barć Jakub Sekretarz Kocur Krzysztof
    83+ 2014-02-20 SST Lubcza Racławówka - SSPS PBS Czarni Oleszyce I Babiarz Dariusz II Dudek Piotr Sekretarz Jarek Bartosz
    81+ 2014-02-22 MKS MOSiR Jasło - MOSiR Brzozovia Brzozów I Semeniuk Wiesław II Kondyjowski Maciej Sekretarz Serwatko Bartosz
    82+ 2014-02-22 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kogut Anna
    84+ 2014-02-22 SMS NEOBUS Niebylec - UKS Tęcza Sędziszów Młp. I Madej Ryszard II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
    85+ 2014-02-22 AZS UR Rzeszów - UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia I Wierzbowicz Patryk II Chamerska-Lemiech Paulina Sekretarz Piekiełek Jacek Główny
    Dworak Robert
    86+ 2014-03-01 MOSiR Brzozovia Brzozów - AZS UR Rzeszów I Sadleja Antoni II Semeniuk Wiesław Sekretarz Baran Józef
    87+ 2014-03-01 UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia - SMS NEOBUS Niebylec I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Szkodzińska Paulina
    88+ 2014-03-01 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Stachnik Jerzy II Dworak Robert Sekretarz Cwanek Kinga
    89+ 2014-03-01 SSPS PBS Czarni Oleszyce - LKS Głogovia Głogów Młp. I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Kamil
    90+ 2014-03-01 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS MOSiR Jasło I Lemiech Łukasz II Fixa Maciej Sekretarz Napieralski Tomasz