PWZPS sezon 2013/14

Wróć do wyboru meczów | sortuj po dacie meczu

| Młoda Liga mężczyzn | puchary europejskie mężczyzn | PlusLiga | PlusLiga Kobiet | I liga kobiet | I liga mężczyzn | II liga kobiet | II liga mężczyzn | Puchar Polski kobiet | Puchar Polski mężczyzn |

Młoda Liga mężczyzn

  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • BBTS Bielsko Biała
  • LOTOS TREFL Gdańsk
  • AZS Politechnika Warszawska
  • PGE Skra Bełchatów
  • Jastrzębski Węgiel
  • Effector Kielce
  • SMS PZPS Spała
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AZS Częstochowa
  • Transfer Bydgoszcz
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • RCS Czarni Radom



  • 2+ 2013-09-28 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Pałka Mirosławliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    13+ 2013-10-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    36+ 2013-10-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Faff Konradliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    47+ 2013-11-16 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    58+ 2013-11-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Lis Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    69+ 2013-12-14 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Faff Konradliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    89+ 2014-01-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - SMS PZPS Spała Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    102+ 2014-01-24 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    115+ 2014-02-25 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Częstochowa Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    128+ 2014-03-15 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Transfer Bydgoszcz Sekretarz Starakiewicz Maciejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    141+ 2014-04-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    154+ 2014-04-25 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Witek Konradliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    0+ 2014-05-01 ASSECO RESOVIA Rzeszów - SMS PZPS Spała Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Babiarz Dariuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    puchary europejskie mężczyzn

  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • Budvanska Rivijera BUDVA
  • Jihostroj CESKE BUDEJOVICE
  • PARIS Volley
  • Knack ROESELARE
  • Jastrzębski Węgiel



  • 28+ 2013-10-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Budvanska Rivijera BUDVA Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II Dworak Robertliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Lemiech Łukaszliniowy III Kielar Tomaszliniowy IV Lic Damian
    30+ 2013-11-06 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jihostroj CESKE BUDEJOVICE Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Niedbał Annaliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Stachnik Jerzy
    36+ 2013-12-18 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PARIS Volley Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Kapłon Leszekliniowy I Lic Damianliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Bochenek Michał
    7+ 2014-01-14 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Knack ROESELARE Sekretarz Dworak Robert Sekretarz II Pałka Mirosławliniowy I Lic Damianliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Bochenek Michał
    0+ 2014-02-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II Dworak Robertliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III Lemiech Łukaszliniowy IV Napieralski Tomasz



    PlusLiga

  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • BBTS Bielsko Biała
  • Transfer Bydgoszcz
  • AZS Politechnika Warszawska
  • LOTOS TREFL Gdańsk
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • RCS Czarni Radom
  • Jastrzębski Węgiel
  • PGE Skra Bełchatów
  • Effector Kielce
  • AZS Częstochowa



  • 1+ 2013-10-11 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    23+ 2013-11-02 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Transfer Bydgoszcz Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    34+ 2013-11-16 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    45+ 2013-11-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    56+ 2013-12-15 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    66+ 2013-11-27 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    78+ 2014-03-01 ASSECO RESOVIA Rzeszów - RCS Czarni Radom Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    80+ 2014-01-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    93+ 2014-01-18 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    106+ 2014-01-29 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Nobis Marcinliniowy III Napieralski Tomaszliniowy IV Stachnik Jerzy
    119+ 2014-02-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Częstochowa Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-03-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+ 2014-03-09 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-04-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+ 2014-04-05 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Starakiewicz Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Nobis Marcinliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    5+ 2014-04-17 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    0+ 2014-04-22 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    0+ 2014-04-23 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Sekretarz Pałka Mirosław Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    PlusLiga Kobiet

  • PWSZ Karpaty Krosno
  • PGNiG Nafta Piła



  • 3+ 2014-04-29 PWSZ Karpaty Krosno - PGNiG Nafta Piła Sekretarz Dworak Robertliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Michalski Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+ 2014-04-30 PWSZ Karpaty Krosno - PGNiG Nafta Piła Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    I liga kobiet

  • PWSZ Karpaty Krosno
  • KS Developres Rzeszów
  • Silesia Volley Mysłowice
  • TKS-T Budowlani Toruń
  • Zawisza Sulechów
  • SMS PZPS Sosnowiec
  • MUKS Sparta Warszawa
  • KS Piecobiogaz Murowana Goślina
  • Wisła Kraków
  • AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski



  • 2+ 2013-10-04 PWSZ Karpaty Krosno - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+ 2013-10-05 KS Developres Rzeszów - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Ludera Mirosławliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Fixa Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    13+ 2013-10-18 PWSZ Karpaty Krosno - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    15+ 2013-10-19 KS Developres Rzeszów - Zawisza Sulechów Sekretarz Moździoch Mirosławliniowy I Bembenek Bartłomiejliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    16+ 2013-10-26 KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    24+ 2013-11-08 PWSZ Karpaty Krosno - Zawisza Sulechów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    27+ 2013-11-16 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Cetnar Mateuszliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    35+ 2013-11-24 PWSZ Karpaty Krosno - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    36+ 2013-11-30 PWSZ Karpaty Krosno - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Baran Józefliniowy II Dobosz Rafałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    38+ 2013-11-30 KS Developres Rzeszów - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    52+ 2013-12-21 KS Developres Rzeszów - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Bembenek Bartłomiejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    54+ 2013-12-20 PWSZ Karpaty Krosno - Wisła Kraków Sekretarz Barć Jakubliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    63+ 2014-01-10 PWSZ Karpaty Krosno - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Irzyk Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    70+ 2014-01-18 KS Developres Rzeszów - MUKS Sparta Warszawa Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Szkodzińska Paulinaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    72+ 2014-01-26 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    79+ 2014-02-01 KS Developres Rzeszów - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Ludera Mirosławliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    88+ 2014-03-01 KS Developres Rzeszów - Wisła Kraków Sekretarz Zięzio Maciejliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    90+ 2014-03-01 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Barć Jakubliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-03-15 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Cetnar Mateuszliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+ 2014-03-16 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Mroziak Ewaliniowy I Babiarz Grzegorzliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-03-24 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+ 2014-03-25 PWSZ Karpaty Krosno - KS Developres Rzeszów Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    5+ 2014-03-29 KS Developres Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Chamerska-Lemiech Paulinaliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-04-12 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Dworak Robertliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    I liga mężczyzn

  • Aluron Warta Zawiercie
  • TS Volley Rybnik
  • KS Błękitni Ropczyce
  • PWSZ Karpaty Krosno



  • 1+‹› 2014-05-02 Aluron Warta Zawiercie - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+‹› 2014-05-02 TS Volley Rybnik - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-05-03 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Dworak Robertliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+‹› 2014-05-03 Aluron Warta Zawiercie - TS Volley Rybnik Sekretarz Dworak Robertliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    5+‹› 2014-05-04 TS Volley Rybnik - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Niedbał Annaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Drabiński Romanliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    6+‹› 2014-05-04 PWSZ Karpaty Krosno - Aluron Warta Zawiercie Sekretarz Niedbał Annaliniowy I Drabiński Romanliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    II liga kobiet

  • Developres MKS V LO Rzeszów
  • MKS San Pajda Jarosław
  • SMS UKS Szóstka Mielec
  • Eliteski AZS UE Kraków
  • Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka
  • MKS Pogoń Proszowice
  • KS Bronowianka Kraków
  • TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • UKS Jedynka Tarnów
  • KRS Ekstrim Gorlice
  • KS Dalin Myślenice
  • Atom Trefl Sopot 2



  • 1+ 2013-09-28 Developres MKS V LO Rzeszów - Eliteski AZS UE Kraków Sekretarz Schöntag Piotrliniowy I Nobis Marcinliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    8+ 2013-10-02 MKS San Pajda Jarosław - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    11+ 2013-10-12 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS Pogoń Proszowice Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bochenek Michałliniowy II Biros Marekliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    19+ 2013-10-19 MKS San Pajda Jarosław - Eliteski AZS UE Kraków Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    21+ 2013-10-26 Developres MKS V LO Rzeszów - KS Bronowianka Kraków Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Fixa Maciejliniowy III pozostały liniowy IV nieobsadzony
    30+ 2013-11-09 MKS San Pajda Jarosław - KS Bronowianka Kraków Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    31+ 2013-11-16 Developres MKS V LO Rzeszów - MKS San Pajda Jarosław Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Szkodzińska Paulinaliniowy II Setlik Katarzynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    41+ 2013-11-30 Developres MKS V LO Rzeszów - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    42+ 2013-11-30 MKS San Pajda Jarosław - UKS Jedynka Tarnów Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Chruścicki Pawełliniowy II Książek Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    49+ 2013-12-07 MKS San Pajda Jarosław - KRS Ekstrim Gorlice Sekretarz Zięzio Maciejliniowy I Woś Marcinliniowy II Babiarz Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    51+ 2013-12-14 Developres MKS V LO Rzeszów - UKS Jedynka Tarnów Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Bembenek Bartłomiejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    58+ 2013-12-21 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Popadeńczuk Januszliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Stefanowski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    61+‹› 2014-01-11 Developres MKS V LO Rzeszów - KRS Ekstrim Gorlice Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Bembenek Bartłomiejliniowy II Mroziak Ewaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    67+ 2014-01-18 MKS San Pajda Jarosław - MKS Pogoń Proszowice Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    71+ 2014-01-25 Developres MKS V LO Rzeszów - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Szkodzińska Paulinaliniowy II Mroziak Ewaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    76+ 2014-02-01 MKS San Pajda Jarosław - Developres MKS V LO Rzeszów Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Jabłoński Rafałliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    81+ 2014-02-15 Developres MKS V LO Rzeszów - KS Dalin Myślenice Sekretarz Fixa Maciejliniowy I Napieralski Tomaszliniowy II Woś Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    85+ 2014-02-15 MKS San Pajda Jarosław - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Jabłoński Rafałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-03-22 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Jabłoński Rafałliniowy I Stefanowski Tomaszliniowy II Popadeńczuk Januszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+ 2014-03-22 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Babiarz Grzegorzliniowy I Woś Marcinliniowy II Napieralski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-03-23 MKS San Pajda Jarosław - KS Dalin Myślenice Sekretarz Litwiński Marekliniowy I Popadeńczuk Januszliniowy II Stefanowski Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    0 2014-05-24 SMS UKS Szóstka Mielec - Atom Trefl Sopot 2 Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Młocek Małgorzataliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    II liga mężczyzn

  • TSV Mansard Sanok
  • KS Błękitni Ropczyce
  • PWSZ Karpaty Krosno
  • MKS Wisłok Strzyżów
  • UKS Tęcza Sędziszów Młp.
  • UKS Grunwald Chełmek
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • MKS MOS Płomień
  • UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków
  • MCKiS PKE Energetyk Jaworzno
  • Skarżyskie Towarzystwo Sportowe
  • Cotnimax MOSiR Bochnia
  • MKS Andrychów



  • 2+ 2013-09-28 TSV Mansard Sanok - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    7+ 2013-10-05 KS Błękitni Ropczyce - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Garstka Agnieszkaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    9+ 2013-10-05 PWSZ Karpaty Krosno - TSV Mansard Sanok Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Bryndza Barbaraliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    10+ 2013-10-05 MKS Wisłok Strzyżów - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Stareńczak Sebastianliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    13+ 2013-10-12 TSV Mansard Sanok - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Dmitrzak Adamliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Kocur Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    18+ 2013-10-16 KS Błękitni Ropczyce - TSV Mansard Sanok Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Bochenek Michałliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    20+ 2013-10-16 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    22+ 2013-10-19 MKS Wisłok Strzyżów - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Górnicki Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    24+ 2013-10-19 TSV Mansard Sanok - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    29+ 2013-10-26 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Moździoch Mirosławliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    32+ 2013-11-06 PWSZ Karpaty Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    33+ 2013-11-06 MKS Wisłok Strzyżów - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    35+ 2013-11-06 TSV Mansard Sanok - MKS Andrychów Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    40+ 2013-11-09 KS Błękitni Ropczyce - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    43+ 2013-11-16 PWSZ Karpaty Krosno - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    44+ 2013-11-16 MKS Wisłok Strzyżów - MKS Andrychów Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    47+ 2013-11-23 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Mansard Sanok Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    48+ 2013-11-23 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Andrychów Sekretarz Kondyjowski Maciejliniowy I Krzysztyński Wojciechliniowy II Kocur Krzysztofliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    50+ 2013-11-22 KS Błękitni Ropczyce - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Dolak Marzenaliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    54+ 2013-11-30 TSV Mansard Sanok - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Bryndza Barbaraliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    57+ 2013-12-07 PWSZ Karpaty Krosno - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Setlik Katarzynaliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    59+ 2013-12-07 KS Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Zarzycki Jarosławliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    63+ 2013-12-11 TSV Mansard Sanok - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Stareńczak Sebastianliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    65+ 2013-12-11 MKS Wisłok Strzyżów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Irzyk Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    68+ 2013-12-14 KS Błękitni Ropczyce - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Kwiecień Olgaliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    72+ 2013-12-21 TSV Mansard Sanok - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Dmitrzak Adamliniowy I Sadleja Antoniliniowy II Kondyjowski Maciejliniowy III pozostały liniowy IV pozostały
    74+ 2013-12-21 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Cyran Teofilliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Wierzbowicz Patrykliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    75+ 2013-12-19 PWSZ Karpaty Krosno - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Madej Ryszardliniowy I Michalski Marcinliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    77+ 2014-01-04 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Bochenek Michałliniowy II Garstka Agnieszkaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    83+ 2014-01-11 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    84+ 2014-01-11 PWSZ Karpaty Krosno - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Dobosz Rafałliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    90+ 2014-01-18 TSV Mansard Sanok - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kondyjowski Maciejliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-01-24 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Garstka Agnieszkaliniowy II Sternal Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-02-01 MKS Wisłok Strzyżów - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Charzewski Andrzejliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+ 2014-02-01 PWSZ Karpaty Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Barć Jakubliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Wolanin Grzegorzliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    7+ 2014-02-08 PWSZ Karpaty Krosno - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Sadleja Antoniliniowy I Haduch Wojciechliniowy II Barć Jakubliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    8+ 2014-02-08 KS Błękitni Ropczyce - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Stachnik Jerzyliniowy I Bochenek Michałliniowy II Dynarek Marzenaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    10+ 2014-02-22 MKS Wisłok Strzyżów - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Bieniarz Anettaliniowy I Kielar Tomaszliniowy II Moździoch Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    11+ 2014-03-08 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Fixa Maciejliniowy I Moździoch Mirosławliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    14+ 2014-03-12 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    15+ 2014-03-15 PWSZ Karpaty Krosno - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno Sekretarz Barć Jakubliniowy I Wolanin Grzegorzliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    16+ 2014-03-15 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Gadzina Mariuszliniowy I Ziobro Łukaszliniowy II Witek Konradliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    19+ 2014-04-05 KS Błękitni Ropczyce - UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków Sekretarz Babiarz Dariuszliniowy I Bochenek Michałliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    20+ 2014-04-09 PWSZ Karpaty Krosno - MKS Wisłok Strzyżów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-02-08 TSV Mansard Sanok - Skarżyskie Towarzystwo Sportowe Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Irzyk Marcinliniowy II Baran Józefliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    7+ 2014-03-06 TSV Mansard Sanok - Cotnimax MOSiR Bochnia Sekretarz Bryndza Barbaraliniowy I Kondyjowski Maciejliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    12+ 2014-03-29 TSV Mansard Sanok - MKS Andrychów Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    1+ 2014-04-11 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    2+ 2014-04-11 UKS Grunwald Chełmek - MKS MOS Płomień Sekretarz Szydło Katarzynaliniowy I Stachnik Robertliniowy II Stachnik Jerzyliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    3+ 2014-04-12 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS MOS Płomień Sekretarz Pragłowski Rafałliniowy I Gąbka Justynaliniowy II Sypek Kamilliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    4+ 2014-04-12 UKS Tęcza Sędziszów Młp. - UKS Grunwald Chełmek Sekretarz Pragłowski Rafałliniowy I Sypek Kamilliniowy II Gąbka Justynaliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    5+ 2014-04-13 UKS Grunwald Chełmek - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Lemiech Łukaszliniowy I Ludera Mirosławliniowy II Nobis Marcinliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    6+ 2014-04-13 MKS MOS Płomień - UKS Tęcza Sędziszów Młp. Sekretarz Lemiech Łukaszliniowy I Nobis Marcinliniowy II Ludera Mirosławliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    Puchar Polski kobiet

  • PWSZ Karpaty Krosno
  • KS Developres Rzeszów
  • TKS-T Budowlani Toruń
  • KS Piecobiogaz Murowana Goślina
  • Silesia Volley Mysłowice
  • AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • SMS PZPS Sosnowiec
  • KS Pałac Bydgoszcz
  • BKS Aluprof Bielsko-Biała



  • 15+ 2013-10-06 PWSZ Karpaty Krosno - TKS-T Budowlani Toruń Sekretarz Haduch Wojciechliniowy I Kocur Krzysztofliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    22+ 2013-11-10 PWSZ Karpaty Krosno - KS Piecobiogaz Murowana Goślina Sekretarz Domaradzki Maciejliniowy I Dmitrzak Adamliniowy II Sadleja Antoniliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    24+ 2013-11-20 KS Developres Rzeszów - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz Bieniarz Anettaliniowy I Wierzbowicz Patrykliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    25+ 2013-12-04 PWSZ Karpaty Krosno - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Janusz Grzegorzliniowy I Kowalski Piotrliniowy II Pętlak Piotrliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    26+ 2013-12-04 KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosnowiec Sekretarz Hałys Andrzejliniowy I Stachnik Jerzyliniowy II Stachnik Robertliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    31+ 2014-02-12 KS Developres Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Dworak Robertliniowy I Starakiewicz Maciejliniowy II Cetnar Mateuszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony
    0+ 2014-02-19 KS Developres Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała Sekretarz Dworak Robertliniowy I Bieniarz Anettaliniowy II Kielar Tomaszliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony



    Puchar Polski mężczyzn

  • TSV Mansard Sanok
  • Aluron Warta Zawiercie



  • 2+ 2013-09-21 TSV Mansard Sanok - Aluron Warta Zawiercie Sekretarz Domaradzki Maciej Sekretarz II nieobsadzonyliniowy I Barć Jakubliniowy II Haduch Wojciechliniowy III nieobsadzonyliniowy IV nieobsadzony