PWZPS sezon 2013/14

Wróć do wyboru meczów | sortuj po dacie meczu

Etap 2

| Grupa 1 |

Grupa 1

  • AKS V LO Rzeszów
  • SMS Przemyśl
  • STS Klima Błażowa
  • MKS Wierzbna
  • SKS Dukla
  • UMKS Spartakus Adamówka



  • 1+ 2014-02-02 AKS V LO Rzeszów - MKS Wierzbna I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Migała Damian
    2+ 2014-02-02 SMS Przemyśl - SKS Dukla I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Presz Kamila
    3+ 2014-02-02 STS Klima Błażowa - UMKS Spartakus Adamówka I Moździoch Mirosław II Kawa Andrzej Sekretarz Pępek Mateusz
    4+ 2014-02-09 SMS Przemyśl - AKS V LO Rzeszów I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Litwiński Jacek
    5+ 2014-02-09 MKS Wierzbna - STS Klima Błażowa I Zięzio Maciej II Napieralski Tomasz Sekretarz Woś Marcin
    6+ 2014-02-09 SKS Dukla - UMKS Spartakus Adamówka I Kondyjowski Maciej II Haduch Wojciech Sekretarz Serwatko Bartosz
    7+ 2014-02-16 UMKS Spartakus Adamówka - AKS V LO Rzeszów I Stefanowski Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Jabłoński Rafał Główny
    Lic Damian
    8+ 2014-02-16 STS Klima Błażowa - SMS Przemyśl I Semeniuk Wiesław II Serwatko Bartosz Sekretarz Haduch Wojciech
    9+ 2014-02-16 SKS Dukla - MKS Wierzbna I Kowalski Piotr II Janusz Grzegorz Sekretarz Pętlak Piotr
    10+ 2014-02-23 MKS Wierzbna - AKS V LO Rzeszów I Babiarz Grzegorz II Zięzio Maciej Sekretarz Napieralski Tomasz
    11+ 2014-02-23 SKS Dukla - SMS Przemyśl I Lemiech Łukasz II Ludera Mirosław Sekretarz Domaradzki Maciej
    12+ 2014-02-23 UMKS Spartakus Adamówka - STS Klima Błażowa I Litwiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Jacek
    13+ 2014-03-07 AKS V LO Rzeszów - SMS Przemyśl I Babiarz Grzegorz II Napieralski Tomasz Sekretarz Kazała Michał Główny
    Pałka Mirosław
    14+ 2014-03-02 STS Klima Błażowa - MKS Wierzbna I Ludera Mirosław II Barć Jakub Sekretarz Bryndza Barbara
    15+ 2014-03-02 UMKS Spartakus Adamówka - SKS Dukla I Nobis Marcin II Kapłon Leszek Sekretarz Nobis Bernadetta
    16+ 2014-03-09 AKS V LO Rzeszów - UMKS Spartakus Adamówka I Gąbka Justyna II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Dolak Marzena
    17+ 2014-03-09 SMS Przemyśl - STS Klima Błażowa I Stefanowski Tomasz II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
    18+ 2014-03-09 MKS Wierzbna - SKS Dukla I Zięzio Maciej II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Mroziak Ewa



    Etap 1

    | Grupa 1 | Grupa 2 |

    Grupa 1

  • LUKS Lider Kamień
  • STS Klima Błażowa
  • Sportur Team Gmina Łańcut
  • TKF ITS Anilana Rakszawa
  • SKS Dukla
  • AKS V LO Rzeszów
  • UKS Kępa MOSiR Dębica



  • 1+ 2013-09-29 LUKS Lider Kamień - UKS Kępa MOSiR Dębica I Moździoch Mirosław II Schöntag Piotr Sekretarz Nobis Marcin
    2+ 2013-09-29 STS Klima Błażowa - TKF ITS Anilana Rakszawa I Kapłon Leszek II Lic Damian Sekretarz Cyran Teofil
    3+ 2013-09-29 Sportur Team Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów I Gadzina Mariusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Biros Marek
    4+ 2013-10-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - Sportur Team Gmina Łańcut I Lew Marcin II Pałka Mirosław Sekretarz Bembenek Bartłomiej
    5+ 2013-10-06 LUKS Lider Kamień - STS Klima Błażowa I Stachnik Jerzy II Niedbał Anna Sekretarz Kazała Michał
    6+ 2013-10-05 SKS Dukla - UKS Kępa MOSiR Dębica I Janusz Grzegorz II Kowalski Piotr Sekretarz Wnęk Joanna
    7+ 2013-10-13 STS Klima Błażowa - SKS Dukla I Bieniarz Anetta II Fixa Maciej Sekretarz Cetnar Mateusz
    8+ 2013-10-13 Sportur Team Gmina Łańcut - LUKS Lider Kamień I Pałka Mirosław II Lemiech Łukasz Sekretarz Murias Paweł
    9+ 2013-10-13 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Garstka Agnieszka II Pragłowski Rafał Sekretarz Gołąb Krzysztof
    10+ 2013-10-20 LUKS Lider Kamień - AKS V LO Rzeszów I Mrozik Alicja II Woś Marcin Sekretarz Gąbka Justyna
    11+ 2013-10-19 SKS Dukla - Sportur Team Gmina Łańcut I Dmitrzak Adam II Haduch Wojciech Sekretarz Setlik Katarzyna
    12+ 2013-10-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - STS Klima Błażowa I Drabiński Roman II Kwiecień Olga Sekretarz Kądzielawa Lidia
    13+ 2013-10-27 Sportur Team Gmina Łańcut - UKS Kępa MOSiR Dębica I Górnicki Mateusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Ziobro Łukasz
    14+ 2013-10-27 AKS V LO Rzeszów - SKS Dukla I Sadleja Antoni II Kondyjowski Maciej Sekretarz Wolanin Grzegorz
    15+ 2013-10-27 TKF ITS Anilana Rakszawa - LUKS Lider Kamień I Kielar Tomasz II Pałka Mirosław Sekretarz Gębica Marek
    16+ 2013-11-03 SKS Dukla - TKF ITS Anilana Rakszawa I Charzewski Andrzej II Gadzina Mariusz Sekretarz Ziobro Łukasz
    17+ 2013-11-03 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I Gąbka Justyna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Cwanek Kinga
    18+ 2013-11-03 STS Klima Błażowa - Sportur Team Gmina Łańcut I Lemiech Łukasz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Dziedzic Maciej
    19+ 2013-11-09 AKS V LO Rzeszów - STS Klima Błażowa I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek Główny
    20+ 2013-11-10 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Wierzbowicz Patryk II Nobis Marcin Sekretarz Nobis Bernadetta Główny
    Dudek Piotr
    21+ 2013-11-10 LUKS Lider Kamień - SKS Dukla I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Szykuła Dorota
    22+ 2013-11-17 UKS Kępa MOSiR Dębica - LUKS Lider Kamień I Bochenek Michał II Stachnik Robert Sekretarz Kądzielawa Lidia
    23+ 2013-11-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - STS Klima Błażowa I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Lic Damian
    24+ 2013-11-17 AKS V LO Rzeszów - Sportur Team Gmina Łańcut I Garstka Agnieszka II Stachnik Jerzy Sekretarz Dziedzic Maciej
    25+ 2013-11-24 Sportur Team Gmina Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa I Ludera Mirosław II Sobolski Piotr Sekretarz Moździoch Mirosław
    26+ 2013-11-24 STS Klima Błażowa - LUKS Lider Kamień I Kielar Tomasz II Nobis Marcin Sekretarz Fixa Maciej
    27+ 2013-11-23 UKS Kępa MOSiR Dębica - SKS Dukla I Gąbka Justyna II Moździoch Mirosław Sekretarz Nobis Marcin
    28+ 2013-12-01 SKS Dukla - STS Klima Błażowa I Dmitrzak Adam II Domaradzki Maciej Sekretarz Bryndza Barbara
    29+ 2013-12-01 LUKS Lider Kamień - Sportur Team Gmina Łańcut I Chamerska-Lemiech Paulina II Lew Marcin Sekretarz Kazała Michał
    30+ 2013-12-08 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów I Wierzbowicz Patryk II Ludera Mirosław Sekretarz Schöntag Piotr
    31+ 2013-12-07 AKS V LO Rzeszów - LUKS Lider Kamień I Dudek Piotr II Niedbał Anna Sekretarz Kazała Michał
    32+ 2013-12-08 Sportur Team Gmina Łańcut - SKS Dukla I Kielar Tomasz II Moździoch Mirosław Sekretarz Hałys Andrzej
    33+ 2013-12-08 STS Klima Błażowa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Gadzina Mariusz
    34+ 2013-12-15 UKS Kępa MOSiR Dębica - Sportur Team Gmina Łańcut I Michalski Marcin II Madej Ryszard Sekretarz Gołąb Krzysztof
    35+ 2013-12-15 SKS Dukla - AKS V LO Rzeszów I Haduch Wojciech II Kondyjowski Maciej Sekretarz Barć Jakub
    36+ 2013-12-15 LUKS Lider Kamień - TKF ITS Anilana Rakszawa I Moździoch Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Gębica Marek
    37+ 2014-01-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - SKS Dukla I Ludera Mirosław II Lemiech Łukasz Sekretarz Szkodzińska Paulina
    38+ 2014-01-12 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Hałys Andrzej Główny
    Dworak Robert
    39+ 2014-01-12 Sportur Team Gmina Łańcut - STS Klima Błażowa I Woś Marcin II Pępek Mateusz Sekretarz Mączka Marek
    40+ 2014-01-18 STS Klima Błażowa - AKS V LO Rzeszów I Kawa Andrzej II Pępek Mateusz Sekretarz Murias Paweł
    41+ 2014-01-19 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKF ITS Anilana Rakszawa I Bochenek Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Gołąb Krzysztof Główny
    42+ 2014-01-19 SKS Dukla - LUKS Lider Kamień I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Wnęk Joanna Główny
    Domaradzki Maciej



    Grupa 2

  • SMS Przemyśl
  • TKS ŻAGIEL Radymno
  • UKS Sokół Sieniawa
  • MKS Wierzbna
  • KS Grom Rozbórz Długi
  • UMKS Spartakus Adamówka



  • 2+ 2013-09-29 SMS Przemyśl - UKS Sokół Sieniawa I Barć Jakub II Kondyjowski Maciej Sekretarz Haduch Wojciech
    3+ 2013-09-29 TKS ŻAGIEL Radymno - KS Grom Rozbórz Długi I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Presz Kamila
    4+ 2013-10-06 UKS Sokół Sieniawa - TKS ŻAGIEL Radymno I Kida Tomasz II Stefanowski Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
    5+ 2013-10-06 MKS Wierzbna - SMS Przemyśl I Zięzio Maciej II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Napieralski Tomasz
    7+ 2013-10-13 SMS Przemyśl - UMKS Spartakus Adamówka I Kondyjowski Maciej II Sokołowski Tomasz Sekretarz Serwatko Bartosz
    8+ 2013-10-12 TKS ŻAGIEL Radymno - MKS Wierzbna I Babiarz Grzegorz II Lic Damian Sekretarz Koniuch Katarzyna
    9+ 2013-10-13 KS Grom Rozbórz Długi - UKS Sokół Sieniawa I Babiarz Grzegorz II Babiarz Dariusz Sekretarz Szkodzińska Paulina
    10+ 2013-10-20 MKS Wierzbna - KS Grom Rozbórz Długi I Napieralski Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Babiarz Grzegorz
    11+ 2013-10-19 UMKS Spartakus Adamówka - TKS ŻAGIEL Radymno I Woś Marcin II Babiarz Grzegorz Sekretarz Jabłoński Kamil
    14+ 2013-10-27 KS Grom Rozbórz Długi - UMKS Spartakus Adamówka I Woś Marcin II Napieralski Tomasz Sekretarz Babiarz Grzegorz
    15+ 2013-10-27 UKS Sokół Sieniawa - MKS Wierzbna I Babiarz Dariusz II Litwiński Jacek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
    16+ 2013-11-03 UMKS Spartakus Adamówka - UKS Sokół Sieniawa I Kida Tomasz II Babiarz Dariusz Sekretarz Jabłoński Kamil
    18+ 2013-11-03 SMS Przemyśl - TKS ŻAGIEL Radymno I Litwiński Jacek II Litwiński Marek Sekretarz Presz Kamila
    19+ 2013-11-10 KS Grom Rozbórz Długi - SMS Przemyśl I Moździoch Mirosław II Kielar Tomasz Sekretarz Piekiełek Jacek
    21+ 2013-11-10 MKS Wierzbna - UMKS Spartakus Adamówka I Litwiński Jacek II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
    23+ 2013-11-17 UKS Sokół Sieniawa - SMS Przemyśl I Stefanowski Tomasz II Kida Tomasz Sekretarz Jabłoński Kamil
    24+ 2013-11-17 KS Grom Rozbórz Długi - TKS ŻAGIEL Radymno I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Tajchman Przemysław
    25+ 2013-11-24 TKS ŻAGIEL Radymno - UKS Sokół Sieniawa I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
    26+ 2013-11-24 SMS Przemyśl - MKS Wierzbna I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Jacek Sekretarz Kuszyk Dariusz
    28+ 2013-11-30 UMKS Spartakus Adamówka - SMS Przemyśl I Babiarz Dariusz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Jarek Bartosz
    29+ 2013-12-01 MKS Wierzbna - TKS ŻAGIEL Radymno I Jabłoński Rafał II Stefanowski Tomasz Sekretarz Koniuch Katarzyna
    30+ 2013-12-01 UKS Sokół Sieniawa - KS Grom Rozbórz Długi I Kida Tomasz II Litwiński Jacek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
    31+ 2013-12-08 KS Grom Rozbórz Długi - MKS Wierzbna I Babiarz Dariusz II Dudek Piotr Sekretarz Szkodzińska Paulina
    32+ 2013-12-08 TKS ŻAGIEL Radymno - UMKS Spartakus Adamówka I Stefanowski Tomasz II Litwiński Jacek Sekretarz Koniuch Katarzyna
    35+ 2013-12-15 UMKS Spartakus Adamówka - KS Grom Rozbórz Długi I Litwiński Jacek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Marek
    36+ 2013-12-15 MKS Wierzbna - UKS Sokół Sieniawa I Woś Marcin II Babiarz Grzegorz Sekretarz Migała Damian
    37+ 2014-01-12 UKS Sokół Sieniawa - UMKS Spartakus Adamówka I Dudek Piotr II Babiarz Dariusz Sekretarz Jarek Bartosz
    39+ 2014-01-12 TKS ŻAGIEL Radymno - SMS Przemyśl I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Koniuch Katarzyna
    40+ 2014-01-19 SMS Przemyśl - KS Grom Rozbórz Długi I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Presz Kamila
    42+ 2014-01-19 UMKS Spartakus Adamówka - MKS Wierzbna I Stefanowski Tomasz II Litwiński Marek Sekretarz Litwiński Jacek