Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 3

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 3691246197
2KS Metro Warszawa 3564235219
3RCS Radom 3447231247
4Effector Kielce 3329212261
1 2017-03-17 AKS V LO Rzeszów - RCS Radom 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)
2 2017-03-17 Effector Kielce - KS Metro Warszawa 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
3 2017-03-18 RCS Radom - KS Metro Warszawa 1:3 (20:25, 18:25, 25:17, 23:25)
4 2017-03-18 AKS V LO Rzeszów - Effector Kielce 3:1 (25:13, 25:19, 21:25, 25:17)
5 2017-03-19 Effector Kielce - RCS Radom 1:3 (14:25, 18:25, 25:15, 23:25)
6 2017-03-19 KS Metro Warszawa - AKS V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 2461173107
2MKS MOSiR Jasło 2345183201
3SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2226142190
1 2017-02-23 AKS V LO Rzeszów - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:15, 25:10, 25:14)
2 2017-02-24 MKS MOSiR Jasło - SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (25:18, 25:21, 28:30, 22:25, 15:9)
3 2017-02-24 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:20, 23:25, 25:9, 25:14)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1EKS Skra Bełchatów 2461174116
2Karpaty MOSiR Krosno 2334150159
3UKS Serbinów Biała Podlaska 2226147196
1 2017-02-23 UKS Serbinów Biała Podlaska - EKS Skra Bełchatów 1:3 (7:25, 17:25, 25:23, 15:25)
2 2017-02-24 Karpaty MOSiR Krosno - EKS Skra Bełchatów 0:3 (24:26, 17:25, 11:25)
3 2017-02-24 UKS Serbinów Biała Podlaska - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:23, 17:25, 19:25, 22:25)

Grupa 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Serbinów Biała Podlaska 123211093
2SMS Ostrowiec Świętokrzyski 112393110
1 2017-02-25 SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Serbinów Biała Podlaska 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 18:25, 12:15)

Grupa F

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 2460155109
2EKS Skra Bełchatów 2333139131
3Karpaty MOSiR Krosno 2335156170
4MKS MOSiR Jasło 2226146186
1 2017-02-25 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
2 2017-02-25 MKS MOSiR Jasło - EKS Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 20:25, 13:25)
3 2017-02-26 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:3 (25:23, 19:25, 18:25, 25:23, 8:15)
4 2017-02-26 AKS V LO Rzeszów - EKS Skra Bełchatów 3:0 (25:19, 30:28, 25:17)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS Rzeszów 1018287844686
2AKS Orkan Nisko 10182610844710
3Karpaty MOSiR Krosno 10161916790759
4MKS MOSiR Jasło 10162020913865
5KS Błękitni Ropczyce 10121225778841
6TKS ŻAGIEL Radymno 108330504812
1 2016-10-16 AKS Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
2 2016-10-16 AKS Orkan Nisko - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:11, 25:19, 25:17)
3 2016-10-16 Karpaty MOSiR Krosno - TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 (25:17, 25:18, 25:14)
4 2016-10-23 KS Błękitni Ropczyce - TKS ŻAGIEL Radymno 3:1 (25:22, 22:25, 25:17, 26:24)
5 2016-10-23 AKS Rzeszów - AKS Orkan Nisko 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 25:20, 22:24)
6 2016-10-23 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:20, 30:32, 21:25, 29:31)
7 2016-11-06 AKS Orkan Nisko - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:12, 27:25, 25:17)
8 2016-11-06 TKS ŻAGIEL Radymno - AKS Rzeszów 0:3 (23:25, 16:25, 23:25)
9 2016-11-06 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 3:2 (22:25, 19:25, 25:18, 25:23, 15:12)
10 2016-11-13 AKS Orkan Nisko - TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 (27:25, 25:18, 25:17)
11 2016-11-13 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 3:1 (28:26, 25:21, 16:25, 25:23)
12 2016-11-13 AKS Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:23, 25:13, 25:17)
13 2016-11-27 KS Błękitni Ropczyce - AKS Rzeszów 0:3 (16:25, 23:25, 20:25)
14 2016-11-27 TKS ŻAGIEL Radymno - MKS MOSiR Jasło 2:3 (23:25, 20:25, 26:24, 25:23, 11:15)
15 2016-11-27 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Orkan Nisko 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
16 2016-12-04 MKS MOSiR Jasło - AKS Rzeszów 3:2 (25:22, 22:25, 18:25, 27:25, 15:10)
17 2016-12-16 KS Błękitni Ropczyce - AKS Orkan Nisko 1:3 (24:26, 25:19, 23:25, 21:25)
18 2016-12-04 TKS ŻAGIEL Radymno - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (21:25, 16:25, 19:25)
19 2016-12-18 TKS ŻAGIEL Radymno - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (8:25, 22:25, 19:25)
20 2016-12-18 AKS Orkan Nisko - AKS Rzeszów 1:3 (23:25, 25:21, 23:25, 17:25)
21 2016-12-11 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 1:3 (22:25, 20:25, 27:25, 23:25)
22 2017-01-08 MKS MOSiR Jasło - AKS Orkan Nisko 1:3 (25:20, 22:25, 21:25, 23:25)
23 2017-01-08 AKS Rzeszów - TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 (25:14, 25:11, 25:10)
24 2017-01-17 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (22:25, 17:25, 11:25)
25 2017-01-29 TKS ŻAGIEL Radymno - AKS Orkan Nisko 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
26 2017-01-29 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 2:3 (25:17, 25:23, 22:25, 22:25, 17:19)
27 2017-01-29 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Rzeszów 0:3 (19:25, 19:25, 15:25)
28 2017-01-13 AKS Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:11, 25:17, 25:19)
29 2017-01-15 MKS MOSiR Jasło - TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
30 2017-01-20 AKS Orkan Nisko - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (11:25, 25:23, 11:25, 24:26)