1
|
2016-10-08 |
|
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
AKS Rzeszów |
I
Gąbka Justyna | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Czerkies Jacek |
2
|
2016-10-08 |
|
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Kuszaj Marcin | II Lic Małgorzata | Sekretarz Zych Justyna |
3
|
2016-10-08 |
|
APPGO II LO Rzeszów |
- |
Klima Błażowa |
I
Nobis Marcin | II Jarek Agnieszka | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
4
|
2016-10-08 |
|
SST Lubcza Racławówka |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Kida Tomasz | II Bieniarz Anetta | Sekretarz Piekiełek Jacek |
5
|
2016-10-08 |
|
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Babiarz Dariusz | II Napieralski Tomasz | Sekretarz Jabłoński Kamil |
7
|
2016-10-10 |
|
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Lic Damian | II Babiarz Grzegorz | Sekretarz Napieralski Tomasz |
6
|
2016-10-15 |
|
AKS Rzeszów |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Charzewski Andrzej | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Zając Weronika |
9
|
2016-10-15 |
|
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Litwiński Marek | Sekretarz Koniuch Katarzyna |
10
|
2016-10-15 |
|
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Stachnik Robert | II Dynarek Marzena | Sekretarz Lechański Rafał |
8
|
2016-10-16 |
|
Klima Błażowa |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Moździoch Mirosław | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Gębica Marek |
14
|
2016-10-21 |
20:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
Klima Błażowa |
I
Schöntag Piotr | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
11
|
2016-10-22 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
AKS Rzeszów |
I
Babiarz Grzegorz | II Charzewski Andrzej | Sekretarz Ziobro Łukasz |
12
|
2016-10-22 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Górnicki Mateusz | II Zięzio Maciej | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
13
|
2016-10-22 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Ludera Mirosław | II Kawa Andrzej | Sekretarz Nobis Marcin |
15
|
2016-10-22 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Moździoch Mirosław | II Babiarz Dariusz | Sekretarz Napieralski Tomasz |
17
|
2016-10-29 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Ziobro Łukasz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
18
|
2016-10-29 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Jarek Agnieszka | II Schöntag Piotr | Sekretarz Koniuch Katarzyna |
19
|
2016-10-29 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kowalski Piotr | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Zając Weronika |
20
|
2016-10-29 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Zarzycki Jarosław | II Zarzycki Tomasz | Sekretarz Drabiński Roman |
21
|
2016-11-05 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
AKS Rzeszów |
I
Janusz Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Setlik Katarzyna |
22
|
2016-11-05 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Semeniuk Wiesław | II Barć Jakub | Sekretarz Kogut Anna |
23
|
2016-11-05 |
18:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Kazała Michał | II Ludera Mirosław | Sekretarz Piekiełek Jacek |
24
|
2016-11-05 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Zięzio Maciej | II Dynarek Marzena | Sekretarz Lechański Rafał |
25
|
2016-11-05 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
Klima Błażowa |
I
Kida Tomasz | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
26
|
2016-11-12 |
15:00 |
AKS Rzeszów |
- |
Klima Błażowa |
I
Jarek Agnieszka | II Nobis Marcin | Sekretarz Kawa Andrzej | Kwalifikator Gadzina Mariusz |
27
|
2016-11-12 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Moździoch Mirosław | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Kocur Krzysztof |
28
|
2016-11-12 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Schöntag Piotr | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
29
|
2016-11-12 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Gąbka Justyna | II Dolak Marzena | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
30
|
2016-11-12 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Charzewski Andrzej | II Stachnik Robert | Sekretarz Bieniarz Anetta |
31
|
2016-11-19 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AKS Rzeszów |
I
Zarzycki Jarosław | II Gąbka Justyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
32
|
2016-11-19 |
15:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Napieralski Tomasz | II Lic Małgorzata | Sekretarz Kida Tomasz |
33
|
2016-11-19 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Cetnar Mateusz | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Zych Justyna |
35
|
2016-11-19 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Domaradzki Maciej | II Madej Ryszard | Sekretarz Gałuszka Barbara |
16
|
2016-11-20 |
17:00 |
AKS Rzeszów |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Lic Małgorzata | II Zięzio Maciej | Sekretarz Soboń Szymon |
34
|
2016-11-22 |
19:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Bieniarz Anetta | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Schöntag Piotr |
40
|
2016-11-24 |
19:30 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Dolak Marzena | II Gąbka Justyna | Sekretarz Drabiński Roman | Kwalifikator Gadzina Mariusz |
36
|
2016-11-26 |
16:00 |
AKS Rzeszów |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Jarek Agnieszka | II Babiarz Grzegorz | Sekretarz Biros Marek |
37
|
2016-11-26 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
Klima Błażowa |
I
Semeniuk Wiesław | II Kondyjowski Maciej | Sekretarz Kocur Krzysztof |
38
|
2016-11-26 |
17:30 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Kazała Michał | II Napieralski Tomasz | Sekretarz Kogut Anna | Kwalifikator Gadzina Mariusz |
39
|
2016-11-26 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Charzewski Andrzej | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Mliczek Michał |
45
|
2016-12-02 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Moździoch Mirosław | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
41
|
2016-12-03 |
18:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
AKS Rzeszów |
I
Jarek Agnieszka | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Jabłoński Kamil |
42
|
2016-12-03 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Czerkies Jacek |
43
|
2016-12-03 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Górnicki Mateusz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Ziobro Łukasz |
44
|
2016-12-03 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Napieralski Tomasz | II Nobis Marcin | Sekretarz Babiarz Grzegorz | Kwalifikator |
46
|
2016-12-10 |
16:00 |
AKS Rzeszów |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Kondyjowski Maciej | II Barć Jakub | Sekretarz Wolanin Grzegorz |
47
|
2016-12-10 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Ludera Mirosław | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
48
|
2016-12-10 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Nobis Marcin | II Kazała Michał | Sekretarz Bieniarz Anetta | Kwalifikator Gadzina Mariusz |
49
|
2016-12-10 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Popadeńczuk Janusz | II Napieralski Tomasz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
50
|
2016-12-10 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Kuszaj Marcin | II Kawa Andrzej | Sekretarz Zych Justyna |
51
|
2016-12-17 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
AKS Rzeszów |
I
Dynarek Marzena | II Lic Małgorzata | Sekretarz Lechański Rafał |
52
|
2016-12-17 |
18:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Schöntag Piotr | II Bieniarz Anetta | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
53
|
2016-12-17 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
Klima Błażowa |
I
Gąbka Justyna | II Nobis Marcin | Sekretarz Drabiński Roman | Kwalifikator Janusz Grzegorz |
54
|
2016-12-17 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Kaliński Janusz | Sekretarz Czerkies Jacek |
55
|
2016-12-17 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Barć Jakub | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Wolanin Grzegorz |
56
|
2017-01-07 |
16:00 |
AKS Rzeszów |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Nobis Marcin | II Dolak Marzena | Sekretarz Jabłoński Rafał | Kwalifikator Litwiński Marek |
57
|
2017-01-07 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Sternal Tomasz | II Dynarek Marzena | Sekretarz Lechański Rafał | Kwalifikator Domaradzki Maciej |
58
|
2017-01-07 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Babiarz Dariusz | II Kawa Andrzej | Sekretarz Lenart Dariusz |
59
|
2017-01-07 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Ziobro Łukasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Mliczek Michał |
60
|
2017-01-07 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Kida Tomasz | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Jabłoński Kamil |
61
|
2017-01-14 |
15:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
AKS Rzeszów |
I
Zięzio Maciej | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
62
|
2017-01-14 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
Klima Błażowa |
I
Nobis Marcin | II Gąbka Justyna | Sekretarz Zarzycki Jarosław | Kwalifikator Lic Damian |
63
|
2017-01-14 |
15:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Kazała Michał | II Jarek Agnieszka | Sekretarz Sobolski Piotr |
64
|
2017-01-14 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Bieniarz Anetta | II Kawa Andrzej | Sekretarz Kielar Tomasz |
65
|
2017-01-14 |
18:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Schöntag Piotr | II Ludera Mirosław | Sekretarz Lemiech Łukasz |
66
|
2017-02-04 |
16:00 |
AKS Rzeszów |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Jarek Agnieszka | II Napieralski Tomasz | Sekretarz Lic Małgorzata | Kwalifikator Pałka Mirosław |
67
|
2017-02-04 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Nobis Marcin | II Kazała Michał | Sekretarz Kogut Anna | Kwalifikator Dworak Robert |
68
|
2017-02-04 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Kowalski Piotr | II Madej Ryszard | Sekretarz Pętlak Piotr |
69
|
2017-02-04 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Babiarz Grzegorz | II Zięzio Maciej | Sekretarz Koniuch Katarzyna |
70
|
2017-02-04 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Kondyjowski Maciej | II Charzewski Andrzej | Sekretarz Bryndza Barbara |
71
|
2017-02-11 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
AKS Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Bryndza Barbara |
72
|
2017-02-11 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Moździoch Mirosław | II Schöntag Piotr | Sekretarz Sobolski Piotr |
73
|
2017-02-11 |
18:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Lic Małgorzata | II Kida Tomasz | Sekretarz Jabłoński Kamil |
74
|
2017-02-11 |
15:00 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Babiarz Grzegorz | II Babiarz Dariusz | Sekretarz Napieralski Tomasz |
75
|
2017-02-11 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Ludera Mirosław | II Dolak Marzena | Sekretarz Lis Tomasz | Kwalifikator Gadzina Mariusz |
76
|
2017-02-18 |
18:00 |
AKS Rzeszów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kuszaj Marcin | II Bochenek Michał | Sekretarz Robak Piotr |
77
|
2017-02-18 |
17:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Kaliński Janusz | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Drabiński Roman |
78
|
2017-02-18 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Pałka Mirosław | II Dworak Robert | Sekretarz Bembenek Bartłomiej |
79
|
2017-02-18 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Madej Ryszard | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
80
|
2017-02-18 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
Klima Błażowa |
I
Litwiński Marek | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
81
|
2017-02-25 |
18:00 |
TKS ŻAGIEL Radymno |
- |
AKS Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Bryndza Barbara |
82
|
2017-02-25 |
18:00 |
Klima Błażowa |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Domaradzki Maciej | II Zięzio Maciej | Sekretarz Chruścicki Paweł |
83
|
2017-02-25 |
18:00 |
UMKS Spartakus Adamówka |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Popadeńczuk Janusz | II Babiarz Dariusz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
84
|
2017-02-25 |
11:00 |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
- |
APPGO II LO Rzeszów |
I
Charzewski Andrzej | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Zając Weronika |
85
|
2017-02-25 |
18:30 |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Lic Damian | II Pałka Mirosław | Sekretarz Jabłoński Kamil |
88
|
2017-03-02 |
19:00 |
APPGO II LO Rzeszów |
- |
UMKS Spartakus Adamówka |
I
Semeniuk Wiesław | II Serwatko Bartosz | Sekretarz Kocur Krzysztof |
86
|
2017-03-04 |
15:00 |
AKS Rzeszów |
- |
SSPS PBS Czarni Oleszyce |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Kawa Andrzej | Sekretarz Drabiński Roman | Kwalifikator Kapłon Leszek |
87
|
2017-03-04 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TKF ITS Anilana Rakszawa |
I
Pragłowski Rafał | II Szydło Katarzyna | Sekretarz Bochenek Michał |
89
|
2017-03-04 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
Klima Błażowa |
I
Charzewski Andrzej | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Ziobro Łukasz |
90
|
2017-03-04 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TKS ŻAGIEL Radymno |
I
Chamerska-Lemiech Paulina | II Lic Małgorzata | Sekretarz Mliczek Michał |