Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • Proxima Kraków
2 2017-04-12 MKS SAN-Pajda Jarosław - Proxima Kraków L1 Jabłoński Rafał L2 Jabłoński Kamil
  • University of Minho - Portugal EUSA
  • University of Helsinki - Finland EUSA
  • University of Bordeaux - France EUSA
  • Technical University of Dresden - Germany EUSA
  • University of Rzeszow - POLAND EUSA
  • University Vasile Alecsandri of Bacau - Romania EUSA
  • University of Bergen - Norway EUSA
  • Eindhoven University of Technlogy - Netherland EUSA
  • The Zinman College - Israel EUSA
1 2017-06-26 9:30 University of Minho - Portugal EUSA - The Zinman College - Israel EUSA I Shishkin Anton II Borchardt Torsten Sekretarz Ludera Mirosław L I Bembenek Bartłomiej L II Koniuch Katarzyna
2 2017-06-26 12:30 University of Helsinki - Finland EUSA - Eindhoven University of Technlogy - Netherland EUSA I Gąbka Justyna II Thomasset Arthur Sekretarz Ludera Mirosław L I Koniuch Katarzyna L II Bembenek Bartłomiej
3 2017-06-26 15:00 University of Bordeaux - France EUSA - University of Bergen - Norway EUSA I Puskala Juha II Yalcin Suleyman Sekretarz Kawa Andrzej L I Stankiewicz Maciej L II Worosz Kamil
4 2017-06-27 12:30 Technical University of Dresden - Germany EUSA - University of Bordeaux - France EUSA I Sarti Claudio II Transeth Thomas Sekretarz Bembenek Bartłomiej L I Stachnik Jerzy L II Sobolski Piotr
5 2017-06-27 15:00 University of Rzeszow - POLAND EUSA - University of Helsinki - Finland EUSA I Lainho Helder II Ionescu Marian Sekretarz Bembenek Bartłomiej L I Sobolski Piotr L II Stachnik Jerzy
6 2017-06-27 17:30 University Vasile Alecsandri of Bacau - Romania EUSA - University of Minho - Portugal EUSA I Borchardt Torsten II Puskala Juha Sekretarz Sobolski Piotr L I Gębica Marek L II Bembenek Bartłomiej
7 2017-06-28 12:30 University of Bergen - Norway EUSA - Technical University of Dresden - Germany EUSA I Świst Bartosz II Shishkin Anton Sekretarz Charzewski Andrzej L I Górnicki Mateusz L II Gębica Marek
8 2017-06-28 15:00 Eindhoven University of Technlogy - Netherland EUSA - University of Rzeszow - POLAND EUSA I Lainho Helder II Mege Corentin Sekretarz Charzewski Andrzej L I Gębica Marek L II Górnicki Mateusz
9 2017-06-28 17:30 The Zinman College - Israel EUSA - University Vasile Alecsandri of Bacau - Romania EUSA I Yalcin Suleyman II Droguett Francisco Sekretarz Charzewski Andrzej L I Górnicki Mateusz L II Gębica Marek
10 2017-06-29 10:00 University of Bergen - Norway EUSA - University of Rzeszow - POLAND EUSA I Mege Corentin II Puskala Juha Sekretarz Bieniarz Anetta L I Soboń Szymon L II Jarek Agnieszka
11 2017-06-29 10:00 University of Helsinki - Finland EUSA - The Zinman College - Israel EUSA I Thomasset Arthur II Ionescu Marian Sekretarz Sobolski Piotr L I Lechański Rafał L II Kądzielawa Lidia
12 2017-06-30 9:30 University Vasile Alecsandri of Bacau - Romania EUSA - Technical University of Dresden - Germany EUSA I Cunha Paulo II Droguett Francisco Sekretarz Gębica Marek L I Stankiewicz Maciej L II Stachnik Jerzy
13 2017-06-30 9:30 University of Bergen - Norway EUSA - University of Helsinki - Finland EUSA I Ionescu Marian II Sarti Claudio Sekretarz Ludera Mirosław L I Bieniarz Anetta L II Bembenek Bartłomiej
14 2017-06-30 12:30 University of Bordeaux - France EUSA - Eindhoven University of Technlogy - Netherland EUSA I Gąbka Justyna II Dordevic Mario Sekretarz Gębica Marek L I Stachnik Jerzy L II Stankiewicz Maciej
15 2017-06-30 12:30 University of Rzeszow - POLAND EUSA - University of Minho - Portugal EUSA I Borchardt Torsten II Isotalo Tommi Sekretarz Ludera Mirosław L I Bembenek Bartłomiej L II Bieniarz Anetta
16 2017-07-01 9:30 University of Bergen - Norway EUSA - University of Minho - Portugal EUSA I Sarti Claudio II Thomasset Arthur Sekretarz Biros Marek L I Gębica Marek L II Worosz Kamil
17 2017-07-01 12:30 University of Rzeszow - POLAND EUSA - The Zinman College - Israel EUSA I Ionescu Marian II Lainho Helder Sekretarz Biros Marek L I Worosz Kamil L II Gębica Marek
18 2017-07-02 9:30 University of Bergen - Norway EUSA - The Zinman College - Israel EUSA I Mege Corentin II Thomasset Arthur Sekretarz Bembenek Bartłomiej L I Bieniarz Anetta L II Kilarecki Piotr
19 2017-07-02 12:00 Technical University of Dresden - Germany EUSA - Eindhoven University of Technlogy - Netherland EUSA I Dordevic Mario II Puskala Juha Sekretarz Gadzina Mariusz L I Nobis Marcin L II Lemiech Łukasz
20 2017-07-02 12:00 University of Minho - Portugal EUSA - University of Helsinki - Finland EUSA I Świst Bartosz II Thomasset Arthur Sekretarz Bembenek Bartłomiej L I Kilarecki Piotr L II Bieniarz Anetta
21 2017-07-02 15:00 University Vasile Alecsandri of Bacau - Romania EUSA - University of Bordeaux - France EUSA I Lainho Helder II Gąbka Justyna Sekretarz Pałka Mirosław L I Wierzbowicz Patryk L II Stachnik Jerzy
  • Developres SkyRes Rzeszów
  • Budowlani Łódź SSA
  • PSPS Chemik Police
  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • BKS Aluprof Bielsko-Biała
  • Impel Wrocław
  • TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA
  • Polski Cukier Muszynianka Enea
  • PTPS Piła
  • Legionovia Legionowo
  • Atom Trefl Sopot
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • KT7 CNC Budowlani Toruń
11 2016-10-23 14:45 Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź SSA L1 Jarek Agnieszka L2 Nobis Marcin L3 L4
24 2016-11-06 14:45 Developres SkyRes Rzeszów - PSPS Chemik Police L1 Gąbka Justyna L2 Dolak Marzena L3 L4
37 2016-11-19 Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz L1 Bembenek Bartłomiej L2 Gębica Marek L3 L4
63 2016-12-04 15:00 Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski L1 Moździoch Mirosław L2 Ludera Mirosław L3 L4
76 2016-12-10 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała L1 Cetnar Mateusz L2 Gębica Marek L3 L4
171 2016-12-18 15:00 Developres SkyRes Rzeszów - KT7 CNC Budowlani Toruń L1 Ludera Mirosław L2 Biros Marek L3 L4
95 2017-01-04 20:30 Developres SkyRes Rzeszów - TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA L1 Jarek Agnieszka L2 Bieniarz Anetta L3 L4
110 2017-01-13 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Enea L1 Gębica Marek L2 Cetnar Mateusz L3 L4
125 2017-01-29 15:00 Developres SkyRes Rzeszów - PTPS Piła L1 Cetnar Mateusz L2 Moździoch Mirosław L3 L4
140 2017-02-15 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo L1 Dolak Marzena L2 Gąbka Justyna L3 L4
141 2017-02-19 15:00 Developres SkyRes Rzeszów - Atom Trefl Sopot L1 Jarek Agnieszka L2 Bieniarz Anetta L3 L4
156 2017-03-05 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź L1 Bieniarz Anetta L2 Gębica Marek L3 L4
89 2017-03-28 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław L1 Jarek Agnieszka L2 Bieniarz Anetta L3 L4
1 2017-04-03 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - PSPS Chemik Police L1 Gębica Marek L2 Moździoch Mirosław L3 L4
1 2017-04-13 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław L1 Jarek Agnieszka L2 Gąbka Justyna L3 L4
  • AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
  • WTS SOLNA Wieliczka
  • Wisła Warszawa
  • SMS PZPS Szczyrk
  • PSPS Chemik Police
  • Proxima Kraków
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • Joker Mekro Energoremont Świecie
  • Sokołów SA Nike Węgrów
  • MKS Kalisz
  • AZS KU Politechniki Opolskiej
3 2016-10-02 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - WTS SOLNA Wieliczka Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kocur Krzysztof
14 2016-10-12 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - Wisła Warszawa Sekretarz Barć Jakub L1 Bryndza Barbara L2 Kondyjowski Maciej
25 2016-10-23 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Bembenek Bartłomiej L2 Biros Marek
36 2016-10-29 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - PSPS Chemik Police Sekretarz Wolanin Grzegorz L1 Baran Józef L2 Barć Jakub
47 2016-11-12 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - Proxima Kraków Sekretarz Bryndza Barbara L1 Baran Józef L2 Barć Jakub
58 2016-11-26 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice Sekretarz Wolanin Grzegorz L1 Stareńczak Sebastian L2 Barć Jakub
77 2016-12-17 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Bryndza Barbara L1 Kocur Krzysztof L2 Kondyjowski Maciej
90 2017-01-14 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - Joker Mekro Energoremont Świecie Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Bryndza Barbara L2 Kondyjowski Maciej
104 2017-01-28 16:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - Sokołów SA Nike Węgrów Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kondyjowski Maciej
117 2017-02-11 18:30 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - MKS Kalisz Sekretarz Pętlak Piotr L1 Setlik Katarzyna L2 Wnęk Joanna
130 2017-02-18 16:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - AZS KU Politechniki Opolskiej Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Barć Jakub
1 2017-03-11 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Pętlak Piotr L2 Wnęk Joanna
2 2017-03-12 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kocur Krzysztof
5 2017-03-22 18:30 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kocur Krzysztof
  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • UKS Szóstka Mielec
  • UKS MOSiR Jasło
  • KS Marba Sędziszów Małopolski
  • AZS UMCS Lublin
  • TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • MKS Radomka Radom
  • GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów
  • KS AZS AWF UKSW Warszawa
2 2016-10-08 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Litwiński Marek L1 Popadeńczuk Janusz L2 Jabłoński Rafał
4 2016-10-08 UKS Szóstka Mielec - AZS UMCS Lublin Sekretarz Robak Piotr L1 Zarzycki Jarosław L2 Drabiński Roman
6 2016-10-15 UKS Szóstka Mielec - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Zarzycki Jarosław L2 Drabiński Roman
7 2016-10-15 UKS MOSiR Jasło - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Wolanin Grzegorz L2 Wojnarowski Maciej
9 2016-10-22 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Radomka Radom Sekretarz Kida Tomasz L1 Jabłoński Kamil L2 Jabłoński Rafał
11 2016-10-22 UKS Szóstka Mielec - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Gąbka Justyna L2 Dolak Marzena
12 2016-10-22 KS Marba Sędziszów Małopolski - AZS UMCS Lublin Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
14 2016-10-29 UKS MOSiR Jasło - AZS UMCS Lublin Sekretarz Madej Ryszard L1 Setlik Katarzyna L2 Wnęk Joanna
16 2016-10-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Popadeńczuk Janusz L1 Jabłoński Rafał L2 Jabłoński Kamil
18 2016-11-05 UKS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Gąbka Justyna L2 Czerkies Jacek
20 2016-11-05 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
23 2016-11-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - AZS UMCS Lublin Sekretarz Litwiński Marek L1 Jabłoński Rafał L2 Jabłoński Kamil
25 2016-11-26 UKS Szóstka Mielec - MKS Radomka Radom Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Czerkies Jacek L2 Zarzycki Jarosław
27 2016-11-26 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Popadeńczuk Janusz L1 Babiarz Dariusz L2 Jabłoński Rafał
28 2016-11-26 UKS MOSiR Jasło - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Madej Ryszard L1 Setlik Katarzyna L2 Wnęk Joanna
30 2016-12-03 UKS MOSiR Jasło - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Gałuszka Barbara L2 Wnęk Joanna
31 2016-12-03 KS Marba Sędziszów Małopolski - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Cwanek Kinga L1 Kądzielawa Lidia L2 Kogut Anna
34 2016-12-10 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS Szóstka Mielec Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Gąbka Justyna L2 Dolak Marzena
36 2016-12-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Kida Tomasz L1 Książek Krzysztof L2 Kuszyk Dariusz
39 2016-12-17 UKS MOSiR Jasło - UKS Szóstka Mielec Sekretarz Madej Ryszard L1 Wnęk Joanna L2 Setlik Katarzyna
46 2016-12-21 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Szóstka Mielec Sekretarz Kida Tomasz L1 Jabłoński Rafał L2 Popadeńczuk Janusz
41 2017-01-14 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS Radomka Radom Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
43 2017-01-14 UKS Szóstka Mielec - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Kaliński Janusz L1 Drabiński Roman L2 Czerkies Jacek
48 2017-01-21 UKS MOSiR Jasło - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Madej Ryszard L1 Wnęk Joanna L2 Kowalski Piotr
49 2017-01-28 UKS MOSiR Jasło - MKS Radomka Radom Sekretarz Gadzina Mariusz L1 Wnęk Joanna L2 Setlik Katarzyna
50 2017-01-28 KS Marba Sędziszów Małopolski - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Cwanek Kinga L1 Witek Konrad L2 Gębica Marek
52 2017-01-28 UKS Szóstka Mielec - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Sternal Tomasz L1 Czerkies Jacek L2 Drabiński Roman
55 2017-02-04 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Popadeńczuk Janusz L1 Jabłoński Rafał L2 Jabłoński Kamil
321 2017-03-04 UKS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Kaliński Janusz L1 Kądzielawa Lidia L2 Gąbka Justyna
671 2017-03-04 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Madej Ryszard L1 Setlik Katarzyna L2 Wnęk Joanna
672 2017-03-05 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Kapłon Leszek L1 Moździoch Mirosław L2 Cetnar Mateusz
322 2017-03-09 18:00 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Szóstka Mielec Sekretarz Litwiński Marek L1 Jabłoński Rafał L2 Popadeńczuk Janusz
673 2017-03-11 UKS MOSiR Jasło - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Ziobro Łukasz
674 2017-03-12 UKS MOSiR Jasło - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Pętlak Piotr L2 Wnęk Joanna
675 2017-03-15 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS MOSiR Jasło Sekretarz Kapłon Leszek L1 Soboń Szymon L2 Pomykała Karol
1 2017-03-18 UKS MOSiR Jasło - MKS Radomka Radom Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Pętlak Piotr L2 Wnęk Joanna
2 2017-03-19 UKS MOSiR Jasło - MKS Radomka Radom Sekretarz Setlik Katarzyna L1 Wnęk Joanna L2 Pętlak Piotr
1 2017-03-25 KS Marba Sędziszów Małopolski - AZS UMCS Lublin Sekretarz Bieniarz Anetta L1 Jarek Agnieszka L2 Kogut Anna
3 2017-04-08 UKS Szóstka Mielec - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Zarzycki Jarosław L1 Dolak Marzena L2 Gąbka Justyna
4 2017-04-09 UKS Szóstka Mielec - GRUPA AZOTY PWSZ Tarnów Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Gąbka Justyna L2 Dolak Marzena
3 2017-05-20 17:00 UKS Szóstka Mielec - KS AZS AWF UKSW Warszawa Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Zarzycki Jarosław L2 Czerkies Jacek
4 2017-05-21 14:00 UKS Szóstka Mielec - KS AZS AWF UKSW Warszawa Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Czerkies Jacek L2 Zarzycki Jarosław
  • AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
  • Developres SkyRes Rzeszów
  • Wisła Warszawa
  • KT7 CNC Budowlani Toruń
8 2016-11-09 17:00 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - Wisła Warszawa Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Barć Jakub
36 2017-02-01 18:00 Developres SkyRes Rzeszów - KT7 CNC Budowlani Toruń Sekretarz Stachnik Jerzy L1 Bieniarz Anetta L2 Jarek Agnieszka
  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • MKS Będzin
  • Cuprum Lubin
  • Effector Kielce
  • Jastrzębski Węgiel
  • BBTS Bielsko Biała
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • LOTOS TREFL Gdańsk
3 2016-10-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - MKS Będzin L1 Ludera Mirosław L2 Cetnar Mateusz
8 2016-10-22 14:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Cuprum Lubin L1 Biros Marek L2 Gębica Marek
13 2016-11-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 Moździoch Mirosław L2 Jarek Agnieszka
25 2016-12-03 12:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce L1 Bembenek Bartłomiej L2 Biros Marek
32 2016-12-11 17:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel L1 Napieralski Tomasz L2 Gębica Marek
39 2017-01-28 12:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała L1 Soboń Szymon L2 Pomykała Karol
1 2017-03-22 15:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk L1 Bieniarz Anetta L2 Ludera Mirosław
  • University of Bologna - Italy EUSA
  • University of Bern - Switzerland EUSA
  • Hogeschool PXL - Belgium EUSA
  • Poznan University of Technology - Poland EUSA
  • University of Gießen - Germany EUSA
  • University of Nis - Republic of Serbia EUSA
  • University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA
  • University of Rzeszow - POLAND EUSA
  • Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA
  • University of Jyvaskyla - Finland EUSA
  • Istanbul Aydin University - Turkey EUSA
  • Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA
1 2017-06-26 12:30 University of Bern - Switzerland EUSA - Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA I Freund Torben II Kapłon Leszek Sekretarz Kielar Tomasz L I Kądzielawa Lidia L II Górnicki Mateusz
2 2017-06-26 15:00 Hogeschool PXL - Belgium EUSA - Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA I Droguett Francisco II Transeth Thomas Sekretarz Kielar Tomasz L I Górnicki Mateusz L II Kądzielawa Lidia
3 2017-06-26 17:30 University of Bologna - Italy EUSA - Istanbul Aydin University - Turkey EUSA I Mege Corentin II Świst Bartosz Sekretarz Kawa Andrzej L I Worosz Kamil L II Stankiewicz Maciej
4 2017-06-26 17:30 Poznan University of Technology - Poland EUSA - University of Jyvaskyla - Finland EUSA I Cunha Paulo II Dordevic Mario Sekretarz Górnicki Mateusz L I Biros Marek L II Jarek Agnieszka
5 2017-06-27 9:30 University of Gießen - Germany EUSA - University of Bologna - Italy EUSA I Świst Bartosz II Gąbka Justyna Sekretarz Koniuch Katarzyna L I Witek Konrad L II Kielar Tomasz
6 2017-06-27 12:30 University of Nis - Republic of Serbia EUSA - University of Bern - Switzerland EUSA I Kapłon Leszek II Yalcin Suleyman Sekretarz Koniuch Katarzyna L I Kielar Tomasz L II Witek Konrad
7 2017-06-27 15:00 University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA - Poznan University of Technology - Poland EUSA I Isotalo Tommi II Freund Torben Sekretarz Górnicki Mateusz L I Biros Marek L II Cetnar Mateusz
8 2017-06-27 17:30 University of Rzeszow - POLAND EUSA - Hogeschool PXL - Belgium EUSA I Dordevic Mario II Mege Corentin Sekretarz Górnicki Mateusz L I Cetnar Mateusz L II Biros Marek
9 2017-06-28 9:30 Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA - University of Nis - Republic of Serbia EUSA I Freund Torben II Sarti Claudio Sekretarz Bieniarz Anetta L I Soboń Szymon L II Witek Konrad
10 2017-06-28 12:30 University of Jyvaskyla - Finland EUSA - University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA I Kapłon Leszek II Gąbka Justyna Sekretarz Bieniarz Anetta L I Witek Konrad L II Soboń Szymon
11 2017-06-28 15:00 Istanbul Aydin University - Turkey EUSA - University of Gießen - Germany EUSA I Transeth Thomas II Cunha Paulo Sekretarz Kądzielawa Lidia L I Pomykała Karol L II Cetnar Mateusz
12 2017-06-28 17:30 Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA - University of Rzeszow - POLAND EUSA I Thomasset Arthur II Isotalo Tommi Sekretarz Kądzielawa Lidia L I Cetnar Mateusz L II Pomykała Karol
13 2017-06-30 9:30 Hogeschool PXL - Belgium EUSA - University of Gießen - Germany EUSA I Yalcin Suleyman II Thomasset Arthur Sekretarz Kawa Andrzej L I Witek Konrad L II Soboń Szymon
14 2017-06-30 12:30 University of Jyvaskyla - Finland EUSA - University of Bern - Switzerland EUSA I Transeth Thomas II Mege Corentin Sekretarz Kawa Andrzej L I Soboń Szymon L II Witek Konrad
15 2017-06-30 15:00 University of Rzeszow - POLAND EUSA - Poznan University of Technology - Poland EUSA I Lainho Helder II Shishkin Anton Sekretarz Gadzina Mariusz L I Górnicki Mateusz L II Tokarz Michał
16 2017-06-30 15:00 University of Nis - Republic of Serbia EUSA - University of Bologna - Italy EUSA I Puskala Juha II Kapłon Leszek Sekretarz Sobolski Piotr L I Biros Marek L II Pomykała Karol
17 2017-06-30 17:30 Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA - University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA I Świst Bartosz II Yalcin Suleyman Sekretarz Gadzina Mariusz L I Tokarz Michał L II Górnicki Mateusz
18 2017-06-30 17:30 Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA - Istanbul Aydin University - Turkey EUSA I Freund Torben II Transeth Thomas Sekretarz Sobolski Piotr L I Pomykała Karol L II Biros Marek
19 2017-07-01 15:00 University of Rzeszow - POLAND EUSA - University of Nis - Republic of Serbia EUSA I Transeth Thomas II Cunha Paulo Sekretarz Gadzina Mariusz L I Jarek Agnieszka L II Bembenek Bartłomiej
20 2017-07-01 9:30 Poznan University of Technology - Poland EUSA - University of Bologna - Italy EUSA I Isotalo Tommi II Freund Torben Sekretarz Lemiech Łukasz L I Jabłoński Rafał L II Jabłoński Kamil
21 2017-07-01 15:00 Hogeschool PXL - Belgium EUSA - University of Bern - Switzerland EUSA I Shishkin Anton II Puskala Juha Sekretarz Wierzbowicz Patryk L I Kilarecki Piotr L II Soboń Szymon
22 2017-07-01 17:30 University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA - Istanbul Aydin University - Turkey EUSA I Kapłon Leszek II Dordevic Mario Sekretarz Gadzina Mariusz L I Bembenek Bartłomiej L II Jarek Agnieszka
23 2017-07-01 12:30 Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA - Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA I Świst Bartosz II Borchardt Torsten Sekretarz Lemiech Łukasz L I Jabłoński Kamil L II Jabłoński Rafał
24 2017-07-01 17:30 University of Jyvaskyla - Finland EUSA - University of Gießen - Germany EUSA I Droguett Francisco II Yalcin Suleyman Sekretarz Wierzbowicz Patryk L I Soboń Szymon L II Kilarecki Piotr
25 2017-07-02 9:30 University of Nis - Republic of Serbia EUSA - Istanbul Aydin University - Turkey EUSA I Shishkin Anton II Transeth Thomas Sekretarz Gadzina Mariusz L I Lemiech Łukasz L II Nobis Marcin
26 2017-07-02 9:30 Hogeschool PXL - Belgium EUSA - University of Jyvaskyla - Finland EUSA I Sarti Claudio II Ionescu Marian Sekretarz Ludera Mirosław L I Jabłoński Rafał L II Jabłoński Kamil
27 2017-07-02 12:00 Poznan University of Technology - Poland EUSA - Bauman Moscow State Technical University - Russia EUSA I Isotalo Tommi II Borchardt Torsten Sekretarz Ludera Mirosław L I Jabłoński Kamil L II Jabłoński Rafał
28 2017-07-02 14:00 University of Bologna - Italy EUSA - Polytechnic Institute of Porto - Portugal EUSA I Droguett Francisco II Kapłon Leszek Sekretarz Ludera Mirosław L I Kądzielawa Lidia L II Cetnar Mateusz
29 2017-07-02 14:00 University of Bern - Switzerland EUSA - University of Gießen - Germany EUSA I Cunha Paulo II Mege Corentin Sekretarz Kawa Andrzej L I Bieniarz Anetta L II Bembenek Bartłomiej
30 2017-07-02 17:00 University of Rzeszow - POLAND EUSA - University Toulouse III - Paul Sabatier - France EUSA I Freund Torben II Yalcin Suleyman Sekretarz Pałka Mirosław L I Stachnik Jerzy L II Jarek Agnieszka
  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • BERLIN Recycling Volleys
  • Cucine Lube CIVITANOVA
  • Dukla Liberec
  • Azimut MODENA
4016 2016-12-22 18:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BERLIN Recycling Volleys L1 Lic Damian L2 Kielar Tomasz L3 Wierzbowicz Patryk L4 Lemiech Łukasz LR Serwatko Bartosz
4018 2017-01-19 18:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Cucine Lube CIVITANOVA L1 Lemiech Łukasz L2 Wierzbowicz Patryk L3 Kielar Tomasz L4 Lic Damian LR Chamerska-Lemiech Paulina
4024 2017-03-01 18:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Dukla Liberec L1 Wierzbowicz Patryk L2 Lemiech Łukasz L3 Kielar Tomasz L4 Lic Damian LR Pasterz Michał
5005 2017-03-15 20:30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Azimut MODENA L1 Kielar Tomasz L2 Lic Damian L3 Wierzbowicz Patryk L4 Ludera Mirosław LR Moździoch Mirosław
  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • AZS Politechnika Warszawska
  • LOTOS TREFL Gdańsk
  • Cerrad Czarni Radom
  • GKS Katowice
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • BBTS Bielsko Biała
  • MKS Będzin
  • KS Espadon Szczecin
  • PGE Skra Bełchatów
  • Cuprum Lubin
  • Jastrzębski Węgiel
  • Łuczniczka Bydgoszcz
  • AZS Częstochowa
  • Effector Kielce
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
31 2016-10-21 20:15 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk L1 Kazała Michał L2 Ludera Mirosław L3 L4
46 2016-10-30 14:45 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Cerrad Czarni Radom L1 Nobis Marcin L2 Ludera Mirosław L3 L4
61 2016-11-12 17:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - GKS Katowice L1 Cetnar Mateusz L2 Bochenek Michał L3 L4
76 2016-11-26 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn L1 Nobis Marcin L2 Stachnik Robert L3 L4
91 2016-12-03 17:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - BBTS Bielsko Biała L1 Moździoch Mirosław L2 Kazała Michał L3 L4
106 2016-12-14 ASSECO RESOVIA Rzeszów - MKS Będzin L1 Kazała Michał L2 Nobis Marcin L3 L4
121 2016-12-30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska L1 Ludera Mirosław L2 Moździoch Mirosław L3 L4
136 2017-01-07 ASSECO RESOVIA Rzeszów - KS Espadon Szczecin L1 Gąbka Justyna L2 Napieralski Tomasz L3 L4
138 2017-01-28 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów L1 Kazała Michał L2 Ludera Mirosław L3 L4
155 2017-02-05 18:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Cuprum Lubin L1 Gębica Marek L2 Cetnar Mateusz L3 L4
172 2017-02-18 20:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel L1 Moździoch Mirosław L2 Cetnar Mateusz L3 L4
189 2017-02-25 17:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz L1 Gębica Marek L2 Cetnar Mateusz L3 L4
206 2017-03-08 ASSECO RESOVIA Rzeszów - AZS Częstochowa L1 Cetnar Mateusz L2 Gębica Marek L3 L4
223 2017-03-18 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Effector Kielce L1 Babiarz Grzegorz L2 Napieralski Tomasz L3 L4
240 2017-04-01 20:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 Ludera Mirosław L2 Kazała Michał L3 L4
2 2017-04-12 20:30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - PGE Skra Bełchatów L1 Gębica Marek L2 Moździoch Mirosław L3 L4
2 2017-04-23 17:30 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Jastrzębski Węgiel L1 Kazała Michał L2 Ludera Mirosław L3 L4
  • TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
  • AGH Kraków
  • Stal AZS PWSZ Nysa
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • SKS Hajnówka
  • APP Krispol Września
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • KPS Siedlce
  • TS Victoria PWSZ Wałbrzych
  • SMS PZPS Spała
  • MKS Ślepsk Suwałki
10 2016-10-07 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - AGH Kraków Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kondyjowski Maciej
21 2016-10-22 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Stal AZS PWSZ Nysa Sekretarz Kondyjowski Maciej L1 Kocur Krzysztof L2 Barć Jakub
32 2016-10-29 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kondyjowski Maciej L2 Kocur Krzysztof
54 2016-11-19 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - SKS Hajnówka Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Kondyjowski Maciej
65 2016-12-03 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - APP Krispol Września Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kondyjowski Maciej
69 2016-12-10 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Aluron Virtu Warta Zawiercie Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Krzysztyński Wojciech
82 2016-12-21 18:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - KPS Siedlce Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kocur Krzysztof
95 2017-01-18 18:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - TS Victoria PWSZ Wałbrzych Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kondyjowski Maciej
109 2017-02-08 18:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - SMS PZPS Spała Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Barć Jakub
122 2017-02-18 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - MKS Ślepsk Suwałki Sekretarz Bryndza Barbara L1 Kondyjowski Maciej L2 Wolanin Grzegorz
1 2017-03-04 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - KPS Siedlce Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Barć Jakub
2 2017-03-25 17:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - AGH Kraków Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kocur Krzysztof L2 Kondyjowski Maciej
  • KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec
  • AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
  • PZL Sędziszów Młp.
  • KS Błękitni Ropczyce
  • AKS Rzeszów
  • KKS Kozienice
  • STS Dunajec Nowy Sącz
  • ASPS Avia Świdnik
  • LKPS Politechnika Pszczółka Lublin
1 2016-10-01 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - KKS Kozienice Sekretarz Dynarek Marzena L1 Stachnik Robert L2 Sternal Tomasz
2 2016-10-01 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Ziobro Łukasz L2 Górnicki Mateusz
7 2016-10-08 PZL Sędziszów Młp. - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Biros Marek L1 Kazała Michał L2 Moździoch Mirosław
9 2016-10-08 KS Błękitni Ropczyce - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Sternal Tomasz L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
10 2016-10-08 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Ziobro Łukasz
11 2016-10-15 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KKS Kozienice Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Kondyjowski Maciej L2 Bryndza Barbara
17 2016-10-22 17:00 AKS Rzeszów - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Pałka Mirosław L1 Witek Konrad L2 Lenart Dariusz
18 2016-10-22 KS Błękitni Ropczyce - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Dynarek Marzena L1 Gołąb Krzysztof L2 Lechański Rafał
20 2016-10-22 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Madej Ryszard L1 Kowalski Piotr L2 Wnęk Joanna
25 2016-10-29 18:00 PZL Sędziszów Młp. - AKS Rzeszów Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
27 2016-11-05 KS Błękitni Ropczyce - PZL Sędziszów Młp. Sekretarz Kaliński Janusz L1 Zarzycki Jarosław L2 Drabiński Roman
28 2016-11-05 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Ziobro Łukasz
29 2016-11-05 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Madej Ryszard L1 Kocur Krzysztof L2 Wnęk Joanna
34 2016-11-12 PZL Sędziszów Młp. - KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec Sekretarz Biros Marek L1 Bembenek Bartłomiej L2 Lenart Dariusz
35 2016-11-12 18:00 AKS Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Ludera Mirosław L1 Kądzielawa Lidia L2 Kazała Michał
37 2016-11-19 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - AKS Rzeszów Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Ziobro Łukasz L2 Górnicki Mateusz
38 2016-11-19 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - PZL Sędziszów Młp. Sekretarz Bryndza Barbara L1 Barć Jakub L2 Baran Józef
44 2016-11-25 19:00 AKS Rzeszów - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno Sekretarz Piekiełek Jacek L1 Lenart Dariusz L2 Moździoch Mirosław
43 2016-11-26 18:00 PZL Sędziszów Młp. - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Dynarek Marzena
45 2016-11-26 KS Błękitni Ropczyce - KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec Sekretarz Bieniarz Anetta L1 Sternal Tomasz L2 Gołąb Krzysztof
47 2016-12-03 KS Błękitni Ropczyce - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno Sekretarz Lechański Rafał L1 Stachnik Robert L2 Gąbka Justyna
48 2016-12-03 AKS Rzeszów - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Piekiełek Jacek L1 Gębica Marek L2 Witek Konrad
55 2016-12-10 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Zając Weronika
57 2016-12-17 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Ziobro Łukasz L2 Górnicki Mateusz
59 2016-12-17 17:00 AKS Rzeszów - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Piekiełek Jacek L1 Cetnar Mateusz L2 Biros Marek
60 2016-12-17 17:00 PZL Sędziszów Młp. - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Cwanek Kinga L1 Stankiewicz Maciej L2 Stachnik Robert
61 2017-01-07 17:00 PZL Sędziszów Młp. - KKS Kozienice Sekretarz Cwanek Kinga L1 Bochenek Michał L2 Stachnik Robert
68 2017-01-14 18:00 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Ziobro Łukasz
69 2017-01-14 KS Błękitni Ropczyce - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Dynarek Marzena L1 Gołąb Krzysztof L2 Lechański Rafał
70 2017-01-14 AKS Rzeszów - PZL Sędziszów Młp. Sekretarz Biros Marek L1 Gębica Marek L2 Napieralski Tomasz
71 2017-01-21 AKS Rzeszów - KKS Kozienice Sekretarz Biros Marek L1 Kilarecki Piotr L2 Lenart Dariusz
72 2017-01-21 18:00 PZL Sędziszów Młp. - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Cwanek Kinga L1 Stachnik Robert L2 Gołąb Krzysztof
78 2017-01-28 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Bryndza Barbara L1 Kowalski Piotr L2 Baran Józef
79 2017-01-28 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - PZL Sędziszów Młp. Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Ziobro Łukasz L2 Stankiewicz Maciej
80 2017-01-28 KS Błękitni Ropczyce - AKS Rzeszów Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Gąbka Justyna L2 Zarzycki Jarosław
83 2017-02-10 19:00 PZL Sędziszów Młp. - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Ziobro Łukasz L2 Górnicki Mateusz
81 2017-02-11 KS Błękitni Ropczyce - KKS Kozienice Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna L1 Drabiński Roman L2 Zarzycki Jarosław
82 2017-02-11 AKS Rzeszów - KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec Sekretarz Bieniarz Anetta L1 Bembenek Bartłomiej L2 Biros Marek
89 2017-02-18 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - AKS Rzeszów Sekretarz Serwatko Bartosz L1 Baran Józef L2 Krzysztyński Wojciech
90 2017-02-18 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Charzewski Andrzej L1 Górnicki Mateusz L2 Ziobro Łukasz
631 2017-03-04 KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec - KKS Kozienice Sekretarz Jarek Agnieszka L1 Ludera Mirosław L2 Cetnar Mateusz
721 2017-03-04 AKS Rzeszów - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin Sekretarz Kielar Tomasz L1 Bembenek Bartłomiej L2 Biros Marek
812 2017-03-11 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - ASPS Avia Świdnik Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Bryndza Barbara L2 Barć Jakub
542 2017-03-18 18:00 KS Błękitni Ropczyce - STS Dunajec Nowy Sącz Sekretarz Stachnik Jerzy L1 Drabiński Roman L2 Kądzielawa Lidia
1 2017-03-25 KS Błękitni Ropczyce - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno Sekretarz Ludera Mirosław L1 Nobis Marcin L2 Moździoch Mirosław
2 2017-04-08 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Bryndza Barbara L2 Barć Jakub
3 2017-04-09 AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Bryndza Barbara L1 Barć Jakub L2 Kondyjowski Maciej
  • TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
  • TSV Volleyball Sanok
  • ASSECO RESOVIA Rzeszów
  • AGH Kraków
  • KPS Siedlce
  • Cerrad Czarni Radom
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • LOTOS TREFL Gdańsk
17 2016-11-16 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - AGH Kraków Sekretarz Semeniuk Wiesław L1 Barć Jakub L2 Kocur Krzysztof
24 2016-11-30 18:00 TSV Volleyball Sanok - KPS Siedlce Sekretarz Domaradzki Maciej L1 Barć Jakub L2 Bryndza Barbara
31 2017-01-04 18:00 TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Cerrad Czarni Radom Sekretarz nieobsadzony L1 Kocur Krzysztof L2 Kondyjowski Maciej
33 2017-01-04 ASSECO RESOVIA Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Sekretarz nieobsadzony L1 Cetnar Mateusz L2 Kazała Michał
39 2017-01-11 18:00 ASSECO RESOVIA Rzeszów - LOTOS TREFL Gdańsk Sekretarz Stachnik Jerzy L1 Kazała Michał L2 Ludera Mirosław