Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 4

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Jastrzębski Węgiel 000000
2TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych 000000
3Trefl Gdańsk SA 000000
4UMKS MOS Wola Warszawa 000000
1 2018-05-11 Jastrzębski Węgiel - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
2 2018-05-11 TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - Trefl Gdańsk SA 0:0
3 2018-05-11 UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk SA 0:0
4 2018-05-11 Jastrzębski Węgiel - TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych 0:0
5 2018-05-12 TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
6 2018-05-12 Trefl Gdańsk SA - Jastrzębski Węgiel 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Gwardia Wrocław 000000
2LMKS Żak Espadon Pyrzyce 000000
3SKPS Dunajec Nowy Sącz 000000
4UKS Sparta AGH Kraków 000000
1 2018-05-11 UKS Sparta AGH Kraków - KS Gwardia Wrocław 0:0
2 2018-05-11 LMKS Żak Espadon Pyrzyce - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:0
3 2018-05-11 KS Gwardia Wrocław - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:0
4 2018-05-11 UKS Sparta AGH Kraków - LMKS Żak Espadon Pyrzyce 0:0
5 2018-05-12 LMKS Żak Espadon Pyrzyce - KS Gwardia Wrocław 0:0
6 2018-05-12 SKPS Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0

Grupa 5 miejsce

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
13 miejsce grupa A 000000
23 miejsce grupa B 000000
1 2018-05-12 3 miejsce grupa A - 3 miejsce grupa B 0:0

Grupa 7 miejsce

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
14 miejsce grupa A 000000
24 miejsce grupa B 000000
1 2018-05-12 4 miejsce grupa A - 4 miejsce grupa B 0:0

Grupa 1/2 FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 miejsce grupa A 000000
21 miejsce grupa B 000000
32 miejsce grupa A 000000
42 miejsce grupa B 000000
1 2018-05-12 1 miejsce grupa A - 2 miejsce grupa B 0:0
2 2018-05-12 2 miejsce grupa A - 1 miejsce grupa B 0:0

Grupa 3 miejsce

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1przegrany 1/2 000000
2przegrany 1/2 II000000
1 2018-05-13 przegrany 1/2 - przegrany 1/2 II 0:0

Grupa FINAŁ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1zwycięzca 1/2 000000
2zwycięzca 1/2 II000000
1 2018-05-13 zwycięzca 1/2 - zwycięzca 1/2 II 0:0

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 244010050
2MKS Wisłok Strzyżów 23228289
3TSV Sanok 220457100
1 2018-03-10 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
2 2018-03-10 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
3 2018-03-10 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 2:0 (25:7, 25:11, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1631303787530
2TSV Sanok 1628259791607
3MKS Wisłok Strzyżów 16282411803636
4MKS MOSiR Jasło 16262413803644
5Karpaty MOSiR Krosno 16252016758677
6LTS Feniks Leżajsk 16241817727698
7AKS V LO Rzeszów II1620825602736
8Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1618528480778
9KS Błękitni Ropczyce 1616032355800
1 2017-10-15 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOSiR Jasło 0:2 (16:25, 7:25, 0:0)
2 2017-10-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
3 2017-10-15 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (7:25, 19:25, 0:0)
4 2017-10-15 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
5 2017-10-15 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:2 (6:25, 8:25, 0:0)
6 2017-10-15 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
7 2017-10-15 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
8 2017-10-15 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
9 2017-10-15 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
10 2017-10-29 KS Błękitni Ropczyce - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
11 2017-10-29 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów II 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
12 2017-10-29 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
13 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
14 2017-10-29 MKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
15 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
16 2017-10-29 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 1:2 (13:25, 29:27, 14:16)
17 2017-10-29 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
18 2017-10-29 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 2:1 (25:19, 17:25, 16:14)
19 2017-11-12 MKS Wisłok Strzyżów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
20 2017-11-12 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
21 2017-11-12 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk 2:1 (21:25, 25:23, 15:12)
22 2017-11-12 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:5, 25:8, 0:0)
23 2017-11-12 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:2 (7:25, 8:25, 0:0)
24 2017-11-12 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 1:2 (21:25, 26:24, 10:15)
25 2017-12-03 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
26 2017-12-03 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
27 2017-12-03 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
28 2017-11-26 TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
29 2017-11-26 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
30 2017-11-26 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 2:0 (25:9, 25:20, 0:0)
31 2017-11-26 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło 1:2 (16:25, 28:26, 10:15)
32 2017-11-26 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
33 2017-11-26 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
34 2017-11-26 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:7, 25:9, 0:0)
35 2017-11-26 KS Błękitni Ropczyce - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
36 2017-11-26 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 1:2 (18:25, 25:21, 9:15)
37 2017-12-10 MKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:3, 25:15, 0:0)
38 2017-12-10 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
39 2017-12-10 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:23, 19:25, 13:15)
40 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
41 2017-12-10 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (3:25, 8:25, 0:0)
42 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
43 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
44 2017-12-10 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
45 2017-12-10 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
46 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:1 (25:8, 23:25, 15:5)
47 2018-01-14 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
48 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
49 2018-01-14 MKS Wisłok Strzyżów - MKS MOSiR Jasło 2:1 (25:21, 25:27, 15:9)
50 2018-01-14 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 1:2 (25:18, 18:25, 5:15)
51 2018-01-14 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
52 2018-01-14 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
53 2018-01-14 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)
54 2018-01-14 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
55 2018-01-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (9:25, 5:25, 0:0)
56 2018-01-28 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:12, 26:24, 0:0)
57 2018-01-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
58 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
59 2018-01-28 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
60 2018-01-28 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
61 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
62 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
63 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (19:25, 11:25, 0:0)
64 2018-02-25 AKS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
65 2018-02-25 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TSV Sanok 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
66 2018-02-25 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
67 2018-02-25 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:19, 25:6, 0:0)
68 2018-02-25 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
69 2018-02-25 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
70 2018-02-25 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
71 2018-02-25 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (5:25, 7:25, 0:0)
72 2018-02-25 MKS Wisłok Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)