Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 2460150100
2SKS Szóstka Biała Podlaska 2335146167
3MUKS Joker Świecie 2226145174
1 2018-03-01 MKS Łańcut - SKS Szóstka Biała Podlaska 3:0 (25:18, 25:14, 25:15)
2 2018-03-02 SKS Szóstka Biała Podlaska - MUKS Joker Świecie 3:2 (18:25, 16:25, 25:20, 25:13, 15:9)
3 2018-03-02 MKS Łańcut - MUKS Joker Świecie 3:0 (25:21, 25:21, 25:11)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKS Wieżyca 2011 Stężyca 2460150115
2MMKS Kędzierzyn Koźle 2335163178
3UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 2226158178
1 2018-03-01 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 3:2 (17:25, 25:19, 25:21, 21:25, 15:13)
2 2018-03-02 UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (12:25, 20:25, 23:25)
3 2018-03-02 MMKS Kędzierzyn Koźle - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)

Grupa 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 1232105100
2UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 1123100105
1 2018-03-03 MUKS Joker Świecie - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 3:2 (25:16, 19:25, 21:25, 25:21, 15:13)

Grupa 1-4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 246015079
2GKS Wieżyca 2011 Stężyca 2333126134
3MMKS Kędzierzyn Koźle 2334125157
4SKS Szóstka Biała Podlaska 2216141172
1 2018-03-03 MKS Łańcut - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:8, 25:12, 25:8)
2 2018-03-03 SKS Szóstka Biała Podlaska - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (22:25, 16:25, 21:25)
3 2018-03-04 SKS Szóstka Biała Podlaska - MMKS Kędzierzyn Koźle 1:3 (14:25, 25:22, 21:25, 22:25)
4 2018-03-04 MKS Łańcut - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 (25:20, 25:21, 25:10)

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 1020303804512
2UKS SMS Szóstka Mielec 10182412812718
3MKS MOS V LO Rzeszów II10141918777709
4Vega MOSiR Stalowa Wola 10141520662691
5MKS MOS V LO Rzeszów 1013923593700
6MKS Łańcut II1011728498816
1 2017-11-25 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:3 (24:26, 21:25, 22:25)
2 2017-11-25 MKS Łańcut - MKS Łańcut II 3:0 (25:16, 25:14, 25:13)
3 2017-11-25 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:2 (25:17, 23:25, 22:25, 25:13, 15:7)
4 2017-12-02 MKS MOS V LO Rzeszów II - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
5 2017-12-02 MKS Łańcut II - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (19:25, 12:25, 14:25)
6 2017-12-02 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS Łańcut 0:3 (13:25, 9:25, 6:25)
7 2017-12-09 MKS Łańcut - MKS MOS V LO Rzeszów II 3:0 (25:15, 25:14, 25:21)
8 2017-12-09 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów 3:0 (25:22, 26:24, 25:20)
9 2017-12-09 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut II 3:0 (25:15, 25:18, 25:16)
10 2017-12-16 MKS MOS V LO Rzeszów II - MKS Łańcut II 1:3 (14:25, 18:25, 25:18, 18:25)
11 2017-12-16 MKS MOS V LO Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (12:25, 8:25, 17:25)
12 2017-12-16 MKS Łańcut - UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:11, 25:13, 25:9)
13 2018-01-06 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS MOS V LO Rzeszów II 3:1 (24:26, 25:12, 25:23, 25:13)
14 2018-01-06 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut 0:3 (11:25, 20:25, 11:25)
15 2018-01-06 MKS Łańcut II - MKS MOS V LO Rzeszów 2:3 (23:25, 25:17, 25:17, 20:25, 12:15)
16 2018-01-13 MKS MOS V LO Rzeszów II - MKS MOS V LO Rzeszów 3:0 (26:24, 25:20, 25:19)
17 2018-01-13 MKS Łańcut II - MKS Łańcut 1:3 (16:25, 21:25, 25:20, 17:25)
18 2018-01-13 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (25:23, 20:25, 21:25, 19:25)
19 2018-01-20 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS MOS V LO Rzeszów II 3:2 (25:16, 23:25, 20:25, 25:21, 15:10)
20 2018-01-20 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut II 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:18)
21 2018-01-20 MKS Łańcut - MKS MOS V LO Rzeszów 3:0 (25:10, 25:19, 25:12)
22 2018-01-27 MKS MOS V LO Rzeszów II - MKS Łańcut 2:3 (21:25, 25:21, 14:25, 25:23, 9:15)
23 2018-01-27 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (12:25, 13:25, 17:25)
24 2018-01-27 MKS Łańcut II - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
25 2018-02-10 MKS Łańcut II - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
26 2018-02-09 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS MOS V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
27 2018-02-10 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 0:3 (18:25, 21:25, 15:25)
28 2018-02-12 MKS MOS V LO Rzeszów II - UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (23:25, 25:20, 16:25, 21:25)
29 2018-02-12 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)
30 2018-02-11 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS Łańcut II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 15 Przemyśl 1221186576433
2Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1221198616503
3MUKS Sparta Rzeszów 1220179563541
4MUKS Olimp Czudec 12191511555488
5KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 1218179510467
6UKS Niwa Niwiska 1215718496525
7Karpaty MOSiR Krosno 1213720407576
8KS Wisłoka Dębica 1213322370560
1 2018-03-24 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
2 2018-03-24 KS Wisłoka Dębica - UKS 15 Przemyśl 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)
3 2018-03-24 KS Wisłoka Dębica - MUKS Olimp Czudec 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
4 2018-03-24 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
5 2017-12-09 UKS Niwa Niwiska - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
6 2017-12-09 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
7 2017-12-09 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (18:25, 26:24, 17:19)
8 2017-12-09 UKS Niwa Niwiska - MUKS Sparta Rzeszów 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
9 2018-01-13 MUKS Olimp Czudec - UKS Niwa Niwiska 2:0 (27:25, 25:9, 0:0)
10 2018-01-13 UKS 15 Przemyśl - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:6, 25:19, 0:0)
11 2018-01-13 UKS 15 Przemyśl - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
12 2018-01-13 MUKS Olimp Czudec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
13 2018-01-13 MUKS Sparta Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:2 (25:20, 21:25, 7:15)
14 2018-01-13 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (23:25, 24:26, 0:0)
15 2018-01-13 Karpaty MOSiR Krosno - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:6, 25:5, 0:0)
16 2018-01-13 MUKS Sparta Rzeszów - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:12, 25:23, 0:0)
17 2018-03-10 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:1 (25:23, 19:25, 18:16)
18 2018-03-10 UKS Niwa Niwiska - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
19 2018-03-10 UKS Niwa Niwiska - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:21, 25:8, 0:0)
20 2018-03-10 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
21 2018-01-27 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (25:2, 21:25, 15:12)
22 2018-01-27 UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
23 2018-01-27 UKS 15 Przemyśl - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
24 2018-01-27 MUKS Olimp Czudec - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
25 2018-02-17 UKS 15 Przemyśl - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
26 2018-02-17 MUKS Olimp Czudec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:2 (25:17, 18:25, 10:15)
27 2018-02-17 MUKS Olimp Czudec - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
28 2018-02-17 UKS 15 Przemyśl - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:14, 25:9, 0:0)
29 2018-02-17 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Niwa Niwiska 2:1 (21:25, 25:14, 15:13)
30 2018-02-17 MUKS Sparta Rzeszów - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
31 2018-02-17 MUKS Sparta Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
32 2018-02-17 Karpaty MOSiR Krosno - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
33 2018-03-03 UKS Niwa Niwiska - UKS 15 Przemyśl 0:2 (16:25, 24:26, 0:0)
34 2018-03-03 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS 15 Przemyśl 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
35 2018-03-03 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
36 2018-03-03 UKS Niwa Niwiska - MUKS Olimp Czudec 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
37 2018-03-03 KS Wisłoka Dębica - MUKS Sparta Rzeszów 0:2 (24:26, 14:25, 0:0)
38 2018-03-03 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MUKS Sparta Rzeszów 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)
39 2018-03-03 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:22, 25:15, 0:0)
40 2018-03-03 KS Wisłoka Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (19:25, 25:19, 7:15)
41 2018-03-17 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
42 2018-03-17 KS Wisłoka Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
43 2018-03-17 KS Wisłoka Dębica - UKS Niwa Niwiska 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
44 2018-03-17 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:16, 25:10, 0:0)
45 2018-03-17 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
46 2018-03-17 MUKS Sparta Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
47 2018-03-17 MUKS Sparta Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
48 2018-03-17 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MOS V LO Rzeszów II1019194532397
2MKS MOS V LO Rzeszów 1019195545423
3Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 10151111469482
4UKS Gimnazjum Dębowiec 10141013432492
5UKS MOSiR Jasło 1013714446480
6Karpaty MOSiR Krosno 1010120362512
1 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 (21:25, 25:20, 15:4)
2 2017-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
3 2017-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 0:2 (15:25, 24:26, 0:0)
4 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:21, 27:25, 0:0)
5 2017-10-07 MKS MOS V LO Rzeszów - MKS MOS V LO Rzeszów II 1:2 (23:25, 25:21, 12:15)
6 2017-10-26 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
7 2017-10-26 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
8 2017-10-26 UKS MOSiR Jasło - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
9 2017-10-26 UKS Gimnazjum Dębowiec - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
10 2017-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
11 2017-10-21 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
12 2017-10-21 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOS V LO Rzeszów 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
13 2017-10-21 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
14 2017-10-21 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOS V LO Rzeszów II 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
15 2017-10-14 UKS MOSiR Jasło - UKS Gimnazjum Dębowiec 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
16 2017-10-28 UKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
17 2017-10-28 UKS Gimnazjum Dębowiec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
18 2017-10-28 UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (20:25, 25:21, 15:7)
19 2017-10-28 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:7, 26:24, 0:0)
20 2017-10-28 MKS MOS V LO Rzeszów II - MKS MOS V LO Rzeszów 1:2 (25:20, 21:25, 11:15)
21 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
22 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów II - UKS Gimnazjum Dębowiec 2:1 (23:25, 25:6, 0:0, 15:3)
23 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów II - UKS MOSiR Jasło 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
24 2017-11-09 MKS MOS V LO Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:1 (25:19, 23:25, 15:10)
25 2017-11-04 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)
26 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:19, 25:12, 0:0)
27 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:1 (21:25, 25:19, 16:14)
28 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:23, 25:10, 0:0)
29 2017-11-11 MKS MOS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
30 2017-11-11 UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 816160400171
2MKS Łańcut II814125360293
3MUKS Olimp Czudec 811712344421
4MUKS Sparta Rzeszów 810414316437
5UKS 15 Przemyśl 89614327425
1 2017-10-07 MKS Łańcut II - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
2 2017-10-07 MKS Łańcut - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)
3 2017-10-07 MKS Łańcut - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
4 2017-10-07 MKS Łańcut II - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:7, 25:16, 0:0)
5 2017-10-18 MKS Łańcut - MKS Łańcut II 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
6 2017-10-18 MKS Łańcut II - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:16, 25:9, 0:0)
7 2017-10-18 MKS Łańcut - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:5, 25:5, 0:0)
8 2017-10-21 MUKS Sparta Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:1 (25:22, 17:25, 20:18)
9 2017-10-21 MUKS Olimp Czudec - UKS 15 Przemyśl 2:1 (22:25, 25:4, 15:13)
10 2017-10-21 MUKS Sparta Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 0:2 (24:26, 22:25, 0:0)
11 2017-10-28 MUKS Olimp Czudec - MKS Łańcut II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
12 2017-10-28 MUKS Sparta Rzeszów - MKS Łańcut II 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
13 2017-10-28 MUKS Sparta Rzeszów - MKS Łańcut 0:2 (5:25, 9:25, 0:0)
14 2017-10-28 MUKS Olimp Czudec - MKS Łańcut 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)
15 2017-11-04 UKS 15 Przemyśl - MKS Łańcut II 1:2 (12:25, 25:23, 7:15)
16 2017-11-04 MKS Łańcut II - MKS Łańcut 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
17 2017-11-04 UKS 15 Przemyśl - MKS Łańcut 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
18 2017-11-11 UKS 15 Przemyśl - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:7, 25:23, 0:0)
19 2017-11-11 MUKS Olimp Czudec - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (28:30, 28:26, 0:0, 15:17)
20 2017-11-11 UKS 15 Przemyśl - MUKS Olimp Czudec 1:2 (22:25, 25:18, 13:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 816161412242
2Vega MOSiR Stalowa Wola 814134403284
3KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 81288348295
4UKS Niwa Niwiska 810412248368
5KS Wisłoka Dębica 88016178400
1 2017-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
2 2017-10-07 UKS Niwa Niwiska - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
3 2017-10-07 UKS Niwa Niwiska - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (9:25, 7:25, 0:0)
4 2017-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
5 2017-10-14 KS Wisłoka Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)
6 2017-10-14 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
7 2017-10-14 KS Wisłoka Dębica - UKS Niwa Niwiska 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)
8 2017-10-21 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:9, 25:6, 0:0)
9 2017-10-21 UKS SMS Szóstka Mielec - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:10, 25:8, 0:0)
10 2017-10-21 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
11 2017-10-28 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 (22:25, 25:15, 15:10)
12 2017-10-28 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (20:25, 32:34, 0:0)
13 2017-10-28 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
14 2017-10-28 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:7, 25:20, 0:0)
15 2017-11-04 UKS Niwa Niwiska - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
16 2017-11-04 Vega MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
17 2017-11-04 UKS Niwa Niwiska - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
18 2017-11-11 KS Wisłoka Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
19 2017-11-11 UKS SMS Szóstka Mielec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
20 2017-11-11 KS Wisłoka Dębica - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (9:25, 5:25, 0:0)