Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 246015090
2Exact Systems Norwid Częstochowa 2335162183
3STS Olimpia Sulęcin 2226149188
1 2018-03-01 AKS V LO Rzeszów - STS Olimpia Sulęcin 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
2 2018-03-02 STS Olimpia Sulęcin - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (20:25, 22:25, 25:21, 29:27, 12:15)
3 2018-03-02 AKS V LO Rzeszów - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:13, 25:13, 25:23)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Volley Rybnik 2461170138
2SUKSS Suwałki 2343158150
3TPS AZS UMCS Lublin 2206110150
1 2018-03-01 SUKSS Suwałki - TPS AZS UMCS Lublin 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)
2 2018-03-02 TPS AZS UMCS Lublin - TS Volley Rybnik 0:3 (16:25, 18:25, 21:25)
3 2018-03-02 SUKSS Suwałki - TS Volley Rybnik 1:3 (25:19, 24:26, 14:25, 20:25)

Grupa 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS Olimpia Sulęcin 123299100
2TPS AZS UMCS Lublin 112310099
1 2018-03-03 STS Olimpia Sulęcin - TPS AZS UMCS Lublin 3:2 (25:15, 25:22, 17:25, 17:25, 15:13)

Grupa 1-4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 2460150108
2TS Volley Rybnik 2333138145
3SUKSS Suwałki 2333123137
4Exact Systems Norwid Częstochowa 2206132153
1 2018-03-03 AKS V LO Rzeszów - SUKSS Suwałki 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)
2 2018-03-03 Exact Systems Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)
3 2018-03-04 Exact Systems Norwid Częstochowa - SUKSS Suwałki 0:3 (23:25, 21:25, 18:25)
4 2018-03-04 AKS V LO Rzeszów - TS Volley Rybnik 3:0 (25:23, 25:16, 25:21)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 18365451467981
2TSV Sanok 1833461113391049
3KS Błękitni Ropczyce 1832431714031111
4UKS Dwójka Stalowa Wola 1829382613931359
5Karpaty MOSiR Krosno 1827322913331287
6ZSTG Rakszawa 1827343414611467
7Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1825253913041435
8MKS MOSiR Jasło 1822174512381440
9AKS V LO Rzeszów II1821174612471453
10MUKS Olimp Czudec 18180547471350
1 2017-09-30 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:11, 25:17)
2 2017-09-30 KS Błękitni Ropczyce - ZSTG Rakszawa 3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:17)
3 2017-09-30 TSV Sanok - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:7, 25:13, 25:12)
4 2017-09-30 MKS MOSiR Jasło - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:3 (25:21, 14:25, 21:25, 13:25)
5 2017-09-30 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:15, 25:23, 25:23)
6 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
7 2017-10-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
8 2017-10-07 MUKS Olimp Czudec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)
9 2017-10-07 ZSTG Rakszawa - TSV Sanok 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)
10 2017-10-07 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:16)
11 2017-10-14 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:9, 25:16, 25:11)
12 2017-10-14 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
13 2017-10-14 MKS MOSiR Jasło - ZSTG Rakszawa 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 20:25)
14 2017-10-14 UKS Dwójka Stalowa Wola - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:13, 25:10, 25:8)
15 2017-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:23, 25:8, 25:20)
16 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
17 2017-10-21 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
18 2017-10-21 ZSTG Rakszawa - UKS Dwójka Stalowa Wola 2:3 (19:25, 14:25, 27:25, 25:21, 9:15)
19 2017-10-21 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)
20 2017-10-21 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
21 2017-10-28 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)
22 2017-10-28 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (6:25, 21:25, 14:25)
23 2017-10-28 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 0:3 (18:25, 14:25, 11:25)
24 2017-10-28 ZSTG Rakszawa - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:22)
25 2017-10-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)
26 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów II - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:15, 25:18, 25:22)
27 2017-11-04 ZSTG Rakszawa - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:1 (25:16, 19:25, 25:19, 26:24)
28 2017-11-04 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:18, 25:10, 29:27)
29 2017-11-04 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
30 2017-11-04 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:18, 25:22, 25:13)
31 2018-01-21 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (25:22, 15:25, 25:18, 34:32)
32 2017-11-11 UKS Dwójka Stalowa Wola - TSV Sanok 3:1 (25:18, 25:18, 20:25, 25:22)
33 2017-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (21:25, 15:25, 14:25)
34 2017-11-11 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 25:23, 10:25, 10:25)
35 2017-11-11 MUKS Olimp Czudec - ZSTG Rakszawa 0:3 (12:25, 11:25, 17:25)
36 2017-12-01 AKS V LO Rzeszów II - ZSTG Rakszawa 1:3 (19:25, 25:19, 15:25, 20:25)
37 2017-11-18 AKS V LO Rzeszów - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:12, 25:4, 25:18)
38 2017-11-18 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (12:25, 15:25, 13:25)
39 2017-11-18 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (26:24, 24:26, 25:21, 23:25, 15:10)
40 2017-11-18 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
41 2017-11-25 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
42 2017-11-25 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 27:25, 25:19)
43 2017-11-25 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TSV Sanok 0:3 (19:25, 20:25, 10:25)
44 2017-11-25 MUKS Olimp Czudec - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (15:25, 19:25, 13:25)
45 2017-11-25 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 20:25)
46 2017-12-02 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 1:3 (25:21, 21:25, 20:25, 19:25)
47 2017-12-02 ZSTG Rakszawa - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (15:25, 26:24, 9:25, 20:25)
48 2017-11-30 MUKS Olimp Czudec - TSV Sanok 0:3 (6:25, 10:25, 17:25)
49 2017-12-02 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:22, 20:25, 25:22, 25:20)
50 2017-12-02 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:1 (25:18, 25:21, 22:25, 25:21)
51 2017-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
52 2017-12-09 UKS Dwójka Stalowa Wola - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:16, 25:21, 25:23)
53 2018-02-03 MKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:13, 25:15, 25:20)
54 2017-12-09 TSV Sanok - ZSTG Rakszawa 3:0 (25:13, 25:22, 25:21)
55 2017-12-09 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)
56 2017-12-16 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (21:25, 20:25, 15:25)
57 2017-12-13 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)
58 2017-12-16 ZSTG Rakszawa - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:10, 25:14, 25:22)
59 2017-12-16 MUKS Olimp Czudec - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (8:25, 11:25, 18:25)
60 2017-12-16 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (25:16, 25:19, 19:25, 17:25, 15:10)
61 2018-01-06 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - AKS V LO Rzeszów II 3:2 (25:23, 22:25, 25:14, 19:25, 15:9)
62 2018-01-06 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:8, 25:8, 25:19)
63 2018-01-06 UKS Dwójka Stalowa Wola - ZSTG Rakszawa 2:3 (25:20, 27:29, 27:25, 19:25, 11:15)
64 2018-01-06 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:3 (12:25, 12:25, 15:25)
65 2018-01-06 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
66 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)
67 2018-01-13 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:16, 18:25, 25:18, 25:15)
68 2018-01-13 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:1 (25:16, 26:28, 25:11, 25:20)
69 2018-01-13 Karpaty MOSiR Krosno - ZSTG Rakszawa 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:14)
70 2018-01-13 MUKS Olimp Czudec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:3 (20:25, 16:25, 20:25)
71 2018-01-20 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (8:25, 14:25, 17:25)
72 2018-01-20 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - ZSTG Rakszawa 1:3 (22:25, 14:25, 25:21, 19:25)
73 2018-01-20 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 19:25, 21:25)
74 2018-01-20 UKS Dwójka Stalowa Wola - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (25:15, 20:25, 21:25, 14:25)
75 2018-01-20 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:3 (23:25, 10:25, 23:25)
76 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów II - MKS MOSiR Jasło 2:3 (25:23, 19:25, 25:22, 21:25, 10:15)
77 2018-01-23 TSV Sanok - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:12, 25:13, 25:12)
78 2018-01-27 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:19, 25:13, 25:13)
79 2018-01-27 AKS V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:10, 25:23, 25:14)
80 2018-01-27 ZSTG Rakszawa - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:8, 25:10, 25:18)
81 2018-01-26 ZSTG Rakszawa - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (18:25, 20:25, 25:18, 20:25)
82 2018-02-10 MUKS Olimp Czudec - AKS V LO Rzeszów 0:3 (13:25, 9:25, 16:25)
83 2018-02-10 KS Błękitni Ropczyce - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:1 (27:25, 21:25, 25:20, 25:21)
84 2018-02-10 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:3 (20:25, 18:25, 21:25)
85 2018-02-10 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło 3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:22)
86 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów II - UKS Dwójka Stalowa Wola 1:3 (25:21, 21:25, 20:25, 18:25)
87 2018-02-17 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (15:25, 14:25, 23:25)
88 2018-02-13 TSV Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:13, 25:22, 25:12)
89 2018-02-17 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:11, 25:19, 25:13)
90 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów - ZSTG Rakszawa 3:0 (25:14, 25:12, 25:13)