Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 5

Grupa 1/2 FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 3691251182
2DAFI Społem Kielce 3574269258
3Exact Systems Norwid Częstochowa 3446231243
4MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin 3309157225
1 2018-03-09 AKS V LO Rzeszów - DAFI Społem Kielce 3:1 (26:28, 25:15, 25:18, 25:21)
2 2018-03-09 MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)
3 2018-03-10 DAFI Społem Kielce - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:1 (37:39, 25:23, 25:15, 25:21)
4 2018-03-10 AKS V LO Rzeszów - MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin 3:0 (25:14, 25:17, 25:11)
5 2018-03-11 MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - DAFI Społem Kielce 0:3 (19:25, 17:25, 23:25)
6 2018-03-11 Exact Systems Norwid Częstochowa - AKS V LO Rzeszów 0:3 (18:25, 23:25, 17:25)

Etap 4

Grupa F

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 3690226135
2MMKS Kędzierzyn Koźle 3566269262
3SMS Ostróda 3458235279
4KS Energetyk Poznań 3339235289
1 2018-02-17 AKS V LO Rzeszów - SMS Ostróda 3:0 (25:4, 25:18, 25:11)
2 2018-02-17 KS Energetyk Poznań - MMKS Kędzierzyn Koźle 1:3 (26:28, 19:25, 30:28, 17:25)
3 2018-02-18 KS Energetyk Poznań - SMS Ostróda 2:3 (17:25, 25:23, 16:25, 25:20, 13:15)
4 2018-02-18 AKS V LO Rzeszów - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:14, 26:24, 25:17)

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 12307547
2KS Energetyk Poznań 11034775
1 2018-02-16 AKS V LO Rzeszów - KS Energetyk Poznań 3:0 (25:20, 25:12, 25:15)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MMKS Kędzierzyn Koźle 2462183152
2SMS Ostróda 2353171174
3KPS Świdnica 2206124152
1 2018-02-15 MMKS Kędzierzyn Koźle - KPS Świdnica 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
2 2018-02-16 KPS Świdnica - SMS Ostróda 0:3 (21:25, 20:25, 25:27)
3 2018-02-16 MMKS Kędzierzyn Koźle - SMS Ostróda 3:2 (21:25, 25:18, 25:17, 22:25, 15:9)

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1224361930616
2KS Błękitni Ropczyce 12202615952858
3AKS Orkan Nisko 12192618983933
4TSV Sanok 12192320952937
5MKS MOSiR Jasło 121513308601003
6Karpaty MOSiR Krosno 12151228815946
7KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 12149338071006
1 2017-10-08 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - MKS MOSiR Jasło 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
2 2017-10-08 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
3 2017-10-08 KS Błękitni Ropczyce - AKS Orkan Nisko 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 20:25)
4 2017-10-13 TSV Sanok - AKS Orkan Nisko 3:2 (25:23, 15:25, 27:25, 18:25, 15:13)
5 2017-10-15 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (16:25, 12:25, 23:25)
6 2017-10-15 AKS V LO Rzeszów - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:9, 25:9, 25:13)
7 2017-10-22 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 1:3 (12:25, 20:25, 25:23, 25:27)
8 2017-10-22 AKS Orkan Nisko - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)
9 2017-10-22 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
10 2017-10-29 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (22:25, 24:26, 18:25)
11 2017-10-29 AKS V LO Rzeszów - AKS Orkan Nisko 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
12 2017-10-29 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (27:25, 25:14, 16:25, 25:18)
13 2017-11-05 AKS Orkan Nisko - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:21, 25:16, 27:25)
14 2017-11-05 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (21:25, 18:25, 23:25)
15 2017-11-05 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:15, 25:19, 21:25, 25:17)
16 2017-11-12 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:12, 25:22, 25:18)
17 2017-11-12 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (19:25, 28:26, 12:25, 14:25)
18 2017-11-12 Karpaty MOSiR Krosno - AKS Orkan Nisko 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
19 2017-11-19 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
20 2017-11-19 TSV Sanok - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:20, 25:22, 25:12)
21 2017-11-19 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:3 (11:25, 15:25, 19:25)
22 2017-12-03 MKS MOSiR Jasło - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 2:3 (23:25, 19:25, 25:22, 25:16, 11:15)
23 2017-12-03 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
24 2017-12-03 AKS Orkan Nisko - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (25:16, 21:25, 18:25, 21:25)
25 2017-12-08 AKS Orkan Nisko - TSV Sanok 3:1 (23:25, 25:16, 25:20, 25:21)
26 2017-12-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 1:3 (19:25, 30:28, 21:25, 24:26)
27 2017-12-10 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS V LO Rzeszów 0:3 (11:25, 22:25, 13:25)
28 2017-12-17 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:12, 25:15, 25:20)
29 2017-12-17 MKS MOSiR Jasło - AKS Orkan Nisko 3:2 (26:24, 20:25, 26:28, 25:11, 15:5)
30 2017-12-17 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (19:25, 25:23, 19:25, 18:25)
31 2018-01-07 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:21, 25:10, 25:16)
32 2018-01-07 AKS Orkan Nisko - AKS V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 13:25, 18:25)
33 2018-01-07 Karpaty MOSiR Krosno - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)
34 2018-01-14 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - AKS Orkan Nisko 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 17:25)
35 2018-01-14 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (26:24, 25:15, 25:16)
36 2018-01-14 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 1:3 (19:25, 21:25, 27:25, 23:25)
37 2018-01-21 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (17:25, 17:25, 27:29)
38 2018-01-19 KS Błękitni Ropczyce - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:0 (25:14, 25:22, 25:23)
39 2018-01-21 AKS Orkan Nisko - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:17, 25:21)
40 2018-01-31 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (18:25, 21:25, 25:19, 23:25)
41 2018-01-28 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - TSV Sanok 1:3 (24:20, 14:25, 23:25, 15:25)
42 2018-01-28 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:12, 25:12, 25:12)